Intencje mszalne

12.09.2021 XXIV Niedziela Zwykła
7:00 O Boże Błogosławieństwo dla Janusza, Joanny, Zuzi, Michała, Joanny, Natalii, Franciszka
9:15 1. Śp. Teodora Jan Walczak
2. Śp. Wiktor Lubiński od rodziny z Pleszewa
3. W podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Elżbiety i Henryka z okazji urodzin
10.30 Śp. Wojciech, Janina, Wacław i Czesława Suszczyńskich
11.45 W intencji Parafin i Dobroczyńców + chrzest Jagoda
Śp. Aleksander Cieślewicz od grona Przyjaciół
18:30 Śp. Jan Mościcpan od syna Pawła z rodziną
Poniedziałek
13-09-2021 Adoracja Najświętszego Sakramentu
7.00 Śp. Andrzej Bugzel
7.30 Śp. Teresa Szymoiniak od syna Piotra z żoną
15.00 Msza święta wynagradzająca za grzechy
18.30 Śp. Henryk Nawrocki od żony z dziećmi MBCZ
Wtorek 14-09-2021 Święto Podwyższenia Krzyża
7.00 Śp. Maria Giwerska od siostry Danuty z rodziną
7.30 Śp. Bernard Hałajdziak od córki Marioli z dziećmi
18.30 Śp. Eugeniusz Walerowicz od rodziny Szajdaków i Wąsalów
Środa
15-09-2021 NMP Bolesnej
7:00 Śp. Czesław Mielcarek od Janiny Jenerowicz z rodziną
7.30 Śp. Bogdan Majchrzak od rodziny Janickich z Ostrowa Wielkopolskiego
18.30
Nowenna Śp. Antoni Składnikieiwcz od siostrzenicy Barbary z Pleszewa z rodziną
Czwartek 16-09-2021 Św. Korneliusza i Cypriana
7.00 Śp. Józef Zieliński od sąsiadów z klatki C
7.30 Śp. Krzysztof Kunert od Ewy i Natalii Szczepaniak z rodziną
18.30 Śp. Sylwester Smyk od Moniki Jędrzak z siostrą i rodziną
Piątek
17.09.2021 Dziękczynienie za Beatyfikację
7.00 Śp. Stanisław Kałka od Starosty Pleszewskiego Macieja Wasielewskiego
7.30 Śp. Bernard Hałajdziak od kuzynki Stefani Marciniak
18.30 Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o szczęśliwe rozwiązane, zdrowie dla matki i dziecka
Sobota 18-09-2021 Św. Stanisława Kostkę
7.00 Śp. Ryszard Arendz od siostry Reginy z rodziną
7.30 Śp. Teresa Szymoniak od synowej Barbary
14.00 Z okazji 50 lecia Sakramentu małżeństwa w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Joanny i Mariana i dodatkowo kartka
 
18.30 1. Śp. Stanisław Florczak od Marioli Bociańskiej i Alicji z rodziną
2. Śp. Alicja Chwałkowska 42 rocznicę śmierci MBCZ
19- 09-2021 XXV Niedziela Zwykła
7. 00 1.Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę nad całą rodziną
2. Śp. Maria Hadrzyńska i zmarłych z rodziny Hadrzyńskich i Koziorowskich
9.15 Śp. Wacław Wasielewski 13 rocznica śmierci
10.30 Śp. Janina Krniluk 20 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny od męża z dziećmi
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
Śp. Aleksander Cieślewicz od sąsiadki Małgorzaty z rodziną
18.30 Śp. Jerzy Tanaś od cioci Janki z Pleszewa z kuzynkami Grażyną , Elżbietą i Beatą
Śp. Stanisław Szymczak , Henryk Matuszewski, Franciszek i Marianna Szymczak
22.08.2021 XXI Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Józef , Helena i Antoni Tyc
9:15 Śp. Janina i Anna i Stefan Szymańscy , Zbigniew Soja
10.30 1. W 55 rocznica ślubu Anna i Jan w podziękowaniu za otrzymanych łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo
2. W 35 rocznicę ślubu Danuty i Sławomira i 30 rocznicę urodzin Alicji w podziękowaniu z odebrane łaski , z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców + chrzest Dogoda
Śp. Stanisław Cierniak i Ryszard Cierniak 2 rocznicę śmierci
18:30 Śp. Bogumiła i Władysława Kuś od rodziny Wojtkowskich
Śp. Leon Wojtkowski 10 rocznicę śmierci
Poniedziałek 23-08-2021
7.00 Śp. Ryszard Arendz od syna Tobiasza z rodziną
 
18.30 Śp. Andrzej Kosiński od współlokatorów z bloku nr 2 MBCZ
Wtorek 24-08-2021 Św. Bartłomieja Święto
7.00 Śp. Stanisław Gądziak od kuzynek Jadzi , Beaty i Aldony
18.30 Śp. Ludwika i Walenty Filipiak , Irena Wożniak
Środa 25-08-2021
7:00 Śp. Władysław Knioła od Reginy Kujawy z rodziną
18.30 Nowenna Śp. Jan Prus od kuzynki Lidii z rodziną
Śp. Danuta Brzęcka
Śp. Władysław Kleczewski od rodziny Dąbrowskich i Hajdaszów
Czwartek 26-08-2021 Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
7.00 Śp. Roman Wróblewski od Zarządu i Załogi Fabryki Maszy Spożywczych Spomasz SA Pleszew
9.00 W intencji chorych i cierpiących , o wyzwolenie z grzechów i opętania.
16.30 Śp. Maria Majchrzak od Patrycji Ratajczak i od Grona Przyjaciół
18.30 1. Śp. Kazimiera Krawiec 12 rocznica śmierci
2. W intencji Parafian i Dobroczyńców
Piątek 27.08.2021 Św. Moniki
7.00 Śp. Henryk Kałużny od córki Renaty z rodziną
18.30 O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, szczególne o zdrowie dla Janiny i Zygmunta w 60 rocznicę ślubu
Sobota 28-08-2021 Św. Augustyna
7.00 Śp. Andrzej Bugzel od córki Joanny z rodziną
15.00 W 50 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Elżbiety i Piotra w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie
16.00 Msza święta ślubna Daria i Damian
17.00 Chrzest Blanka Barbara
18.30 Śp. Zofia Mielcarek 1 rocznicę śmierci od Mirosławy i Jerzego Orłowskich MBCZ
29- 08-2021 XXII Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Janina Koziorowska
9.15 Śp. Mieczysław Okoniewski od Bronisławy Cierniak
10.30 Śp. Jadwiga i Józef Seida , Piotr , Wacław Władysława Fehlerowie
11.45 W intencji Parafin i Dobroczyńców ,
Śp. Henryk Secler 10 rocznica śmierci
18.30 Śp. Amelia 41 rocznica śmierci Józef , Mariusz i Andrzej Krystek
15.08.2021 Uroczystość Wniebowzięcie NMP
7:00 Śp. Stefan Nurski 4 rocznica
9:15 1. Śp. Marian Makowiecki od siostry Zofii
2. Śp. Zdzisław , Jan, Cecylia Szczepaniak , Feliks i Stanisława Kaźmierczak
10.30 55 rocznica ślubu Anna i Jan w podziękowaniu za otrzymanych łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców + chrzest Maria
18:30 Śp. Michał i Konstancja Augustyniak MBCZ
Poniedziałek 16-08-2021
7.00  Śp.  Ryszard Arendz od syna Rafała z rodziną
 
18.00 Śp. Andrzej Bugzel od córki Agnieszki z rodziną
18.30 W intencji Muriella Boudreau i całą rodzinę w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo MBCZ
Wtorek 17-08-2021 Św. Jacka
7.00 Śp. Stanisław Gądziak od matki chrzestnej
18.30 Śp. Teresa Jagła od rodziny Grzesiaków i Jeziorańskich
Środa 18-08-2021
7:00 Śp. Władysław Kmioła od wnuka Mateusza z żoną , wnuczki Ani i wnuka Huberta
18.30
Nowenna Śp. Wacław Urbaniak 3 rocznica śmierci
Śp. Anna Wasielewska od Janiny i Wojciecha Szymańskich
Śp. Władysław Kleczewski od Powiatowego Lekarza Weterynarii z Pleszewa oraz Współpracowników
Czwartek 19-08-2021
7.00 Śp. Henryk Kałużny od żony Marysi
18.00 Śp. Ludwik Kwiatek 1 rocznica śmierci od żony z rodziną
18.30 Śp. Krystyna i Stefan Drążewscy od Zdzisława Drążewskiego z żoną Danutą
Piątek 20.08.2021 Św. Bernarda
7.00 Śp. Jan Stróżyk od Zofii Figielskiej i Tomasza z rodziną
15.00 Msza święta ślubna Dagmara i Kamil
18.30 Śp. Stanisław Bajda od córki
Sobota
21-08-2021 Św. Piusa X
7.00 Śp. Felicja Wojtkowiak od rodzin Teresy Bandosz i Moniki Cierniak
18.30 Śp. Dominik , Maria , Wacław Zajdel MBCZ
22- 08-2021 XXI Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Józef , Helena i Antoni Tyc
9.15 Śp. Janina i Anna i Stefan Szymańscy , Zbigniew Soja
10.30 W 35 rocznicę ślubu Danuty i Sławomira , 30 rocznicę urodzin Alicji z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców + chrzest Dogoda
Śp. Stanisław Cierniak i Ryszard Cierniak 2 rocznicę śmierci
18.30 Śp. Bogumiła i Władysława Kuś od rodziny Wojtkowskich
Śp. Leon Wojtkowski 10 rocznicę śmierci
8.08.2021 XIX Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Felicja Wojtkowska od rodziny Szablewskich z ulicy Kaliskiej
9:15 Śp. Anna Wasielewska od Marii i Lucyny Wasielewskich
10.30 Śp. Jan Izydorek od Firmy Delta i od Wiesławy Piechlewicz
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
18:30 Śp. Krzysztof Kunert od Edyty i Michała Kowalczyk, Agnieszki Radnej i Rafała , Łukasza Radnego , Katarzyny i Rafała Ferenc
Poniedziałek 9-08-2021 Św. Teresy Benedykty od Krzyża
7.00
 
18.30 Śp. Marianna i Józef Wypych i zmarłych z rodziny Rybak Św. Florian
Wtorek 10-08-2021 Św. Wawrzyńca
7.00 Śp. Józef Sowiński od Nowickich z rodziną z Pleszewa Św. Florian
18.30 Śp. Mariusza i Rafała Krawczyk od kuzynki Lidii i Grażyny z rodziną , od rodziny Godlewskich i Włodarków
Środa 11-08-2021 Św. Klary
7:00 Śp. Ryszard Arendz od żony Krystyny
18.30
Nowenna Śp. Ryszard Latosiński od Marii Szymankiewicz
Śp. Emilia Kończak od Łukasza i Mileny z dziećmi
Śp. Władysław Kleczewski od rodziny Bródków , Mysińskich z Gołuchowa Św. Florian
Czwartek 12-08-2021
7.00 Śp. Tomasz Góralczyk od Starosty Pleszewskiego i Rady Zarządu Powiatu Pleszewskiego
18.30 Śp. Jan Cierniak 15 rocznica śmierci
Piątek 13.08.2021 Adoracja u Św. Floriana
7.00 Śp. Władysław Kmioła od żony , syna i synowej i zięcia
15.00 Msza przebłagalna za grzechy
18.30 Śp. Anna Wasielewska od Elżbiety i Rafała Grobelnych
Sobota
14-08-2021 Maksymilian Maria Kolbe
7.00 Śp. Roman Wróblewski od kuzynki Sławomiry z rodzina
17.00 Chrzest święty Milan sam chrzest
17.30 Śp[. Hieronim Jędrzejak 6 rocznica śmierci
18.30 Śp. Leszek Wojtkowiak od Mariki Wrzeszczyńskiej z mężem i synem MBCZ
15- 08-2021 XIX Niedziela Zwykła Wniebowzięcie NMP
7. 00 Śp. Stefan Nurski 4 rocznica
9.15 1. Śp. Marian Makowiecki od siostry Zofii
2. Śp. Zdzisław , Jan, Cecylia Szczepaniak , Feliks i Stanisława Kaźmierczak
10.30 55 rocznica ślubu Anna i Jan w podziękowaniu za otrzymanych łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców + chrzest Maria
18.30 Śp. Michał i Konstancja Augustyniak MBCZ
1.08.2021 XVIII Niedziela Zwykła Powstanie Warszawskie
7:00 Śp. Jan Izydorek od Sędziów i Pracowników Sądu Rejonowego w Pleszewie i Teresy Szymura
9:15 Śp. Tomasz Nowacki od Hanny i Rafała Nawrotów
10.30 Śp. Alicja Malinowska od siostry Lidii i chrześniaka Kamila
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
Śp. Jan Stróżyk od wnuków i prawnuków
Chrzest Antoni
18:30 Śp. Anna Wasielewska od rodziny Wszędybyłów
Poniedziałek 2-08-2021
7.00 Śp. Andrzej Kosiński od brata Romana z rodzina z Gołuchowa , od rodziny
 
10.30 Msza święta pogrzebowa Śp. Teresa Szymoniak
18.30 Śp. Rafał i Mariusz Krawczyk od cioci Barbary , kuzynki Zofii i Bożeny z rodzinami , od kuzynki Karoliny z rodziną z Kotlina MBCZ
Wtorek 3-08-2021
Rocznica urodzin Kard. Wyszyńskiego
7.00 Śp. Jacek Matecki od Macieja Chmielińskiego z rodziną i rodziny Namysłów Św. Florian
18.30 Śp. Marian Perliński od mamy i brata z rodziną z Pleszewa
Środa 4-08-2021 Św. Jana Vianneya
7:00 Śp. Kazimiera Wawrzyniak od szwagierki Anny z Pleszewa
18.30
Nowenna Śp. Roman Cierniak 24 rocznica śmierci
Śp. Władysław Kleczewski od rodziny Kasejów
Za zmarłych Proboszczów naszej Parafii MBCZ
Czwartek 5-08-2021
7.00 Śp. Mieczysław Okoniewski od żony
18.00 Spowiedź
18.30 Śp. Wacław Pawlak MBCZ
Piątek 6.08.2021 Święto Przemienienia Pańskiego
7.00 Śp. Roman Kuczyński od żony z dziećmi
17.15 Spowiedź
18.30 W intencjach Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego
Sobota 7-08-2021 I sobota miesiąca
7.00 Śp. Roman Wróblewski od grupy Przyjaciół i Kolegów
13.30 Chrzest święty Św. Florian
14.00 Wspólnota Wiara i Światło
18.30 Śp. Magdalena , Józef i Leon Zbanyszek + chrzest Szymon MBCZ
8- 08-2021 XIX Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Felicja Wojtkowska od rodziny Szablewskich z ulicy Kaliskiej
9.15 Śp. Anna Wasielewska od Marii i Lucyny Wasielewskich
10.30 Śp. Jan Izydorek od Firmy Delta i od Wiesławy Piechlewicz
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
18.30 Rezerwa
25.07.2021 XVII Niedziela Zwykła Św. Krzysztof Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych
7:00 Śp. Marta , Ludwik, Bogdan, Leszek , Włodzimierz Mądrzak
9:15 1. Śp. Mieczysław Okoniewski od rodziny Kałużnych , Szpeków i Oleksych
2. Śp. Czesława Lisiak 10 rocznica śmierci
10.30 Śp. Jarosław Marciniak od siostry Gosi z mężem
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców , w intencji kierowców , podróżujących i pielgrzymów z okazji Św. Krzysztofa ,
W intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin od Matek Różańcowych
Śp. Jan Stróżyk od dzieci z rodzinami + chrzest Natalia
18:30 1. Śp. Weronika i Edmund Szymańscy, za zmarłych z rodziny Żurków, Jerzego Wojciechowskiego
2. Śp. Wiesław Michalik 38 rocznica śmierci , Zbigniew i Maria
Poniedziałek 26-07-2021 Św. Joachima i Anny
7.00 Śp. Jacek Matecki od Pauliny Biernat i Roberta Glapy, od Leszka Lewery z rodziną
 
18.30 Śp. Sylwestra Smyka od żony , syna Krzysztofa z Sylwią i córki Małgorzaty MBCZ
Wtorek 27-07-2021
7.00 Śp. Andrzej Kosiński od Matylów i Teresy Urbaniak , od rodziny Werdynów z Pleszewa Św. Florian
18.30 Śp. Anna Humpa i zmarłych z rodziny
Środa 28-07-2021
7:00 Śp. Kazimiera Wawrzyniak od rodziny Jachników i Szczepańskich z Pleszewa
18.30
Nowenna Śp. Henryk Politowicz 9 rocznica śmierci
Śp. Władysław Kleczewski od rodziny Szmytków MBCZ
Czwartek 29-07-2021 Św. Marty, Marii i Łazarza
7.00 Śp. Roman Wróblewski od żony z dziećmi
18.30 W intencji kapłanów i Wspólnoty Margaretka MBCZ
Piątek 30.07.2021
7.00 Śp. Stefan i Bolesława Marciszak, Antoninę Mądrzak , Czesław i Elżbieta Mądrzak
18.30 Śp. Iwona Cierniak od Reginy i Henryka Burchardt i cioci Ireny Kaźmierczak
19.30 Msza ślubna Katarzyna i Krzysztof Święty Florian
Sobota 31-07-2021 Św. Ignacy z Loyoli
7.00 Śp. Jan Izydorek od szwagierki ze Stargardu i od sąsiadów z ulicy Reja 3
17.00 Chrzest święty Dawid
17.30 Śp. Jan Stróżyk od żony
18.30 1. Śp. Leszek Wojtkowiak od Zofii Szczepaniak
2. Śp. Bogumiła , Regina , Genowefa, Jan , Henryk Kałużnych i zmarłych ich rodziców MBCZ
1 – 08-2021 XVIII Niedziela Zwykła Powstanie Warszawskie
7. 00 Śp. Jan Izydorek od Sędziów i Pracowników Sądu Rejonowego w Pleszewie i Teresy Szymura
9.15 Śp. Tomasz Nowacki od Hanny i Rafała Nawrotów
10.30 Śp. Alicja Malinowska od siostry Lidii i chrześniaka Kamila
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
Śp. Jan Stróżyk od wnuków i prawnuków
Chrzest Antoni
18.30 Śp. Anna Wasielewska od rodziny Wszędobyłów
11.07.2021 XV Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Anna Wasielewska od wnuczki Joanny z rodziną
9:15 Śp. Henryk Podymski 3 rocznica śmierci
10.30 Śp. Tomasz Nowacki od Michaliszynów i Rybaków , od Beaty Bilińskiej z rodziną
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
Śp. Bolesław Tomczak od brata Mariana z rodziną
Śp. Jan Stróżyk od Ireny i Antoniego Trzebowskich
18:30 Śp. Ewa Kowcuń od Wiesława Szymury z rodziną i Zarządu Osiedla nr. 9 Reja w Pleszewie
Poniedziałek 12-07-2021 Św. Brunona
7.00 Śp. Krystyna Wawrzyaniak od Bogumiły Kmiotek z rodziną 
18.00 Śp. Helena i Zbigniew Paluszkiewicz
18.30 Śp. Iwona Cierniak od Pracowników baru Smakosz MBCZ
Wtorek
13-07-2021 Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
7.00 Śp. Andrzej Kosiński od Adeli i Mariana Kaczkowskich z rodziną Św. Florian
18.00 Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Rusinków i od kuzyna Pawła z rodziną
18.30 Śp. Anna Wasielewska od Stanisławy Cerekwickiej
Środa 14-07-2021
7:00 Śp. Mariusz i Rafał Krawczyk od Mariusza Gołego z rodziną , rodziny Sołtysiaków z Kurcewa
18.30
Nowenna Śp. Jacek Matecki od Zakładu Budowy Kotłów Bud -Kot
Śp. Maria Marciszak 4 rocznica śmierci
Śp. Irena Cierniak MBCZ
Czwartek 15-07-2021 Św. Bonawentura
7.00 Śp. Władysław Kleczewski od Jerzego i Marii Rzeźniczaków , od Moniki i Karola Skomno z rodziną
18.30 Śp. Jan Izydorek od mieszkańców z ulicy Kopernika MBCZ
Piątek 16.07.2021 Najświętszej Maryi z Góry Karmel
7.00 Śp. Romana Cichowicz od Janiny Wnuk z rodziną
18.00 Śp. Andrzej Bugzel od żony
18.30 Śp. Śp. Ewa Kowcuń od Andrzeja Zaustowicza, od Zarządu oraz Rady Nadzorczej Spółdzielni Lokatorsko Własnościowej w Pleszewie MBCZ
Sobota 17-07-2021
7.00 Śp. Władysław Kleczewski od rodziny Kałużnych z ulicy Kasztanowej i od Beaty i Dariusza Walczak
17.00 50 lecie małżeństwa Elżbiety i Wojciecha – Św. Florian
18.30 Śp. Ryszard Nowaczyk 2 rocznica śmierci MBCZ
18- 07-2021 XVI Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Irena Wyduba od rodziny Zbyszka Biadały
9.15 Śp. Marek Hyży 1 rocznica śmierci
10.30 Śp. Renarda Mazurka
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców , 35 rocznica ślubu Marii i Marka w podziękowaniu za otrzymane łaski , z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia
18.30 Śp. Lidia Liwerska 1 rocznica śmierci i Stefan Liwerski 28 rocznica śmierci
4.07.2021 XIV Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Stefania i Władysław Włodarczyk
9:15 Śp. Iwona Cierniak od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Zasłużonych dla Ziemi Pleszewskiej
10.30 Śp. Stanisław Bizan 25 rocznica śmierci za zmarłych z rodziny Bizanów i Marciniaków
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i prośba o dobre urodzaje
Śp. Bolesław Tomczak od bratowej Zofii Tomczak z rodziną
Śp. Jan Stróżyk od szwagierki Sabiny z mężem i dziećmi oraz wnuków
18:30 Śp. Tomasz Nowacki od rodziny Michalaków i Rachutów , od Firmy Kwiatkowski Paliwa
Poniedziałek 5-07-2021
7.00 Śp. Jan Izydorek od Barabary Zimaniak i rodziny Krystek
 
18.30 Śp. Urszula Czarnyszka od Marii Matłoka z rodziną MBCZ
Wtorek 6-07-2021 Bł. Teresy Ledóchowskiej
7.00 Śp. Krystyna Wawrzyniak od Szymczaków z Wilczyńca Św. Florian
18.30 Śp. Zbigniew 13 rocznicę śmierci Wiesław i Maria
Środa 7-07-2021
7:00 Śp. Andrzej Kosiński od rodziny Kellerów z Kowalewa
18.30 Nowenna Śp. Rafał i Mariusz Krawczykowie od Tomka Biegańskiego , od Jarosława Gołego z rodziną
Śp. Józefa Kałużna od sąsiadów z budynku przy ulicy Kochanowskiego 2 klatka B
Intencja z kartki MBCZ
Czwartek 8-07-2021 Św. Jana z Dukli
7.00 Śp. Jacek Matecki od sąsiadów Elżbiety i Leszka Kowalczykiewicz
18.30 Śp. Łukasz Kląskała 1 rocznica śmierci od Hanny Szymoniak z rodziną MBCZ
Piątek 9.07.2021
7.00 Śp. Ewa Kowcuń od Pracowników Firmy Edufin , od Radnych Miejskich Miłośników Ziemi Pleszewskiej
18.30 Śp. Jarosław Marciniak od rodziców MBCZ
Sobota 10-07-2021
7.00 Śp. Edmund Balcer od siostry Bogumiły z rodziną
14.30 Chrzest Natana
15.00 Chrzest Sebastian msza święta
18.30 1. Śp. Mirosław Śniedź i zmarłych z rodziny
2. Elżbieta Iles w podziękowaniu za odebrane łaski , z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski. MBCZ
11- 07-2021 XV Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Anna Wasielewska od wnuczki Joanny z rodziną
9.15 Śp. Henryk Podymski 3 rocznica śmierci
10.30 Śp. Tomasz Nowacki od Michaliszynów i Rybaków , od Beaty Bilińskiej z rodziną
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
Śp. Bolesław Tomczak od brata Mariana z rodziną
Śp. Jan Stróżyk od Ireny i Antoniego Trzebowskich
18.30 Śp. Ewa Kowcuń od Wiesława Szymury z rodziną i Zarządu Osiedla nr. 9 Reja w Pleszewie
27.06.2021 XIII Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Ewa Kwocuń od Ryszardy Tyczyńskiej od rodziny Michalak
9:15 Śp. Edward Horoszkiewicz 3 rocznica śmierci od Przyjaciół z Wiejskiej i od Posła Andrzeja Grzyba
10.30 1. Śp. Janina Paweł Kruszewscy i zmarłych z rodziny Kruszewskich i Kulińskich
2. Śp. Aldona Cieślewicz 19 rocznica śmierci
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
18:30 Śp. Eugeniusza Glapińskiego od rodziny Szczepaniaków z Rokutowa i od Pracowników Centrum Kształcenia zawodowego w Pleszewie
Poniedziałek
28-06-2021 Św. Ireneusza B i M
7.00 Śp. Andrzej Kosiński od Pauliny Keller i Alicji Młynarczyk
 
18.30 1. Śp. Jan Izydorek od Beaty Gomułka z córką Jagodą
2. Śp. Zygfryd Zimniak MBCZ
Wtorek 29-06-2021 Uroczystość Świętych Piotra i Pawła
7.00 Śp. Jan Matecki od Bogumiły i Marka Olejniczak z rodziną Św. Florian
9.00 W intencji Parafian i Dobroczyńców szczególnie Ojca Świętego Papieża Franciszka
18.30 Śp. Magdalena i Paweł Węgrzynowicz i za zmarłych z rodziny
Środa 30-06-2021
7:00 Śp. Krystyna Wawrzyniak od rodziny Zakrzewskich
18.30
Nowenna 1. W podziękowaniu za pracę duszpasterską Ks. Emeryta Tadeusza Pietrzaka
2.Śp. Kazimierz Stróżyński
Śp. Emilia Kończak od męża i syna Sebastiana z dziećmi
Śp. Józefa Kałużna od koleżanki z pracy Felicji Wojtkowiak z synem Andrzejem MBCZ
Czwartek 1-07-2021
7.00 Śp. Ewa Kowcuń od Martyny Cierniak z rodziną od siostry Ireny z rodziną
18.00 Spowiedź
18.30 Śp. Marian Latański 33 rocznica śmierci MBCZ
Piątek 2.07.2021
7.00 Śp. Jadwiga Makowska od sąsiadki Krystyny Laskowskiej
17.15 Spowiedź
18.30 1. Śp. Jan Izydorek od Marii Rozpędowskiej – Buchalik z rodziną
2. W intencji Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa MBCZ
Sobota
3-07-2021 Świętego Tomasza Apostoła
7.00 Śp. Anna Wasielewska od wnuka Macieja z rodziną
11.30 Złoty Jubileusz Matury Św. Florian
14.45 Msza ślubna Weronika i Mateusz
16.00 Msza ślubna Weronika i Damian
18.30 Śp. Leokadia i Józef Zbanyszek i Tadeusz Chodnicki MBCZ
4- 07-2021 XIV Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Stefania i Władysław Włodarczyk
9.15 Śp. Iwona Cierniak od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Zasłużonych dla Ziemi Pleszewskiej
10.30 Śp. Stanisław Bizan 25 rocznica śmierci za zmarłych z rodziny Bizanów i Marciniaków
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i prośba o dobre urodzaje
Śp. Bolesław Tomczak od bratowej Zofii Tomczak z rodziną
Śp. Jan Stróżyk od szwagierki Sabiny z mężem i dziećmi oraz wnuków
18.30 Śp. Tomasz Nowacki od rodziny Michalaków i Rachutów , od Firmy Kwiatkowski Paliwa
20.06.2021 XII Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Maria Majchrzak od Wybierałów i Andrzejczaków
9:15 Śp. Janina Haak
10.30 1. Śp. Danuta Brzęcka
2. Śp. Jarosław Marciniak chrześniaka Rafała , Huberta , Weroniki Gozdowiak z rodzinami
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
Śp. Edyta Kempińska od Ireny Kaźmierczak
27 rocznica Powstania Koła Radia Maryja w Pleszewie
18:30 Śp. Tomasz Nowacki od Pracowników Elewatora Pleszew , od Przyjaciela Patryka z rodziną
Poniedziałek 21-06-2021 Św. Alojzego Gonzagi
7.00 Śp. Mariusz i Rafał Krawczyk i zmarłych rodziców od rodziny Głowackich ,
 
7.30 Śp. Marianna 21 rocznica śmierci Stanisław Nowak i zmarłych z rodziny Nowaków Św. Floriana
18.30 Śp. Ewa Kwocuń od koleżanek i kolegów Eryka z Centrum Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie MBCZ
Wtorek 22-06-2021
 
7.00 Śp. Stanisław Ruda od Pracowników Firmy Gaspol Św. Florian
7.30 Śp. Andrzej Kosiński od chrześniaka Piotra Św. Florian
18.30 1. Śp. Jarosław Marciniak od chrześniaka Rafała, Weroniki i Haliny Gozdowiak z dziećmi
2. Śp. Józef Grygiel od siostry Krystyny z Robertem i rodziną
Środa 23-06-2021 Dzień Ojca
7:00 Śp. Jadwiga Makowska od Lubomiry i Józefa Walczaków z Jedlca
7.30 Śp. Jacek Matecki od Ireny i Lucjana Dziegiel z rodziną
18.30
Nowenna Śp. Danuta Kuźnik od Jolanty i Weroniki Kuźnik
Śp. Józefa Kałużna od chrześniaczki Ireny Grzesiak z rodziną MBCZ
Czwartek 24-06-2021 Św. Jana Chrzciciela Uroczystość
7.00 Śp. Józef Zieliński od Janiny i Urszuli Wieruszewskich i Achilla Coppyn / Kopejen/
7.30 Śp. Jerzy Grudziak od Iwony Graja z rodziną
18.30 1. Śp. Jan Kardas i zmarłych z rodziny Kardas
2. Śp. Jan Wojtyła
3. W intencji Kapłanów od Margaretek za Ks. Proboszcza 33 rocznicę święceń MBCZ
Piątek 25.06.2021
7.00 Śp. Mariusz i Rafał Karwczyk od rodziny Łyskawków i Augustyniaków ze Szczur , od kuzyna Wojciecha Gołego z rodziną z Kurcewa
7.30 Śp. Krystyna Wawrzyniak od synowej , wnuka Mateusza i wnuczki Simony z rodziną
8.00 Msza na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego
18.30 Za dusze cierpiące MBCZ
Sobota 26-06-2021
7.00 Śp. Władysław Kleczewski od Lidki z dziećmi i wnuczki Agnieszki z mamą
7.30 Śp. Jan i Krystyna Wawrzyniak od kuzyna Stanisława
16.00 Msza ślubna Olga i Mateusz
17.00 Chrzest msza święta Iga + organistka
18.30 Śp. Władysława i Jan Burchardt i zmarłych z rodziny MBCZ
27- 06-2021 XIII Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Ewa Kwocuń od Ryszardy Tuczyńskiej od rodziny Michalak
9.15 Śp. Edward Horoszkiewicz 3 rocznica śmierci od Przyjaciół z Wiejskiej i od Posła Andrzeja Grzyba
10.30 1. Śp. Janina Paweł Kruszewscy i zmarłych z rodziny Kruszewskich i Kulińskich
2. Śp. Aldona Cieślewicz 19 rocznica śmierci
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
18.30 Śp. Eugeniusza Glapińskiego od rodziny Szczepaniaków z Rokutowa i od Pracowników Centrum Kształcenia zawodowego w Pleszewie
 
Niedziela 20 czerwca 2021 godzina 11. 45
Śp. Wojciech Szymura od Teresy Szymura z rodziną , od chrześniaczki Pauliny z mężem
Śp. Waldemar Graja od kuzyna Grzegorza Grudziaka z rodziną , od Małgorzaty i Arkadiusza Karoń
 
Środa 23 czerwca 2021 godzina 18.30
Śp. Krzysztof Kunert od sąsiadów z ulicy Rolnej Paweł Tanaś z rodziną , Roman Osuch z rodziną , Magda Straburzyńska z rodziną , Maria Walczak z synem , Marta Walczak z rodzina
Śp. Roman Michlik od chrześniaka Tomasza , od szwagierki Zeni
13.06.2021 XI Niedziela Zwykła Adoracja Najświętszego Sakramentu Św. Florian
7:00 Śp. Klara i Franciszek Majcher
9:15 Śp. Władysław , Helena Rybiccy
10.30 Śp. Antoni Urbaniak 4 rocznica śmierci
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców + chrzest Emilian
15.00 Msza wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy Św. Florian
18:30 Śp. Helena i Jan Liwerscy , Rozalia i Antoni Jankowscy
Poniedziałek 14-06-2021 Ks. Biskupa Michała Kozala
7.00 Śp. Mariusza i Rafała Karwczyków i zmarłych rodziców od sąsiadów i kolegów
 
7.30 Śp. Andrzej Kosiński od siostry Jolanty z mężem Św. Floriana
18.30 Śp. Jan Lisiecki od chrzestnej Teresy Słomińskiej z rodziną
 
Wtorek 15-06-2021 Bł. Jolanty Księżnej Kaliskiej
7.00 Śp. Jadwiga Makowska od Lucyny i Stanisława Janiaków Św. Florian
7.30 Śp. Jacek Matecki od kuzyna Jana Tomczaka z rodziną Św. Florian
18.30 1. Śp. Tomasz Nowacki I rocznica śmieci
2. Eugeniusz Glapiński od rodziny Antkowiaków z Pleszewa, od rodziny Jura z Ostrowa , od kuzynki Kazimiery Bandzwołek z rodziną
Środa 16-06-2021
7:00 Śp. Józef Zieliński od rodziny Stenclików
7.30 Śp. Krystyna Wawrzyniak , Jana i Władysława Szymczak od rodziny Lewandowskich ze Ścinawy
18.30
Nowenna Śp. Tomasz Nowacki od kuzynki Asi i kuzynki Agaty z rodziną , od koleżanek i kolegów z podstawówki
Śp. Bernard Hałajdziak od rodziny Adamków i Nowaków MBCZ
Czwartek 17-06-2021 Bł. Alberta Chmielowskiego
7.00 Śp. Jerzy Grudziak od córki Izabeli
7.30 Śp. Władysław Kleczewski od kolegów z Ostrowa Wielkopolskiego , od Bożeny i Zbigniewa Ratajczaków z rodziną
18.30 Śp. Barbara i Henryk Banaszak od córek z rodzinami MBCZ
Piątek 18.06.2021
7.00 Śp. Jadwiga Makowska od kuzynek Urszuli i Marii z rodzinami
7.30 Śp. Romana Cichewicz od Barbary Pietrzak z rodziną
18.30 1. Śp. Agnieszka i Józef Sąsiadek i zmarłych z rodziny
2. Śp. Antonina , Jadwiga, Zygfryd , Franciszek Zimniak i zmarłych z rodziny MBCZ
Sobota19-06-2021 Modlitwa za Ojczyznę Bł. Kapłan Męczennik Jerzy Popiełuszko
7.00 Śp. Felicja Wojtkowiak od wnuczki Anny z mężem
7.30 Śp. Jan Izydorek od Zdzisławy Jarmarczyk
14.00 80 rocznica urodzin w podziękowaniu za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
15.30 Chrzest bez mszy świętej
16.00 Aleksandra i Dariusz Św. Florian
18.30 1. Śp. Leszek Wojtkowiak od kuzyna Marka z żoną i córką
2. Śp. Marek Chlasta MBCZ
20- 06-2021 XII Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Maria Majchrzak od Wybierałów i Andrzejczaków
9.15 Śp. Janina Haak
10.30 1. Śp. Danuta Brzęcka
2. Śp. Jarosław Marciniak chrześniaka Rafała , Huberta , Weroniki Gozdowiak z rodzinami
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców +
Śp. Edyta Kempińska od Ireny Kaźmierczak
27 rocznica Powstania Koła Radia Maryja w Pleszewie
18.30 Śp. Tomasz Nowacki od Pracowników Elewatora Pleszew , od Przyjaciela Patryka z rodziną
 
Niedziela 13 czerwca 2021 godzina 11. 45
Śp. Edyta Kempińska od Renaty i Mariana z rodziną
Śp. Bolesław Tomczak od rodziny Grochowickich i Skrzypniaków
 
Środa 16 czerwca 2021 godzina 18.30
Śp. Barbara Ratajczak od Iwony i Mariusza Mateckich
Śp. Stefan Nurski
 
Niedziela 20 czerwca 2021 godzina 11.45
Śp. Wojciech Szymura od Teresy Szymura z rodziną , od chrześniaczki Pauliny z mężem
Śp. Waldemar Graja od kuzyna Grzegorza Grudziaka z rodziną , od Małgorzaty i Arkadiusza Karoń
6.06.2021 X Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Maria Majchrzak od rodziny Rusinków
9:15 Śp. Stanisław Haak
10.30 Śp. Kazimierz Handke 16 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Handke i Szatkowskich
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
W 45 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Aldony i Andrzeja w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski
15.00 Chrzest Marcel bez mszy świętej
18:30 1. Śp. Waldemar Graja 3 rocznica śmierci
2. O zdrowie i szczęśliwą operację dla Agnieszki
Poniedziałek 7-06-2021
7.00 Śp. Mariusz i Rafał Krawczyk od Marka i Katarzyny Godlewskich z córką Weroniką
 
7.30 Śp. Halina Dybała od Emilii i Ryszarda Ryszewskich Św. Floriana
18.30 1. Śp. Eugeniusz Glapiński od rodziny Dąbkiewiczów , od Marty i Łukasza Palczewskich z dziećmi
2. o szczęśliwe rozwiązanie dla córki Moniki i z okazji 1 rocznicy urodzin Patryka MBCZ
Wtorek 8-06-2021 Św. Jadwigi Królowej
7.00 Śp. Jadwiga Makowska od sąsiadów Godlewskich i Włodarków Św. Florian
7.30 Śp. Jacek Matecki od Pracowników i Zarządu Firmy Gizex Św. Florian
18.30 Śp. Ewa Kowcuń od Grażyny i Krystiana Piaseckich z Jankowa Przygodzkiego
Środa 9-06-2021
7:00 Śp. Andrzej Kosiński od rodziców Marii i Władysława Kosińskich
7.30 Śp. Józef Zieliński od żony i córki Anety z rodziną
18.30 Nowenna Z okazji 40 rocznicy urodzin Łukasza z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławeiństwo Śp. Józefa Kałużna od siostry Barbary z mężem i rodziną
Śp. Danuta Antczak od sąsiadów z ulicy Poznańskiej Szyszków , Krawczyków i Czekalskich MBCZ
Czwartek 10-06-2021
 
7.00 Śp. Jerzy Grudziak od syna Grzegorza z żoną i wnukami Rafałem i Marcinem
7.30 Śp. Jolanta Bocian od uczniów klasy 8 A z rodzicami
18.30 Śp. Jacek Biadała 1 rocznica śmierci od chrześniaka Dawida MBCZ
Piątek 11.06.2021 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
7.00 Śp. Stanisław Ruda od Sylwii i Macieja Lewickich
9.00 Za zmarłych proboszczów naszej Parafii i zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym.
16.30 Śp. Felicja Wojtkowiak od wnuka Sebastiana z żoną i córkami
18.30 Śp. Jan Lisiecki od Ludwika Dryjaskiego z żoną i synem Sławomirem i Krzysztofa Sitarz MBCZ
Sobota12-06-2021 Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
7.00 Śp. Jan Izydorek od Kazimierza Ratajczaka
7.30 Śp. Anna Wasielewska od wnuczki Jolanty z rodziną
15.00 Msza ślubna Katarzyna i Łukasz
16.00 Chrzest Laura , Leon , Cezary
17.00 Msza ślubna Karina i Łukasz
18.30 Śp. Łucja i Antoni Jankowscy i zmarłych z rodziny Jankowskich MBCZ
13- 06-2021 XI Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Klara i Franciszek Majcherów
9.15 Śp. Władysław , Helena Rybiccy
10.30 Śp. Antoni Urbaniak 4 rocznica śmierci
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców + chrzest Emilian
18.30 Śp. Helena i Jan Liwerscy , Rozalia i Antoni Jankowscy
 
Niedziela 6 czerwca 2021 godzina 11. 45
 
Śp. Janina Antczak od Alicji i Adama Antczak , od rodziny Frątczaków z Rychnowa
Śp. Krystyna Kaźmierczak od pracowników montażu Famot Pleszew SA , od rodziny Błaszczaków z synami i synową
Śp. Waldemar Graja od kuzyna Grzegorza Grudziaka z rodziną , Małgorzaty i Arkadiusza Karoń
Śp. Rene Zawieja od Bogusława Olejnika i od Geodetów z Kalisza
 
Środa 9 czerwca 2021 godzina 18.30
 
Śp. Wiesław Szymura od koleżanek Ireny Stanich , Marii Wątor i Hanny Zawiszak
 
Niedziela 13 czerwca 2021 godzina 11.45
Śp. Edyta Kempińska od Renaty i Mariana z rodziną
Śp. Bolesław Tomczak od rodziny Grochowickich i Skrzypniaków
30.05.2021 Niedziela Uroczystość Trójcy Świętej
7:00 Śp. Maria Majchrzak od Pauliny i Ryszarda Łokietków
9:15 Śp. Irena Hoffa od rodziny Lisów i Dudtkowiaków
10.30 1. Śp. Wojciech Michalak od Dominika Kołodziejczaka z żoną Paulą i dziećmi
2. Śp. Eugeniusz Kaźmierczak od chrześniaczki Marioli z rodziną
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców + chrzest dopełnienie Mikołaj
15.00 Msza jubileuszowa 25 lat małżeństwa Lilianna i Rafał
18:30 Śp. Krzysztof Abramowicz od rodziny Dajczaków
Poniedziałek 31-05-2021 Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny
7.00 Śp. Danuta Antczak od siostry Marysi z synem
 
7.30 Śp. Bernard Hałajdziak od Krystyny Hałajdziak z rodziną z Gołuchowa Św. Floriana
18.30 Śp. Eugeniusz Glapiński od Urszuli Glapińskiej z rodziną , od rodziny Jurdeckich MBCZ
Wtorek 1-06-2021Świętego Justyna
 
7.00 Śp. Mariusz Krawczyk od Kierownictwa Energia –Operator SA oraz zespołów Pogotowia Energetycznego z Jarocina Św. Florian
7.30 1. Śp. Teresy Godlewskiej od Marii i Edwarda Patelskich
2. Z okazji 40 rocznicy urodzin o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Magdaleny Św. Florian
18.30 Śp. Teresa Dropik 16 rocznica śmierci , Bronisława i Bronisław Dropik , Władysława i Adam Kuznowicz
Środa 2-06-2021
7:00 Śp. Franciszek Słomiński od Heleny i Romana Woźniaków
7.30 Śp. Jan Wawrzyniak od chrześniaczki Jolanty z rodziną
18.30
Nowenna Śp. Wojciech Michalak od Rity Kołodziejczak z synem Mieszkiem
Śp. Ryszard Młynarczyk od kolegów i koleżanek z Penetratora MBCZ
Czwartek 3-06-2021 Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
7.00 Śp. Mariusz Krawczyk od kolegów z Zespołu Pogotowia Energetycznego z Pleszewa
9.15 Śp. Felicja Wojtkowiak od wnuczki Justyny z mężem i dziećmi
Po procesji W intencji Parafin i Dobroczyńców
18.30 Śp. Jan Lisiecki od Danuty i Moniki MBCZ
Piątek 4.06.2021
7.00 Śp. Stanisław Ruda od Sylwii i Macieja Lewickich
7.30 Śp. Bernarda Hałajdziak od Krystyny Turkowicz z Poznania
18.30 1. Śp. Jan Izydorek od Zarządu i Załogi Fabryki Maszyn Spożywczych Pleszew S.A.2
2. W intencjach Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa MBCZ
Sobota 5-06-2021 Świętego Bonifacego
7.00 Śp. Danuta Antczak od córki Urszuli z rodziną
7.30 Śp. Anna Wasielewska od syna Stanisława z żoną
16.00 Chrzest z mszą świętą Sara
18.30 1. Śp. Anna Śmigielska od chrześniaka Tomka z żoną
2. Śp. Marek Chlasta od teściów MBCZ
6- 06-2021 X Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Maria Majchrzak od rodziny Rusinków
9.15 Śp. Stanisław Haak
10.30 Śp. Kazimierz Handke 16 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Handke i Szatkowskich
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
W 45 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Aldony i Andrzeja w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski
15.00 Chrzest Marcel bez mszy świętej
18.30 Śp. Waldemar Graja 3 rocznica śmierci
 
 
Niedziela 30 maja 2021 godzina 11. 45
 
Śp. Zygmunt Kalinowski od Weroniki Biniak z rodziną
Śp. Zdzisław Kalinowski od rodziny Grześkowiaków z ul. Zielonej
Śp. Marian Kubiak od rodziny Szulczyńskich i Marciniaków , od Mirosława i Janiny Szymczaków
Śp. Wojciech Szymura od sąsiadów z ulicy Reja 8 C
 
Środa 2 czerwca 2021 godzina 18.30
 
Śp. Jerzy Górecki od koleżanek i kolegów Matura 1954, 1955, 1956
Śp. Krzysztof Werner od sąsiadów z ulicy Reja 2 A , od działkowców i członków Zarządu Ogródka działkowego przy ulicy Bałtyckiej
 
Niedziela 6 czerwca 2021 godzina 11.45
 
Śp. Janina Antczak od Alicji i Adama Antczak , od rodziny Frątczaków z Rychnowa
Śp. Krystyna Kaźmierczak od pracowników montażu Famot Pleszew SA , od rodziny Błaszczaków z synami i synową
Śp. Waldemar Graja od kuzyna Grzegorza Grudziaka z rodziną , Małgorzaty i Arkadiusza Karoń
Śp. Rene Zawieja od Bogusława Olejnika i od Geodetów z Kalisza
23.05.2021 Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
7:00 Śp. Anna Wasielewska od córki Cecylii
9:15 Śp. Mieczysław Jurgawka
10.30 Śp. Maria Majchrzak od koleżanek i kolegów matura 1964
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
18:30 Śp. Ewa Kowcuń d szwagra Aleksandra z rodziną
Poniedziałek 24-05-2021 NMP Matki Kościoła
7.00 Śp. Krzysztof Abramowicz od sąsiadów Misiaków
 
9.00 Śp. Jana Wawrzyniaka od siostry Anny MBCZ
16.30 Śp. Jadwiga Makowska od siostrzeńca Tadeusza z rodziną MBCZ
18.30 Śp. Eugeniusz Glapiński od Jakubczaków z Lenartowic , Sylwii Muszyńskiej z Zielonej Góry , od Pracowników Agentów PZU MBCZ
Wtorek 25-05-2021
7.00 Śp. Mariusz Krawczyk od Współpracowników Energia –Operator SA Wydział Usług TOO w Kaliszu Św. Florian
7.30 Śp. Jan Wawrzyniak od siostry Stanisławy z mężem Św. Florian
18.30 1. Śp. Franciszek Zawieja i zmarłych z rodziny Zawiejów i Sutych
2. Śp. Felicja Wojtkowiak od syna Andrzeja z żoną
Środa 26-05-2021 Św. Filipa Neri Dzień Matki
7:00 Śp. Danuta Antczak od sąsiadów Nawrockich
7.30 Śp. Tadeusz 20 rocznicę śmierci Marię , Jan Głowickich
18.30
Nowenna Śp. Józefa Kałużna od wnuczki Magdaleny z dziećmi
Śp. Jan Izydorek od wnuka Piotra i Patrycji
Śp. Ryszard Młynarczyk od kolegów i koleżanek Ewy z Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Krakowie MBCZ
Czwartek 27-05-2021 Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
7.00 Śp. Franciszek Słomiński od wnuczki Zuzi z Mateuszem
7.30 Śp. Stanisław Ruda od sąsiadów z bloku z ulicy Zielonej 8
18.30 1. Śp. Zdzisław Bandosz od Karoliny i Emilia Sołęga
2. W intencji Kapłanów od Wspólnoty Margaretka MBCZ
Piątek 28.05.2021
7.00 Śp. Jan Lisiecki od Komendanta Straży Miejskiej w Pleszewie
7.30 O szybką beatyfikację Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego , o wypełnienie Ślubów Jasnogórskich Narodu
18.30 Śp. Daria i Maciej Młynarczyk , Stefana Gądziaka, Marka Wybierałę , Julianna i Władysław Walasiaków od Joanny i Julianny MBCZ
Sobota29-05-2021 Św. Urszuli Ledóchowskiej
7.00 Śp. Halina Dybała od rodziny Garsztków i Frąckowiaków z Pleszewa
7.30 Śp. Tomasz Nowacki od chrzestnej Bernadety z rodziną , od rodziny Derów i Bibjanek
18.30 1. Śp. Stanisław Wróblewski rodziny Sołtysiaków
2. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Pani Danuty i dla całej rodziny za Śp. Józef Szkrzypniak MBCZ
30- 05-2021 Niedziela Najświętszej Trójcy Świętej
7. 00 Śp. Maria Majchrzak od Pauliny i Ryszarda Łokietków
9.15 Śp. Irena Hoffa od rodziny Lisów i Dudtkowiaków
10.30 1. Śp. Wojciech Michalak od Dominika Kołodziejczaka z żoną Paulą i dziećmi
2. Śp. Eugeniusz Kaźmierczak od chrześniaczki Marioli z rodziną
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców + chrzest dopełnienie Mikołaja
15.00 Msza święta jubileusz 25 lecia małżeństwa
18.30 Śp. Krzysztof Abramowicz od rodziny Dajczaków
 
Niedziela 23 maja 2021 godzina 11. 45
 
Śp. Kazimierz Ratajczyk od rodziny Pietrzaków i Michalaków , od Pracowników Oczyszczalni Ścieków i Laboratorium ,
Śp. Edward Horoszkiewicz od Magdaleny i Marcina Urbaniaków , od Donaty Rotkiewicz z rodziną
Śp. Zygmunt Kalinowski od sąsiadów z ulicy Zielonej
Śp. Zdzisław Kalinowski od rodziny Kończaków z Korzkiew
 
Środa 26 maja 2021
 
Śp. Maria Puślecka od Dominika i Kamila Cierniaków , od sąsiadów Rubasów i Kubiaków
Śp. Emilia Biegańska od Edwarda Wołowicza z rodziną i rodziny Wolińskiej i Błaszczyków
 
Niedziela 30 maja 2021
 
Śp. Zygmunt Kalinowski od Weroniki Biniak z rodziną
Śp. Zdzisław Kalinowski od rodziny Grześkowiaków z ul. Zielonej
Śp. Marian Kubiak od rodziny Szulczyńskich i Marciniaków , od Mirosława i Janiny Szymczaków
Śp. Wojciech Szymura od sąsiadów z ulicy Reja 8 C
16.05.2021 VII Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
7:00 Śp. Franciszek , Anna i Jan Matuszek
9:15 1. W intencji Andrzeja seniora i Andrzeja juniora o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
2. Śp. Helena , Franciszek Wegner i Jan Kozikowski
11.30 W intencji Dzieci Komunijnych
18:30 Śp. Eugeniusz Glapiński od szwagierki Renaty z Tomkiem i rodziny Frąszczaków z Dobrzycy
Poniedziałek 17-05-2021
7.00 Śp. Danuta Antczak od Matuszczaków z Raszkowa
 
7.30 Śp. Stanisław Ruda od żony
18.30 Śp. Ewa Kowcuń od chrześniaka Filipa z rodziną
Wtorek 18-05-2021
7.00 Śp. Mariusz Krawczyk od Współpracowników Energia –Operator SA Wydział Usług TOO w Jarocinie Św. Florian
7.30 Śp. Mariusz Kałużny d siostry Iwony Św. Florian
18.30 Śp. Krzysztof Abramowicz od kuzynki Renaty z rodziną
Środa 19-05-2021
7:00 Śp. Halina Dybała od Marii i Tadeusza Lis z rodziną
7.30 Śp. Bernard Hałajdziak od żony
18.30 Nowenna O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Emilii i błogosławieństwo w małżeństwie
Śp. Zdzisław Bandosz od sąsiadów z klatki Kochanowskiego 1
Śp. Paweł Karoń od Wspólnoty Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa
Śp. Stefan Nurski MBCZ
Czwartek 20-05-2021
7.00 Śp. Franciszek Słomiński od syna Waldemara
7.30 Śp. Stanisław Ruda od syna Macieja z rodziną
18.30 Śp. Andrzej Walkowiak Danieli Waliszewskiej , Bożeny i Wojciecha Szkudlarek MBCZ
Piątek 21.05.2021 Św. Jan Nepomucen
7.00 Śp. Jan Lisiecki od Współpracowników ze Straży Miejskiej
7.30 Śp. Jan Wawrzyniak od kuzynki Zofii z rodziną
16.00 Chrzest Natan Piotr bez mszy
18.30 1. Śp. Jan Izydorek od córki Anety z rodziną
2. Śp. Feliks i Helena Błaszczyk MBCZ
Sobota 22-05-2021 Św. Rity
7.00 Śp. Danuta Antczak od chrześniaka Andrzeja z rodziną z Wrocławia
7.30 Śp. Tomasz Nowacki od Firmy ZPHU Biadała Spółka i Pracowników, od brata Łukasza z żoną i córką
18.30 1. Śp. Stanisława i Kazimierz Adamscy
2. Śp. Marek Chlasta od syna Przemysława z żoną i córkami Asią i Lidką
3. Śp. Helena i Jan Kołodziejczak w dniu imienin Heleny MBCZ
23- 05-2021 Niedziela Zesłania Ducha Świętego
7. 00 Śp. Anna Wasielewska od córki Cecylii
9.15 Śp. Mieczysław Jurgawka
10.30 Śp. Maria Majchrzak od koleżanek i kolegów matura 1964
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
18.30 Śp. Ewa Kowcuń d szwagra Aleksandra z rodziną
 
Środa 19 maja 2021
 
Śp. Roman Michlik od cioci Zosi Michlik z rodziną , od Bożeny Michlik z rodzina
Śp. Henryka Lewandowska od rodziny Faifrów i Kimlów , od Walichów , Tomczaków i Wiśniewskich
 
Niedziela 23 maja 2021
 
Śp. Kazimierz Ratajczyk od rodziny Pietrzaków i Michalaków , od Pracowników Oczyszczalni Ścieków i Laboratorium ,
Śp. Edward Horoszkiewicz od Magdaleny i Marcina Urbaniaków , od Donaty Rotkiewicz z rodziną
Śp. Zygmunt Kalinowski od sąsiadów z ulicy Zielonej
Śp. Zdzisław Kalinowski od rodziny Kończaków z Korzki
9.05.2021 VI Niedziela Wielkanocna Odpust Parafialny Św. Floriana
7:00 Śp. Czesław Jagodziński 1 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny Jagodzińskich
9:15 1. Śp. Stanisław Haak
2. Śp. Tekla , Stanisław , Stefania i Kazimierz Sobierajczyk
10.30 Śp. Bolesław Tomczak od wnuczki Juli z Michałem
12:00 1. W intencji Parafian i Dobroczyńców
2. W intencji Ochotniczej Staży Pożarnej w Pleszewie z okazji 140 rocznicy działania
3. Śp. Wojciech Michalak od córki Anny z mężem Jackiem i wnukiem
18:30 Śp. Elżbieta Gawrysiak od wnuka Mateusza z żoną i dziećmi
Poniedziałek 10-05-2021
7.00 Śp. Krzysztof Abramowicz od kuzyna Piotra z rodziną
 
7.30 Śp. Piotr Sejdel d kuzynki Wandy z rodziną
18.30 Śp. Maria Majchrzak od Baczyńskich i Pankowskich
Wtorek 11-05-2021
 
7.00 Śp. Mirosław Pływaczyk od Elżbiety i Małgorzaty Kłakulak z rodzinami Św. Florian
7.30 Śp. Zofia Pawłowska Św. Florian
18.30 Śp. Eugeniusz Glapiński od chrześniaka Pawła z rodziną
Środa 12-05-2021
7:00 Śp. Danuta Antczak od Pauliny Ławniczak z rodziną z Ligoty
7.30 Śp. Mariusz Krawczyk od Współpracowników z Energia Operator SA Wydział Usług TOO w Ostrowie Wielkopolskim
18.30
Nowenna Śp. Iwona Cierniak od wnuka i córek
Śp. Piotr Walczak od Izabeli Klak z synem Mikołajem
Śp. Maria Komorowska od Danuty i Beaty z rodzinami
Śp. Jan Marciniak od rodziny MBCZ
Czwartek 13-05-2021 Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
7.00 Śp. Tomasz Nowacki od rodziny Skitek z Pleszewa , od Właścicieli i Pracowników Firmy Konstal Pleszew
7.30 Śp. Franciszek Słomiński od syna Tomasza z żoną Kornelią i Dawidem
15.00 Intencja wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusowemu i Niepokalanemu Sercu Maryi przez Przeczyste Serce Józefa za grzechy popełnione w Ojczyźnie i na całym świeci
18.30 W intencji Matek Różańcowych – rocznica poświęcenia sztandaru MBCZ
Piątek 14.05.2021 Św. Macieja Apostoła
7.00 Śp. Jan Lisiecki od Burmistrza Miasta Pleszewa , od Pracowników Urzędu Miasta i Gminy Pleszew
7.30 Śp. Kazimiera Małecka od chrześniaczki Danuty z rodziną
18.30 Śp. Władysław Kleczewski od Władysława Okoniewskiego z rodziną z Gołuchowa , od Piotra Okoniewskiego z Bielawy MBCZ
Sobota 15-05-2021
7.00 Śp. Bolesław Tomczak od syna Tomasza z rodziną i Jerzego Tuczyńskiego
7.30 Śp. Jan Izydorek od córki Katarzyny z córkami Nadią i Natalią
11.30 W intencji Dzieci Komunijnych
15.00 Chrzest święty Helena Anna bez mszy świętej
18.30 1. Śp. Maria Majchrzak d sąsiadów z ulicy Toruńskiej i Helskiej
2. Śp. Wojciecha Michalaka od Romana i Doroty Kołodziejczak MBCZ
16- 05-2021 Wniebowstąpienie Pańskie
7. 00 Śp. Franciszek , Anna i Jan Matuszek
9.15 1. W intencji Andrzeja seniora i Andrzeja juniora o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
2. Śp. Helena , Franciszek Wegner i Jan Kozikowski
11.30 W intencji Dzieci Komunijnych
18.30 Śp. Eugeniusz Glapiński od szwagierki Renaty z Tomkiem i rodziny Frąszczaków z Dobrzycy
2.05.2021 V Niedziela Wielkanocna
7:00 O Boże Błogosławieństwo dla Janusza , Joanny , Zuzi , Michała , Joanny , Shauna , Natalii , Stefani i Franciszka
9:15 Śp. Teresa Gadzińska od Romana Biadały z rodziną i rodziny Świerblewskich
10.30 49 rocznica Sakramentu Małżeństwa Teresy i Jana w podziękowaniu za odenbrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo , o zdrowie i potrzebne łaski
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
18:30 Śp. Krzysztof Abramowicz od matki chrzestnej z mężem
Poniedziałek
3-05-2021 Uroczystość Królowej Polski Święte Konstytucji
7.00 Śp. Eugeniusz Glapiński od kuzyna Mariana Glaoińskiego z rodziną
9.15 1. Śp. Antoninę , Antoniego, Mariana Gościniaków
2. Śp. Katarzyna , Stanisław, Bronisław Michalscy MBCZ
10.30 Śp. Maria Majchrzak od rodziny Gramalów i Ślebiodów
11.45 W intencji Ojczyzny , Parafii i Dobroczyńców
18.30 Śp. Zofia Petz od Małgorzaty Bukowskiej z rodziną MBCZ
Wtorek   4-05-2021 Św. Floriana Dzień Odpustu
 
7.00 Śp. Anna Chmielińska od Zbigniewa Ratajczaka Św. Florian
9.00 Śp. Mirosław Pływaczyk od syna Mariusza z rodziną Św. Florian
12.00 Msza święta pogrzebowa Śp. Felicja Wojtkowiak
16.30 Śp. Jan Izydorek od żony Św. Florian
18.30 Za Ofiarodawców , Darczyńców Fundacji Św. Florian Św. Florian
Środa 5-05-2021
7:00 Śp. Kazimiera Baranowska od Wspólnoty Mieszkaniowej Lipowa 10
7.30 Śp. Zdzisław Bandosz od Iwony Nowickiej z rodziną
18.30
Nowenna Śp. Józef Ziętek 2 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny Ziętków i Wolniaków MBCZ
Czwartek 6-05-2021 Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
7.00 Śp. Stefan Kaczmarek od Agnieszki i Tomasza Szymendera z dziećmi
7.30 Śp. Robert Maślak od cioci Janki , Anny i Zenka
18.30 Śp. Piotr Walczak chrzestnej z mężem MBCZ
Piątek 7.05.2021
7.00 Śp. Jan Lisiecki od siostry Małgorzaty z rodziną
7.30 Śp. Danuta Antczak od siostry Jadwigi z Ligoty
18.30 1. Śp. Maria Majchrzak od rodziny Jankowiaków
2. W intencji Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa MBCZ
Sobota 8-05-2021 Uroczystość Św. Stanisława Biskupa iMęczennika 7.00 Śp. Maciej Suchanecki od Współpracowników i Zarządu CRK Zieleń Rekreacja Ostrów Wielkopolski , od wuja Stanisława Suchaneckiego z rodziną i kuzyna Łukasza Suchaneckiego
8.00 Śp. Władysław Kleczewski od Krystyny Wochna z rodziną z Dobrzycy
15.00 Chrzest święty Krzysztof bez mszy świętej
18.30 1. Śp. Bogumiła i Paweł Szczepańscy w drugą rocznicę śmierci
2. Śp. Jan Wojtyła 1 rocznica śmierci MBCZ
9- 05-2021 VI Niedziela Wielkanocna Odpust Św. Floriana
7. 00 Śp. Czesław Jagodziński 1 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny Jagodzińskich
9.15 Śp. Tekla , Stanisław , Stefania i Kazimierz Sobierajczyk
10.30 Śp. Bolesław Tomczak od wnuczki Juli z Michałem
12.00 1. W intencji Parafian i Dobroczyńców
2. W intencji Ochotniczej Staży Pożarnej w Pleszewie z okazji 140 rocznicy działania
3. Śp. Wojciech Michalak od córki Anny z mężem Jackiem i wnukiem
18.30 Śp. Elżbieta Gawrysiak od wnuka Mateusza z żoną i dziećmi
 
2 maja 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Emilia Biegańska od synowej Czesławy z wnuczką Ewą , od wnuczki Beaty z rodziną
Śp. Marian Lis od rodziny Pruskich , od chrześniaczki Aliny Niezgódka z rodziną
Śp. Edward Horoszkiewicz od Siostry Alfredy z mężem i rodziną z Jarocina , od rodziny Bochniaków i Grzegorczyków
Śp. Krzysztof Werner od rodziny Szurków z Marszewa i Słupcy , od siostry Mirki z rodziną
 
5 maja 2021 środa 18.30
 
Śp. Marian Lis od Renaty i Wiesława Oleśków z Karmina , od Marii i Kazimierza Garstkowiak z Bieganina
Śp. Emilia Biegańska od Czesława Kałużnego z rodziną , od Marcina Wołowicza z rodziną
Śp. Kazimierz Ratajczyk od Henryka Ratajczyka z rodziną , od Romana i Grzegorza Nowickich z rodziną
25.04.2021 IV Niedziela Wielkanocna Niedziela Powołaniowa
7:00 Śp. Marek Chlasta od syna Adriana z żoną i synem
9:15 1. Śp. Teresa i Zdzisław Marciniak
2. Śp. Jan Kowalski od wnuczki Moniki z mężem i prawnukiem Wojtusiem
10.30 1. Śp. Maria Majchrzak od rodziny Czajków , Śp. Krzysztofa Kunerta
2. Śp. Tomasz Blandzi 4 rocznica śmierci
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
15 rocznica ślubu Iwony i Marka w podziękowaniu za odebrane łaski , z prośbą o Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia
18:30 Śp. Eugeniusz Glapiński od Marii i Lucyny Wasielewskich
Poniedziałek 26-04-2021
7.00 Śp. Krzysztof Abramowicz od wuja Józefa Grygiela z rodziną z Kotlina
7.30 Śp. Anna Chmielewska od Firm z Pasażu przy ul. Poznańskiej MBCZ
18.30 Śp. Bogumiła Bednarek od Anny Kulas i Ewy Liponej z rodziną MBCZ
Wtorek 27-04-2021
 
7.00 Śp. Kazimiera Baranowska od wnuka Dariusza z rodziną
7.30 Śp. Konrad Grzegorek od sąsiadów Łukasików , Kaniewskich , Szymbrowiczów
18.30 Śp. Zdzisław Bandosz od syna Łukasza z rodziną MBCZ
Środa 28-04-2021
7:00 Śp. Tomasz Nowicki od Andrzeja i Eli Sadowskich z Folusza , od Marioli i Zbyszka Biegańskich z synami z Ostrowa
7.30 Śp. Mirosław Pływaczyk od żony
18.30
Nowenna Śp. Andrzej Wajruch od rodziny Nadonych i Mtyniaków MBCZ
Czwartek 29-04-2021 Św. Katarzyny ze Sieny Patronki Europy 7.00 Śp. Danuta Antczak od siostry Janki i Joanny Szczepaniak z dziećmi
7.30 Śp. Rafał Krawczyk od chrześniaczki Gabrieli Gielniak z rodziną
18.30 1. Z okazji 89 rocznicy urodzin Zofii z podziękowaniem Panu Bogu za opiekę nad Jubilatką i Jej rodziną , z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże dla Jubilatki i całej rodziny .
2. W intencji Kapłanów od Wspólnoty Margaretka MBCZ + chrzest po mszy
Piątek 30.04.2021
7.00 Śp. Jan Lisiecki od siostry Renaty z rodziną
7.30 Śp. Lech Korzeniewski od mamy i brata Romana z żoną
18.30 1. Śp. Eugeniusz Glapiński od rodziny Garsztków i Bugzel MBCZ
Sobota 1-05-2021 Św. Józefa rzemieślnika Święto Pracy 7.00 Śp. Władysław Kleczewski od Janiny Wnuk z rodziną
7.30 Śp. Maciej Suchanecki od Marii Tomczak z rodziną z Pieruszyc , od rodziny Ratajczak z Dobrzycy
18.30 1. Śp. Maria Majchrzak od rodziny Zagórskich
2. Śp. Czesław Matłoka , Edward i maria Kozowicz i zmarłych z rodziny MBCZ
2- 05-2021 V Niedziela Wielkanocna
7. 00 O Boże Błogosławieństwo dla Janusza , Joanny , Zuzi , Michała , Joanny , Shauna , Natalii , Stefani i Franciszka
9.15 Śp. Teresa Gadzińska od Romana Biadały z rodziną i rodziny Świerblewskich
10.30 49 rocznica Sakramentu Małżeństwa Teresy i Jana w podziękowaniu za odenbrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo , o zdrowie i potrzebne łaski
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
18.30 Śp. Krzysztof Abramowicz od matki chrzestnej z mężem
 
25 kwietnia 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Wojciech Wojcieszak od Grażyny i Piotra Walczaków z Bielaw , od sąsiadów z bloku z ulicy Wierzbowej klatka A
Śp. Stefania Vogt od sędziów V Wydziału Okręgowego w Kaliszu , od Wydziału II Cywilnego Sądu Okręgowego w Kaliszu
Śp. Marian Kubiak od lokatorów z klatki B , od siostry Elżbiety Glapińskiej z rodziną
Śp. Krzysztof Werner od Danki z dziećmi i wnukiem , od szwagierki z synem
 
2 maja 2021 niedziela 11.45
 
Śp. Emilia Biegańska od synowej Czesławy z wnuczką Ewą , od wnuczki Beaty z rodziną
Śp. Marian Lis od rodziny Pruskich , od chrześniaczki Aliny Niezgódka z rodziną
Śp. Edward Horoszkiewicz od Siostry Alfredy z mężem i rodziną z Jarocina , od rodziny Bochniaków i Grzegorczyków
Śp. Krzysztof Werner od rodziny Szurków z Marszewa i Słupcy , od siostry Mirki z rodziną
18.04.2021 III Niedziela Wielkanocna Tydzień Biblijny
7:00 Za zmarłych z rodziny Koziorowskich , Michałowskich i Kowalskich
9:15 Śp. Janina i Stefan 26 rocznica śmierci Guz
10.30 1. Śp. Zdzisława Żuralska 1 rocznica śmierci
2. 12 rocznica ślubu Anny i Dariusza o Boże Błogosławieństwo , 8 rocznica urodzin Antosia i 11 rocznica urodzin Zuzi
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
Śp. Józef Dryka od Emilii i Jana Wojtaszków z rodziną z Pleszewa
18:30 Śp. Jan Staroń od kuzyna Ryszarda Krupińskiego z rodziną z Kotlina i Elżbiety i Pawła Michlickich
Poniedziałek
19-04-2021 Bł. Kapłan Męczennik Jerzy Popiełuszko
7.00 Śp. Anna Chmielińska od rodziny Rusinków i Marciniaków
7.30 Śp. Zdzisław Bandosz od syna Romana z rodziną MBCZ
18.30 Śp. Kazimierz Talaga od Danuty i Eugeniusza Kubiszewskich MBCZ
Wtorek 20-04-2021
7.00 Śp. Maciej Suchanecki od Kasperkowiaków
7.30 Śp. Jan Lisiecki od żony
18.30 Śp. Bogumiła Bednarek od sąsiadów z klatki Lipowa 5 A MBCZ
Środa 21-04-2021
7:00 Śp. Kazimiera Baranowska od wnuka Adama z rodziną
7.30 Śp. Antoni , Alina i Lech Radomscy
18.30
Nowenna Śp. Marian Korzeniewski 7 rocznica urodzin od żony z rodziną
Śp. Józef Jambroszczak d Doroty i Roberta Abramowiczów MBCZ
Czwartek 22-04-2021
7.00 Śp. Władysław Kleczewski od Doroty Walczak z rodziną
7.30 Śp. Tomasz Nowacki od Sławka Sandrowskiego z rodziną , od rodziny Kupczyków z Gizałek i Bieniewa
18.30 Śp. Krzysztof Abramowicz od cioci Elżbiety z synem Andrzejem i córką Izabelą MBCZ
Piątek 23.04.2021
Uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika 7.00 Śp. Wojciech Michalak od żony Zdzisławy
7.30 Śp. Sabina Szymoniak od teścia Marcinkowskiego z Wszołowa
18.30 1. Śp. Jan Staroń od siostry Genowefy z rodziną i siostry Teresy z mężem
2. W intencji Księdza Wojciecha o zdrowie i Boże Błogosławieństwo MBCZ
Sobota 24-04-2021
7.00 Śp. Andrzej Walkowiak od chrześniaczki Romki z rodziną i rodziny Grygiel z Poznania
7.30 Śp. Krzysztof Abramowicz od Bogumiły i Leona Niemanów z synem
14.00 Wspólnota Wiara i Światło
18.30 1. Śp. Bernarda Bukowskiego 7 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Bukowskich i Wiśniewskich
2. Śp. Jan Lisiecki od córki z rodziną MBCZ
25- 04-2021 IV Niedziela Wielkanocna
7. 00 Śp. Marek Chlasta od syna Adriana z żoną i synem
9.15 1. Śp. Teresa i Zdzisław Marciniak
2. Śp. Jan Kowalski od wnuczki Moniki z mężem i prawnukiem Wojtusiem
10.30 Śp. Maria Majchrzak od rodziny Czajków
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
15 rocznica ślubu Iwony i Marka w podziękowaniu za odebrane łaski , z prośbą o Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia
18.30 Śp. Eugeniusz Glapiński od Marii i Lucyny Wasielewskich
18 kwietnia 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Krystyna Kaźmierczak od Ireny Raczkowiak z rodziną , od szwagra Bogdana
Śp. Kazimierz Kuropka od sąsiadów z ulicy Osiedlowej , od zięcia Mariana
Śp. Kazimierz Ratajczyk od sąsiadów z Reja 7 , od Marii i Henryka Kaźmierowskich
Śp. Czesław Małecki od Grażyny Marciniak z córkami z Żernik, od chrześniaka Wiesława z rodziną
25 kwietnia 2021 niedziela 11.45
Śp. Wojciech Wojcieszak od Grażyny i Piotra Walczaków z Bielaw , od sąsiadów z bloku z ulicy Wierzbowej klatka A
Śp. Stefania Vogt od sędziów V Wydziału Okręgowego w Kaliszu , od Wydziału II Cywilnego Sądu Okręgowego w Kaliszu
Śp. Marian Kubiak od lokatorów z klatki B , od siostry Elżbiety Glapińskiej z rodziną
Śp. Krzysztof Werner od Danki z dziećmi i wnukiem , od szwagierki z synem
11.04.2021 Niedziela Miłosierdzia Bożego
7:00 Śp. Maria Majchrzak od chrześniaczki Dagmary z rodziną
9:15 Śp. Zdzisław Szczepaniak 8 rocznica śmierci od żony
10.30 Śp. Józef Jędruszek , Aleksandra Stodolna , Zdzisława Żuralska , Tadeusz Pluciński
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
Śp. Danuta Kuniszcza od syna z rodziną od rodziny Kaźmierczaków
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18:30 Śp. Krzysztof Kunert od Pracowników Firmy Kunert
Poniedziałek 12-04-2021
7.00 Śp. Władysław Kleczewski od Janiny i Wojciecha Szymańskich
7.30 Śp. Maciej Suchanecki od rodziny Kasperkowiaków z Galewa MBCZ
18.30 Śp. Krystian 6 rocznica śmierci i za zmarłych z rodziny Danielskich i Sołtysiaków MBCZ
Wtorek 13-04-2021 Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu
7.00 Śp. Anna Chmielińska od Andrzeja Bizana z rodziną
7.30 Śp. Krystyna Wawrzyniak od Wspólnoty Mieszkaniowej z ulicy Lipowej 10
18.30 Śp. Pelagia i Franciszek i zmarłych z rodziny Stróżyńskich MBCZ
Środa 14-04-2021
7:00 Śp. Bogdan Majchrzak od wnuczki Oli z mężem i córką
7.30 Śp. Teresa Biniakiewicz od Alicji Izydorek z rodziną
18.30
Nowenna Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od Andrzeja Biadały z rodziną
Śp. Janusz Gil od koleżanek i kolegów MBCZ
Czwartek 15-04-2021
7.00 Śp. Krzysztof Sobolewski od Marii Cieślak
7.30 Śp. Kazimiera Baranowska od córki
18.30 Śp. Tadeusz Pluciński od Zofii Jędruszek MBCZ
Piątek 16.04.2021
 
7.00 Śp. Zdzisław Bandosz od żony
7.30 Śp. Andrzej Walkowiak od kuzynki Wandy Jajczyk i kuzyna Mariana z rodziną
18.30 Śp. Zdzisław Szymczak od Marzeny, Bernarda Sobczak z rodziną z Kotlina MBCZ
Sobota 17-04-2021
7.00 Śp. Maria Majchrzak od Tomasza i Karoliny Błaszczyk z dziećmi
7.30 Śp. Krzysztof Abramowicz od Bogumiły i Leona Niemanów z synem
17.00 Msza święta Jubileuszowa 50 lat małżeństwa Irena i Zygmunt Gabrielczyk
18.30 Śp. Marek Chlasta od żony z córką Moniką MBCZ
18- 04-2021 III Niedziela Wielkanocna
7. 00 Za zmarłych z rodziny Koziorowskich , Michałowskich i Kowalskich
9.15 Śp. Janina i Stefan 26 rocznica śmierci Guz
10.30 1. Śp. Zdzisława Żuralska 1 rocznica śmierci
2. 12 rocznica ślubu Anny i Dariusza o Boże Błogosławieństwo , 8 rocznica urodzin Antosia i 11 rocznica urodzin Zuzi
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
Śp. Józef Dryka od Emilii i Jana Wojtaszków z rodziną z Pleszewa
18.30 Śp. Jan Staroń od kuzyna Ryszarda Krupińskiego z rodziną z Kotlina i Elżbiety i Pawła Michlickich
 
11 kwietnia 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Barbara Tyburska od kuzyna Marcina i od mieszkańców z bloku ul. Zielona 10
Śp. Maria Puślecka od rodziny Jankiewiczów i Krysztofiaków , od sąsiadów Jankoiwskich
Śp. Edward Horoszkiewicz od przyjaciela Daniela z ławy szkolnej i rodziny , od koleżanek z kalsy córki Małgorzaty
Śp. Wojciech Szymura od kuzynek Sabiny i Marylki z dziećmi , od sąsiadki Władysławy Latosińskiej
 
18 kwietnia 2021 niedziela 11.45
Śp. Krystyna Kaźmierczak od Ireny Raczkowiak z rodziną , od szwagra Bogdana
Śp. Kazimierz Kuropka od sąsiadów z ulicy Osiedlowej , od zięcia Mariana
Śp. Kazimierz Ratajczyk od sąsiadów z Reja 7 , od Marii i Henryka Kaźmierowskich
Śp. Czesław Małecki od Grażyny Marciniak z córkami z Żernik, od chrześniaka Wiesława z rodziną
4.04.2021 Niedziela Zmartwychwstania
6:30 Śp. Marianna i Ignacy Zielińscy
9:15 Śp. Józef Jędruszek 1 rocznica śmierci
10.30 Śp. Jacek Przepierski od Beaty Marciniak c córkami
11:45 Śp. Bolesław Tomczak od żony i córki Justyny z mężem
17.00 Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Nowaków i Nowaczyków , od przyjaciół Grzesiaków z dziećmi
18:30 Śp. Andrzej Grzesiak 3 rocznica śmierci zmarłych z rodziny Foryckich i Grzesiaków
Poniedziałek Wielkanocny 5-04-2021
7.00 Śp. Mieczysław Szukalski 1 rocznica śmierci
9.15 Śp. Bogumiła , Władysław , Eugeniusz Glapińscy, Czesław Waliszewski MBCZ
10.30 1. Śp. Józef 16 rocznicę śmierci i Maria Świątek
2. Śp. Jan Krasiński , Henryka i Józef Krasińscy
11.45 Śp. Krzysztof Kunert, Wiktora Kunerta 40 rocznicę śmierci od siostry Elżbiety z mężem
17.00 Śp. Sabina Szymoniak od córek z rodzinami
18.30 Śp. Maria Majchrzak od Alicji i Tobiasza MBCZ
Wtorek 6-04-2021
7.00 Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od chrześniaczki Moniki Klauzy Szymczak z mężem i synem
7.30 Śp. Andrzej Walkowiak od Marii i Zbigniewa Komorskich
18.30 Śp. Zdzisław Szymczak od Jolanty i Zbysława Krysztofiak z Wyszek MBCZ
Środa 7-04-2021
7:00 Śp. Władysław Kleczewski od Współpracowników zięcia Janusza Michałowicza
7.30 Śp. Anna Chmielińska od kuzyna Jacka z rodziną
18.30
Nowenna Śp. Krystyna Czajka od rodziny Korzeniewskich
Śp. Jan Staroń od chrześniaczki Aldony z rodziną
Śp. Jadwiga Makowska od Matek Żywego Różańca MBCZ
Czwartek 8-04-2021
7.00 Śp. Maciej Suchanecki od rodziny Rakowskich z synami
7.30 Śp. Bogdan Majchrzak od syna Marka z żoną i teściową
18.30 Śp. Józef Olender od rodziny Jagła MBCZ
Piątek 9.04.2021
 
7.00 Śp. Józef Głowacki 8 rocznica śmierci , zmarłych z rodziny Głowackich i Łyskawków
7.30 Śp. Krystyna Wawrzyniak od córki Małgorzaty z mężem i dziećmi
18.30 1. Śp. Gertruda Matłoka od brata Czesława z rodziną
2. W intencji Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa MBCZ
Wielka
Sobota 10-04-2021
7.00 Śp. Krzysztof Sobolewski od Nowickich
7.30 1. Śp. Andrzej Walkowiak od rodziny Rossów z Zielonej Łąki
2. Śp. Ks. Kanonik Wawro 1 rocznica śmierci
14.00 Chrzest Zofia
15.00 Msza ślubna Agata Kubasik i Paweł Wysocki
18.30 Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od Jacka i Elżbiety Klauzów MBCZ
11- 04-2021 Niedziela Miłosierdzia Bożego
7. 00 Śp. Maria Majchrzak od chrześniaczki Dagmary z rodziną
9.15 Śp. Zdzisław Szczepaniak 8 rocznica śmierci od żony
10.30 Śp. Józef Jędruszek , Aleksandra Stodolna , Zdzisława Żuralska , Tadeusz Pluciński
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
Śp. Danuta Kuniszcza od syna z rodziną od rodziny Kaźmierczaków
18.30 Śp. Krzysztof Kunert od Pracowników Firmy Kunert
 
11 kwietnia 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Barbara Tyburska od kuzyna Marcina i od mieszkańców z bloku ul. Zielona 10
Śp. Maria Puślecka od rodziny Jankiewiczów i Krysztofiaków , od sąsiadów Jankoiwskich
Śp. Edward Horoszkiewicz od przyjaciela Daniela z ławy szkolnej i rodziny , od koleżanek z kalsy córki Małgorzaty
Śp. Wojciech Szymura od kuzynek Sabiny i Marylki z dziećmi , od sąsiadki Władysławy Latosińskiej
28.03.2021 VI Niedziela Wielkiego Postu Rekolekcje
7:00 Śp. Władysław i Stefania Włodarczyk
9:15 Śp. Józef , Pelagia , Tomasz i Marian Makowieccy
10.30 1. Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Karamrczyków
2. Śp. Maria Majchrzak od Ewy i Piotra Grabowskich
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale – recytowane msza święta
18:30 Śp. Zbysław Mikołajczak od kuzynki Danuty Wojtczak z rodziną , Moniki Wrzeszczyńskiej z rodziną
Poniedziałek 29-03-2021 Rekolekcje
7.00
7.30 Śp. Krzysztof Abramowicz od Sylwii i Jarosława Kajdaniak z Jedlce MBCZ
9.00 Śp. Janusz Gil od koleżanek i kolegów
16.30 Śp. Krzysztof Kunert od Grzegorza Jenerowicza i Marka i Karoliny Mitula z dziećmi
18.30 Śp. Zdzisław Szymczak od rodziny Szczurków z Gołuchowa MBCZ
Wtorek 30-03-2021 Rekolekcje
7.00 Śp. Andrzej Walkowiak od Ireny i Tadeusza Polerowicz z Jarocina i Krystyny i Kazimierza Burych z rodzinami
7.30 Śp. Anna Chmielińska od syna Macieja z rodziną
9.00 Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Juszczaków z ul. Kaliskiej , od kuzynki Iwony z rodziną
16.30 W intencji odnowy życia religijnego naszej Parafii
18.30 Śp. Katarzyna , Ignacy , Ryszard Nowaczyk , Władysława i Józef Klauza MBCZ
Środa 31-03-2021 Rekolekcje Dzień Pojednania 7:00 Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od Czesława i Haliny Klauza z córką Violetą z Pleszewa
7.30 Śp. Jacek Matecki od Ochobińskich , Derczów , i Balaznych ze Skały
9.00 Śp. Krzysztof Kunert od Marii i Marka Dziubatych , od Teresy i Witolda Kołaskich
18.30 Nowenna Śp. Józef Jędruszek
Śp. Elżbieta Gawrysiak od rodziny Balcerów i Bugajnych MBCZ
1-04-2021 Wielki Czwartek
18.30 1. Śp. Maria Majchrzak od Anny i Jędrzeja Sarna z synem
2. Śp. Bronisława Kramarczyk 15 rocznicę śmierci
3. W intencji Kapłanów pracujących w naszej Parafii o potrzebne łaski MBCZ
Wielki Piątek 2.04.2021
 
18.30 Liturgia Wielkiego Piątku – Męka Pańska MBCZ
Wielka Sobota 3-04-2021
20.00 1. Śp. Marzena i Zdzisław Węckowscy Janina i Lucjan Rybarczyk
2. W intencji Parafian i Dobroczyńców
3. Z prośbą o znalezienie funduszy na prace inwestycyjne w parafii za wstawiennictwem Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca MBCZ
4- 04-2021 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
6. 30 Śp. Marianna i Ignacy Zielińscy
9.15 Śp. Józef Jędruszek 1 rocznica śmierci
10.30 Śp. Jacek Przepierski od Beaty Marciniak c córkami
11.45 Śp. Bolesław Tomczak od żony i córki Justyny z mężem
17.00 Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Nowaków i Nowaczyków , od przyjaciół Grzesiaków z dziećmi
18.30 Śp. Andrzej Grzesiak 3 rocznica śmierci zmarłych z rodziny Foryckich i Grzesiaków
 
28 marca 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Janina Antczak od siostry Heleny z rodziną , od chrześniaczki Bożeny z mężem
Śp. Emilia Biegańska od wnuka Macieja z rodziną , od lokatorów z bloku 7
Śp. Krzysztof Werner od rodziny z Poznania , od Teresy Lisiak z Kalisza
Śp. Roman Michlik od siostrzenicy Magdaleny z mężem i dziećmi , od Barbary i Juliusza Kwiecińskic
21.03.2021 V Niedziela Wielkiego Postu
7:00 Błagalna intencji za Bogdana i Jego rodzinę
9:15 1. Śp. Jan Kowalski od córki Danuty z mężem i wnuczką Anią
2. Śp. Adam Markiewicz 20 rocznica śmierci
10.30 Śp. Józef Richter
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
14.00 Chrzest Adama
15.00 Gorzkie Żale – recytowane msza święta
18:30 Śp. Urszula Cieślak od rodziny Walczaków z Zawidowic
Poniedziałek 22-03-2021
7.00 Śp.Władysław Kleczewski od wnuczki Joanny
7.30 Śp. Anna Chmielińska od Wandy i Tomasza Jańczaków z Czerminka MBCZ
18.00 Śp. Maria Majchrzak od Macieja i Beaty Kunert MBCZ
Wtorek 23-03-2021
7.00 Śp. Helena i Florian Sobolewscy oraz zmarłych z rodzin Sobolewskich i Wynimków
7.30 Śp. Janina Ciesielska od rodziny Zaczek
18.00 Śp. Zdzisław Szymczak  od  Katarzyny i Rafała Krzątałów  MBCZ
Środa 24-03-2021
7:00  Śp. Maciej Suchanecki od Danki Lewandowskiej
7.30 Śp. Andrzej Kosiński od Danuty Krupińskiej z dziećmi i wnukami
18.00
Nowenna Śp. Iwona Matysiak od Chóru Parafialnego im. Jana Pawła II z Parafii Św. Floriana w Pleszewie
Śp. Edward Kubiszewski 25 rocznicę śmierci
Śp. Lidia i Kurt Kornelius MBCZ
Czwartek 25-03-2021
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 7.00 Śp. Stanisław Jarzębski od Haliny Wasielewskiej z rodziną
9.00 Śp. Andrzej Walkowiak od rodziny Liskowskich
16.30 Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od siostry Genowefy z rodziną
18.00 1. Śp. Eugeniusz Glapiński od żony Czesławy i dzieci z rodzinami
2. W intencji Kapłanów od Wspólnoty Modlących się za Kapłanów Margaretka MBCZ
Piątek 26.03.2021
 
7.00 Śp. Dorota Grajek Szymczak od kuzynki Lucyny i Dariusza Zawistowskich z rodziną
7.30 Śp. Małgorzata Nowicka od chrzestnej i rodziny Nowickich z Pleszewa
18.00 W podziękowaniu za odebrane łaski , z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne dary dla Heleny z okazji urodzin MBCZ
Sobota 27-03-2021
7.00 Śp. Zdzisław Szymczak od Marianny Półtorak
7.30 Śp. Bogumiła Bednarek od kuzyna Stanisława i Małgorzaty Szymczak z córkami
16.00 Dla dzieci komunijnych o dar pobożnego przygotowania się do Uroczystości
18.00 1. Śp. Irena Leśna od koleżanek córki Ireny Julity, Ewy, Iwony z Pleszewa
2. Śp. Andrzej Kosiński od córki z mężem i synami MBCZ
28- 03-2021 VI Niedziela Wielkiego Postu Niedziela Palmowa
7. 00 Śp. Władysław i Stefania Włodarczyk
9.15 Śp. Józef , Pelagia , Tomasz i Marian Makowieccy
10.30 1. Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Karamrczyków
2. Śp. Maria Majchrzak od Ewy i Piotra Grabowskich
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale recytowana msza święta
18.30 Śp. Zbysław Mikołajczak od kuzynki Danuty Wojtczak z rodziną , Moniki Wrzeszczyńskiej z rodziną
21 marca 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Stefania Vogt od Krystyny Lont z córką Elżbietą , od sąsiadów Buczkowskich i Stachowskich
Śp. Waldemar Graja od przyjaciela Włodka Szymczak z rodziną , od Haliny Rąbiarz
Śp. Rene Zawieja od Teresy i Tadeusza Bandoszów , od rodziny Lipskich , Adamskich , Lorenzów ze Słupi i Lorenzów z Janków
Śp. Marian Kubiak od siostry Heleny z mężem , od rodziny Cierniaków
 
28 maca 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Janina Antczak od siostry Heleny z rodziną , od chrześniaczki Bożeny z mężem
Śp. Emilia Biegańska od wnuka Macieja z rodziną , od lokatorów z bloku 7
Śp. Krzysztof Werner od rodziny z Poznania , od Teresy Lisiak z Kalisza
Śp. Roman Michlik od siostrzenicy Magdaleny z mężem i dziećmi , od Barbary i Juliusza Kwiecińskich
14.03.2021 IV Niedziela Wielkiego Postu
7:00 Śp. Maria i Jan Kosińscy i zmarłych z rodziny
9:15 Z okazji 90 rocznicy urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski , z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Pani Ireny
10.30 1. Śp. Krzysztof Kunert od Danuty i Zbigniewa Duszczak
2. Śp. Andrzej Kosiński od żony
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale – recytowane msza święta
18:30 Śp. Józefa Tomaszczak od sąsiadów z ul. Kochanowskiego 1
Poniedziałek 15-03-2021
7.00 Śp. Krzysztof Abramowicz od siostry Katarzyny z mężem i dziećmi
7.30 Śp. Andrzej Ślesiński od Mirosława Pływaczyka z rodziną MBCZ
18.00 1. Śp. Henryk Bociański od sąsiadów z klatki Kochanowskiego 5 B
2. Śp. Maria Stefaniak 1 rocznica śmierci MBCZ
Wtorek 16-03-2021
7.00 Śp. Eugeniusz Glapiński od Janiny i Arkadiusza Doczekalskich
7.30 Śp. Anna Chmielińska od Konrada Bilińskiego z rodziną , od Patrycji Bilińskiej z rodziną , od szwagierki Maryli
18.00 Śp. Maria Majchrzak od Moniki i Piotra Gorgosz z córkami MBCZ
Środa 17-03-2021
7:00 Śp. Zdzisław Szymczak od Sylwii i Wojciecha Kordylasów
7.30 Śp. Maciej Suchanecki od chrześniaków Łukasza i Piotra z rodzinami
18.00
Nowenna Śp. Iwona Matysiak od Matek z Żywego Różańca Róża Św. Floriana
Śp. Józef , Władysława, Andrzej Rorot , Jerzy , Franciszka Parysek , Tomasz , Barbara Wrzeszczyńscy MBCZ
Czwartek 18-03-2021
7.00 Śp. Władysław Kleczewski od córki Ewy z mężem
7.30 Śp. Dorota Grajek – Szymczak od kuzynki Ewy i Henryka Matuszczak
18.00 Śp. Jan Staroń od Romana Chwałkowskiego i Andrzeja Chwałkowskiego MBCZ
Piątek
19.03.2021 Uroczystość Św. Józefa
7.00 Śp. Zofia i Józef Małyszko i zmarłych z rodziny Małyszko Babienów
9.00 Śp. Andrzej Walkowiak od sąsiadów z czwartego piętra
16.30 Śp. Maciej Suchanecki od Urszuli i Jarosława Florczaków
18.00 Śp. Józef Jędruszko z okazji imienin MBCZ
` Sobota 20-03-2021
 
7.00 Śp. Andrzej Ślesiński od Leszka i Barbary Rynowieckich z Turska
7.30 Śp. Tomasz Nowacki od siostry Marty z mężem i synami , chrześniaka Filipa
14.00 Chrzest
16.00 Dla dzieci komunijnych o dar pobożnego przygotowania się do Uroczystości
18.00 1. Śp. Józef Skrzypniak , Teodozja i Feliks Korzeniewscy
2. Śp. Andrzej Kosiński od syna MBCZ
21- 03-2021 V Niedziela Wielkiego Postu
7. 00 Błagalna intencji za Bogdana i Jego rodzinę
9.15 1. Śp. Jan Kowalski od córki Danuty z mężem i wnuczką Anią
2. Śp. Adam Markiewicz 20 rocznica śmierci
10.30 Śp. Józef Richter
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale recytowana msza święta
18.30 Śp. Urszula Cieślak od rodziny Walczaków z Zawidowic
 
14 marca 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Irena Szymczak od współlokatorów z ulicy Wierzbowej 1 A , od rodziny Staszaków z mamą
Śp. Krystyna Lewandowska od sąsiadki Krystyny Laskowskiej , od Jarka Wybierały z żoną i córką
Śp. Jerzy Górecki od Pracowników Przedsiębiorstwa Komunalnego z Pleszewa , od Krystyny Brajer z Kowalewa ,
Śp. Marian Lis od Krystyny Laskowskiej , syna Eugeniusza z żoną i dziećmi
Śp. Wojciech Szymura od Buszyków z Poznania , od Bartosza i Juli
 
21 maca 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Stefania Vogt od Krystyny Lont z córką Elżbietą , od sąsiadów Buczkowskich i Stachowskich
Śp. Waldemar Graja od przyjaciela Włodka Szymczak z rodziną , od Haliny Rąbiarz
Śp. Rene Zawieja od Teresy i Tadeusza Bandoszów , od rodziny Lipskich , Adamskich , Lorenzów ze Słupi i Lorenzów z Janków
Śp. Marian Kubiak od siostry Heleny z mężem , od rodziny Cierniaków
7.03.2021 III Niedziela Wielkiego Postu
7:00 Śp. Ryszard Siwek 3 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny Józefa i Antoni
9:15 Śp. Irena Szymendera 18 rocznicę śmierci , Kazimierz Szymendera 11 rocznicę śmierci
10.30 1. Śp. Krzysztof Kunert od Janiny i Józefa Sarna , od Sołtysiaków
2. Śp. Aleksandra Gramala 5 rocznica śmierci
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale – recytowane msza święta
18:30 Śp. Zofia Mielcarek od lokatorów z bloku 10 klatka A MBCZ
Poniedziałek 8-03-2021 Dzień Kobiet
7.00 Śp. Andrzej Ślesiński od Irki i Franciszka Wykrętowicz , Pływaczyków z Taczanowa i
7.30 Śp. Eugeniusz Glapiński od Józefa Markiewicza i rodziny Traków MBCZ
18.00 Śp. Janina i Stefan Guz MBCZ
Wtorek 9-03-2021
7.00 Śp. Maciej Suchanecki od siostry z rodziną
7.30 Śp. Dorota Grajek – Szymczak od chrześniaczki Edyty z mężem i dziećmi
18.00 1. Śp. Maria Majewska 1 rocznica śmierci
2. Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od rodziny Nowaków z Pleszewa i Poznania MBCZ
Środa 10-03-2021
7:00 Śp. Andżelika Roszyk od Anny Wawrzyniak i Zofii Nowickiej
7.30 Śp. Dariusz Zaworski 6 rocznica śmierci
18.00
Nowenna W podziękowaniu za poczęcie dziecka, z prośbą o Boże Błogosławieństwo na czas błogosławiony i o szczęśliwe rozwiązanie
Śp. Lucyna Wojtkowska 2 rocznica śmierci Śp. Wiktoria Jaśniewska 14 rocznica śmierci Śp. Jadwiga Makowska od Ks. Proboszcza MBCZ
Czwartek 11-03-2021 Adoracja Najświętszego Sakramentu
7.00 Śp. Zdzisław Szymczak od Zosi i Zenka z Zielonej Góry
7.30 Śp. Zofia Peltz od Aleksandry Cieślak z rodziną
18.00 Śp. Wiktoria i Florian oraz zmarłych z rodziny Niedzielów MBCZ
Piątek 12.03.2021
7.00 Śp. Bogumiła Bednarek od Teresy i Czesława Kłopockich
7.30 Śp. Anna Chmielińska od rodziny Rusinków i Łokietków
18.00 1. Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od żony z snami Mariuszem i Tomaszem z rodzinami
2. Śp. Danuta Brzęcka MBCZ
` Sobota 13-03-2021 Adoracja Najświętszego Sakramentu
7.00 Śp. Wiesław i Mariola Tułacz i zmarłych z rodziny
7.30 Śp. Maria Majchrzak od chrześniaka Marcina z żoną i dziećmi
16.00 Dla dzieci komunijnych o dar pobożnego przygotowania się do Uroczystości
18.00 1. Śp. Kazimierz Sołtysiak od Wojciecha Sołtysiaka z rodziną
2. Z okazji 18 rocznicy urodzin Natalii o zdrowie i Boże Błogosławieństwo MBCZ
14- 03-2021 IV Niedziela Wielkiego Postu
7. 00 Śp. Maria i Jan Kosińscy i zmarłych z rodziny
9.15 Z okazji 90 rocznicy urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski , z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Pani Ireny
10.30 1. Śp. Krzysztof Kunert od Danuty i Zbigniewa Duszczak
2. Śp. Andrzej Kosiński od żony
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale recytowana msza święta
18.30 Śp. Józefa Tomaszczak od sąsiadów z ul. Kochanowskiego 1
 
7 marca 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Krystyna Kaźmierczak od córki Beaty z mężem , od wnuków Macieja, Leszka, Sebastiana
Śp. Maria Puślecka od synowej , od Molińskiej z rodziną i Głowackiej z rodziną
Śp. Barbara Tyburska od 11 Róży Matek Różańcowych
Śp. Roman Michlik od rodziny Baraniaków z Kępna , od rodziny Krysztofiaków z Kowalewa
Śp. Edward Horoszkiewicz od rodziny Rusinków i Anny Kaczmarek z rodziną
 
14 maca 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Irena Szymczak od współlokatorów z ulicy Wierzbowej 1 A , od rodziny Staszaków z mamą
Śp. Krystyna Lewandowska od sąsiadki Krystyny Laskowskiej , od Jarka Wybierały z żoną i córką
Śp. Jerzy Górecki od Pracowników Przedsiębiorstwa Komunalnego z Pleszewa , od Krystyny Brajer z Kowalewa ,
Śp. Marian Lis od Krystyny Laskowskiej , syna Eugeniusza z żoną i dziećmi
Śp. Wojciech Szymura od Buszyków z Poznania , od Bartosza i Juli
28.02.2021 II Niedziela Wielkiego Postu
7:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Marii i Mariana
9:15 1. Śp. Krzysztof i Janusz Karczewscy
2. Śp. Jan Grochowicki
10.30 Śp. Jacek Przepierski od Barbary Bizan
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale – recytowane msza święta
18:30 Śp. Józefa Helena Tomaszczak od męża i dzieci MBCZ
Poniedziałek 1-03-2021
7.00 Śp. Bogumiła Bednarek od siostry Cecyli i córki z mężem i dziećmi
7.30 Śp. Eugeniusz Glapiński od Elżbiety Gottowt z rodziną MBCZ
18.00 Śp. Jan Sataroń od Kazimiery Matłoki z rodziną MBCZ
Wtorek 2-03-2021
7.00 Śp. Henryk Bociański od chrześniaka Roberta
7.30 Śp. Danuty Antczak od synowej Aliny z dziećmi
18.00 Śp. Józef Kończalik od siostrzenicy Ewy i Renaty z rodzinami MBCZ
Środa 3-03-2021
7:00 Śp. Krzysztof Abramowicz od brata Roberta z żoną i dziećmi
7.30 Śp. Andrzej Ślesiński od sąsiada Pawła Kostuja z rodziną
18.00 Śp. Zofia Mielcarek od wnuka Zbyszka z żoną i synami Karolem i Mateuszem z rodzinami MBCZ
Czwartek 4-03-2021 Święto Św. Kazimierza
7.00 Śp. Jadwiga Makowska od Teresy i Witolda Galon od Violi i Wojciecha Vogt
7.30 Śp. Elżbieta Gawrysiak od Leszka i Bogumiły Matysiak z rodziną
18.00 Śp. Teresa Graczyk od sąsiadów z ulicy Koźmińskiej MBCZ
Piątek 5.03.2021
7.00 Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od szwagierki Krystyny z rodziną
7.30 Śp. Andżeliki Roszyk od rodziny Jachników i Szczepańskich
18.00 1. Śp. Zdzisław Szymczak od wnuczki Patrycji z mężem
2. W intencjach Maych Rycerzy Miłosiernego Serca Pana Jezusa MBCZ
` Sobota 6-03-2021
7.00 Śp. Jan Staroń od wnuka Łukasza
7.30 Śp. Maria Majchrzak od Marii Kunert
16.00 Dla dzieci komunijnych o dar pobożnego przygotowania się do Uroczystości
18.00 1. Śp. Tomasz Marciniak od rodziny Grobys , Zachman i Komorskich
2. Henryk Szewczyk , Helena , Andrzej, Czesław Głowaccy MBCZ
7- 03-2021 III Niedziela Wielkiego Postu
7. 00 Śp. Ryszard Siwek 3 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny Józefa i Antoni
9.15 Śp. Irena Szymendera 18 rocznicę śmierci , Kazimierz Szymendera 11 rocznicę śmierci
10.30 1. Śp. Krzysztof Kunert od Janiny i Józefa Sarna , od Sołtysiaków
2. Śp. Aleksandra Gramala 5 rocznica śmierci
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale recytowana msza święta
18.30 Śp. Zofia Mielcarek od lokatorów z bloku 10 klatka A
 
28 luty 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Maria Wodyńska od Marzeny Manielskiej , Anety Mytuli z rodziną , od rodziny Majchrzaków
Śp. Helena Florczak od Krystyny Michała i Pawła Florczak
Śp. Marian Lis od chrześniaczki Aliny Niezgódki z rodziną , od Renarty i Wiesława Olesików z Karmińca
Śp. Irena Szymczak od syna Roberta z żoną i dziećmi , od rodziny Szelągów i Leśniewskich
 
7 maca 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Krystyna Kaźmierczak od córki Beaty z mężem , od wnuków Macieja, Leszka, Sebastiana
Śp. Maria Puślecka od synowej , od Molińskiej z rodziną i Głowackiej z rodziną
Śp. Barbara Tyburska od 11 Róży Matek Różańcowych
Śp. Roman Michlik od rodziny Baraniaków z Kępna , od rodziny Krysztofiaków z Kowalewa
Śp. Edward Horoszkiewicz od rodziny Rusinków i Anny Kaczmarek z rodziną
21.02.2021 I Niedziela Wielkiego Postu
7:00 Śp. Zdzisław Szymczak od wnuczki Amandy
9:15 Śp. Janina Haak
10.30 1. Śp. Krzysztof Kunert od Pracowników Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Niezapominajka
2. W podziękowaniu za otrzymane łaski
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale – recytowane msza święta
18:30 Śp. Jan Staroń od syna Dariusza , córki Danuty z mężem i wnuka Łukasza oraz Oddziału Laryngologicznego w Kaliszu MBCZ
Poniedziałek
22-02-2021 Święto Katedry Św. Piotra
7.00 Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od Agnieszki Cierniak z córkami
 
7.30 Śp. Bogumiła Bednarek od siostry Aleksandry z mężem MBCZ
18.00 Śp. Józef Kończalik od siostry Janiny MBCZ
Wtorek 23-02-2021
7.00 Śp. Jadwiga Makowska od chrześniaczki Honoraty
7.30 Śp. Eugeniusz Glapiński od szwagra Stanisława Cierniaka
18.00 Śp. Mirosława i Teodor Barańczyk, Pelagia i Józef Bałamącek MBCZ
Środa 24-02-2021
7:00 Śp. Danuta Antczak od córki Iwony i wnuczek Iwony i Agnieszki
7.30 Śp. Andrzej Ślesiński od rodziny Sikorskich , Tyczyńskich i Kałużnych z Pleszewa
18.00 Śp. Andrzej Walkowiak od koleżanek i kolegów z Matury 1958 MBCZ
Czwartek 25-02-2021
7.00 Śp. Jan Staroń od córki Danuty z mężem
7.30 Śp. Władysława Piekut 1 rocznica śmierci i Mieczysława Piekuta
18.00 1. Śp. Marian Orpel od kuzyna Jarosława Pińkowskiego z rodziną
2. W intencji Wspólnoty Margaretka MBCZ
Piątek 26.02.2021
7.00 Śp. Zdzisław Szymczak od wnuczki Kariny z Łukaszem
7.30 Śp. Henryk Bociański od Heleny Bociańskiej z rodziną
18.00 1. Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Kujawińskich i Sarna
2. Śp. Andrzej Basiński od przyjaciół MBCZ
` Sobota 27-02-2021
7.00 Śp. Zofia Mielcarek od Ireny Kranz z rodziną
7.30 Śp. Maria Majchrzak od teściowej Urszuli
16.00 Dla dzieci komunijnych o dar pobożnego przygotowania się do Uroczystości
17.30 Chrzest
18.00 1. Śp. Marianna i Wojciech Balcer
2. Sławomir Andrzejakl od rodziny Kułków , Ciesielskich i Lewerów MBCZ
28-02-2021 II Niedziela Wielkieg Postu
7. 00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Marii i Mariana
9.15 1. Śp. Krzysztof i Janusz Karczewscy
2. Śp. Jan Grochowicki
10.30 Śp. Jacek Przepierski od Barbary Bizan
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale
18.30 Śp. Józefa Helena Tomaszczak od męża i dzieci
 
21 luty 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Jerzy Górecki od szwagierki Jadzi , od kolegi Zbigniewa
Śp. Maria Bendzińska od wnuka Norberta i wnuczki Ewy z Łukaszem z Pleszewa
Śp. Czesław Małecki od chrześniaka Andrzeja z rodziną , od chrześniaczki Haliny
Śp. Kazimierz Ratajczyk od Genowefy Nurskiej z rodziną , od Jacka Ratajczyka
Śp. Kazimierz Kuropka od córki Zofii z synami
 
28 luty 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Maria Wodyńska od Marzeny Manielskiej , Anety Mytuli z rodziną , od rodziny Majchrzaków
Śp. Helena Florczak od Krystyny Michała i Pawła Florczak
Śp. Marian Lis od chrześniaczki Aliny Niezgódki z rodziną , od Renarty i Wiesława Olesików z Karmińca
Śp. Irena Szymczak od syna Roberta z żoną i dziećmi , od rodziny Szelągów i Leśniewskich
14.02.2021 VI Niedziela Zwykła Niedziela
7:00 Śp. Cecylia , Anna , Walenty Kończak
9:15 1. Śp. Janina i Jan Bugzel
2. Śp. Bolesława 6 rocznicę śmierci i Stefan Marciszak
10.30 1. Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Filipiaków z Goliny
2. Śp. Henryk Wasielewski od Sabiny i Tadeusza Hałajdów
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
18:30 Śp. Mariusz Krawczyk od Teresy Walczak , Stanisława Nowaczyka , Zbigniew Tuszyńskiego MBCZ
Poniedziałek 15-02-2021
7.00 Śp. Piotr Kuznowicz 13 rocznica śmierci od rodziny Kuznowiczów
7.30 Śp. Henryk Bociański od Anny i Leszka Ławniczak z Goli Wielkiej MBCZ
18.00 Śp. Genowefa Moch od rodz. Nowaczków z Pleszewa i rodz. Nowaków z Strzyżewa MBCZ
Wtorek 16-02-2021
7.00 Śp. Jan Staroń od syna Dariusza
7.30 Śp. Zdzisław Szymczak od córki Doroty z synami
18.00 Śp. Tomasz Marciniak od rodziny Olbrichów i Mączków MBCZ
Środa 17-02-2021 Środa Popielcowa
7:00 Śp. Bogumiła Bednarek od męża Wiesława z synami i rodzinami
9.00 Śp. Gertruda Matłoka od chrześniaczki Marzeny z rodziną
16.30 Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od Krystyny i Jerzego Balcerów
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski od Moniki , Dariusza i Patryka oraz o dar Bożej Opatrzności , z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka . MBCZ
Czwartek 18-02-2021
7.00 Śp. Władysław Włodarczyk 32 rocznicę śmierci Stefania Włodarczyk
7.30 Śp. Krzysztof Abramowicz od mamy Krystyny z synem Markiem
18.00 Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Mańkowskich i Kupczyków i Śp. Wiktor Kunert 40 rocznica śmierci MBCZ
Piątek 19.02.2021
7.00 Śp. Zofia Mielcarek od rodziny Stolarków z Pleszewa
7.30 Śp. Eugeniusz Glapiński od siostry z rodziną
18.00 Śp. Halina Greser od sąsiadów Olbrychów i Słowińskich MBCZ
` Sobota 20-02-2021
7.00 Śp. Henryk Bociański od Ireny Małolepszej
7.30 Śp. Maria Majchrzak od szwagierki Elżbiety z mężem
16.00 Dla dzieci komunijnych o dar pobożnego przygotowania się do Uroczystości
17.00 W podziękowaniu za 50 lat małżeństwa z prośbą o Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia dla Teresy i Zdzisława Malińskich
18.00 Śp. Joanna i Bronisław Szpunt MBCZ
21-02-2021 I Niedziela Wielkiego Postu
7. 00 Śp. Zdzisław Szymczak od wnuczki Amandy
9.15 Śp. Janina Haak
10.30 1. Śp. Krzysztof Kunert od Pracowników Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Niezapominajka
2. W podziękowaniu za otrzymane łaski
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
15.00 Gorzkie Żale
18.30 Śp. Jan Staroń od syna Dariusza , córki Danuty z mężem i wnuka Łukasza oraz Oddziału Laryngologicznego w Kaliszu
 
14 luty 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Henryka Lewandowska od Beaty i Krzysztofa Kaźmierczak , od sąsiadki Krystyny Laskowskiej
Śp. Janina Bojanowska od Zarządu i Załogi Fabryki Maszyn Spożywczych Spomasz Pleszew S.A.
Śp. Irena Szymczak od wnuczki Natalii z mężem i synem Filipem , od męża Stanisława
Śp. Marian Lis od wnuka Tadeusza Marciniaka z rodziną , od brata Bronisława z rodziną
 
21 luty 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Jerzy Górecki od szwagierki Jadzi , od kolegi Zbigniewa
Śp. Maria Bendzińska od wnuka Norberta i wnuczki Ewy z Łukaszem z Pleszewa
Śp. Czesław Małecki od chrześniaka Andrzeja z rodziną , od chrześniaczki Haliny
Śp. Kazimierz Ratajczyk od Genowefy Nurskiej z rodziną , od Jacka Ratajczyka
Śp. Kazimierz Kuropka od córki Zofii z synami
7.02.2021 V Niedziela Zwykła Niedziela
7:00 Śp. Jan Kozikowski , Helena , Franciszek Wegner
9:15 1. Śp. Zofia i Józef Słowińscy
2. Z okazji 50 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa w podziękowaniu za odebrane łaski , z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anny i Alfreda
10.30 1. Śp. Czesław Urabaniak , Mieczysław Łukasik
2. Śp. Henryk Wasielewski od sąsiadów z ulicy Zielonej
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
18:30 Śp. Bożena Klak od Rady Powiatu i Zarządu Powiatu w Pleszewie MBCZ
Poniedziałek 8-02-2021
7.00 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od Firmy Skorpion Sławomira Lewandowskiego i rodziny
 
7.30 Śp. Maciej Suchanecki od rodziny Szymańskich Św. Florian
14.00 Msza święta pogrzebowa Śp. Janina Ciesielska
18.00 Śp. Anita Wachowiak od siostry Aliny z mężem Wisławem i córkami MBCZ
Wtorek 9-02-2021
7.00 Śp. Henryk Bociański od chrześniaczki Marty z rodziną
7.30 1. Śp. Andrzej Walkowiak od synowej i wnuczek Klaudyny i Eweliny
2. 80 rocznica urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski , z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Pani Haliny
18.00 Śp. Zofia Mielcarek od Kazimiery i Tadeusza Szymańskich z rodziną z Ostrzeszowa MBCZ
Środa 10-02-2021 Św. Scholastyki
7:00 Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od wnuczki Sylwii z mężem i córką
7.30 Śp. Irena Hoffa od rodziny Bierłów
18.00 Śp. Jan Staroń od Ryszarda Wojtkowiaka z wnuczką Wiktorią MBCZ
Czwartek 11-02-2021 NMP z Lourdes Dzień Chorych 7.00 Śp. Zdzisław Szymczak od syna Mariusza z żoną
7.30 Śp. Danuta Kuźnik od Joanny i Tadeusza Sobierajczyków
18.00 Śp. Emilia Piętak od Właścicieli i Pracowników Salonu Meblowego Aga i od Sandry i Przemysława Pilarczyków MBCZ
Piątek 12.02.2021
7.00 Śp. Eugenia Danielska od syna Biura Projektowego Spomasz Pleszew S.A.
7.30 Śp. Gertruda Matłoka od siostry Kazimiery z rodziną
18.00 1. Śp. Tomasz Marciniak od chrześniaka Michała
2. Śp. Józef Nowaczyk 1 rocznica śmierci MBCZ
` Sobota 13-02-2021
Adoracja w Kościele Św. Floriana 7.00 Śp. Zofia Mielcarek od rodziny Dzierlów z Gołuchowa
7.30 Śp. Maria Majchrzak od kuzyna Andrzeja z rodziną
15.00 Chrzest Nadia
18.00 1. Śp. Marian Romanowski i za rodziców z obojga stron
2. Śp. Halina Wojtkowiak 2 rocznica śmierci od męża Ryszarda i wnuczki Wiktorii MBCZ
14-02-2021 VI Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Cecylia , Anna , Walenty Kończak
9.15 1. Śp. Janina i Jan Bugzel
2. Śp. Bolesława 6 rocznicę śmierci i Stefan Marciszak
10.30 1. Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Filipiaków z Goliny
2. Śp. Henryk Wasielewski od Sabiny i Tadeusza Hałajdów
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców ,
18.30 Śp. Mariusz Krawczyk od Teresy Walczak , Stanisława Nowaczyka , Zbigniew Tuszyńskiego MBCZ
 
7 luty 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Helena Florczak od chrześniaczki Urszuli z rodziną
Śp. Czesław Bandzwołek od kolegi Jana Walczaka z rodziną
Śp. Maria Bendzińska od Genowefy Tomaszewskiej i matki chrzestnej Eli Regulskiej
Śp. Jerzy Górecki od kolegi Zbigniewa z rodziną , od szwagierki Jadzi z rodziną
 
14 luty 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Henryka Lewandowska od Beaty i Krzysztofa Kaźmierczak , od sąsiadki Krystyny Laskowskiej
Śp. Janina Bojanowska od Zarządu i Załogi Fabryki Maszyn Spożywczych Spomasz Pleszew S.A.
Śp. Irena Szymczak od wnuczki Natalii z mężem i synem Filipem , od męża Stanisława
Śp. Marian Lis od wnuka Tadeusza Marciniaka z rodziną , od brata Bronisława z rodziną
31.01.2021 IV Niedziela Zwykła Niedziela
7:00 Śp. Tomasz Marciniak od Jerzego Staszaka i Beaty z rodziną
9:15 Śp. Bożena Marciniak od Ks. Kan. Krzysztofa Guziałek
10.30 1. Śp. Wojciech Gajny od Chrześniaka Darka z rodziną i rodziny Jagielskich
2. Śp. Henryk Wasielewski od Anny Wasielewskiej z rodziną
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
15.00 Nabożeństwo przy Żłóbku
18:30 Śp. Ludwik Kwiatek od rodziny Łyskawów i Szlachtów z Borowca , od rodziny Niziołków i Piechowiaków MBCZ
Poniedziałek 1-02-2021
7.00 Śp. Henryk Bociański od brata Ryszarda z rodziną
 
7.30 Śp. Zdzisław Szymczak od córki Elżbiety z mężem Św. Florian
18.00 1. Śp. Wiesław Jagła 5 rocznica śmierci
2. Śp. Czesław Banaszak od Pracowników Zespołu Szkół Publicznych w Taczanowie i od Doroty i Adama Bystrzyckich MBCZ
Wtorek 2-02-2021 Święto Ofiarowania Pańskiego
7.00 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od Walentego i Aleksandry Mielcarków z Pleszewa i od Lisów i Dudkowiaków
9.00 Śp. Jan Marianna Fabisiak Jan i Joanna Mądrzak
16.30 1. Zefiryna Szyszka od Pleszewskiego Środowiska Geodezyjnego
2. Dziękczynna za otrzymane łaski , z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo Boże i opiekę Świętej Rodziny prosi Rodzina Nowaków
18.00 1. Śp. Maria Majchrzak od kuzynki Zofii
2. Śp. Krzysztof Kunert od Ireny i Eugeniusza Grabowskich z Kowalewa oraz Grażyny i Dariusza Kina z Gliwic MBCZ
Środa 3-02-2021
7:00 Śp. Włodzimierz Adamkiewicz od córki Marzeny z mężem
7.30 Śp. Edyta Kempińska od chrześniaka Zenka z rodziną
18.00 1. Śp. Zofia Mielcarek od Matek Różańcowych Róży Wspomożenia Wiernych
2. Śp. Teresa Kraszkiewicz od Matek Różańcowych Róża Św. Maksymiliana Kolbe MBCZ
Czwartek 4-02-2021
7.00 Śp. Edyta Kempińska od Reginy i Henryka Bernackiego z rodziną
7.30 Śp. Maciej Suchanecki od żony
18.00 Śp. Władysława Wawrowska od rodziny Szymańskich MBCZ
Piątek 5.02.2021 Św. Agaty
7.00 Śp. Zdzisław Szymczak od syna Tomasza z żoną i córką Wiktorią
7.30 Śp. Andrzej Walkowiak od żony z synem i wnuczkami Klaudią i Eweliną
18.00 1. Śp. Emilia Piętak od Mileny i Łukasza Wolniak z dziećmi
2. W intencjach Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa MBCZ
` Sobota 6-02-2021 Św. Pawła Miki i Towarzyszy
7.00 Śp. Tomasz Marciniak od Stefanii Marciniak z synem Mariuszem i Aliny Jarzębowskiej z rodziną Wilków
7.30 Śp. Zofia Mielcarek od Mirosławy i Jerzego Orłowskiego
15.00 Msza święta + chrzest i 5 urodziny Kaja
18.00 1. O zdrowie o Boże Błogosławieństwo dla Pani Danuty i za Śp. Józef Skrzyniak
2. Śp. Ludwik Kwiatek od rodziny Ilony Biczysko , Violetty Kwapisz , Przemysław Rak z rodzinami MBCZ
7-02-2021 V Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Jan Kozikowski , Helena , Franciszek Wegner
9.15 1. Śp. Zofia i Józef Słowińscy
2. Z okazji 50 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa w podziękowaniu za odebrane łaski , z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anny i Alfreda
10.30 1. Śp. Czesław Urabaniak , Mieczysław Łukasik
2. Śp. Henryk Wasielewski od sąsiadów z ulicy Zielonej
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców ,
18.30 Śp. Bożena Klak od Rady Powiatu i Zarządu Powiatu w Pleszewie MBCZ
 
31 stycznia 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Henryka Lewandowska od Marii i Andrzeja Makowieckich , od rodziny Reszlów
Śp. Marian Lis od Romana Grad z Koźmińca , od zięcia Bogdana Marciniaka z wnuczką
Śp. Irena Szymczak od wnuczki Natalii z mężem i synem Filipem , od męża Stanisława
Śp. Janina Bojanowska od Igi i Michała , od koleżanek z Księgowości ze Spomaszu
 
7 luty 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Helena Florczak od chrześniaczki Urszuli z rodziną
Śp. Czesław Bandzwołek od kolegi Jana Walczaka z rodziną
Śp. Maria Bendzińska od Genowefy Tomaszewskiej i matki chrzestnej Eli Regulskiej
Śp. Jerzy Górecki od kolegi Zbigniewa z rodziną , od szwagierki Jadzi z rodziną
24.01.2021 III Niedziela Zwykła Niedziela Słowa Bożego
7:00 Śp. Irena Mostowska od Jadwigi , Henryki i Waldemara Kubiak
9:15 Śp. Lidia Liwerska wnuków i wnuczek
10.30 Śp. Józef Richter 6 rocznica śmierci
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców w podziękowaniu zażycie, za odebrane łaski z okazji 80 rocznicy urodzin z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Joanny
15.00 Nabożeństwo przy Żłóbku
18:30 1. Śp. Ludwik Kwiatek od Karola Kwiatka z rodziną z Parczewa, od Zbyszka Kwiatka
2. W intencji Parafian kolędowa MBCZ
Poniedziałek
25-01-2021 Nawrócenie Św. Pawła Apostoła Święto
7.00 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od Andrzeja Bochorza z żoną Sabiną, z Kowalewa, od Pawła i
7.30 Śp. Teresa Graczyk od brata Bogdana z rodziną Św. Florian
18.00 1. Śp. Czesław Banaszak od Stacji Dializ , od Zofii i Pawła Seidlów
2. W intencji Parafian MBCZ
Wtorek 26-01-2021
Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa 7.00 Śp. Krzysztof Krzyżanowski od rodziny Nowaczyków z Krotoszyna
7.30 Śp. Zefiryna Szyszka od rodziny Leśniewskich
18.00 1. Śp. Emilia Piętak od Alicji i Mirosława Wypych z synem
2. W intencji Parafian MBCZ
Środa 27-01-2021
7:00 Śp. Teresa Kraszkiewicz od Anny i Romana Zdunek z rodziną
7.30 Śp. Henryk Bociański od córki z mężem i wnuczkami
18.00 1. Śp. Wojciech Szymczak od siostry Marii z Dorotą
Śp. Teresa Graczyk od Romana Graczyka
2. W intencji Parafian MBCZ
Czwartek 28-01-2021 Św. Tomasz z Akwinu
7.00 Śp. Jan Szkudlarek od rodziny Zbrzeznych i Weroniki Boguś z Pleszewa
7.30 Śp. Stanisława Nowaczyk od rodziny Malusich z Pleszewa
18.00 1. Śp. Krzysztof Kunert od rodziny Gorgosz
2. W intencji Kapłanów intencja od Margaretek MBCZ
Piątek 29-01-2021
7.00 Śp. Teresa Kraszkiewicz od wnuczki Jagody z rodziną , od rodziny Bierłów
7.30 Śp. Krzysztof Krzyżanowski od rodziny Machowinów z Poznania
18.00 Śp. Anita Wachowiak od brata Ryszarda z żoną Katarzyną i dziećmi MBCZ
` Sobota 30-01-2021
7.00 Śp. Maria Majchrzak od córki Asi z rodziną
7.30 Śp. Henryk Cierniak od brata Tomasza z rodziną
18.00 Śp. Włodzimierz Pietrzak od szwagra Jana Wain MBCZ
31-01-2021 IV Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Tomasz Marciniak od Jerzego Staszaka i Beaty z rodziną
9.15 Śp. Bożena Marciniak od Ks. Kan. Krzysztofa Guziałek
10.30 1. Śp. Wojciech Gajny od Chrześniaka Darka z rodziną i rodziny Jagielskich
2. Śp. Henryk Wasielewski od Anny Wasielewskiej z rodziną
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców ,
15.00 Nabożeństwo przy Żłóbku
18.30 Śp. Ludwik Kwiatek od rodziny Łyskawów i Szlachtów z Borowca , od rodziny Niziołków i Piechowiaków MBC
24 stycznia 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Maria Bendzińska od Malwiny z Wiktorią Frąszczak z Niemiec , od rodziny Rachwalskich ze Skrzypni
Śp. Maria Wodyńska od rodziny Majchrzaków
Śp. Krzysztof Uciechowski od rodziny Biniaków z Pleszewa , od Jolanty i Zbigniewa Kwiatek z Suchorzewa
Śp. Jerzy Górecki od rodziny Popławskich i Bożeny Ignasiak , od rodziny jankowskich z Zikelonej Łąki
31 stycznia 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Henryka Lewandowska od Marii i Andrzeja Makowieckich , od rodziny Reszlów
Śp. Marian Lis od Romana Grad z Koźmińca , od zięcia Bogdana Marciniaka z wnuczką
Śp. Irena Szymczak od wnuczki Natalii z mężem i synem Filipem , od męża Stanisława
Śp. Janina Bojanowska od Igi i Michała , od koleżanek z Księgowości ze Spomaszu
17 .01.2021 II Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Bożena Klak od Starosty Pleszewskiego , Pracowników Starostwa Powiatowego i Powiatowego Ośrodka Geodezji w Pleszewie
9:15 Śp. Edward Rybak 1 rocznica śmierci od żony i córki z synami
10.30 Śp. Krzysztof Kunert od dzieci Marcina, Moniki, Macieja , Ewy , Anny , Alicji z rodzinami , Śp. Józefa 6 rocznica śmierci i Leon 29 rocznicę śmierci Obecnych
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
15.00 Nabożeństwo przy Żłóbku
18:30 1. Śp. Grzegorz Porzucek od rodziny Florczaków
2. W intencji Parafian kolędowa MBCZ
Poniedziałek 18-01-2021
7.00 Śp. Irena Mostoiwska od Eugeni Kłodzińskiej z rodziną z Konina
 
7.30 Śp. Wanda Wojciechowska od Bożeny Pyszkowskiej z rodziną Św. Florian
18.00 1. Śp. Maria Kubczyk od Łukasza Martyny z Piekarzewa , Dariusza Słowińskiego z Bielska Białej , od Grześkiewiczów i Dębskich
2. W intencji Parafian MBCZ
Wtorek 19-01-2021 Św. Józef Pleczar Bp
7.00 Śp. Teresa Kraszkiewicz od Justyny Werblińskiej z rodziną i Tadeusza Mielcarka z Marią
7.30 Śp. Krzysztof Krzyżanowski od Ewy i Zbyszka Łagodów
18.00 1. Śp. Henryk Nawrocki od żony z dziećmi
2. W intencji Parafian MBCZ
Środa 20 -01-2021
7:00 Śp. Teresa Graczyk od Jana i Marka
7.30 Śp. Zefiryna Szyszka od wnuczków Szymona i Marysi z mężem Adamem
18.00 1. Śp. Krzysztof Kunert od bratanicy Joanny mężem i dziećmi
Śp. Jacek Kardas
2. W intencji Parafian MBCZ
Czwartek 21-01-2021 Św. Agnieszki Dzień Babci
7.00 Śp. Maria Majchrzak od syna Piotrka z rodziną
7.30 Śp. Henryk Bociański od żony
18.00 1. Śp. Maria Kubczyk od Ewy Nowickiej Grodziska , od Wojciech Nowickiego z żoną i dziećmi z Grodzca
2. W intencji Parafian MBCZ
Piątek 22-01-2021 Dzień Dziadka
7.00 Śp. Mariusz i Rafał Krawczyk od rodziny Cierniaków
7.30 Śp. Krzysztof Krzyżanowski od koleżanek i kolegów z klasy licealnej
18.00 1. W intencji Parafian
2. Śp. Aleksandra Stodolna od rodziny Majewskich MBCZ
` Sobota 23-01-2021
7.00 Śp. Tomasz Marciniak od brata Michała z rodziną
7.30 Śp. Teresa Kraszkiewicz od syna Pawła z żoną i rodziną
12.00 Msza święta chrzcielna w intencji Helenki
15.00 Msza święta ślubna Magdalena i Mateusz
18.00 1. Śp. Krzysztof Kunert od Zofii Śniadej
2. W intencji Parafian MBCZ
24-01-2021 III Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Irena Mostowska od Jadwigi , Henryki i Waldemara Kubiak
9.15 Śp. Lidia Liwerska d wnuków i wnuczek
10.30 Śp. Józef Richter 6 rocznica śmierci
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców , w podziękowaniu zażycie, za odebrane łaski z okazji 80 rocznicy urodzin z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Joanny
15.00 Nabożeństwo przy Żłóbku
18.30 1. Śp. Ludwik Kwiatek od Karola Kwiatka z rodziną z Parczewa, od Zbyszka Kwiatka
2. W intencji Parafian MBCZ
 
17 stycznia 2021 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Helena Florczak od siostrzenicy Basi z mężem i synem i od rodziny Jarus
Śp. Henry Stencel od koleżanek i kolegów z Technologii Spomasz Pleszew SA, od Niespodzianych i Mrugałów ,
Śp. Zofia Rembowska od siostry Ireny z mężem i synem Grzegorzem i Julitą , od sąsiadów z bloku
Śp. Czesław Bandzwołek od córki Elżbiety , od siostry Elżbiety
 
24 stycznia 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Maria Bendzińska od Malwiny z Wiktorią Frąszczak z Niemiec , od rodziny Rachwalskich ze Skrzypni
Śp. Maria Wodyńska od rodziny Majchrzaków
Śp. Krzysztof Uciechowski od rodziny Biniaków z Pleszewa , od Jolanty i Zbigniewa Kwiatek z Suchorzewa
Śp. Jerzy Górecki od rodziny Popławskich i Bożeny Ignasiak , od rodziny jankowskich z Zikelonej Łąki
10 .01.2021 Niedziela Chrztu Pańskiego
7:00 1. Śp. Janina Koziorowska
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
9:15 Śp. Krystyna Wasielewska 2 rocznica śmierci
10.30 Śp. Wojciech Gajny od Moniki i Przemka z rodziną
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
15.00 Nabożeństwo przy Żłóbku
18:30 1. Śp. Janina Dudziak od rodziny Bielawnych i Baronów
2. W intencji Parafian MBCZ
Poniedziałek 11-01-2021
7.00
 
7.30 Śp. Irena Mostowska od sąsiadów Haja i Ratajczak Św. Florian
18.00 1. Śp. Ludwik Kwiatek od Andrzeja Kwiatka z rodziną z Borowca i rodz. Załęskich
2. W intencji Parafian MBCZ
Wtorek 12-01-2021
7.00 Śp. Krzysztof Kunert od brata Lucjana z żoną
7.30 Śp. Czesław Banaszak od Bolesławy Karlińskiej , od Teresy Fehler z rodz. Janiny Plucińskiej z rodz.
18.00 1. Śp. Aleksandra Stodolna od Andrzeja Jędruszko z rodziną
2. W intencji Parafian i Stefan Kaczmarski od kolegi Bolesława z żoną Bożeną i całą rodzina MBCZ
Środa 13 -01-2021
Adoracja u Świętego Floriana
7:00 Śp. Marek Walkowiak od rodziny Cierniaków z Pleszewa
7.30 Śp. Władysław Hadrzyński i zmarłych z rodziny Hadrzyńskich i Koziorowskich
18.00 1. Śp. Tomasz Marciniak od chrzestnego Jerzego , Śp. Irena Szymczak 2 rocz. śmierci
2. W intencji Parafian MBCZ
Czwartek 14-01-2021
7.00 Śp. Maria Majchrzak od córki Justyny z rodziną
7.30 Śp. Wanda Wojciechowska od sąsiadów z klatki 2
18.00 1. Śp. Maria Kubczyk od kuzyna Pływaczyka , od Elżbiety i Kazimierza Chodorowskich
2. 34 rocznica Sakramentu Małżeństwa Jadwigi i Andrzeja Zakrzewskich
3. W intencji Parafian MBCZ
Piątek 15-01-2021
7.00 Śp. Teresa Kraszkiewicz od wnuka Kamila z Darią , od siostry Danuty z synem i brata Jurka
7.30 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od rodziny Żuchowskich z Dobrej Nadziei ,rodziny Urbaniaków i Hartlebów
18.00 1. W intencji Parafian
2. Śp. Emilia Piętak od rodziny Więcków, Grzelaków, Świętoniowskich i Gajewskich MBCZ
` Sobota 16-01-2021
7.00 Śp. Mariusz i Rafał Krawczyk od Sylwii Kajdaniak z Gołuchowa
7.30 Śp. Czesław Banaszak od rodziny Szczepaniaków z Rokutowa , od siostry Zofii i rodziny Pakulskich
18.00 1. Śp. Ludwik Kwiatek od rodziny Gramalów z Wszołowa , od Kazimierza Kwiatka z żoną i córką z Borówca
2. W intencji Parafian MBCZ
17-01-2021 II Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Bożena Klak od Starosty Pleszewskiego , Pracowników Starostwa Powiatowego i Powiatowego Ośrodka Geodezji w Pleszewie
9.15 Śp. Edward Rybak 1 rocznica śmierci od żony i córki z synami
10.30 Śp. Krzysztof Kunert od dzieci Marcina, Moniki, Macieja , Ewy , Anny , Alicji z rodzinami , Śp. Józefa 6 rocznica śmierci i Leon 29 rocznicę śmierci Obecnych
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców
18.30 1. Śp. Grzegorz Porzucek od rodziny Florczaków
2. W intencji Parafian kolędowa MBCZ
 
10 stycznia 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Marian Lis od Mariana Droszcz z rodziną , od rodziny Michalaków z Grębowa , od chrześniaka Mieczysława z rodziną
Śp. Czesława Staroń od kuzynostwa Grażyny , Jerzego , Zenona z rodzinami , od Genowefy Urbaniak z rodziną
Śp. Henryka Lewandowska od sąsiadów Marciniaków i Grobelnych , Aliny i Anny Antczak
Śp. Janina Bojanowska od chrześniaczki Marzeny z rodziną , od Bożeny i Zbigniewa Ratajczak
 
17 stycznia 2021 niedziela godzina 11.45
Śp. Helena Florczak od siostrzenicy Basi z mężem i synem i od rodziny Jarus
Śp. Henry Stencel od koleżanek i kolegów z Technologii Spomasz Pleszew SA, od Niespodzianych i Mrugałów ,
Śp. Zofia Rembowska od siostry Ireny z mężem i synem Grzegorzem i Julitą , od sąsiadów z bloku
Śp. Czesław Bandzwołek od córki Elżbiety , od siostry Elżbiety
3.01.2021 II Niedziela Bożego Narodzenia
7:00 Śp. Teresa Graczyk od Tadeusza Kwaśniewskiego
9:15 1. Śp. Agnieszka Marciszak od rodziny Nowaków i Marciszaków
2. Z okazji 70 rocznicy urodzin o zdrowie i Boże Błogosławieństwo Pan Stanisław
10.30 1. Śp., Stanisław Strzelec 13 rocznica śmierci
2. Śp. Henryk Wasielewski od rodziny Matłoków i cioci Marii
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
15.00 Nabożeństwo przy Żłóbku
18:30 1. Śp. Helena Helsner od koleżanki Zosi
2. O szczęśliwą operację MBCZ
Poniedziałek 4-01-2021
7.00 Śp. Maria Kubczyk od Anny i Romana Zdunek , od Piotrka Zdunka rodziną
7.30 Śp. Kazimierz Dolata od sąsiadów z bloku ul. Kochanowskiego Św. Florian
18.00 1. Śp. Bronisława Zawieja od Karoliny Stróżyk , Anny Kwiecińskiej , Irki Kierzek
2. W intencji Parafian MBCZ
Wtorek  5-01-2021
7.00 Śp. Irena Mostowska od Teresy Mostowskiej , Nowaczyków , Rojewskich
7.30 Śp. Czesław Banaszak od syna Zbigniewa z żoną
18.00 1. Śp. Emilia Piętak od siostry Wandy z mężem , Marka z rodziną
2. W intencji Parafian MBCZ
Środa 6 -01-2021 Objawienie Pańskie
7:00 Śp. Bożena Klak od Pracowników Pałacu w Witaszycach
9.15 Śp. Mieczysław Sopniewski 8 rocznica śmierci
10.30 Śp. Roberta Wojtkowskiego 9 rocznicę śmierci , Śp. Henryk Gurczyński 21 rocznicę śmierci
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców – Święto Powiatu w intencji wszystkich mieszkańców Powiatu Pleszewskiego
18.30 Śp. Maria Biadała od Aleksandry Strzelec z rodziną MBCZ
Czwartek 7-01-2021
7.00 Śp. Mariusz i Rafał Krawczyk od kuzyna Romana z Pleszewa
7.30 Śp. Jan Staroń od sąsiadów z ulicy Wierzbowej 1 klatka B
18.00 1. Śp. Ludwik Kwaitek od Moniki Ryszarda Balcerek
2. W intencji Parafian MBCZ
Piątek 8-01-2021
7.00 Śp. Maria Majchrzak od męża Lucjana
7.30 Śp. Wanda Wojciechowska od bratowej Heleny z rodzina
18.00 1. W intencji Parafian
2. Śp. Tomasz Marciniak od mamy i brata Marcina z rodziną MBCZ
` Sobota  9-01-2021
7.00 Śp. Jerzy Wachowiak od Beaty i Janusza Żurków
7.30 Śp. Kazimierz Dolata od Cechu Rzemiosł Różnych z Pleszewa
18.00 1. Śp. Stefan Kubiak 10 rocznica śmierci Śp. Helena Majchrzak
2. W intencji Parafian MBCZ
10-01-2021  Niedziela  Chrztu   Pańskiego
7. 00 1. Śp. Janina Koziorowska
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
9.15 Śp. Krystyna Wasielewska 2 rocznica śmierci
10.30 Śp. Wojciech Gajny od Moniki i Przemka z rodziną
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców
18.30 1. Śp. Janina Dudziak od rodziny Bielawnych i Baronów
2. W intencji Parafian MBCZ

3 stycznia  2021 niedziela  godzina 11.45

Śp. Adam Piętak od Alicji i Mirosława Wypych z synem , od rodziny Sołtysiaków i Pertków z Zawidowic

Śp. Krzysztof Uciechowski od siostry Lucyny z rodziną  , od rodziny Dajczaków

Śp. Irena Szymczak od rodziny Kałamuckich i Klinków , od syna Jurka z żoną  

 

 

 

10 stycznia 2021 niedziela  godzina 11.45

Śp.  Marian Lis od Mariana Droszcz z rodziną , od rodziny Michalaków z Grębowa , od chrześniaka Mieczysława z rodziną

Śp. Czesława Staroń od kuzynostwa Grażyny , Jerzego , Zenona z rodzinami , od Genowefy Urbaniak z rodziną

Śp. Henryka Lewandowska od sąsiadów Marciniaków i Grobelnych , Aliny i Anny Antczak

Śp. Janina Bojanowska od chrześniaczki Marzeny z rodziną , od Bożeny i Zbigniewa Ratajczak

 

27.12.2020 Święto Świętej Rodziny
7:00 1. Śp. Maria i Jan Kosińscy
2. O Boże Błogosławieństwo dla Janusza , Joanny, Zuzanny, Michała, Sebastiana, Natalii , Franciszka Shauna
9:15 1. Śp. Teresa i Zdzisław Marciniak oraz Maria Golik
2. Śp. Helena Bogajewicz od syna
10.30 Z okazji 25 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Romany i Sławomira w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo , zdrowie i miłość
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców, w intencji
18:30 Śp. Łukasz Kląskała od rodziny Bluzów z Wtórka i Śp. Henryk Kląskała
Poniedziałek 28 grudnia 2020 Świętych Młodzianków
7.00 Śp. Teresa Graczyk od Barbary Jakubowskiej
7.30 Śp. Zefiryna Szyszka od Pana Kazimierza Ratajczaka z rodziną Św. Florian
18.00 1. Śp. Marek Hyży od chrześniaczki Katarzyny z Edenbergu
2. O zdrowie dla Grażyny MBCZ
Wtorek 29-12-2020
7.00 Śp. Krzysztof Kunert od chrześniaka Tomasza z rodziną
7.30 Śp. Jacek Przepierski od Starosty Pleszewskiego Macieja Wasielewskiego
18.00 1. Śp. Helena Pinkowska od rodziny Furmankiewiczów , od kuzyna Edwarda Pinkowskiego z rodziną z Jaskółek
2. Z okazji 18 rocznicy urodzin Łukasza o zdrowie i Boże Błogosławieństwo MBCZ
Środa 30 -12-2020
7:00 Śp. Teresa Graczyk od Barbary Jakubowskiej z rodziną
7.30 Śp. Maria Kubczyk od rodziny Nowaków i cioci Marii Krawczyk z rodziną
18.00 Śp. Zofia Tuczyńska 1 rocznica śmierci MBCZ
Czwartek 31-12-2020
7.00 Śp. Tomasz Marciniak od babci Czesi
7.30 Śp. Kazimierz Dolata od Aleksandry i Andrzeja Korcz z rodzina
17.00 1. Śp. Helena Pinkowska od mieszkańców z ulicy Szenica
2. W intencji Kapłanów od Margaretek MBCZ
Piątek 1-01-2021 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
7.00 Śp. Jerzy Wachowiak od Zofii , Arlety i Józefa Idczak
9.15 Śp. Ks. Kan. Józefa Maciołka i Ks. Prob. Marka Kulawinka
10.30 Śp. Józef Wojtkowiaka 18 rocznica śmierci
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców w podziękowaniu za odebrane łaski w starym roku i o Błogosławieństwo i potrzebne łaski w Nowym Roku 2021 , ustanie epidemii
15.00 Nabożeństwo dla dzieci przy Żłóbku
18.30 1. W intencjach Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa
2. Śp. Emilia Piętak od córki Anity i Wandy Stojek MBCZ
` Sobota 2-01-2021 Świętego Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
7.00 Śp. Tomasz Marciniak od Teresy i Leszka Wdowczyków z córkami i ich rodzinami
7.30 Śp. Mariusza i Rafała Krawczyków od wuja Andrzeja z żoną z Pleszewa
14.00 Msza święta ślubna Paulina i Michał
18.00 1. W podziękowaniu za odebrane łaski z prośba o Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia z okazji 50 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Krystyna i Józef
2. Śp. Marek Hyży od kolegów i koleżanek syna Łukasza z Urzędu Pocztowego Pleszew 1 MBCZ
3-01-2021
Niedziela
7. 00 Śp. Teresa Graczyk od Tadeusza Kwaśniewskiego
9.15 1. Śp. Agnieszka Marciszak od rodziny Nowaków i Marciszaków
2. Z okazji 70 rocznicy urodzin o zdrowie i Boże Błogosławieństwo Pan Stanisław
10.30 1. Śp., Stanisław Strzelec 13 rocznica śmierci
2. Śp. Henryk Wasielewski od rodziny Matłoków i cioci Marii
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców
18.30 Śp. Helena Helsner od koleżanki Zosi MBCZ
27 grudnia 2020 środa godzina 11.45
Śp. Jerzy Górecki od rodziny Gutowskich i Dubielczyków , od Władysława Zacłony z rodziną
Śp. Czesław Bandzwołek od synowej Wiesławy , od Barbary Zdunek i córki Danuty z dziećmi
Śp. Marian Lis od Janiny Poczty z rodziną , od Emilii Juzkowiak , od Wiesławy Pluta z rodziną
Śp. Helena Florczak od koleżanek z Apteki
30 grudnia 2020 godzina 18.00
Śp. Henryk Stencel od rodziny Pawlaczyków z Pleszewa , od Kurczabów i Dzieięciołów z Pleszewa
Śp. Zofia Rembowska od bratanków Dariusza i Piotra z rodzinami , od brata z żoną
Śp. Maria Bendzieszak od rodziny Karaśkiewiczów , od rodziny Żuchowskich z ul. Poznańskiej
3 stycznia 2021 godzina 11.45
Śp. Adam Piętak od Alicji i Mirosława Wypych z synem , od rodziny Sołtysiaków i Pertków z Zawidowic
Śp. Krzysztof Uciechowski od siostry Lucyny z rodziną , od rodziny Dajczaków
Śp. Irena Szymczak od rodziny Kałamuckich i Klinków , od syna Jurka z żoną
20.12.2020 IV Niedziela Adwentu
7:00 Śp. Helena Helsner od bratanicy Rozity z Jakubem
9:15 Śp. Krystyna i Zdzisław Korzeniewscy
10.30 Śp. Kazimiera Mrula 24 rocznica śmierci
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców, w intencji Ogrodników od Wielkopolskiego Zarządu Ogrodników Koło Pleszew
18:30 Śp. Maria Biadała od Andrzeja Biadały z rodziną MBCZ
Poniedziałek 21-12-2020
7.00 Śp. Krystyna Kraśiewicz od rodziny Cichych z Kajewa
 
7.30 Śp. Bronisława Zawieja od współpracowników Firmy Florentyna Św. Florian
18.00 Śp. Anna i Stanisław Wojtowiak i zmarłych z rodziny MBCZ
Wtorek 22-12-2020
7.00 Śp. Teresa Graczyk od córki Justyny z synem
7.30 Śp. Helena Pinkowska od siostry Ireny i siostrzenicy Moniki z rodziną , od Szkoły Podstawowej w Żernikach Wrocławskich
18.00 Śp. Jan Wojtyła od siostrzenicy Joanny z rodziną MBCZ
Środa 23-12-2020
7:00 Śp. Ludwik Kwiatek od wnuczki Magdaleny z rodziną
7.30 Śp. Zefiryna Szyszka od syna Ryszarda z żoną Danutą
18.00 Śp. Stefan Szymański MBCZ
Czwartek 24-12-2020
7.00 Śp. Franciszek Protaś od teściów Grzesiaków z Pleszewa
7.30 Śp. Wanda Wojciechowska od koleżanki Joli z rodziną
7.30 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od chrześniaczki Beaty z rodziną Dobrej Nadziei
21.30 Pasterka w intencji Parafian i Dobroczyńców MBCZ
Piątek 25-12-2020 Uroczystość Boże Narodzenie
0.00 Pasterka – Za zmarłych Proboszczów Parafii i Dobroczyńców MBCZ
7.00 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od siostry Genowefy i rodziny Będzińskich
9.15 Śp. Mieczysław Jurgawka
10.30 Śp. Dorota Trzęsicka 20 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Trzęsickich i Polarczyków
11.45 Śp. Barbara Ratajczak od siostry Małgosi , od siostry Maryli z rodziną
18.30 Śp. Krzysztof Kunert od siostrzenicy Dagmary z rodziną MBCZ
` Sobota26-12-2020 Świętego Szczepana Męczennika
7.00 Śp. Józefa i Wawrzyniec Sadowscy
9.15 1. Z okazji 85 rocznica urodzin Pani Janiny w podziękowaniu za odebrane łaski , z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej
2. Śp. Marzena i Zdzisław Węckowscy , Janina i Lucjan Rybarczyk
10.30 Śp. Anastazja Świderska od córki Iwony oraz wnuczek Romany i Joanny z rodzinami
11.45 1. Śp. Barbara Kolińska 2 rocznica śmierci
2. Śp. Jan i Helena Kołodziejczak i zmarłych z rodziny Kołodziejczaków
13.00 Msza ślubna Justyna i Krzysztof
18.30 Śp. Antoni Bartczak od wnuczek z mamą MBCZ
27-12-2020 Niedziela Święto Świętej Rodziny
 
7. 00 1. Śp. Maria i Jan Kosińscy
2. O Boże Błogosławieństwo dla Janusza , Joanny, Zuzanny, Michała, Sebastiana, Natalii , Franciszka Shauna
9.15 1. Śp. Teresa i Zdzisław Marciniak oraz Maria Golik
2. Śp. Helena Bogajewicz od syna
10.30 Z okazji 25 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Romany i Sławomira w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo , zdrowie i miłość
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców ,
18.30 Śp. Łukasz Kląskała od rodziny Bluzów z Wtórka i Śp. Henryk Kląskała MBCZ
 
23 grudnia 2020 środa godzina 18.00
 
Śp. Janina Bojanowska od chrześniaczki Adriany z rodziną , od kuzynki Stefanii z rodziną
Śp. Henryka Lewandowska od Janiny Grześkowiak z rodziną , od rodziny Wojciechowskich i Reszlów
Śp. Czesława Staroń od bratowej z mężem , od chrześniaka Marcina z rodziną
 
27 grudnia 2020 środa godzina 11.45
 
Śp. Jerzy Górecki od rodziny Gutowskich i Dubielczyków , od Władysława Zacłony z rodziną
Śp. Czesław Bandzwołek od synowej Wiesławy , od Barbary Zdunek i córki Danuty z dziećmi
Śp. Marian Lis od Janiny Poczty z rodziną , od Emilii Juzkowiak , od Wiesławy Pluta z rodziną
Śp. Helena Florczak od koleżanek z Apteki
13.12.2020 III Niedziela Adwentu
Adoracja w Kościele Św. Floriana 7:00 Śp. Helena Helsner od rodziny Abramowiczów z Zawady
9:15 Śp. Feliks Małyszko 5 rocznica śmierci
10.30 1.Śp. Natalia Adamkiewicz 6 rocznica śmierci od rodziców i siostry z dziećmi
2. Śp. Maria Biadała od Wiesława Biadały z rodziną
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
18:30 1. Śp. Jan Wojtyła od chrześniaka Grzegorza z żoną i rodziną
2. Śp. Jan i Janina Bobrek MBCZ
Poniedziałek 14-12-2020 Św. Jana od Krzyża
7.00 Śp. Marek Hyży od Zbigniewa Tomczaka z żoną
 
7.30 Śp. Bronisława Zawieja od Kazimiery Rogala z rodziną Św. Florian
18.00 Śp. Barbara Oczachowska od koleżanki Barbary Grzemskiej z rodziną MBCZ
Wtorek 15-12-2020
7.00 Śp. Teresa Graczyk od syna Ireneusza z rodziną
7.30 Śp. Teresa Kraśkiewicz od współpracowników z Florentyny
18.00 Śp. Marek Hyży od szwagra Romana z żoną MBCZ
Środa 16-12-2020
7:00 Śp. Krzysztof Kunert od mamy
7.30 Śp. Wanda Wojciechowska od męża z synami
18.00 Śp. Jadwiga i Jan Tomczak
Śp. Stanisław i Marianna Nowaków , zmarłych z rodziny Nowaków i Marciszaków MBCZ
Czwartek 17-12-2020
7.00 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od koleżanki Elwiry z mężem i córkami
7.30 Śp. Ludwik Kwiatek od współlokatorów z bloku 71
8.00 Modlitwa Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa Św. Florian
18.00 Śp. Jan Wojtyła od cioci Janiny Matuszewskiej z córkami MBCZ
Piątek 18-12-2020
7.00 Śp. Stefania Włodarczyk 25 rocznica śmieci
7.30 Śp. Helena Pinkowska od Zofii i Mirosława z rodziną , od Ryszarda i Anny z rodziną
18.00 Śp. Pelagia i Adam Kamińscy , Jadwiga i Jan Rogaccy MBCZ
` Sobota 19-12-2020 Dzień Pojednania
7.00 Śp. Kazimierza Małyszko 4 rocznica śmierci
7.30 Śp. Marek Hyży od Doroty Olenderek z rodziną , Barbary Walczak i Ireny Wojtczak
18.00 Śp. Zenon Wrzeszczyński 7 rocznica śmierci MBCZ
20-12-2020 IV Niedziela Adwentu
 
7. 00 Śp. Helena Helsner od bratanicy Rozity z Jakubem
9.15 Śp. Krystyna i Zdzisław Korzeniewscy
10.30 Śp. Kazimierz Mrul 24 rocznica śmierci
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców , w intencji Ogrodników od Wielkopolskiego Zarządu Ogrodników Koło Pleszew
18.30 Śp. Maria Biadała od Andrzeja Biadały z rodziną MBCZ
 
13 grudnia 2020 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Maria Bendzińska od wnuczki Anny, Rafała , Beaty , Prawnuczki Nikoli , od rodziny Lisiaków z Tomaszewa
Śp. Maria Wodyńska od Iwony i Małgorzaty
Śp. Helena Florczak od Wojciecha i Janiny Szymańskich
 
16 grudnia 2020 środa godzina 18.00
 
Śp. Adam Piętak od Lutka z żoną i Leszka z żoną , od matki chrzestnej z rodziną
Śp. Krzysztof Uciechowski od Marcina Krzysztofiaka z rodziną , od rodziny Doczekalskich z Nowej
Śp. Irena Szymczak od siostry z mężem oraz Marzenki i Dawida z rodzinami , od wnuka Pawła z żoną i synem
6.12.2020 II Niedziela Adwentu
7:00 Śp. Łukasz Kląskała od kuzynki Grażyny z mężem i Alicji Kranz
9:15 Śp. Jerzy Mazurek
10.30 Śp. Jacek Biadała o zbawienie duszy i życie wieczne od brata Dominika z żoną i dziećmi i siostry Małgorzaty z mężem i synami
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
18:30 Śp. Jana Wojtyła od siostry Marii z mężem MBCZ
Poniedziałek 7 -12-2020
7.00 Śp. Stanisław Ilczak od Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkół Publicznych nr
 
7.30 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od rodziny Sokołowskich Św. Florian
18.00 Śp. Kazimierz Dolata od Bogusławy Mazur i Krystyny Pawlaczyk MBCZ
Wtorek 8-12-2020
7.00 Śp. Maria Hasińska 3 rocznica śmierci
9.00 Śp. Bronisława Zawieja od rodziny Nadobnych
12-13 Godzina Łaski – Kościół Matki Bożej Częstochowskiej – adoracja
14.00 Msza święta pogrzebowa Śp. Krzysztof Abramowicz
16.30 Śp. Helena Pinkowska od Dyrekcji , Grona Pedagogicznego i Pracowników Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Stanisława Staszica
18.00 1.Śp. Władysław Szymczak od siostry Marii z córką Dorotą
2. Dziękczynna za działalność Radia Maryja w 29 rocznicę powstania. MBCZ
Środa 9-12-2020
7:00 Śp. Ludwik Kwiatek od bratanicy Krystyny z Piekarzewa i Ireny z Ostrowa
7.30 Śp. Teresy Graczyk od córki Edyty z rodziną
18.00 Śp. Maria 2 rocznica śmierci i Stanisław Wodeccy MBCZ
Czwartek 10-12-2020
7.00 Śp. Marek Hyży od Ryszarda Tomczaka z żoną
7.30 Śp. Teresa Kraszkiewicz od córki Janiny z rodziną
18.00 Śp. Zofia Mielcarek od wnuka Dominika z rodziną MBCZ
Piątek 11-12-2020
7.00 Śp. Jerzy Wachowiak , Aneta Wachowiak od szwagierki Aliny z mężem i córkami
 
7.30 Śp. Krzysztof Kunert od żony
18.00 1. Śp. Halina Paul od Krystyny Lonc z rodziną
2. W intencji małżeństwa Marysi i Adama o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz o szczęśliwe rozwiązanie Członków Akcji Katolickiej MBCZ
Sobota 12-12-2020
 
7.00 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od sąsiadów Zacharczuków
7.30 Śp. Helena Pinkowska od Krzysztofa Komorniczaka z rodziną z Ostrowa , rodziny Gutowskich z Brodnicy
11.00 W intencji Wspólnoty Wiara i Światło
18.00 Śp. Jolanta Włodarczyk 20 rocznica śmierci od męża z dziećmi MBCZ
13-12-2020 III Niedziela Adwentu
 
7. 00 Śp. Helena Helsner od rodziny Abramowiczów z Zawady
9.15 Śp. Feliks Małyszko 5 rocznica śmierci
10.30 1.Śp. Natalia Adamkiewicz 6 rocznica śmierci od rodziców i siostry z dziećmi
2. Śp. Maria Biadała od Wiesława Biadały z rodziną
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców ,
18.30
1. Śp. Jan Wojtyła od chrześniaka Grzegorza z żoną i rodziną
2. Śp. Jan i Janina Bobrek MBCZ
 
6 grudnia 2020 niedziela godzina 11.45
Śp. Czesław Bandzwołek od Cechu Rzemiosł Różnych w Pleszewie , od rodziny Kozłowskiej z Broniszewic
Śp. Marian Lis od sąsiadów z klatki , od siostry Zofii z rodziną
Śp. Janina Bojanowska od 6 Róży Matek Różańcowych im. Edmunda Bojanowskiego , od rodzin Jańczaków
 
9 grudnia 2020 środa godzina 18.00
Śp. Zdzisław Kalinowski od rodziny Sobczaków z Górzna , od Weroniki Biniak i rodziny Florczaków
Śp. Henryk Stencel od Urszuli i Jana Nawrockich z dziećmi , od rodziny Skorzybutów i Orpelów 3
Śp. Zofia Rembowska od bratowej Czesławy z mężem
 
13 grudnia 2020 niedziela godzina 11.45
Śp. Maria Bendzińska od wnuczki Anny, Rafała , Beaty , Prawnuczki Nikoli , od rodziny Lisiaków z Tomaszewa
Śp. Maria Wodyńska od Iwony i Małgorzaty
Śp. Helena Florczak od Wojciecha i Janiny Szymańskich
29.11.2020 I Niedziela Adwentu
7:00 Śp. Helena Helsner od szwagra Kazimierza Janiszewskiego oraz chrześniaczki Grażyny Kazuś
9:15 1. Śp. Zdzisław Szczepaniaka intencja od żony
2. Śp. Maria Biadała od Zbyszka Biadały z rodziną
10.30 Śp. Adam Przybylski 12 rocznica śmierci
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców , w pewnej intencji wiadomej Bogu
 
18:30 Śp. Czesław Leśniewski od Joanny Walkowiak z rodziną MBCZ
Poniedziałek 30 -11-2020 Św. Andrzeja Apostoła
7.00 Śp. Stanisław Ilczak od Zofii Wojtczak
 
7.30 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od wnuczki Klaudii z mamą Św. Florian
18.00 Śp. Antoni Bartczak od Danuty Olenderek MBCZ
Wtorek 1-12-2020
7.00 Śp. Marek Hyży od rodziny Sołtysiaków ze Skrzypni
7.30 Śp. Bronisława Zawieja od sąsiadów z Klatki nr 2
18.00 Śp. Zofia Mielcarek od syna Tadeusza z żoną i dziećmi MBCZ
Środa 2-12-2020
7:00 Śp. Ludwik Kwiatek od rodziny Cichych z Kajewa
7.30 Śp. Teresy Graczyk od męża
18.00 Śp. Arkadiusz Politowicz 8 rocznica śmierci ,
Śp. Maria Biadała od Róży Świętego Jana z Dukli MBCZ
Czwartek 3-12-2020 Św. Franciszka Ksawerego
7.00 Śp. Teresa Kraśkiewicz od córki Haliny z rodziną
7.30 Śp. Jerzy Wachowiak od żony Anity
18.00 Śp. Kazimierz Dolata od Marii Sulczyńskiej MBCZ
Piątek 4-12-2020 Św. Barbary
7.00 Śp. Stanisław Ilczak od Zarządu , Rady Nadzorczej Pracowników i Członków Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Pleszewie
 
7.30 Śp. Zofia Grzegorska
18.00 1. Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa
2. W intencji Pani Barbary o zdrowie i Boże Błogosławieństwo MBCZ
Sobota 5-12-2020
 
7.00 Śp. Marek Hyży od Bolesława Tomczaka z żoną
7.30 Śp. Helena Pinkowska od Józefy Balcer z rodziną , od rodziny Pinkowskich z Ligoty
17.15 Chrzest Mikołaj bez mszy
18.00 Śp. Helena Helsner od Przemysława i Bartosza Kazuś z rodzinami MBCZ
6-12-2020 II Niedziela Adwentu
 
7. 00 Śp. Łukasz Kląskała od kuzynki Grażyny z mężem i Alicji Kranz
9.15 Śp. Jerzy Mazurek
10.30 Śp. Jacek Biadała o zbawienie duszy i życie wieczne od brata Dominika z żoną i dziećmi i siostry Małgorzaty z mężem i synami
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców ,
18.30 Śp. Jana Wojtyła od siostry Marii z mężem MBCZ
 
29 listopada 2020 niedziela godzina 11.45
Śp. Patryk Synoradzki od Wiktora Gazejew , od Adriana Stróżyńskiego , Rafała Mitka , Mikołaja Drapika , Dawidka kolegów z Ostrowa
Śp. Henryk Stencel od współpracowników Biura Projektowego Spomasz Pleszew , od brata Mieczysława z rodziną
Śp. Irena Szymczak od Ireny i Leszka Bajda z dziećmi , od Agnieszki z córkami
 
2 grudnia 2020 środa godzina 18.00
Śp. Henryka Lewandowska od rodziny Godlewskich i Kubiszewskich , od sąsiadów Parysek z rodziną Macieja i Weroniki
Śp. Czesława Staroń od Darka z Grodziska , od Kazimiery Matłoki z rodziną
Śp. Jerzy Górecki od siostrzenicy ciotecznej Anieli Dudzińskiej z Ostrowa , od rodziny Klauzów
6 grudnia 2020 godzina 11.45
 
Śp. Czesław Bandzwołek od Cechu Rzemiosł Różnych w Pleszewie , od rodziny Kozłowskiej z Broniszewic
Śp. Marian Lis od sąsiadów z klatki , od siostry Zofii z rodziną
Śp. Janina Bojanowska od 6 Róży Matek Różańcowych im. Edmunda Bojanowskiego , od rodzin Jańczaków
22.11.2020 Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
7:00 Śp. Łukasz Kląskała od Przyjaciół z FAN CLUBU Lech Poznań z Pleszewa
9:15 1. Mieczysław Sopniewski
2. W intencji rodziny o Boże Błogosławieństwo
10.30 Śp. Zdzisława i Edmund Żuralscy
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców
18:30 Śp. Helena Helsner od chrześniaka Witolda MBCZ
Poniedziałek 23-11-2020
7.00 Śp. Helena Pinkowska od Dyrekcji Grona Pedagogicznego i Pracowników Liceum
 
7.30 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od rodziny Biernackich Św. Florian
18.00 Śp. Franciszek 20 rocznicę śmierci i Śp. Franciszek i Jan 10 rocznicę śmierci Janiszak MBCZ
Wtorek 24-11-2020 Św. Andrzeja Dung –Lac i towarzyszy
7.00 Śp. Krzysztof Krzyżanowski od brata Andrzeja z żoną Haliną i rodziną
7.30 Śp. Bronisława Zawieja od Dominika z rodziną z Opola i siostrzeńca Hieronima ,
18.00 Śp. Zofia Mielcarek od wnuka Roberta z żoną i synem MBCZ
Środa 25-11-2020
7:00 Śp. Stanisław Ilczak od Heleny Janiak z rodziną
7.30 Śp. Ludwik Kwiatek od rodziny Sobczaków i Ciesielskich z Wszołowa
18.00 Śp. Józef Strumpf 5 rocznica śmierci od żony i córek z rodzinami MBCZ
Czwartek 26-11-2020
7.00 Śp. Aleksandra , Marek 5 rocznica śmierci , Hieronim Osińscy
7.30 Śp. Bożena Marciniak  od sióstr Suchockich
18.00 1. Śp. Kazimiera Dolata od siostrzenicy Elżbiety z rodziną z Głogowa
2. W intencji Kapłanów i osób modlących się za nich Wspólnota Margaretka MBCZ
Piątek 27-11-2020
7.00 Śp. Marek Hyży od kuzyna Witka
7.30 Śp. Irena Skowronek
18.00 Śp. Kazimierz Lisiak 7 rocznica śmierci MBCZ
Sobota 28-11-2020
 
7.00 Śp. Helena Pinkowska od Honoraty , Tomasza i Karolka Juszczaków z Nowych Skalmierzyc
7.30 Śp. Marian Lis od cioci Janiny i kuzynki Marii z Pleszewa
18.00 1. Śp. Łukasz Kląskała od Przemysława Gramala z żoną , od sąsiadów z ulicy Reja 4 B
2. Śp. Feliks i Teodozja Korzeniewscy , Józef , Jan i Jadwiga Skrzypniak MBCZ
29-11-2020 I Niedziela Adwentu
 
7. 00 Śp. Helena Helsner od szwagra Kazimierza Janiszewskiego oraz chrześniaczki Grażyny Kazuś
9.15 1. Śp. Zdzisław Skrzypniak intencja od żony
2. Śp. Maria Biadała od Zbyszka Biadały z rodziną
10.30 Śp. Adam Przybylski 12 rocznica śmierci
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców
16.00 W intencji Ks. Kanonika Zenona Rutkowskiego z okazji 50 lecia święceń kapłańskich o zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz potrzebne łaski od Grupy Pielgrzymów Promienistej Pielgrzymki na Jasną Górę
18.30
Śp. Czesław Leśniewski od Joanny Walkowiak z rodziną MBCZ
 
22 listopada 2020 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Patryk Synoradzki od Emilii i Mateusza Mikołajczaków , Ani i Kuby Wieczorków
Śp. Adam Piątek od kuzynostwa Oli i Sylwka z rodzinami , od sąsiadów z bloku numer 6 A
Śp. Krzysztof Uciechowski od rodziny Wieruszewskich z Kotlina , od rodzin Wieruszewskich z Suchorzewa
 
25 listopada 2020 środa godzina 18.00
Śp. Zofia Rembowska od Zarządu i Fabryki Spomasz Pleszew SA , od Emilii i Ryszarda Ryszewskich
Śp. Maria Bendzińska od wnuczki Agnieszki z Michałem i Wiktorem z Pleszewa , od rodziny Skrzypniaków i Wrońskich
Śp. Maria Wodyńska od Grażyny Nieborak z rodziną
29 listopada 2020 godzina 11.45
 
Śp. Patryk Synoradzki od Wiktora Gazejew , od Adriana Stróżyńskiego , Rafała Mitka , Mikołaja Drapika , Dawidka kolegów z Ostrowa
Śp. Henryk Stencel od współpracowników Biura Projektowego Spomasz Pleszew , od brata Mieczysława z rodziną
Śp. Irena Szymczak od Ireny i Leszka Bajda z dziećmi , od Agnieszki z córkami
15.11.2020 XXXIII Niedziela Zwykła
Światowy Dzień Ubogich , Światowy Dzień Ofiar Wypadków Drogowych 7:00 Śp. Stanisława i Edmunda Świderskich , Ula , Wiktor , Seweryn Świderscy
9:15 1. Śp. Andrzej Lisiak od Elżbiety i Henryka Haak , Elżbiety Grzywny , Marii i Tadeusza Waloch
2. Śp. Bolesław i Stefania Jęruszek
10.30 Z okazji 45 rocznicy ślubu Haliny i Marka w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i miłość.
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców Śp. Stanisława Leśny
18:30 Śp. Maria Wardęga od siostrzenicy Róży z rodziną MBCZ
Poniedziałek 16-11-2020
7.00 Śp. Stanisław Ilczak od sąsiadów z ulicy Kochanowskiego 4/7
 
7.30 Śp. Krystyna Kraśkiewicz od bratowej Krystyny z rodziną Św. Florian
18.00 Śp. Jana i Katarzynę MBCZ
Wtorek 17-11-2020 Św. Elżbiety Węgierskiej
7.00 Śp. Marek Hyży od Elżbiety Jackowskiej z rodziną
7.30 Śp. Krzysztof Krzyżanowski od Marii i Juliana Nowaków
14.00 Msza święta pogrzebowa
18.00 Śp. Kazimierz Dolata od siostry Gertrudy Otto MBCZ
Środa 18-11-2020 Bł. Karoliny Kózkowny
7:00 Śp. Elena Pinkowska od Mirki i Łukasza Ratajczaków oraz Emilii i Ryszarda Ryszewskich
7.30 Śp. Bronisława Zawieja od siostry z Opola z rodziną
18.00 Śp. Józefa Kałużna od Michała i Karoliny Stróżyk z dziećmi MBCZ
Czwartek 19-11-2020 Bł. Kapłan Męczennik Jerzy Popiełuszko
7.00 Śp. Ludwik Kwiatek od wnuczki Joanny z rodziną z Wszołowa
7.30 Śp. Sławomir Forycki od brata Bogdana z rodziną
18.00 Śp. Wojciech Gajny od cioci Janiny Matuszewskiej i Kuzynki Grażyny, Elżbiety, Beaty MBCZ
Piątek 20-11-2020 Św. Rafał Kalinowski
7.00 Śp. Stanisław Ilczak od Ewy i Wacława Bilińskich
 
7.30 Śp. Teresa Kraszkiewicz od Wspólnoty Mieszkaniowej Lipowa 10
18.00 Śp. Antoni Bartczak od Kazimierza Ratajczaka z rodziną MBCZ
Sobota 21-11-2020
 
7.00 Śp. Marek Hyży od szwagra Zbyszka z żoną
7.30 Śp. Marian Lis od rodziny Jakubków i Bartczaków z Pleszewa
13.00 Msza święta ślubna Paulina Kaniewska i Michał Łopatka
18.00 Śp. Lidia Liwerska od Krystyny Krzemińskiej z rodziną z Zakopanego MBCZ
22-11-2020 Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
 
7. 00 Śp. Łukasz Kląskała od Przyjaciół z FAN CLUBU Lech Poznań z Pleszewa
9.15 1. Mieczysław Sopniewski
2. W intencji rodziny o Boże Błogosławieństwo
10.30 Śp. Zdzisława i Edmund Żuralscy
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców
18.30
Śp. Helena Helsner od chrześniaka Witolda MBCZ
 
15 listopada 2020 niedziela godzina 11.45
 
Śp. Patryk Synoradzki od Firmy Gabi , od rodziny Klak
Śp. Helena Florczak od Marii Urbaniak z rodziną
Śp. Zdzisław Kalinowski od Barbary Walczak
22 listopada 2020 godzina 11.45
Śp. Patryk Synoradzki od Emilii i Mateusza Mikołajczaków , Ani i Kuby Wieczorków
Śp. Adam Piątek od kuzynostwa Oli i Sylwka z rodzinami , od sąsiadów z bloku numer 6 A
Śp. Krzysztof Uciechowski od rodziny Wieruszewskich z Kotlina , od rodzin Wieruszewskich z Suchorzewa
25.10.2020 XXX Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Łukasz Kląskała od Matki Chrzestnej
9:15 Śp. Eugeniusz Adamski 19 rocznicę śmierci i zmarłych członków rodziny od żony z dziećmi
10.30 Śp. Stanisław Leśny od siostry Barbary z rodziną
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych Zmarli z kartki 2017
18:30 Śp. Bolesława Lewandowska od syna z rodziną Św. Floriana
Poniedziałek 26-10-2020
7.00 Śp. Czesława Jagodzińska od Raberta i Danuty Jędraszczyków
 
7.30 Śp. Helena Pinkowska od rodziny Niełacnych
18.00 1. Śp. Aleksandra Jarzemską od syna Henryka z żoną
2. Z okazji 87 rocznicy urodzin Pani Barbary w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwa , zdrowie i potrzebne łaski. MBCZ
Wtorek 27-10-2020
7.00 Śp. Czesław Banaszak od mieszkańców ul. Reja 3
7.30 Śp. Lidia Irena Kornelius od męża Kurta
18.00 Śp. Jan Gil od Marii i Doroty Urbaniak MBCZ
Środa 28-10-2020 Św. Szymona i Judy AP
7:00 Śp. Stefan Kaska od sąsiadów z blok Poznańska 67
7.30 Śp. Marek Hyży od sąsiadów z ulicy Zielonej i Kwiatowej
18.00 1. Śp. Wacław Wachowicz od siostry Ireny z rodziną
2. W intencji Księdza Kanonika Tadeusza Pietrzak z okazji imienin o zdrowie i potrzebne łaski intencja od Matek Żywego Różańca MBCZ
Czwartek 29-10-2020
7.00 Śp. Lidia Irena Kornelius od rodziny Gwardów
7.30 Śp. Irena Zataj od sąsiadów Elżbiety i Leszka Kowalczyków , i Śp. Sławomir Roszczak od kolegi Rafała z żoną i dziećmi , od szwagra Marcina z Alicją , Amelią i Jakubem
 
18.00 1. Śp. Zygfryd Zimniak 31 rocznica śmierci
2. W intencji Kapłanów i osób modlących się za kapłanów – Margaretka MBCZ
Piątek 30-10-2020
7.00 Śp. Czesława Jagodzińska od chrześniaczki Pauliny z mężem
7.30 Śp. Helena Pinkowska od współpracowników Firmy TIGER
18.00 Śp. Tomasz Nowacki od Agnieszki i Tomasza Klak z dziećmi Marysią i Grzesiem MBCZ
Sobota 31-10-2020
 
7.00 Śp. Łukasz Kłąskała od Sławomira Kląskały z rodziną , od kuzyna Darka z żoną i Pauliny z Damianem
7.30 Śp. Maria Biadała od rodziny Michalaków
18.00 1. Śp. Bolesława Lewandowska od rodziny Zawiślaków
2. W intencji Dzieci i Młodzieży – procesja Świętych MBCZ
1-11-2020 XXXI Niedziela Zwykła Wszystkich Świętych
 
7. 00 Śp. Helena Pinkowska od kręglarzy Klubu TKKF PLATAN
9.15 Śp. Maria Biadała od Bogdana Biadały z rodziną
10.30 Śp. Józefa Kałużna od córki Iwony i synów Tomasza i Mariusza , od wnuków i prawnuków
12.00
1. W intencji Parafian i Dobroczyńców za zmarłych spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu
2. Za zmarłych Proboszczów Parafii Św. Floriana
18.30
Śp. Czesław Banaszak od mieszkańców z ulicy Reja 3 MBCZ
 
25 października 2020 niedziela 11.45
 
Śp. Patryk Synoradzki od Marcina Nowaka z rodziną , od Firmy Transportowej KUŚ
Śp. Franciszek Iwanicki od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich , od rodziny Mikołajczaków i Haaków
 
28 października 2020 środa godzina 18.30
Śp. Patryk Synoradzki od Klub Sportowy Ziętek TIM , od Dawida i Jacka Skowrońskich ,
Śp. Ewa Huk od rodziny Walendowskich , Kończaków i Szymczaków z rodzinami , od cioci Bogumiły z rodziną
Śp. Maria Marciszak od Magdaleny Wrzesińskiej z rodziną i Marcina Marciszaka z rodziną , od rodziny Półtorak i Furmankiewicz
Śp. Gertruda Szajrych od Teresy Jasiak z córkami z rodzinami , od Reginy Tanul z córką Joanną z rodziną ,
18.10.2020 XXIX Niedziela Zwykła Niedziela Misyjna
7:00 Śp. Stanisław, Teodor i Stanisław Gałkowscy
9:15 1. Śp. Janina i Włodzimierz Gerscherdorf
2. W podziękowaniu za odebrane łaski
10.30 1. Śp. Henryk Pędzikiewicz 7 rocznica śmierci od syna Sławomira z rodziną
2. Śp. Andrzej Nawrocki od Grzegorza Dutkowiaka z córkami
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych Zmarli z kartki 2017 chrzest Stanisław Antoni
Z okazji 75 rocznicy urodzin Barbary o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
14.30 Msza ślubna Katarzyna Danielak i Jakub Jagła Św. Florian
18:30 Śp. Tomasz Nowacki od szwagierki Kasi ze Sławkiem i dziećmi Olgą i Małgosią MBCZ
Poniedziałek 19-10-2020 Bł. Kapłan Męczennik Jerzy Popiełuszko
7.00 Śp. Maria Biadała od brata Zygmunta z rodziną
7.30 Śp. Czesława Blandzi od Starosty Pleszewskiego Macieja Wasielewskiego
18.30 1. Śp. Marek Felakowski od braci i sióstr Kurkowych Bractwa Strzeleckiego w Pleszewie 2. W podziękowaniu za Pielgrzymkę Ludzi Pracy na Jasną Górę , za Ojczyznę i nasze Miasto od Pleszewskiej Solidarności MBCZ
Wtorek 20-10-2020 Św. Jan Kanty
7.00 Śp. Ks. Proboszcz Janusza Kurbarscha
7.30 Śp. Stefan Mikołajczyk od rodziny Zielińskich
18.30 Śp. Władysława , Józef Klauza , Ryszard , Katarzyna i Ignacy Nowaczyk MBCZ
Środa 21-10-2020
7:00 Śp. Jan Smoczyk od Zofii i Jerzego Mareckich
7.30 Śp. Czesław Banaszak od żony
18.30 Śp. Jan Kardas 12 rocznica śmierci MBCZ
Czwartek 22-10-2020 Św. Papieża Jana Pawła II
7.00 Śp. Czesława Jagodzińska od sąsiadów z ulicy Lipowej 5 B
7.30 Śp. Marek Hyży od rodziny Ciechońskich
18.30 Dusze w czyścowe MBCZ
Piątek 23-10-2020
7.00 Z okazji 70 urodzin Zofii i Stanisława Mądrzaków w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
7.30 Śp. Stefan Kaska od syna z żoną i rodziną
18.30 1. Śp. Tomasz Nowacki od szwagra Krystiana z synem Mikołajem i Pauliną
2. Śp. Helena 5 rocznica i Józef Płócienniczak MBCZ
Sobota 24-10-2020
 
7.00 Śp. Czesław Banaszak od syna Jerzego z rodziną
7.30 Śp. Józef Wypych od Aliny Jarzębowskiej z rodziną
14.00 Chrzest
14.30 Z okazji 50 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Emilii i Jana w podziękowaniu za odebrane łaski , z prośbą o Boże Błogosławieństwo , dar zdrowia i potrzebne łaski
18.30 Śp. Lidia Liwerska od Krystyny Kraśkiewicz i Małgorzaty Tarka z dziećmi MBCZ
25-10-2020 XXX Niedziela Zwykła Rocznica Poświęcenia Kościoła
7. 00 Śp. Łukasz Kląskała od Matki Chrzestnej
9.15 Śp. Eugeniusz Adamski 19 rocznicę śmierci i zmarłych członków rodziny od żony z dziećmi
10.30 Śp. Stanisław Leśny od siostry Barbary z rodziną
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców – za zmarłych 2017
 
18.30
Śp. Bolesława Lewandowska od syna z rodziną
 
18 października 2020 niedziela 11.45
Śp. Arkadiusz Cierniak od Kolegi Błażeja Krawca z rodziną , od Bronisławy Tuzikiewicz , Marty , Włodzimierza Rozpędowskich z dziećmi
Śp. Patryk Synoradzki od Hirka Glazer z rodziną , od Marcina Mrozińskiego
 
21 października 2020 środa godzina 18.30
Śp. Jan Świętoniowski od rodziny Czarnyszków z Kalisza , od współpracowników córki Eli z Agencji Celnej EWA
Śp. Arkadiusz Cierniak od kolegów z Ostrowa Wielkopolskiego
Śp. Franciszek Iwanicki od Związku Inwalidów Wojennych R.P. i Zarządu Okręgowego w Poznaniu , od Burmistrza Miasta i gminy w Pleszewie oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Pleszewie
Śp. Patryk Synoradzki od Rafała Mrozińskiego , od rodziny Twardowskich i od Firmy Twardowscy
 
25 października 2020 godzina niedziela 11.45
Śp. Patryk Synoradzki od Marcina Nowaka z rodziną , od Firmy Transportowej KUŚ
Śp, Franciszek Iwanicki od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich , od rodziny Mikołajczaków i Haakó
11.10.2020 XXVIII Niedziela Zwykła Niedziela Papieska
7:00 Śp. Bolesława i Kazimierz Kujek
9:15 Śp. Józef Jędruszek od Małgorzaty i Mariana Adamek
10.30 1. Śp. Jadwiga Kwaśniewska od Grzegorza i Joanny Dutkowiak z córkami
2. Z okazji 20 rocznicy Sakramentu Małżeństwa Katarzyny i Marka o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych Zmarli z kartki 2017 chrzest Marii
18:30 Śp. Janina i Jan Bugzel Św. Florian
Poniedziałek 12-10-2020
7.00 Śp. Mirosław Perkiewicz od rodziny Ratajczaków , Darii Jóżwiak , Pauli Kowaklskiej
7.30 Śp. Maria Biadała od syna Romana z rodziną
18.30 Śp. Piotr Jechna od Kazimiery Dymowskiej z rodziną MBCZ
Wtorek
13-10-2020 Dzień Fatimski Bł. Honorata Koźmińskiego
7.00 Śp. Maria Biadała od szwagierki Ireny Biadały
7.30 Śp. Maria Barbara Grygiel od Starosty Pleszewskiego Macieja Wasielewskiego
18.30 1. O zdrowie dla Pana Lecha
2. Śp. Michał Krawiec 3 rocznica śmierci
3. Śp. Edward Rybak od żony , córki i synami z okazji imienin MBCZ
Środa 14-10-2020
7:00 Śp. Józefa Kałużna od siostry Janiny Kajdaniak z córkami Ewą , Beatą z rodziną i Sławki z rodziną
7.30 Śp. Ludwik Kwiatek od córki Bernadety z rodziną
18.30 Śp. Leon Zmyślony i zmarłych z rodziny
Śp. Zofia Spychalska od kuzynki Gertrudy i Maryli z rodzinami , od kuzynki Janiny Krasiewicz z córkami MBCZ
Czwartek 15-10-2020 Św. Teresy od Jezusa
7.00 Śp. Ks. Witold Słowiński
7.30 Śp. Roman Włodarczyk 5 rocznica śmierci od córek
18.30 Śp. Tomasz Nowacki od cioci Janki i Donaty MBCZ
Piątek 16-10-2020 Św. Jadwigi Śląskiej
7.00 Śp. Maria Nowaczyk od rodziny Konczaków z Pleszewa
7.30 Śp. Iwona Gruszka od rodziny Jędrzejaków i Staniszewskich z Pleszewa
18.30 Śp. Bronisława Zawieja od córki Beaty i wnuczki Mariki MBCZ
Sobota 17-10-2020 Św. Ignacego Antiocheńskiego
7.00 Śp. Józef Wypych od chrześniaka Mariusza
7.30 Śp. Helena Pinkowska od sąsiadów Jankowskich
16.00 Msza z chrztem świętym Sara Stojek MBCZ
18.30 1. Śp. Józef i Regina Konopińskich i zmarłych z rodziny
2. Śp. Tadeusz i Irena Pawłowscy zmarłych z rodziny Pawłowskich i Kościelaków MBCZ
18-10-2020 XXIX Niedziela Zwykła Dzień Misyjny
7. 00 Śp. Stanisław, Teodor i Stanisław Gałkowscy
9.15 1. Śp. Janina i Włodzimierz Gerscherdorf
2. W podziękowaniu za odebrane łaski
10.30 1. Śp. Henryk Pędzikiewicz 7 rocznica śmierci od syna Sławomira z rodziną
2. Śp. Andrzej Nawrocki od Grzegorza Dutkowiaka z córkami
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców – za zmarłych 2017 chrzest Stanisław Antoni
Z okzaji 75 rocznicy urodzin Pani Barbary o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
18.30
Śp. Tomasz Nowacki od szwagierki Kasi ze Sławkiem i dziećmi Olgą i Małgosią MBCZ
 
11 października 2020 niedziela 11.45
Śp. Arkadiusz Cierniak od Pawła Niezgódki z rodziną i Łukasza Winieckiego z rodziną , od Bartka i Miłosza z kolegami z Osiedla
Śp. Antoni Urbaniak od sąsiadów , od Bernadety Kraszkiewicz , Krystyny Ignaszak , Mirosława Szymczaka , Andrzeja Szymczaka z rodzinami
Śp. Teresa Janiszewska od Danuty i Dawida Walędziak z Pleszewa , od Bady z Goleniowa, od Janiny i Karola z Domosłowa
 
14 października 2020 środa godzina 18.30
Śp. Franciszek Iwanicki od córki z mężem , od wnuków Darka, Przemka , od Marty Adamek z rodziną , od Grażyny i Piotra Grajów
Śp. Jan Świętoniowski od syna Andrzeja z rodziną , od Władysława Zacłony i rodziny Kwiatków
Śp. Patryk Synoradzki od rodziny Wolniaków Roberta z rodziną , Martą z rodziną , od Michała , Marcina Politowicz i Agnieszki Uciechowskiej ,
 
18 października 2020 niedziela godzina 11.45
Śp. Arkadiusz Cierniak od Kolegi Błażeja Krawca z rodziną , od Bronisławy Tuzikiewicz , Marty , Włodzimierza Rozpędowskich z dziećmi
Śp. Patryk Synoradzki od Hirka Glazer z rodziną , od Marcina Mrozińskieg
4.10.2020 XXVII Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Helena Kurt – Świeca
9:15 Śp. Stefan Kramarczyk 17 rocznica śmierci
10.30 1. Śp. Leokadia Osuch
2. Śp. Seweryn Tomczak 31 rocznica śmierci , Anna i Franciszek Kubiak , Zofia i Julian Tomczak
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych Zmarli z kartki 2017
70 rocznica urodzin Pana Bolesława w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia
18:30 Śp. Tomasz Nowacki od żony Anny Św. Florian
Poniedziałek 5-10-2020 Św. Siostry Faustyny
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
7.30 Śp. Ludwik Kwiatek od żony Krystyny
18.30 1. Śp. Zdzisława Wielicka od Stefani Madalińskiej z Piotrem i Grzegorzem
2. O powrót do zdrowia dla Moniki, o dar potrzebnych łask dla rodziny, o światło Ducha Świętego dla lekarzy intencja od Rady Rodziców, Dyrekcji , Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie MBCZ
Wtorek 6-10-2020
7.00 Śp. Mirosław Perkiewicz od koleżanek i kolegów geodetów z Pleszewa
7.30 Śp. Czesław Sikora
18.30 Śp. Bogdan Balcer od Ryszardy i Aleksandra Tyczyńskich MBCZ
Środa
7-10-2020 NMP Różańcowej
7:00 Śp. Halina Paul od rodziny Kazimierza Ratajczaka z rodziną
7.30 Śp. Joanna Kozłowska od brata Józefa z żoną Krystyną i całą rodziną
16.30 W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców
18.30 Śp. Józef Jędruszek od Matek Żywego Różańca III Róża MBCZ
Czwartek 8-10-2020
7.00 Śp. Łukasz Kląskała od kolegów Damiana , Adama z rodzinami
7.30 O szczęśliwą operację dla Helenki i o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny
18.30 Śp. Jacek Biadała od rodziny Małgorzaty i Jacka Weissów , Lucyny i Piotra Wojciechowskich MBCZ
Piątek 9-10-2020
7.00 Śp. Krystyna Marcinkowska od koleżanek córki Anny
7.30 Śp. Aleksandra Frąszczak od siostry Heleny i brata Zygmunta
18.30 1. Śp. Tomasz Nowacki od teściowej Bożeny Klak szwagierki Małgorzaty i Jacka
2. O szczęśliwą operację dla mamy MBCZ
Sobota 10-10-2020 Sakrament Bierzmowania Bł. Angeli Truszkowskiej 7.00 Śp. Zofia Spychalska od Piotra Pruskiego z rodziną, od Leszka i Marleny Olejniczak z dziećmi z Kowalewa
7.30 Śp. Barbarę Ratajczak od Heleny Janiak i Haliny
12.00 W intencji Nel, Poli , Łucji Kowalskich w rocznicę urodzin o potrzebne łaski i odkrycie życiowego powołania
15.00 Msza święta ślubna Klaudia Wojtkowiak i Karol Jaroszewski
18.30 1. Śp. Marek Andrzejewski i zmarłych z rodziny
2. Śp. Bronisław Kosiński w 8 rocznicę śmierci MBCZ
11-10-2020 XXVIII Niedziela Zwykła Niedziela Papieska
7. 00 Śp. Bolesława i Kazimierz Kujek
9.15 Śp. Józef Jędruszek od Małgorzaty i Mariana Adamek
10.30 1. Śp. Józef i Pelagia , Tomasz , Marianna , Helena i Anna Makowieccy
2. Śp. Jadwiga Kwaśniewska od Grzegorza i Joanny Dutkiewiczów z córkami
3. Z okazji 20 rocznicy Sakramentu Małżeństwa Katarzyny i Marka o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny
11.30
W intencji Parafian i Dobroczyńców – za zmarłych 2017
18.30
Śp. Janina i Jan Bugzel Św. Florian
 
4 października 2020 środa 11.45
 
Śp. Teresa Janiszewska od Teresy Barczóg z Pleszewa , od Bogdana Kaźmierczaka i rodziny Raczkowiaków
Śp. Gertruda Szajrych od Janusza Skurki z żoną , od Emilii Skurka z synem Marcinem
Śp. Ewa Huk od sąsiadki Marysi z Januszem i Pauliną , od Pracowników Pogotowia Ratunkowego w Pleszewie
Śp. Jadwiga Hałasa od córki Ireny z mężem i dziećmi , od siostry Haliny z córką Wandą i mężem
Śp. Maria Marciszak od rodziny Dziubów i Misiaków z Rokutowa , od rodziny Grzesiaków z Grodziska i rodziny Grzesiaków z Pleszeawa
 
7 października 2020 niedziela godzina 18.30
Śp. Franciszek Iwanicki od Danieli i Haliny z rodzinami , od Jadzi, Zdzisława , Romka Mińkowskich
Śp. Jan Świętoniowski od Gajewskich i Grzelaków , od rodziny Więcków
Śp. Kazimierz Michalak od Barbary Garsztki z rodziną , od byłych i obecnych pracownic Stomatologii i Protetytki przy ul. Poznańskiej
Śp. Mirosław Dostatni od Janiny Joachimiak, kuzynki Barbary z mężem , Rafała z rodziną z Pleszewa
Śp. Patryk Synoradzki od koleżanki Karoliny Ślepko z mężem i dziećmi oraz Młgorzaty Stachowicz z Jagodą , od Przemka i Asi z rodzinami , oraz rodziny Jarzębskich i Michalskich z Kurcewa
 
11 października 2020 godzina 11.45
Śp. Arkadiusz Cierniak od Pawła Niezgódki z rodziną i Łukasza Winieckiego z rodziną , od Bartka i Miłosza z kolegami z Osiedla
Śp. Antoni Urbaniak od sąsiadów , od Bernadety Kraszkiewicz , Krystyny Ignaszak , Mirosława Szymczaka , Andrzeja Szymczaka z rodzinami
Śp. Teresa Janiszewska od Danuty i Dawida Walędziak z Pleszewa , od Bady z Goleniowa, od Janiny i Karola z Domosłowa
27.09.2020 XXVI Niedziela Zwykła
Uroczystość I Komunii Świętej Modlitwa za Migrantów i Uchodźców 7:00 Śp. Leon Gałczyński
9:15 1. Śp. Helena i Władysław Rybiccy
2. Śp. Bernard Bukowski od żony
10.30 Śp. Ireneusz , Romuald i Marian Wróblewscy
 
11:30 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych W intencji Dzieci Komunijnych i ich rodzin
18:30 Śp. Józef Jędruszek od Romy i Marka Kaczmarków Św. Florian
Poniedziałek 28-09-2020 Świętego Wacława
7.00 Śp. Leona Gałczyńskiego
7.30 Śp. Irena Zataj od Marii i Zbigniewa Komorskich Śp. Sławomir Roszczak od chrzestnego z rodziną
18.30 Śp. Wacław Pawlak MBCZ
Wtorek 29-09-2020 Św. Michała Gabriela i Rafała Archaniołów
7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Józef Wypych od Tomasza Marciniaka z rodziną
18.30 Śp. Michał Krawiec MBCZ
Środa
30-09-2020 Świętego Hieronima
7:00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Łukasz Kląskała od Marianna Dajczak
18.30 Śp. Hieronim Jędrzejak
Śp. Irena Kłodzińska – Mostowska od kolegów i koleżanek z XI C Liceum Ogólnokształcącego z Pleszewa matura 1968 MBCZ
Czwartek 1-10-2020 Świętej Teresy od Dzieciątka
7.00 Śp. Łukasz Kląskała od chrześniaczki Agaty i Magdaleny z mężem i synem
7.30 Śp. Mirosław Perkiewicz od Starosty Pleszewskiego , Pracowników Starostwa Powiatowego w Pleszewie i Powiatowego Ośrodka Geodezji
18.30 Śp. Jacek Biadała od rodziny Cierniaków z Pacanowic MBCZ
Piątek 2-10-2020 Św. Aniołów Stróżów
7.00 Śp. Józef Wypych od chrześniaczki Wiesławy z rodziną
7.30 Śp. Tadeusz Walczak od chrześniaczki Romy Piaseckiej z rodziną
18.30 Śp. Stanisław Szymczak 22 rocznica śmierci , Henryk Matuszewski, Franciszka i Mariannę Szymczak
W intencjach Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego MBCZ
Sobota 3-10-2020
 
7.00 Śp. Zofia Spychalska od szwagra Mariana z żoną i od rodziny Sobczaków z Górzna
7.30 Śp. Helena Pińkowska od córki Iwony z rodziną
16.00 Msza święta ślubna Patrycja Półtorak i Paweł Osuch
18.30 1. Śp. Józef Skrzypniak
2. Śp. Jerzy Namysł od Danuty i Stanisława Chorodyńskich MBCZ
4-10-2020 XXVII Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Helena Kurt – Świeca
9.15 Śp. Stefan Kramarczyk 17 rocznica śmierci
10.30 Śp. Leokadia Osuch
11.45
W intencji Parafian i Dobroczyńców – 70 rocznica urodzin Pana Bolesława w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia
18.30
Śp. Tomasz Nowacki od żony Anny
 
30 września 2020 środa 18.30
Śp. Arkadiusz Cierniak od Kingi i Sławka Laseckich z rodziną , od Mariusza i Patrycji z synami
Śp. Mirosława Dostatni od Ruty Wacławczyk z Żor z rodziną , od Zarządu , Trenerów i zawodników Klubu Sportowego Stali Pleszew
Śp. Paweł Bartczak od kuzynek Eufemii Rybak i Violetty Kaczmarczyk z rodziną i kuzynów Artura i Andrzeja Rybaków, od Kolegów z Klubu Sportowego Ostrowia – Ostrów Wielkopolski
Śp. Patryk Synoradzki od Pauliny Izydorek , od braci Kamila i Andrzeja Kochów
Śp. Antoni Urbaniak od Mariana i Krystyny Jankowskich , Wojciecha i Justyny Osuchów , od Marjańskich i Kowalskich z Białobłot
 
4 października 2020 niedziela godzina 11.45
Śp. Teresa Janiszewska od Teresy Barczóg z Pleszewa , od Bogdana Kaźmierczaka i rodziny Raczkowiaków
Śp. Gertruda Szajrych od Janusza Skurki z żoną , od Emilii Skurka z synem Marcinem
Śp. Ewa Huk od sąsiadki Marysi z Januszem i Pauliną , od Pracowników Pogotowia Ratunkowego w Pleszewie
Śp. Jadwiga Hałasa od córki Ireny z mężem i dziećmi , od siostry Haliny z córką Wandą i mężem
Śp. Maria Marciszak od rodziny Dziubów i Misiaków z Rokutowa , od rodziny Grzesiaków z Grodziska i rodziny Grzesiaków z Pleszeawa

 

 

20.09.2020 XXV Niedziela Zwykła Dożynki Parafialne

7:00 1. Śp. Stefan Biadała 17 rocznica śmierci
2. Śp. Leon Gałczyński
9:15 1. Śp. Wacław Wasielewski 12 rocznica śmierci
2. Z okazji 80 rocznicy urodzin Pana Henryka Szostaka o zdrowie i Boże Błogosławieństwo od lokatorów z ulicy Zamkowej
10.30 Śp. Janina Korniluk 19 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny od męża z dziećmi
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych
Dziękczynienie za plony, za dar chleba z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla rolników !
Śp. Roman Żurek od teściów Parysków i od Weroniki z Łukaszem i Gabrysią
Śp. Henryk Krantz 12 rocznicę śmierci
18:30 Z okazji 50 rocznicy Sakramentu Małżeństwa Zdzisławy i Kazimierza Balcerów Św. Florian
Poniedziałek 21-09-2020 Święto Świętego Mateusza Apostoła
7.00 Śp. Jacek Świdowicz od Adama Szczepańskiego z rodziną z Zielonej Łąki
7.30 Śp. Kazimiera Żuchowska od Romki i Waldka
18.30 1. Śp. Leon Gałczyński
2. Śp. Irena Zataj od Anny Wasielewskiej z rodziną MBCZ
Wtorek 22-09-2020
7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Józef Wypych od Teresy i Leszka Wdowczyków z córkami i ich rodzinami
18.30 Śp. Józef Jędruszek od klubu Radnych Miłośników Ziemi Pleszewskiej Miasta i Gminy Pleszew MBCZ
Środa 23-09-2020 Świętego O Pio
7:00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Barbara Ratajczak od Honoraty Jańczak z rodziną , od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Pleszewie
18.30 Śp. Łukasz Kląskała od brata Rafała z żoną i córką MBCZ
Czwartek 24-09-2020 Rocznica Konsekracji Katedry
7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Marek Urbaniak od Pracowników Domu Dziecka i Pogotowia Opiekuńczego w Pleszewie
18.30 1. Śp. Józef Jędruszek od Pracowników Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie
2. W o zdrowie i potrzebne łaski dla Ks. Proboszcz i Kapłanów pracujących w naszej Parafii oraz wszystkich objętych modlitwą i za wszystkich kapłanów naszej diecezji , w intencji księży znajdujących się w trudnej sytuacji , zmagających się z chorobami, oraz prześladowanych. Za kleryków, którzy rozpoczynają naukę w Seminarium – o dobre rozeznanie powołania, o dar powołań kapłańskich , zakonnych i misyjnych , o dary Ducha Świętego dl Episkopatu Polski i potrzebne łaski dla Ojca Świętego Franciszka od Wspólnoty Margaretek MBCZ
Piątek 25-09-2020
7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Zofia Spychalska od rodziny Grochowickich
18.30 Śp. Henryk Tanaś od siostry Anieli z mężem i Honoraty z rodziną MBCZ
Sobota 26-09-2020

7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Helena Pinkowska od córki Małgorzaty
18.30 1. Śp. Mariana Gramala w 2 rocznicę śmierci
2. Śp. Kazimiera i Bogdan Kubiak 20 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Kubiaków MBCZ

27-09-2020 XXVI Niedziela Zwykła

7. 00 Śp. Leon Gałczyński
9.15 Śp. Helena i Władysław Rybiccy
10.30 Śp. Ireneusz , Romuald i Marian Wróblewscy
11.30
W intencji Parafian i Dobroczyńców – Dzieci Komunijnych
18.30
Śp. Józef Jędruszek od Romy i Marka Kaczmarków

23 września 2020 niedziela 18.30
Śp. Maria Marciszak od chrześniaka Przemysława z rodziną, od bratanka Sławka i bratowej Pauliny
Śp. Romuald Stefaniak od sąsiadów z bliku z ulicy Reja 7
Śp. Franciszek Iwanicki od rodziny Jędrzejak, od rodziny Jakubowskich z Kalisza , od rodziny Michalaków, od rodziny Świątek
Śp. Jan Świętoniowski od kuzynki Wandy z Grodziska , od koleżanek z pracy córki Barbary ,
Śp. Kazimiera Michalak od rodziny Knastów , od Iwony i Ryszarda Majchrzaków z dziećmi
Śp. Paweł Bartczak od Dyrekcji , Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkól Publicznych nr 2 w Pleszewie , od Pracowników Firmy Catering – Comfort

13 września 2020 XXIV Niedziela Zwykła
Adoracja i nabożeństwo fatimskie
7:00 Śp. Leon Gałczyński
9:15 1. Śp. Janina Bilińska od wychowawczyni i koleżanek i kolegów Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie rocznik matury 1971
2. Śp. Urszula Warszowska od Radnych Miasta i Gminy Pleszew
10.30 Śp. Janina Kruszewska od Ireny i Andrzeja Bugzel
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka 2017+ chrzty Nicola i Amelia
18:30 Śp. Józef Jędruszek od koleżanek ZSP nr 1 Pleszew Św. Florian
Poniedziałek 14-09-2020 Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
7.00 Śp. Teresa Świerkowska od Iwony Matysiak z rodziną MBCZ
9.00 Śp. Józef Wypych od siostry Czesławy MBCZ
16.30 Śp. Irena Zataj od wnuczki Mileny z prawnukiem Bartoszem MBCZ
18.30 Śp. Leon Gałczyński MBCZ
Wtorek 15-09-2020 Matki Bolesnej
7.00 Śp. Jacek Świdowicz od Marty i Bartosza Lew
7.30 Śp. Kazimiera Żuchowska od rodziny Kraśkiewiczów
18.30 Śp. Leon Gałczyński MBCZ
Środa 16-09-2020 Św. Korneliusza
7:00 Śp. Zofia Spychalska od Krystyny Redzkiej z Kowalewa
7.30 Śp. Łukasza Kląskały od kuzynostwa Waldemara , Asi Eweliny z rodzinami
18.30 Śp. Leon Gałczyński MBCZ
Czwartek 17-09-2020
7.00 Śp. Kazimiera Dolata od córki Urszuli
7.30 Śp. Irena Mostowska od męża i córki z rodziną
18.30 Śp. Leon Gałczyński MBCZ
Piątek 18-09-2020 Św. Stanisława Kostki
7.00 Śp. Józef Wypych od siostry Stefanii
7.30 Śp. Czesław Marchwiak od Rysia, Marylki , Danusi z Pleszewa
18.30 Śp. Leon Gałczyński MBCZ
Sobota 19-09-2020
 
7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Helena Pinkowska od syna Jarosława z rodziną
11.00 Wspólnota Wiara i Światło
15.00 W 3 rocznicę ślubu Święty Florian
16.00 Msza ślubna Karolina Urbankiewicz i Radosław Kaźmierczak MBCZ
18.30 1. Śp. Maria Hadrzyńska i zmarłych z rodziny Hadrzyńskich i Koziorowskich
2. Śp. Krzysztof Stachowicz 6 rocznica śmierci MBCZ
20-09-2020 XXV Niedziela Zwykła Dożynki Parafialne
7. 00 1. Śp. Stefan Biadała 17 rocznica śmierci
           2. Śp. Leon Gałczyński
9.15 1. Śp. Wacław Wasielewski 12 rocznica śmierci
         2. Z okazji 80 rocznicy urodzin Pana Henryka Szostaka o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
10.30 Śp. Janina Korniluk 19 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny od męża z dziećmi
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych
Dziękczynienie za plony, za dar chleba z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla rolników !
Śp. Roman Żurek od teściów Parysków i od Weroniki z Łukaszem i Gabrysią
Śp. Henryk Krantz 12 rocznicę śmierci
18.30
Z okazji 50 rocznicy Sakramentu Małżeństwa Zdzisławy i Kazimierza Balcerów Święty Florian
 
13 września 2020 niedziela 11.45
 
Śp. Antoni Urbaniak od rodzin z Czermina Sajkowskich , Mitman , Woźniak , Orzechowskich , Dajczaków , od Stanisławy Kowalskiej z Czermina
Śp. Patryk Synoradzki od rodziny Piętów , od rodziny Zajączkowskich , od Błażeja i Ani z Kalisza
Śp. Jarosław Prętki od sąsiadów z klatki
Śp. Tadeusz Ostapowicz od rodziny Walkowiaków Danuty i Wojciecha z dziećmi i wnukami , od rodziny Gajewskich , od Bogdana i Renaty Olenderków z rodziną
Śp. Teresa Janiszewska od rodziny Gulczewskich , od Mariana Dorsza z rodzina , od rodziny Jana , Cecylii Zdunek
 
16 września 2020 godzina 18.45
Śp. Teresa Zajda od wnuczki Darii z rodzina , od córki Barbary z rodziną
Śp. Gertruda Sajrych od sąsiadów z klatki A , od Emilii Skurka z synem
Śp. Zbysławę Czyż Matusiak od sąsiadów Zuszków , od absolwentów 5 letniego Technikum Mechanicznego w Wieruszowie rocznik 1971 -1976
Śp. Helena Brania od rodziny Prusinowskich , Zmyślonych i Sośnickich , od Mirosławy Pawłowskiej oraz od Grażyny i Zbigniewa Zięciaków
Śp. Jadwiga Hałasa od rodziny Olenderek , od rodziny Pietrzak , Michalak i Kowalskich
Śp. Ewa Huk od Ani Moczulskiej z rodziną , od Przemka i Gosi z dziećmi

6.09.2020 XXIII Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Teresa Koziorowska
9:15 1. Śp. Leon Gałczyński
2. Śp. Halina Korzeniewska 7 rocznica śmierci od męża z rodziną
10.30 Śp. Józef i Jadwiga Seidel Wacław i Władysława Fehler
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka 2017
18:30 Śp. Stefan Liwerski Św. Florian
Poniedziałek 7-09-2020
7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Marek Hyży od Witzlingów z Niemiec
18.30 Śp. Henryk Tanaś od siostry Teresy MBCZ
Wtorek 8-09-2020 Święto Narodzenia NMP
7.00 Śp. Jacek Świdowicz od syna Piotra z Anetą
7.30 Śp. Leon Gałczyński
18.30 Śp. Józef Jędruszek od Dyrekcji Pracowników ZSP nr 1 w Pleszewie MBCZ
Środa 9-09-2020
7:00 Śp. Stanisława i Stefan Piasecki , Władysława i Stanisław Nowicki i zmarłych z rodziny Nowickich
7.30 Śp. Kazimiera Żuchowska od kuzynki Ireny
18.30 Śp. Leon Gałczyński MBCZ
Czwartek 10-09-2020
7.00 Śp. Zofia Spychalska od Przemysława Olejniczaka z rodziną
7.30 Śp. Stanisław Majdecki od Krystyny Lubeckiej
16.00 Msza ślubna Magdalena Krawczyk i Rafał Grzesiak
18.30 Śp. Leon Gałczyński MBCZ
Piątek 11-09-2020
7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Jacek Świdowicz od Zakładu Mechanicznego Foster
18.30 Śp. Marian Sobczak 21 rocznica śmierci , Zbigniew i Wiesława Michalik MBCZ
Sobota 12-09-2020

7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Helena Pinkowska od córki Ewy z rodziną
18.30 1. Śp. Teresa i Henryk Fengier , Leon i Irena Matuszczak
2. Adolf Urban MBCZ

13-09-2020 XXIV Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Leon Gałczyński
9.15 1. Śp. Janina Bilińska od wychowawczyni i koleżanek i kolegów Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie rocznik matury 1971
2. Śp. Urszula Warszowska od Radnych Miasta i Gminy Pleszew
10.30 Śp. Janina Kruszewska od Ireny i Andrzeja Bugzel
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych z intencji 2017 z kartki
18.30
Śp. Józef Jędruszek od koleżanek ZSP nr 1 Pleszew

6 września 2020 niedziela 11.45

Śp. Ewa Huk od Basi i Doroty z rodzinami z Poznania , od rodziny Beaty Matyjasik
Śp. Arkadiusz Cierniak od koleżanki Karoliny Ślipko z rodziną , od kuzyna Rafała i Michała z rodzinami
Śp. Mirosław Dostatni od chrześniaczek Magdaleny i Katarzyny z rodzinami , od szwagierek Marii Dostatniej i Małgorzaty Merklinger z rodzinami , od sąsiadki Patrycji Biernacik z rodziną
Śp. Jan Grochowicki od Zarządu i pracowników Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Pleszewie
Śp. Maria Marciszak od kuzynki Urszuli Stępień z rodziną , od bratowej Urszuli Gołuchowa

9 września 2020 godzina 18.45

Śp. Romuald Stefaniak od Justyna i Macieja Andrzejczaków z mamą z Kowalewa , od Krystyny, Jerzego i Macieja Małeckich
Śp. Franciszek Iwanicki od szwagierki Jadwigi Grobelnej z rodziną , od sąsiadów Leśniewskich i Ziętków ,
Śp. Jan Świętoniowski od szwagra Ryszarda z rodziną , od rodziny Michalaków i Grzesiaków z Pieruszyc,
Śp. Kazimiera Michalak od Patrycji Biernacik z rodziną , od Janiny Jenerowicz z rodzina
Śp. Paweł Bartczak od wuja Mariana Biegańskiego , od rodziny Gutowskich i Kujawów , od Danuty Wojcieszak z synem i bratem

13 września 2020 niedziela 11.45

Śp. Antoni Urbaniak od rodzin z Czermina Sajkowskich , Mitman , Woźniak , Orzechowskich , Dajczaków , od Stanisławy Kowalskiej z Czermina
Śp. Patryk Synoradzki od rodziny Piętów , od rodziny Zajączkowskich , od Błażeja i Ani z Kalisza
Śp. Jarosław Prętki od sąsiadów z klatki
Śp. Tadeusz Ostapowicz od rodziny Walkowiaków Danuty i Wojciecha z dziećmi i wnukami , od rodziny Gajewskich , od Bogdana i Renaty Olenderków z rodziną
Śp. Teresa Janiszewska od rodziny Gulczewskich , od Mariana Dorsza z rodzina , od rodziny Jana , Cecylii Zdunek

30.08.2020   XXII Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Janina Koziorowska
9:15 Śp. Teodora i Jan Walczak
10.30 1. Śp. Jan Grochowicki
2. Śp. Marek Hyży od mamy i od siostry Aldony z rodziną
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka 2017
18:30 Śp. Józef Jędruszek od mieszkańców Wspólnoty Mieszkaniowej ulica Lipowa Św. Florian
Poniedziałek 31-08-2020 Dzień Solidarności i Wolności
7.00 Śp. Marek Hyży od siostry Haliny z rodziną
7.30 Za Osoby modlące się za kapłanów o potrzebne łaski dla nich i ich rodzin – szczególnie Margaretki i Matki Różańcowe
18.30 Śp. Henryk Tanaś od chrześniaka Przemysława z rodziną MBCZ
Wtorek 1-09-2020
7.00 Śp. Władysław i Stefania Włodarczyk i zmarłych z rodziny Włodarczyków
7.30 Śp. Jacek Świdowicz od Marii Świdowicz z Pleszewa
18.30 1. Śp. Leon Gałczyński
2. Na roczpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego MBCZ
Środa 2-09-2020
7:00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Anna Magdaleńska I rocznica śmierci
18.30 Śp. Stefan i Kazimiera Szwedziak ,
Podziękowanie za zdaną maturę i prośba o dalszą pomoc i opiekę Twoja Małgosia
Podziękowanie za Radio Maryja , Telewizję Trwa i dzieła przy nich powstałe. MBCZ
Czwartek 3-09-2020 Św. Grzegorza Wielkiego
7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Kazimiera Żuchowska od sąsiadów z bloku ulica Reja 7
18.30 1. Śp. Irena , Marian Sobczak od syna z rodziną
2. z okazji 85 rocznicy urodzin Ireny Biadała o zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz o zdrowie dla Zbigniewa MBCZ
Piątek 4-09-2020 Bł. Gwidona
7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Marek Hyży od rodziny Okoniewskich z Zielonej Góry
16.00 Jubileusz 45 lecia małżeństwa Teresy i Witolda
18.30 1. W intencjach Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego
2. Śp. Zofia Spychalska od sąsiadów z ulicy Kwiatowej i Zielonej MBCZ
Sobota 5-09-2020
 
7.00 Śp. Leon Gałczyński
7.30 Śp. Wiktoria , Stefan i zmarłych z rodziny Wiśniewskich , Helena i Ludwik Betlej
12.00 Msza święta w intencji dzieci
18.30 Śp. Magdalena, Józef , Leon Zbanyszek MBCZ
6-09-2020 XXIII Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Teresa Koziorowska
9.15 1. Śp. Leon Gałczyński
2. Śp. Halina Korzeniewska 7 rocznica śmierci od męża z rodziną
10.30 Śp. Józef i Jadwiga Seidel Wacław i Władysława Fehler
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych z intencji 2017 z kartki
18.30
Śp. Stefan Liwerski Święty Florian
 
30 Sierpnia 2020 niedziela 11.45
 
Śp. Jarosław Prętki od Dyrekcji i Pracowników Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pleszewie , od kolegów z pracy Krystyny , Mariana i Henia,
Śp. Tadeusz Ostapowicz od rodziny Olenderków z Malanowa , od rodziny Stasiaków z dziećmi z Kowalewa ,
Śp. Teresa Janiszewska od Agaty i Zdzisława Glapów , od rodziny Czajów
Śp. Gertruda Szajrych od Błażeja Szajrycha z żoną , od Iwony i Marka Biegańskich z dziećmi
Śp. Teresa Zajda od chrześniaka Krzysztofa z rodziną z Poznania , od wnuczki Marty z rodziną
 
2 września 2020 godzina 18.45
Śp. Regina Spalony od Marii Bartoszek , Wandy Ziętek, Bernadeta Kazieras, Janina Wojtczak, Renata Siwińska , od syna Ryszarda z żoną , od wnuczki Ilony, od wnuczki Sylwii z rodziną
Śp. Bożena Kieliba od syna Piotra z rodziną , od syna Pawła z rodzina
Śp. Helena Brania od Krystyny i Adama Kuleszów , od Genowefy Urbaniak z rodziną
Śp. Stanisław Leśnierowski od Mirosławy i Marianna Małyjasiak z Jankowa
Śp. Jadwiga Hałasa od Krystyny i Aleksandra Głuchow z rodziną , od rodziny Wasielewskich
 
6 września 2020 niedziela 11.45
Śp. Ewa Huk od Basi i Doroty z rodzinami z Poznania , od rodziny Beaty Matyjasik
Śp. Arkadiusz Cierniak od koleżanki Karoliny Ślipko z rodziną , od kuzyna Rafała i Michała z rodzinami
Śp. Mirosław Dostatni od chrześniaczek Magdaleny i Katarzyny z rodzinami , od szwagierek Marii Dostatniej i Małgorzaty Merklinger z rodzinami , od sąsiadki Patrycji Biernacik z rodziną
Śp. Jan Grochowicki od Zarządu i pracowników Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Pleszewie
Śp. Maria Marciszak od kuzynki Urszuli Stępień z rodziną , od bratowej Urszuli Gołuchowa
23.08.2020 XXI Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Aniela 40 rocznica śmierci , Józef , Marian i Józef Krystek
9:15 Śp. Ryszard Cierniak I rocznica śmierci
10.30 Śp. Zofia i Józef Słowińscy
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka 2017
14.00 W intencji Mai
18:30 Śp. Waleria i Czesław Balcerek Święty Florian
Poniedziałek 24-08-2020 Św. Bartłomieja
7.00 Śp. Marek Hyży od siostry Aldony z rodziną
18.30 1. Śp. Lidia Liwerska od córek z rodzinami
2. Śp. Józef Jędruszek od Hanny i Wiktora Bator MBCZ
Wtorek 25-08-2020
7.00 Śp. Jacek Świdowicz od Małgorzaty z synem i Ojcem
18.30 Śp. Ludwika i Walenty Filipiak od córki Janiny Pabisiak z rodziną MBCZ
Środa 26-08-2020 Matki Bożej Częstochowskiej
7:00 Śp. Kazimiera Żuchowska od Żuchowskich z Poznania
9.00 Śp. Maria Kubczyk od brata Andrzeja z rodziną od rodziny Purgatów z ul. Kasztanowej
16.30 Śp. Józef Jędruszek od Małgorzaty i Mariusza Mateckich
18.30 1. Śp. Kazimiera Krawiec 11 rocznica śmierci
2. Śp. Janina i Stefan Szymańscy , Anna i Zbigniew Soja
3. W intencji Parafian i Dobroczyńców MBCZ
Czwartek 27-08-2020 Św. Moniki
7.00 Śp. Jacek Świdowicz od Marka i Ewy Świdowicz i Ireny Błażejołość
15.00 Msza święta ślubna Anna Dajczak i Krzysztof Mikołajczak
18.30 Śp. Ireneusz Wiśniewski od sąsiadów Krystyny i Zenka Piotrowskich, Romka i Tomka z córkami , od Dany i Jacka Dembskich MBCZ
Piątek 28-08-2020 Św. Augustyn
7.00 Śp. Marek Hyży od siostry Haliny z rodziną
18.30 Śp. Wiesława Frankiewicz od chrześniaka Roberta z rodziną MBCZ
Sobota 29-08-2020 Męczeństwo Jana Chrzciciela
7.00 Śp. Maria Kubczyk od rodziny Narosz , od Iwony i Mariana Wróblewskich z rodziną
11.00 W intencji Nikodema
12.30 W intencji Oliwia , Maksymilian
18.30 Śp. Ireneusz Wiśniewski od Sławomira Berezowskiego z rodziną , od Marciniaków i Nowaczyków z rodzinami z Dobrej Nadziei, od sąsiadów z Kalisza ul. Widok 95 , Marii Brudnowskiej, Zdzisława Tatygi , Adama Nawrockiego MBCZ
30-08-2020 XXII Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Janina Koziorowska
9.15 Śp. Teodora i Jan Walczak
10.30 Śp. Jan Grochowicki
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych z intencji 2017 z kartki
18.30 Śp. Józef Jędruszek od mieszkańców Wspólnoty Mieszkaniowej ulica Lipowa 
 
23 Sierpnia 2020 niedziela 11.45
 
Śp. Kazimiera Michalak od Ireny i Stanisława Śmigielskich , od Mirosława i Dominik Nowak z synem Maciejem, od Jolanty i Jacka Błaszczyków ,
Śp. Grzegorz Dajczak od rodziny Abramowiczów z ul. Marszewskiej , od sąsiadów Furmankiewiczów , Grduszaków i Furmankiewiczów z ul. Cichej
Śp. Paweł Bartczak od Lidii i Tomasza Krysiak i rodziny Banaszyńskich , od szefostwa i pracowników Firmy KRAFT –BOKX
Śp. Antoni Urbaniak od sąsiadów Florczak i Jarus , od Stanisławy Kowalskiej z Czermina
Śp. Patryk Synoradzki od trenera Rafała Zawidzkiego i całego Klubu Rio Grapling Ostrów , od Moniki , Ani i Natalii ze sklepu MButik
30 sierpnia 2020 niedziela 11.45
Śp. Jarosław Prętki od Dyrekcji i Pracowników Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pleszewie , od kolegów z pracy Krystyny , Mariana i Henia,
Śp. Tadeusz Ostapowicz od rodziny Olenderków z Malanowa , od rodziny Stasiaków z dziećmi z Kowalewa ,
Śp. Teresa Janiszewska od Agaty i Zdzisława Glapów , od rodziny Czajów
Śp. Gertruda Szajrych od Błażeja Szajrycha z żoną , od Iwony i Marka Biegańskich z dziećmi
Śp. Teresa Zajda od chrześniaka Krzysztofa z rodziną z Poznania , od wnuczki Marty z rodziną

16.08.2020 XX Niedziela Zwykła Dzień Solidarności z mieszkańcami Bejrutu

7:00 Śp. Henryk Wasielewski od kuzyna Stanisława z rodziną
9:15 Śp. Maria Leśna od rodziny Durczaków
10.30 Śp. Jan Wojtyła od Aleksandra i Krystyny Marciniak
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka 2017+ chrzty

18:30 Śp. Elżbieta Matuszczak od Andrzeja i Magdy Andrzejewskich z Ostrowa Święty Florian
Poniedziałek 17-08-2020 Św. Jacka
7.00 Śp. Tomasz Nowacki od Rafała Kikosickiego
18.30 Śp. Ireneusz Wiśniewski od Irki i Jaśka Wojcieszaków , od Anety i Tomasza Serbów z córkami , od rodziny Komorskich i Kawińskich MBCZ
Wtorek 18-08-2020
7.00 Śp. Maria Kubczyk od Iwony Garskiej z mężem i córką , od kuzyna Michała Pływaczyka z rodziną
18.30 Śp. Wiesława Frankiewicz od siostry Krystyny MBCZ
Środa 19-08-2020 Modlitwa za Ojczyznę
7:00 Śp. Marek Hyży od córki Asi z rodziną
18.30 Nowenna
Śp. Leokadia Osuch od rodziny Wypychów , od Romana z rodziną MBCZ
Czwartek 20-08-2020 Św. Bernarda
7.00 Śp. Wiesława Urbaniak od męża i syna z rodziną
18.30 Śp. Henryk Wasielewski od kuzynek Marii i Lucyny MBCZ
Piątek 21-08-2020 Św. Piusa
7.00 Śp. Tomasz Nowacki od Bożeny , Andrzeja, Tomasza Grudziak
18.30 Śp. Ireneusz Wiśniewski od cioci Ewy i Edyty z mężem MBCZ
Sobota 22-08-2020 NMP Królowej
7.00 Śp. Maria Kubczyk od syna Waldemara z rodziną
15.00 Chrzest Jędrzeja
16.00 Msza święta ślubna Klaudia Ratajczyk i Piotr Gajny – Ks. Profesor
18.30 1. Śp. Leon Wojtkowski 12 rocznica śmierci i Feliks Jaśniewski 30 rocznica śmierci
2. W podziękowaniu za odebrane łaski w 82 rocznicę urodzin z prośbą o Boże Błogosławieństwo , zdrowie i potrzebne łaski dla Danuty MBCZ

23-08-2020 XXI Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Aniela 40 rocznica śmierci , Józef , Marian i Józef Krystek
9.15 Śp. Ryszard Cierniak I rocznica śmierci
10.30 Śp. Zofia i Józef Słowińscy
11.45 . Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych z intencji 2017 z kartki
14.00 W intencji Mai
18:30 Śp. Waleria i Czesław Balcerek

16 Sierpnia 2020 niedziela 11.45

Śp. Jadwiga Hałasa od sąsiadów Renaty Sobczyk z rodziną , od Pani Jańczak z rodziną
Śp. Ewa Huk od Kasi i Jurka Jezuit z dziećmi , od rodziny Wypychowskich i Kalcentych
Śp. Arkadiusz Cierniak od Kingi , Klementyna , Konrada Lis , Kuby Głowackiego , od sąsiadów z bloku
Śp. Mirosław Dostatni od kolegów Krzysztofa , Tomasza i Macieja , od kuzyna Janusza z żoną
Śp. Sławomir Roszczak od Marii i Marcina koniecznych z synem , od drużyny Orlików ze Stali Pleszew , trenera i rodziców

19 sierpnia 2020 środa 18.30
Śp. Jan Grochowicki od Andrzeja z rodziną , od rodziny Królaków z Turska ,
Śp. Maria Marciszak od Ernesta z rodziną , od Emilii i Edmunda Walczaków, od rodziny Kujawów z Kuczkowa,
Śp. Romuald Stefaniak od kolegów z pracy PKP Bogdana , Henryka , Jana , od pracowników Apteki Nowa ul. Szpitalna
Śp. Franciszek Iwanicki od wnuczki Magdaleny Iwanickiej z mamą , od rodziny Antczaków i Krzymińskich
Śp. Jan Swiętonowski od rodziny Tasarków i Wieruszewskich , od syna Bronisława z żoną i dziećmi

23 sierpnia 2020 niedziela 11.45
Śp. Kazimiera Michalak od Ireny i Stanisława Śmigielskich , od Mirosława i Dominik Nowak z synem Maciejem, od Jolanty i Jacka Błaszczyków ,
Śp. Grzegorz Dajczak od rodziny Abramowiczów z ul. Marszewskiej , od sąsiadów Furmankiewiczów , Grduszaków i Furmankiewiczów z ul. Cichej
Śp. Paweł Bartczak od Lidii i Tomasza Krysiak i rodziny Banaszyńskich , od szefostwa i pracowników Firmy KRAFT –BOKX
Śp. Antoni Urbaniak od sąsiadów Florczak i Jarus , od Stanisławy Kowalskiej z Czermina
Śp. Patryk Synoradzki od trenera Rafała Zawidzkiego i całego Klubu Rio Grapling Ostrów , od Moniki , Ani i Natalii ze sklepu MButik

639

Liczba odbiorców
28
9.08.2020 XIX Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Józef Jędruszek od Piotra z Klaudią
9:15 Śp. Aleksandra Osińska
10.30 80 rocznica urodzin Elżbiety od synowej Wiesławy z dziećmi i syna Dariusza z żoną i dziećmi
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka 2017
50 rocznica urodzin Lidii w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo od męża z dziećmi
20 rocznica Ślubu Doroty i Jarosława o zdrowie i Boże Błogosławieństwo na dalsze lata
18:30 Śp. Elżbieta Matuszczak od Kuby i Marysi Święty Florian
Poniedziałek 10-08-2020
7.00 Śp. Ireneusz Biegański od Wiesławy i Grzegorza Duszczaków z dziećmi
18.30 Śp. Tomasz Nowacki od Izabeli Klak z synem Mikołajem MBCZ
Wtorek 11-08-2020
Św. 7.00 Śp. Krystyna Kalinowska od lokatorów z bloku ulica Wierzbowa 1 A
18.30 Śp. Józef Jędruszek od Grzegorza Klonowskiego
Środa 12-08-2020
7:00 Śp. Marek Hyży od syna Łukasza
18.30 Nowenna
Śp. Marianna i Józef Niemczewscy od córki z rodziną MBCZ
Czwartek 13-08-2020
7.00 Śp. Ireneusz Wiśniewski od Haliny Marciniak z Ludwiny i rodziny Kujawów , od rodziny Buchackich , od kolegów i koleżanek z Ledografik
18.30 Śp. Elżbieta Matuszczak od Pawła i Marty MBCZ
Piątek 14-08-2020
7.00 Śp. Janina Spalony od chrześniaczki Ewy z rodziną
18.30 Śp. Dominik, Maria i Wacław Zajdel MBCZ
Sobota 15-08-2020
7.00 Śp. Jan , Antonina i Jakub
9.15 Śp. Zdzisław Jan , Cecylia Szczepaniak , Feliks, Stanisława Kaźmierczak
10.30
Śp. Irena Zataj od córki z mężem oraz za śp. Sławomir Roszczak od brata Radka z rodziną
11.45 Parafian i Dobroczyńców + chrzty Śp. Tomasza Krupińskiego żołnierz Piłsudzkiego
14.30 Msza święta ślubna Anna Kostuj Bartosz Biernacki
18.30 Śp. Hieronim Jędrzejak 5 rocznica śmierci MBCZ
16-08-2020 XX Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Henryk Wasielewski od kuzyna Stanisława z rodziną
9.15 Śp. Maria Leśnia od rodziny Durczaków
10.30 Śp. Jan Wojtyła od Aleksandra i Krystyny Marciniak
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych z intencji 2017 z kartki + chrzty
18:30 Śp. Elżbieta Matuszczak od Andrzeja i Magdy Andrzejewskich z Ostrowa
 
9 Sierpnia 2020 niedziela 11.45
 
Śp. Antoni Urbaniak od Anny Potarzyckiej , od Lucyny i Stanisława Janiaków , od Durowiczów z Pacanowic
Śp. Patryk Synoradzki od Judyty z Zuzią , od Darii i Kamila Woźnych z synem , od Emila i Ewy Biadała z synem ,
Śp. Jarosław Prętki od Krystyny i Edwarda , od rodziny Derwich z Marzeną , od Eli Kosmala z rodziną , rodziny Janiaków
Śp. Janina Lisiak od siostry Krystyny z mężem , od rodziny Popławskich , od sąsiadów z ul. Lipowej klatka A
Śp. Tadeusz Ostapowicz od Teresy i Maksymiliana z Lenartowic , od Alicji i Krzysztofa Draszczyków , od kuzyna Józefa z Dobrzycy
Śp. Regina Spalony od rodziny Pomiecińskich i Barnigiel , od Teresy Dobrosińskiej z Ostrowa , od sąsiadów Gabryjelczyków i Szymczaków
 
12 sierpnia 2020 środa 18.30
Śp. Teresa Zajda od brata Antoniego z rodziną z Czermina , od sąsiadów z bloku , od wnuka Patryka
Śp. Bożena Kieliba od rodziny Spalonych , rodziny Makowieckich z dziećmi
Śp. Michał Krawiec od Grupy AWW Niedźwiady , od pracowników Elewatora Zbożowego w Pleszewie
Śp. Helena Brania od brata Krupinskiego z rodziną z Kotlina , od wnuczki Iwony z rodziną
Śp. Stanisław Leśnierowski od sąsiadów Banaszaków i Bogdana Marciniaka, od Jagielskich z Piły
 
16 sierpnia 2020 niedziela 11.45
Śp. Jadwiga Hałasa od sąsiadów Renaty Sobczyk z rodziną , od Pani Jańczak z rodziną
Śp. Ewa Huk od Kasi i Jurka Jezuit z dziećmi , od rodziny Wypychowskich i Kalcentych
Śp. Arkadiusz Cierniak od Kingi , Klementyna , Konrada Lis , Kuby Głowackiego , od sąsiadów z bloku
Śp. Mirosław Dostatni od kolegów Krzysztofa , Tomasza i Macieja , od kuzyna Janusza z żoną
Śp. Sławomir Roszczak od Marii i Marcina koniecznych z synem , od drużyny Orlików ze Stali Pleszew , trenera i rodziców
2.08.2020   XVIII Niedziela Zwykła
7:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski , z prośbą o dalszą Bożą Opiekę nad całą rodziną
9:15 Śp. Pelagia , Jan , Czesław Bandzwołek
10.30 Śp. Dariusz Rogala
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka 2017
18:30 Śp. Elżbieta Matuszczak od Ewy , Jarka i Basi Święty Florian
Poniedziałek 3 -08-2020
7.00 Śp. Stanisław Ilczak od wnuków i prawnuków
18.30 Śp. Ireneusz Wiśniewski od Emilii Kowalczyk z rodziną , od rodziny Kellerów z Rozdrażewa , od cioci Kazi z Góry Śląskiej MBCZ
Wtorek 4-08-2020 Św. Jana Vianeya
7.00 Śp. Zofia Spychalska od siostry Haliny i córki Hanny z rodziną
18.30 Śp. Maria Biesiada od Aleksandry Szychowiak i Piotr Twardy
Środa 5-08-2020
7:00 Śp. Stefan Kaska od córki Barbary z mężem i dziećmi
18.30 Nowenna
Śp. Leokadia Osuch od Ani z rodziną i od Pawła i Renaty Reszelów
Śp. Ewa Karbowniczek 2 rocznica śmierci MBCZ
Czwartek 6-08-2020 Święto Przemienienia Pańskiego
7.00 Śp. Marek Hyży od żony
18.30 Śp. Wacław Pawlak 21 rocznica śmierci rezerwa MBCZ
Piątek 7-08-2020
7.00 Śp. Antoni Janiak i zmarłych z rodziny Kosmalów
18.30 1. Śp. Ireneusz Wiśniewski od rodziny Pałków z Czermina i od Wspólnoty Mieszkaniowej z ul. Wyspiańskiego 8A i B
2. w intencji Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa MBCZ
Sobota 8-08-2020 Świętego Dominika
7.00 Śp. Tomasz Nowacki od Marii i Edwarda Patelskich
11.00 Msza święta – Wspólnota Wiara i Światło MBCZ
12.00 Msza święta Chrzest Antoni MBCZ
16.00 Msza święta ślubna Magda Kuczyńska i Jakub Wroński Święty Florian
18.30 Śp. Leon Abramowicz 10 rocznica śmierci + chrzest Maja MBCZ
9-08-2020 XIX Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Józef Jędruszek od Piotra z Klaudią
9.15 Śp. Aleksandra Osińska
10.30 80 rocznica urodzin Elżbiety od synowej Wiesławy z dziećmi i syna Dariusza z żoną i dziećmi
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych z intencji 2017 z kartki
50 rocznica urodzin Lidii w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo od męża z dziećmi
20 rocznica Ślubu Doroty i Jarosława o zdrowie i boze Błogosławieństwo na dalsze lata
18:30 Śp. Elżbieta Matuszczak od Kuby i Marysi
 
2 Sierpnia 2020 niedziela 11.45
 
Śp. Franciszek Iwanicki od Małgorzaty i Wiesława Grobelnych , od rodziny Chrobotów z Pleszewa
Śp. Jan Świętoniowski od Edyty Pływaczyk , od rodziny Kupczyków
Śp. Grzegorz Dajczak od Leszka Gerca , od Natalii Wiśniewskiej z mamą i bratem ,
Śp. Kazimiera Michalak od Szwedków i Mońków , od mieszkańców z ul. Marii Curie Skłodowskiej
Śp. Aniela Spalony od wnuczki Elżbiety z mężem i córkami i zięciami , od Skowrońskich i Mikołajczyków z Rokutowa
 
5 sierpnia 2020 środa 18.30
Śp. Roman Adamkiewicz od kuzynki Haliny z rodziną , od Marka Wieczorka z pracownikami
Śp. Zbysława Czyż – Matusiak od Konrada z Elwirą , od siostry Joli z mężem
Śp. Paweł Ratajczak od kuzyna Ireneusza z Broniszewic z rodziną , od Barbary Tyc z synem
Śp. Teresa Janiszewska od rodziny Kempińskich i Mieczników , od Marka Barszczewskiego z rodziną
Śp. Gertruda Szajrych od Agnieszki i Mariusza Krawczyk , od Elżbiety i Rafała Młodaków
 
9 sierpnia 2020 niedziela 11.45
Śp. Antoni Urbaniak od Anny Potarzyckiej , od Lucyny i Stanisława Janiaków , od Durowiczów z Pacanowic
Śp. Patryk Synoradzki od Judyty z Zuzią , od Darii i Kamila Woźnych z synem , od Emila i Ewy Biadała z synem ,
Śp. Jarosław Prętki od Krystyny i Edwarda , od rodziny Derwich z Marzeną , od Eli Kosmala z rodziną , rodziny Janiaków
Śp. Janina Lisiak od siostry Krystyny z mężem , od rodziny Popławskich , od sąsiadów z ul. Lipowej klatka A
Śp. Tadeusz Ostapowicz od Teresy i Maksymiliana z Lenartowic , od Alicji i Krzysztofa Draszczyków , od kuzyna Józefa z Dobrzycy
Śp. Regina Spalony od rodziny Pomiecińskich i Barnigiel , od Teresy Dobrosińskiej z Ostrowa , od sąsiadów Gabryjelczyków i Szymczaków
26.07.2020 XVII Niedziela Zwykła
7:00 Śp. Marta , Ludwik , Bogdan , Leszek , Włodzimierz Mądrzak
9:15 Śp. Anna i Antoni Grobelni
10.30 Śp. Wiesław Michalik w 37 rocznicę śmierci , Zbigniew i Marianna rezerwa
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka 2017 chrzest Filipa i Franciszka
18:30 Śp. Krystyna Forycka 8 rocznica śmierci , Irena i Maksymilian Foryccy i Andrzej Grzesiak Święty Florian
Poniedziałek 27 -07-2020
7.00 Śp. Zofia Spychalska od męża i syna Macieja
11.00 Msza święta pogrzebowa śp. Helena Pinkowska
18.30 Śp. Henryk Politowicz 8 rocznica śmierci MBCZ
Wtorek 28-07-2020
7.00 Śp. Helena Janiszak
16.00 Chrzest
18.30 Śp. Maria Majewska od Drobniaków z Karminka
Środa 29-07-2020
7:00 Śp. Dariusz Rogala
18.30 Nowenna
Józef Jędruszek od wnuka Macieja MBCZ
Czwartek 30-07-2020
7.00 Śp. Piotr Jechna od szwagierki Barbary
18.00 O potrzebne łaski i Błogosławieństwo Boże dla Ks. Proboszcza , kapłanów posługujących w naszej Parafii i wszystkich kapłanów , których obejmujemy modlitwą Margaretki
18.30 Śp. Elżbieta Matuszczak od Krystyna Kopras MBCZ
Piątek 31-07-2020
7.00 Śp. Leokadia Osuch od Pisarskich i Osuchów z Lenartowicz , od Urbaniakowej i Sławomiry Maćkowiak
18.30 1. Śp. Ireneusz Wiśniewski od Centrum Usług Medycznych Horoszkiewicz
2. w pewnej intencji MBCZ
Sobota 1-08-2020
7.00 Śp. Tomasz Nowacki od Ewy I Krzystzofa z Iwem
15.00 Msza ślubna Anna Bugzel i Mateusz Krysztof
16.00 Msza święta z chrztem Urszula Zuzanna i 5 rocznica ślubu Agaty i Ryszarda MBCZ
18.30 1. Śp. Tadeusz Jakubowski od rodziny z Kwilenia
2. w pewnej intencji MBCZ
2-08-2020 XVIII Niedziela Zwykła
7. 00 W podziękowaniu za otrzymane łaski , z prośbą o dalszą Bożą Opiekę nad całą rodziną
9.15 Śp. Pelagia , Jan , Czesław Bandzwołek
10.30 Śp. Dariusz Rogala
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych z intencji 2017 z kartki chrzest
18:30 Śp. Elżbieta Matuszczak od Ewy , Jarka i Basi
 
26 lipca 2020 niedziela 11.45
 
Śp. Jadwiga Hałasa od rodziny Świątek , od rodziny Sołtysiak
Śp. Mirosław Dostatni od rodziny Świeców i od Stowarzyszenia Miast Partnerskich z Pleszewa
Śp. Ewa Huk od chrzestnego i Krzysztofa z rodziną , od chrześnicy Wiktorii
Śp. Arkadiusz Cierniak od rodziny Wolniaków , od wuja Janusza z rodziną , od rodziny Wirowskich
Śp. Sławomir Roszczak od kolegi Macieja Strzygielskiego z rodziną , od Emilii Sipy z Ludwiny
Śp. Michał Krawiec od wnuków Marty i Marcina z rodzinami , od rodziny Sołtysiaków i Krawczyków
 
29 lipca 2020 środa 18.30
 
Śp. Jan Grochowicki od siostrzenicy Joli z rodziną , od rodziny Ryfów
Śp. Bonifacy Chwaliński od szwagierki Jadwigi i rodziny Ławniczaków z Ligoty , od Ireny i Henryka Matczaków z dziećmi z Raszkowa , od Andrzeja i Bożeny Kubiaków z dziećmi z Wrocławia,
Śp. Włodzimierz Gerschendorf od rodziny Grześkiewiczów i Dębskich , od sąsiadów z ul. Reja 8 B
Śp. Józef Michalak od syna Roberta z rodziną
Śp. Maria Marciszak od Jana i Aleksandry Marciszaków , od rodziny Szwedków z Zawady
Śp. Romuald Stefaniak od pracowników Firmy MULTIFIL , od Danuty Marzńskiej
 
2 sierpnia 2020 niedziela 11.45
 
Śp. Franciszek Iwanicki od Małgorzaty i Wiesława Grobelnych , od rodziny Chrobotów z Pleszewa
Śp. Jan Świętoniowski od Edyty Pływaczyk , od rodziny Kupczyków
Śp. Grzegorz Dajczak od Leszka Gerca , od Natalii Wiśniewskiej z mamą i bratem ,
Śp. Kazimiera Michalak od Szwedków i Mońków , od mieszkańców z ul. Marii Curie Skłodowskiej
Śp. Aniela Spalony od wnuczki Elżbiety z mężem i córkami i zięciami , od Skowrońskich i Mikołajczyków z Rokutowa

19.07.2020   XVI Niedziela Zwykła

7:00 Śp. Krystyna Mikołajewska

9:15 Śp. Czesława Lisiak

10.30 Śp. Renart Mazurek

11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka 2017 chrzest Patryka

W podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i Bożą Opiekę dla rodziny

Chrzest po mszy świętej Klary

18:30 Śp. Józef Jędruszek od Adama Staszaka z rodziną Święty Florian

Poniedziałek 20 -07-2020 Bł. Czesława

7.00 Śp. Czesław Matłoka z okazji imienin i zmarłych z rodziny Matłoków

18.30 Śp. Maria Majewska od Polaków z Kalisza MBCZ

Wtorek 21-07-2020

7.00 Śp. Ireneusz Wiśniewski od Barbary Ostapowicz z dziećmi i od Teresy i Maksymiliana z Lenartowic

18.30 1. Śp. Edward Bielecki od Pracowników P.H.U. MIKO

  1. Łukasz Kląskała od mamy i brata Artura

Środa 22-07-2020 Święto Św. Magdaleny

7:00 Śp. Irena Jabłońska od bratowej Krystyny z synem i od Wiesławy i Grzegorza Duszczaków z dziećmi

18.30 Nowenna 1. Śp. Roman Łukomski od rodziny

  1. Józef Jędruszek od wnuka Aleksandra z żoną z dziećmi MBCZ

Czwartek 23-07-2020 Św. Brygidy

7.00 Śp. Jacek Świdowicz od syna Mateusza z żoną Karoliną

18.30 1. Śp. Józef i Władysława Klauza , Ignacy , Katarzyna i Ryszard Nowaczyk

  1. Śp. Leokadia Osuch od Urszuli Helwig i Małgorzaty Frąszczak , od Alicji i Ryszarda Szymczak MBCZ

Piątek 24-07-2020

Św. Kingi 7.00 Śp. Janina Spalony od syna Jerzego z żoną Barbarą

16.00 Msza święta ślubna Borkowska Magdalena i Gawroński Filip

18.30 1. Śp. Anna Humpa

  1. Śp. Dorota Kubiak 27 rocznica śmierci od mamy , siostry Katarzyny i siostrzenicy Natalii MBCZ

Sobota 25-07-2020 Św. Jakuba Apostoła Św. Krzysztofa

7.00 Śp. Tomasz Nowacki od Pracowników Wydziału Organizacyjnego i Spraw Społecznych Miasta Pleszewa

18.30 1. Śp. Weronika 3 rocznicę śmierci i Edmund Szymańskich i zmarłych z rodziny Żurków , Jerzego Wojciechowskiego

  1. w intencji Ks. Proboszcz Kanonika Krzysztofa z okazji imienin o potrzebne łaski MBCZ

26-07-2020 XVII Niedziela Zwykła

  1. 00 Śp. Marta , Ludwik , Bogdan , Leszek , Włodzimierz Mądrzak

9.15 Śp. Anna i Antoni Grobelni

10.30 Śp. Wiesław Michalik w 37 rocznicę śmierci , Zbigniew i Marianna rezerwa

11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych z intencji 2017 z kartki chrzest Filipa i Franciszka

18:30 Śp. Krystyna Forycka 8 rocznica śmierci , Irena i Maksymilian Foryccy i Andrzej Grzesiak Święty Florian

 

19 lipca 2020 niedziela 11.45

Śp. Jarosław Prętki od Beaty Wożnej z rodziną , od Dyrekcji Administracji Obsługi i Pracowników Przedszkola Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie

Śp. Janina Lisiak od siostry Haliny z synem Markiem , od siostrzenicy Elżbiety Haak z mężem i córką

Śp. Jerzy Matusiak od rodziny Świerczyńskich , od szwagierki Urszuli z rodziną , od szwagierki Joli z rodziną

Śp. Krystyna Szandurska od koleżanek z klasy , od koleżanek i kolegów matura 1954

Śp. Tadeusz Ostapowicz od Barbary i Edwarda Kusiakiewiczów z Zielonej Łąki , od rodziny Niedziela z Koźmińca i Olenderkowej z Kowalewa

 

22 lipca 2020 środa 18.30

Śp. Bożena Kieliba od Macieja Kieliby z rodziną z Gołuchowa , od chrześniaka Mariusza z rodziną

Śp. Teresa Zajda od brata Mariana z rodziną , od Marylki i Geni Kaczmarek z Lamek

 

Śp. Helena Brania od rodziny Staroniów , od sąsiadów z bloku ul. Zielona nr 2

Śp. Stanisław Leśnierowski od Szefa i Pracowników Firmy Mowimet , rodziny Ottów z Taczanowa , od chrześniaczki Marzeny z rodziną

26 lipca 2020 niedziela 11.45

Śp. Jadwiga Hałasa od rodziny Świątek , od rodziny Sołtysiak

Śp. Mirosław Dostatni od rodziny Świeców i od Stowarzyszenia Miast Partnerskich z Pleszewa

Śp. Ewa Huk od chrzestnego i Krzysztofa z rodziną , od chrześnicy Wiktorii

Śp. Arkadiusz Cierniak od rodziny Wolniaków , od wuja Janusza z rodziną , od rodziny Wirowskich

Śp. Sławomir Roszczak od kolegi Macieja Strzygielskiego z rodziną , od Emilii Sipy z Ludwiny

Śp. Michał Krawiec od wnuków Marty i Marcina z rodzinami , od rodziny Sołtysiaków i Krawczyków

 

 

12.07.2020
XV Niedziela Zwykła
7:00 Za zmarłych z rodziny Mądrzaków Marta, Ludwik , Bogdan , Leszek , Włodzimierz
9:15 Śp. Stanisław , Łucja , Stanisława Władysław Majewscy
10.30 Śp. Aleksandra Błaszczyk – Krawczyk od Elżbiety i Bolesława Błaszczyków
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka 2017
Śp. Jacek Biadała od Ojca Chrzestnego z rodziną , Śp. Stanisław Biadała 6 rocznica śmierci od żony z rodziną
18:30 Śp. Maria Marciszak 3 rocznica śmierci od Sylwii i Waldemara Sawadów z synami , od rodziny Derwich i Siwek , od rodziny Nowaków Święty Florian
Poniedziałek 13 -07-2020
Św. Andrzeja Świerada i Św. Benedykta 7.00 Śp. Ireneusz Wiśniewski od Danuty i Henryka Olenderek , Marii Olejniczak z Ostrowa Wielkopolskiego od Kuzynki Barbary, Urszuli i Kuzyna Eugeniusza
18.30 1. Śp. Tadeusz Borkowski 50 rocznica śmierci i zmarłych rodziców
2. Śp. Leokadia Osuch od Marty i Zygmunta Antczaków i od Krystyny Malecha z rodziną oraz z chrześniakiem Robertem MBCZ
Wtorek 14-07-2020
7.00 Śp. Jan Marciniak od Czesławy Kostujak , rodziny Wdowczyków i Kstujaków
18.30 1. Śp. Helena Nowicka od rodziny Nowickich z Pleszew
2. Maria Majewska od Marii Mikołajczyk i Janiny Potażyckiej MBCZ
Środa
15-07-2020 Św. Bonawenturę
7:00 Śp. Agnieszka i Józef Sąsiadek
17.00 25 lecie Doroty i Adama w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze łaski , Bożą Opatrzność i dar zdrowia.
18.30 Nowenna : Śp. Włodzimierz Tuczyński I rocznica śmierci
Z okazji 90 rocznicy urodzin Marii Przybylskiej w podziękowaniu za odebrane łaski , z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie MBCZ
Czwartek 16-07-2020 NMP z Góry Karmel
7.00 Śp. Kazimiera Żuchowska od Marii i Edwarda Patelskich
18.30 Śp. Teresa Grobys od Zachmanów i Komorskich , od rodziny Pietrzaków z Witaszyc MBCZ
Piątek 17-07-2020
7.00 Śp. Jacek Świdowicz od chrześniaka Macieja
18.00 Śp. Stanisław Ilczak od Haliny i Grażyny
18.30 Śp. Ryszarda Nowaczyka MBCZ
Sobota 18-07-2020
7.00 Śp. Ireneusz Wiśniewski od sąsiadów Politowiczów , od Katarzyny i Kazimierza Pływaczków
15.00 Msza święta ślubna Daniel Perz i Fryderyka Michalak
18.30 Śp. Elżbieta Matuszczak od Emilii Matuszczak z synem Maciejem MBCZ

19-07-2020 XVI Niedziela Zwykła
7. 00 Śp. Krystyna Mikołajewska
9.15 Śp. Czesława Lisiak
10.30 Śp. Renart Mazurek rezerwa
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych z intencji 2017 z kartki chrzest Patryka
W podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i Bożą Opiekę dla rodziny
Chrzest po mszy świętej Klary
18:30 Śp. Józef Jędruszek od Adama Staszaka z rodziną Święty Florian

12 lipca 2020 niedziela 11.45
Śp. Aniela Spalony od sąsiadów Misiaków , Mikołajczaków i Krystyny Grabowskiej , od Kamili
i Dariusza z dziećmi
Śp. Bożena Marciniak od chrześniaczki Marzeny i rodziny Marciniaków z Ludwiny
Śp. Roman Adamkiewicz od kuzynki Ewy z rodziną , od wuja Zygmunta ze Sobótki
Śp. Teresa Janiszewska od rodziny Adamczyków z Poznania , od Marleny z Maszewa
Śp. Regina Spalony od Danki z rodziną , od Romki z rodziną

15 lipca 2020 środa 18.30
Śp. Zbysława Czyż – Matusiak od siostry Urszuli z rodziną , od Teresy i Stanisława Kaźmierczaków
Śp. Paweł Bartczak od rodziny Markiewiczów z Brzezia , od Mirosławy Bulińskiej z dziećmi
Śp. Gertruda Sajrych od rodziny Hajdaszów i Jankiewiczów , od rodziny Jędrzejczaków i Przybyłów z Kuźni
Śp. Antoni Urbaniak od Gminnej Spółdzielni w Czerminie od współpracowników , Od Renarty Murzyn z mężem i dziećmi z Bytomia
Śp. Patryk Synoradzki od Marzeny z rodziną z Brzezia , od rodziny Sitraków

19 lipca 2020 niedziela 11.45
Śp. Jarosław Prętki od Beaty Wożnej z rodziną , od Dyrekcji Administracji Obsługi i Pracowników Przedszkola Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie
Śp. Janina Lisiak od siostry Haliny z synem Markiem , od siostrzenicy Elżbiety Haak z mężem i córką
Śp. Jerzy Matusiak od rodziny Świerczyńskich , od szwagierki Urszuli z rodziną , od szwagierki Joli z rodziną
Śp. Krystyna Szandurska od koleżanek z klasy , od koleżanek i kolegów matura 1954
Śp. Tadeusz Ostapowicz od Barbary i Edwarda Kusiakiewiczów z Zielonej Łąki , od rodziny Niedziela z Koźminca i Olenderkowej z Kowalewa

 XIV Niedziela Zwykła

5 lipca 2020

 

 7:00   Śp. Henryk Podymski
9:15 Śp. Janina Kruszewska od Lucyny i Jana Bugzel
10.30 Śp. Wanda Ogrodowicz I rocznica śmierci
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych
18:30  Śp. Maria Majewska  od Marii Zmyślonej z rodziną z Wierzbna              Święty Florian
Poniedziałek 

 6 -07-2020

 

7.00 Śp.  Józef Jędruszek od Izabeli Świątek z rodziną
18.30 Śp. Zbigniew Michalik 12 rocznica śmierci , Marianna i Wiesław   MBCZ
Wtorek

7-07-2020

 7.00 Śp. Leokadia Osuch       od rodziny Danielaków i Młokosiewiczów
18.30 Śp. Mariola i Wiesław Tułacz i zmarłych z rodziny       MBCZ
       Środa 

 8-07-2020

    

 

 7:00 Śp. Jan Marciniak           od  brata Jerzego Marciniaka
18.30 Nowenna :    Śp. Ireneusz Wiśniewski od rodziny Głowickich z Pleszewa od Anieli Szymczak z Karmińca i Wincentego z Koźmińskiego

Śp. Tomasz Nowacki od sąsiadów z klatki ul. Poznańska 75                    MBCZ     

   Czwartek

9-07-2020

  

   

7.00 Śp.  Kazimiera Żuchowska      od  wnuczki Joanny z rodziną
18.30 Śp.  Teresa Grobys  od Elżbiety Borowiak z rodziną , od rodziny Majewskich z ul.  Wierzbowej               MBCZ     
     Piątek

  10-07-2020

 

7.00 Śp. Leokadia Osuch       od Janiny i Urszuli Wieruszewskich z wujkiem Achillem Coppyu / Kopeju /      
18.00 Chrzest święty Mieszko
18.30  Śp. Edward Bielecki     od   Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Chocz oraz Sekcja Pleszew .    MBCZ 
      Sobota

11-07-2020

   

7.00 Śp. Zdzisława Wielicka  od rodziny Kozłowskich z Pleszewa , od Edyty i Macieja łokietków     
16.00 Z okazji 50 lecia Sakramentu Małżeństwa  Krystyny i Jerzego Balcer 
18.30 1. Śp. Alicja Chwałkowska 41 rocznica śmierci

2. Śp. Barbara Ratajczyk od przyjaciółki Moniki z rodziną , od Wojciecha i Wioletty Vogt         MBCZ

 

  12-07-2020

     XV

Niedziela

Zwykła 

   

7. 00 Za zmarłych z rodziny Mądrzaków Marta, Ludwik , Bogdan , Leszek , Włodimierz
9.15 Śp. Stanisław , Łucja , Stanisława Władysław Majewscy
10.30 Śp. Aleksandra Błaszczyk – Krawczyk od Elżbiety i Bolesława Błaszczyków
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych  z intencji 2017 z kartki

Śp. Jacek Biadała od Ojca Chrzestnego z rodziną , Śp. Stanisław Biadała 6 rocznica śmierci od żony z rodziną

 

18:30 Śp. Maria Marciszak 3 rocznica śmierci od Sylwii i Waldemara Sawadów z synami , od rodziny Derwich i Siwek , od rodziny Nowaków                Święty Florian

 

5 lipca  2020 niedziela  11.45

 

Śp. Sławomir Roszczak od Tomasza Witczaka z rodziną , od rodziny Jakubowskich

Śp. Jan Grochowicki od Olka z Natalią , od Bożeny i Jana Brzózków

Śp. Bonifacy Chwaliński od rodziny Mądrzaków z Kościelnej Wsi , od sąsiadów z ulicy Zielonej 10

Śp. Józef Michalak od pracowników Firmy Probud z Ostrowa Wielkopolskiego , od Zofii i Jerzego Sówka z Ostrowa Wielkopolskiego

Śp. Włodzimierz Gerschendorf od rodziny Szymczaków z Sulęcina i rodziny Urbaniaków z Pleszewa , od rodziny Marciniaków , Łukomskich i Grzeszczaków

 

 

8  lipca  2020  środa    18.30

Śp. Franciszek Iwanicki od Michalaków z Kalisza , od Elżbiety  Rafała Grobelnych 

Śp. Jan Świętoniowski od pracowników Urzędu Pocztowego w Pleszewie , od rodziny Szpeków

Śp. Jan Kowalczykiewicz od sąsiadów z klatki ulica Reja 10

Śp. Grzegorz Dajczak od kuzynki Renaty z rodziną od rodziny Maciejewskich z Broniszewic

Śp. Kazimiera Michalak od  Wandy Korzeniewskiej z Poznania , od Kingi i Krystiana z Gniezna

 

12 lipca  2020  niedziela 11.45

Śp. Aniela Spalony od sąsiadów Misiaków , Mikołajczaków i Krystyny Grabowskiej , od Kamili

i Dariusza z dziećmi

Śp. Bożena Marciniak od chrześniaczki Marzeny i rodziny Marciniaków z Ludwiny

Śp. Roman Adamkiewicz od kuzynki Ewy z rodziną , od wuja Zygmunta ze Sobótki

Śp. Teresa Janiszewska od rodziny Adamczyków z Poznania , od Marleny z Maszewa

Śp. Regina Spalony od Danki z rodziną , od Romki z rodziną

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.06.2020

XIII

Niedziela

 Zwykła 

 

 7:00   1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w rodzinie , z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla dzieci , wnuków i prawnuków

2. Śp. Marianna i Stanisław Nowak i Stefan Marciszak

9:15 1. Z okazji 40 rocznicy urodzin Michała o zdrowie i Boże Błogosławieństwo i potrzebne  łaski

2. Śp. Ireneusz Wiśniewski od sąsiadów   Żuraszków i rodziny Górskich i Dulasów

10.30 Śp. Władysława i Jan Burchardt i zmarłych z rodziny
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka Chrzest Nikodema
18:30 Śp. Paweł Balcerek                                       Święty Florian
Poniedziałek 

 29 -06-2020

Uroczystość Św. Piotra i Pawła

7.00 Śp. Magdalena i Paweł Węgrzynowicz i zmarłych z rodziny   o
9.00  Śp. Leokadia Osuch    od rodziny Richterów z Pleszewa
16.30 Śp. Paweł i Janina  Kruszewscy  od wnuczki Marzeny z rodziną
18.30 Śp. Kazimierz Stróżyński 6 rocznica śmierci   MBCZ
Wtorek

30-06-2020

 7.00 Śp. Zdzisława Wielicka      od rodziny Cierniak , Walczak i Stawik
7.30 Śp. Kazimiera Żuchowska    od wnuka Grzegorza z Agatą i Bartkiem
18.30 Śp. Marian Latański 32 rocznica śmierci               MBCZ
       Środa 

 1-07-2020

Św. Ottona    

 

 7:00 Śp. Maria Kubczyk          od      rodziny Korner  i od szwagra Leszka Kubczyka z rodziną
18.30 Nowenna :  Śp. Józef Jędruszek  od Parcowników Urzędu Miasta i Gminy

Śp. Jacka Biadałę  o dar nieba od mamy i od siostry Katarzyny z rodziną       MBCZ     

   Czwartek

2-07-2020

  

   

7.00 Śp.  Stanisław Ilczak      od  żony
17.30 Jubileusz 60 lecia Sakramentu Małżeństwa Marii i Hieronima Foltyńskich
18.30 Śp. Maria Kubczyk od Macieja Wasielewskiego z rodziną              MBCZ     
     Piątek

  3-07-2020

 Św. Tomasza Ap.

7.00 Śp. Jan Marciniak      od Tomasza Marciniaka z rodziną        
18.30 1. Śp. Łucja Banachowska    od sąsiadów Nowaczyków  i Łukowskich , od Darka Szczepaniaka z rodziną z Korzkiew

2. Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa     MBCZ 

      Sobota

4-07-2020

   

7.00 Śp. Elżbieta  Matuszczak od Moniki i Tomasza Matuszczak z dziećmi    
17.30 Z okazji 18 rocznicy urodziny Kacpra o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
18.30 Śp. Leokadia i Józef Zbanuszek i Tadeusz Chodnicki       MBCZ
 

  5-07-2020`

     XIV

Niedziela

Zwykła 

   

7. 00 Śp. Henryk Podymski
9.15 Śp. Janina Kruszewska od Lucyny i Jana Bugzel
10.30 Śp. Wanda Ogrodowicz I rocznica śmierci
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych  z intencji 2017 z kartki

 

18:30 Śp. Maria Majewska  od Marii Zmyślonej z rodziną z Wierzbna Święty Florian

 

28 czerwca 2020 niedziela  11.45

 

Śp. Tadeusz Ostapowicz od Pauliny , Jana i Stasia z Kowalewa , od Grzegorza i Aldony Stehan z dziećmi

Śp. Krystyna Duma od syna Wojciecha z rodziną , od córki z synami , od Michałowiczów i Marciniaków z Rokutowa

Śp. Teresa Zajda od rodziny Krzątałów , od brata Stanisława z żoną i rodziną

Śp. Michał Krawiec od rodziny Kantorskich z Czermina , od Władysława Zacłony z rodziną

Śp. Helena Brania od kuzynki Sabiny Ratajczak z rodziną , od szwagra Zygmunta z rodziną

 

 

1  lipca  2020  środa    18.30

Śp. Stanisław Leśnierowski  od rodziny Ratajskich z Żali , od Jarosława i Leszka Marciniaków z rodziną

Śp. Jadwiga Hałasa od Małgorzaty i Jana Janeckich , od wnucząt Katarzyny , Piotra , Marcina z rodzinami

Śp. Mirosław Dostatni od rodziny Jankowskich , od Elżbiety i Henryka Haaków z córką

Śp. Ewa Huk od siostry Elżbiety i szwagra Bolesława , od siostrzenic Ewy i Magdy z rodzinami

Śp. Arkadiusz Cierniak od wuja Bogdana z rodziną , od kuzyna Pawła Cierniaka

 

5 lipca  2020  niedziela 11.45

Śp. Sławomir Roszczak od Tomasza Witczaka z rodziną , od rodziny Jakubowskich

Śp. Jan Grochowicki od Olka z Natalią , od Bożeny i Jana Brzózków

Śp. Bonifacy Chwaliński od rodziny Mądrzaków z Kościelnej Wsi , od sąsiadów z ulicy Zielonej 10

Śp. Józef Michalak od pracowników Firmy Probud z Ostrowa Wielkopolskiego , od Zofii i Jerzego Sówka z Ostrowa Wielkopolskiego

Śp. Włodzimierz Gerschendorf od rodziny Szymczaków z Sulęcina i rodziny Urbaniaków z Pleszewa , od rodziny Marciniaków , Łukomskich i Grzeszczaków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.06.2020

XII Niedziela

 Zwykła 

 

 7:00   40 rocznica Sakramentu Małżeństwa Bogumiły i Jana o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
9:15 1. Śp. Janina Bugzel od Ewy i Tadeusza Mrul z rodziną od Mariusza Sobczaka

2. Śp. Janina Haak

10.30 1. Śp. Henryk Wasielewski od żony

2. Śp. Zofię i Kazimierza Kubiszewskich

11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych + kartka
18:30   Śp. Antoni Urbaniak 3 rocznica śmierci                                            Święty Florian
Poniedziałek 

 22 -06-2020

 

7.00 Śp. Zdzisława Wielicka  od Rysia Łokietka z rodziną
7.30  Śp. Józef Jędruszek   od Magdaleny i Arkadiusza Ptaków
18.30 Śp. Edward Bielecki od sąsiadów z Klatki A  MBCZ
Wtorek

23-06-2020

 7.00 Śp. Irenusz Wiśniewski     od rodziny Mytula , od Zofii i Tadeusza Lach
7.30 Śp. Maria Kubczyk   od sąsiadki Węckowskiej
18.30 1. Za dusze w czyścowe

2. Śp. Edward Horoszkiewicz 2 rocznica śmierci od Danuty i Henryka Golińskich z rodziną, od rodziny Walerowiczów z Pleszewa              MBCZ

       Środa 

 24-06-2020   

 

 7:00 Śp. Leokadia Osuch         od Żanety Kozłowskiej z rodziną
7.30 Śp.  Czesława Jagodzińska      od  Jagodzińskich , Jędraszczyków , Gutowskich , Matuszewskich
18.30 Nowenna :  Śp. Jana Kardasa i zmarłych z rodziny      MBCZ     
   Czwartek

25-06-2020

  

   

7.00 Śp. Jan Marciniak      od  chrześniaka Michała Marciniaka z rodziną
7.30 Śp. Kazimiera Żuchowska  od wnuczki Marleny z synami i Marcinem
18.30 1. Śp. Zygfryd Zimaniak

2. Maria Śliwińska  9 rocznica śmierci od córek             MBCZ     

     Piątek

  26-06-2020

 

7.00 Śp. Jacek Świdowicz     od siostry Mirosławy z mężem Jerzym        
7.30 Śp.  Tomasz Nowacki      od mamy Małgorzaty
18.30 Śp. Józef Nowaczyk   od rodziny Urbanów i Jachników    MBCZ 
      Sobota

27-06-2020

   

7.00 Śp. Zdzisława Wielicka od rodziny Kunert       
7.30 Śp. Maria Stefaniak od  Teresy i Bronisława Vogtów  
18.30  1. Śp. Władysława i Władysław Szwedek

2. Henryk Wasielewski od ojca      MBCZ

 

  28-06-2020`

     XIII

Niedziela

Zwykła 

   

7. 00 1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w rodzinie , z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla dzieci , wnuków i prawnuków

2. Śp. Marianna i Stanisław Nowak i Stefan Marciszak

9.15 1. Z okazji 40 rocznicy urodzin Michała o zdrowie i Boże Błogosławieństwo i potrzebne  łaski

2. Śp. Ireneusz Wiśniewski od sąsiadów   Żuraszków i rodziny Górskich i Dulasów

10.30 Śp. Władysława i Jan Burchardt i zmarłych z rodziny
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych  z intencji 2017 z kartki

Chrzest Nikodema

18:30 Śp. Paweł Balcerek                                     Święty Florian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 czerwca 2020 niedziela  11.45

Śp. Gertruda Szajrych od Stanisława Szajrych z rodziną , od rodziny i znajomych z U.S.A

Śp. Paweł Bartczak od rodziny Michalaków i Popławskich , od brata Bogdana z rodziną

Śp. Zbysława Czyż – Matusiak od rodziny Misiaków z ul. Marszewskiej , od Marii i Ryszarda Balcerek

Śp. Janina Lisiak od siostry Jadwigi z rodziną , od chrześniaka Kryspina z rodziną

Śp. Romuald Stefaniak od Elżbiety i Rafała Grobelnych z rodziną , od Kariny Bachorskiej z dziećmi

 

 

24 czerwca 2020  środa    18.30

Śp. Jerzy Matusiak od Teresy i Stanisława Kaźmierczaków , od rodziny Misiaków z ul. Marszewskiej

Śp. Krystyna Szadurska od koleżanki Teresy Szurko , od opiekunki Małgorzaty Holewa

Śp. Piotr Mech od siostry Krystyny , od siostrzenicy Iwony z rodziną , od brata Franciszka z  rodziną

Śp. Stanisław Chojnacki od syna Adama i wnuka Radosława z rodzinami , od rodziny Ślusarek

Śp. Bożena Kieliba od brata Janusza z rodziną z Przybysławic , od mieszkańców z bloku Zielona 10

 

28 czerwca 2020  niedziela 11.45

Śp. Tadeusz Ostapowicz od Pauliny , Jana i Stasia z Kowalewa , od Grzegorza i Aldony Stehan z dziećmi

Śp. Krystyna Duma od syna Wojciecha z rodziną , od córki z synami , od Michałowiczów i Marciniaków z Rokutowa

Śp. Teresa Zajda od rodziny Krzątałów , od brata Stanisława z żoną i rodziną

Śp. Michał Krawiec od rodziny Kantorskich z Czermina , od Władysława Zacłony z rodziną

Śp. Helena Brania od kuzynki Sabiny Ratajczak z rodziną , od szwagra Zygmunta z rodziną

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.06.2020

XI Niedziela

 Zwykła 

 

 7:00   1. Śp. Klara i Franciszek Majcher

2. Z Okazji 80 rocznicy urodzin Barbary Tyc o zdrowie i Boże Błogosławieństwo

9:15 Śp. Anna i Antoni Grobelni
10.30 1. Śp. Mirosław Wojtaszek w rocznicę śmierci

2. Śp. Aldona Cieślewicz 18 rocznicę śmierci 

11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych

Jubileusz 25 lecia złożenia ślubów zakonnych Siostry Dobrawy ze Zgromadzenia Sióstr Albertynek  o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski , o dar powołań kapłańskich , zakonnych i misyjnych

18:30     Śp. Władysław i Helena Rybiccy                          Święty Florian
Poniedziałek 

 15 -06-2020

 Bł. Jolanty

7.00 Śp. Maria Stefaniak od Mariusza Adamkiewicza z rodziną
7.30  Śp. Zdzisława Wichlicka  od Stefanii Madalińskiej z synem Piotrem i Grzegorzem
18.30 1. Śp. Stanisława Jańczak  od rodziny Kusiów z Ostrowa , od rodziny Prusinowskich z danką i Basią

2. O szczęśliwą operację dla Pani Iwony i szybki powrót do rodziny MBCZ

Wtorek

16-06-2020

 7.00 Śp. Józef Jędruszek    od rodziny Marciniaków z ul. Kraszewskiego
7.30 Śp. Maria Kubczyk   od szwagierki Małgorzaty z rodziną
18.30 Śp. Anna i Stefan Nowaccy , Marian Jankwiła , Kazimierz Urbaniak             MBCZ
       Środa 

 17-06-2020   

Św. Brata Alberta

 7:00 Śp. Leokadia Osuch         od syna  z żoną i dziećmi
7.30 Śp.  Czesława Jagodzińska      od męża z dziećmi  i wnuczkami
18.30 Nowenna :  Śp. Maria Majewska  od Matek Żywego Różańca i intencje z kartki     MBCZ     
   Czwartek

18-06-2020

  

    Zakończenie Oktawy Bożego Ciała

7.00 Śp. Jan Marciniak      od  bratowej Wiesławy Marciniak z synem Marcinem  i Romką
7.30 Śp. Kazimiera Żuchowska  od córki Zdzisławy z mężem
18.30 1. Śp. Józef Nowaczyk    od Janka i Romy Wożniaków z synem Kajetanem oraz Marii Czesława Zalewskich z Kotlina , od rodziny Kalinowskich , od kolegi Marka Gielniaka z żoną , od rodziny Boreckich i Skrzypniaków z Pleszewa

2. Ireneusz Wiśniewski od Iwony i Pawła Marciniaków z Jarocina od Mirosławy Marciniak z Jarocina            MBCZ     

     Piątek

  19-06-2020

Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00 Śp. Jacek Świdowicz     od córki Joanny z Dawidem        
9.00 Śp.  Romuald Łukomski      od rodziców
16.30 Śp. Barbara Ratajczyk od Danuty i Adama  Gramalów z Wszołowa , od Macieja i Tomasza Gramalów z Poznania
18.30 Śp. Stanisława Jańczak  od Ilony Roszyk z rodziną , od Krystyny Pery z rodziną   MBCZ 
      Sobota

20-06-2020

Niepokalanego Serca Maryi   

7.00 Śp. Czesław , Janina Nowaczyk i zmarłych z rodziny Nowaczyków      
7.30 Śp. Maria Stefaniak od koleżanek z Firmy Multeafil  
11.00 Śp. Aleksandra Krawczyk         MBCZ
18.30  Śp. Łucja i Antoni Jankowiak i zmarłych z rodziny Jankowiaków chrzest Antoniny     MBCZ
 

  21-06-2020`

     XII

Niedziela

Zwykła 

   

7. 00 40 rocznica Sakramentu Małżeństwa Bogumiły i Jana o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
9.15 1. Śp. Janina Bugzel od Ewy i Tadeusza Mrul z rodziną od Mariusza Sobczaka

2. Śp. Janina Haak

10.30 1. Śp. Henryk Wasielewski od żony

2. Śp. Zofię i Kazimierza Kubiszewskich

11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych  z intencji 2017 z kartki

 

18:30 Śp. Antoni Urbaniak 3 rocznica śmierci                 Święty Florian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 czerwca 2020 środa 18.30

Śp. Regina Spalona  od Barbary , Leszka, Roberta i Weronik Spalonych , od Agnieszki i Wiesława Wężyk

Śp. Jarosław Prętki od rodziny Rusinków , od rodziny Pietrowskich i Sobczyńskich

Śp. Patryk Synoradzki od przyjaciół , od rodziny Lisów i Chmielów

Śp. Antoni Urbaniak od rodziny Szymańskich , od sąsiadów Jankowskich

 

21 czerwca 2020  niedziela   11.45

Śp. Gertruda Szajrych od Stanisława Szajrych z rodziną , od rodziny i znajomych z U.S.A

Śp. Paweł Bartczak od rodziny Michalaków i Popławskich , od brata Bogdana z rodziną

Śp. Zbysława Czyż – Matusiak od rodziny Misiaków z ul. Marszewskiej , od Marii i Ryszarda Balcerek

Śp. Janina Lisiak od siostry Jadwigi z rodziną , od chrześniaka Kryspina z rodziną

Śp. Romuald Stefaniak od Elżbiety i Rafała Grobelnych z rodziną , od Kariny Bachorskiej z dziećmi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.06.2020

 Niedziela

Uroczystość

Najświętszej 

Trójcy

 

 7:00   Śp. Franciszka , Anny i Jana Matuszak
9:15 Śp. Stanisław Haak
10.30 Śp. Rozalia i Kazimierz Lisiak
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych – kartka

 

18:30  Śp. Helena Bogajewicz od rodziny Oleksy z Pleszewa       Święty Florian
Poniedziałek 

 8 -06-2020

Św. Jadwigi Królowej 

7.00 Śp. Maria Stefaniak od Ewy i Mirka Grobelnych  z dziećmi
7.30  Śp. Zdzisława Wielicka od córki Małgorzaty z mężem i synami
18.30 Śp. Aleksander Jerzyk od Anny Mitman z rodziną
Wtorek

9-06-2020

 7.00 Śp. Dariusz Rogala
7.30 Śp. Ireneusz Wiśniewski  od Niedzielów z Koźmina i od Eugenii Olenderek z Kowalewa
18.30 1. Śp. Józef Nowaczyk od kolegi Marka Gielniaka z żoną , od rodziny Boreckich i Skrzypniaków z Pleszewa

2. Dziękczynna za 40 lat kapłaństwa z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla  Ks. Rezydenta Kanonika Tadeusza            MBCZ

       Środa 

 10-06-2020   

 

 7:00 Śp. Maria Kubczyk        od szwagierki Haliny z mężem
7.30 Śp.  Teresa Grobys     od rodziny Wygralaków z Pleszewa
18.30 Nowenna :  Śp. Józef Jędruszek d Wiktorii i Leszka    MBCZ     
   Czwartek

11-06-2020

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  

   

7.00 Śp. Janina Bilińska     od  Darii i Marka Jankowiak z córką
9.15 Śp. Stefana Nurskiego
10.30 Śp. Grzegorz Dajczak od Grzegorza Pelczarskiego z rodziną z Broniszewic i kuzyna Macieja z rodziną
11.45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i zmarłych kartka
18.30 Śp. Łucja Banachowska   od rodzin Matysiaków , od rodziny Cierniaków           MBCZ     
     Piątek

  12-06-2020

 

7.00 Śp. Zdzisława Wielicka     od rodziny Wolniaków i Mądrzaków       
7.30 Śp.  Maria Stefaniak     od rodziny Szydłowskich i Moniki Urbanowicz
18.30 Śp. Maria Majewska od Aleksandry i Sylwestra Stodolnych  MBCZ 
      Sobota

13-06-2020

 Św. Antoni z Padwy Adoracja Św. Florian

 

7.00 Śp. Edward Bielecki      od  rodziny Gadomskich z Cieśli
7.30 Śp. Antonina , Jadwiga , Franciszek i zmarłych z rodziny Zimniaków
15.00 Ślub Weronika Biadała i Bartosz Wichłacz MBCZ
18.30  Śp. Rozalia i Antoni oraz zmarłych z rodziny Jankowskich    – Sekundycja Ks.   Jakuba Karpisiewicza    MBCZ
 

  14-06-2020

     XI

Niedziela

Zwykła 

   

7. 00 1. Śp. Klara i Franciszek Majcher

2. Z Okazji 80 rocznicy urodzin Barbary Tyc o zdrowie i Boże Błogosławieństwo

9.15 Śp. Anna i Antoni Grobelni
10.30 1. Śp. Mirosław Wojtaszek w rocznicę śmierci

2. Śp. Aldona Cieślewicz 18 rocznicę śmierci 

11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych  z intencji 2017

Jubileusz 25 lecia złożenia ślubów zakonnych Siostry Dobrawy ze Zgromadzenia Sióstr Albertynek  o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski , o dar powołań kapłańskich , zakonnych i misyjnych

18:30 Śp. Władysław i Helena Rybiccy                      Święty Florian

 

7 czerwca 2020 niedziela  11.45 

 

Śp. Urszula Suchołomkin od sąsiadów z klatki 4 A

Śp. Jan Kowalczykiewicz  od Bratanka Marka z rodziną i od bratanka Roberta z rodzina

Śp. Franciszek Iwanicki od syna Zdzisława z żoną i synem , od szwagierki Teresy Rozynek , od teściowej Anny Mielcarek

Śp. Jan Grochowiecki od żony , od chrześniaka Pawła z żoną Ewą

Śp. Sławomir Roszczak od koleżanek i kolegów z Jarocina , od rodzin Penkalów , Dolińskich i Kuligów 

 

11 czerwca 2020 czwartek 11.45 

Śp. Teresa Janiszewska od Alicji Świderskiej  z Broniszewic , od Janiny i Karola z Domasława

Śp. Roman Adamkiewicz od kuzyna Marka z rodziną , od kuzynki Aldony z rodziną

Śp. Bożena Marciniak od męża Mariana , od syna Jarosława z rodziną

Śp. Aniela Spalona od syna Tadeusza Spalonego , od wnuczki Małgorzaty Wolskiej z rodziną  i wnuka Roberta Spalonego z rodziną

Śp. Kazimiera Michalak od rodziny Horoszkiewiczów i Królikowskich  , od Marylki z rodziną

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.05.2020

VIII Niedziela

Uroczystość

Zesłania

Ducha

Świętego  

 7:00   Śp. Ks. Kan. Józefa Maciołka , Ks. Proboszcz Marka Kulawinka
9:15 W intencji Agnieszki i Michała z okazji 12 rocznicy ślubu za Tosię i Tymka o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
10.30 Śp. Paulina Kłopocka Dimuno od rodziny Kaźmierczaków z dziećmi

Śp. Janina Kruszewska od wnuczki pauliny z dziećmi Święty Florian

11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych

Śp. Tadeusz Purgart od Dolińskich i Penkala , rodziny Marciniaków , Grobelnych z ul. Poznańskiej

Śp. Zbysław Mądrzak od Ciechoniów z Marszewa , Banaszaków z Jarocina , od Tatiany Błażejak, Radosława Skowrońskiego i Grażyny Masłowskiej

Śp. Józef Michalak od szwagierki Ani z rodziną , od wnuczki Marty z rodzina 2017

Śp. Włodzimierz Gerschendorf od kuzynki Krystyny Antoniewicz i Kazimiery Witańskiej , od Danuty Antczak 2017

18:30 Śp. Kazimierz Handke 17 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny Handke i Szatkowskich                             Święty Florian
Poniedziałek 

 1 -06-2020

 NMP Matki

Kościoła

7.00 Śp. Władysław , Stefania Włodarczyk i zmarłych z rodziny Włodarczyków   MBCZ
9.00 Śp.  Janina Bilińska  od rodziny Hadrzyńskich z Kotlina , od chrześniaczki Lidii Knape z mężem MBCZ
16.30 Śp. Józef Nowaczyk od Adamków i Urbaniaków , od koleżanki Doroty z mężem   MBCZ
18.30  Śp. Teresa Dropik 15 rocznicę śmierci , Bronisława i Bronisław Dropik , Władysława i Adam Kuźnowicz      MBCZ
Wtorek

2-06-2020

 7.00 Śp. Teresa Grobys     od rodziny Pietrzaków
7.30 Śp. Maria Stefaniak     od kuzynki Władzi, Tereni, Marylki i kuzyna Zenona z rodziną
18.30  Śp.  Marian Richter 8 rocznicę śmierci i syn Józef              MBCZ
       Środa 

 3-06-2020   

 

 7:00 Śp. Edward Bielecki       od Wandy wodyńskiej z rodziną
7.30 Śp.  Zdzisława Wielicka    od wnuka Bartosza i Pauliny
18.30 Nowenna : Podziękowanie za 32 lata posługi kapłańskiej Ks. Proboszcza Kanonika  Krzysztofa,  Śp.  Mieczysław Szukalski     od sąsiadów z ulicy Reja 6 A i B i byłych sąsiadów Reja 8     MBCZ     
   Czwartek

4-06-2020 

   

7.00 Śp. Zenon Kuberka    od  współlokatorów z bloku ulica Poznańska 71
7.30 Śp. Józef Jędruszek       od Aleksandry i Sylwestra Stodolnych
18.30 Śp. Ireneusz Wiśniewski  od Justyny i Przemka Pływaczyk, od Stanisławy i Mieczysława z rodziną , od Adama Pływaczyka z rodziną          MBCZ     
     Piątek

  5-06-2020

 

7.00 Śp.  Maria Kubczyk , Stefan , Stefan i Leokadia Kubczyk    od męża z synem      
7.30 Śp.  Leokadia Osuch    od córki z mężem i synem
18.30 1.  Śp. Waldemar Graja 2 rocznica śmierci

2. W intencjach Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego   MBCZ 

      Sobota

6-06-2020

 

 

7.00 Śp. Maria Majewska     od  cioci Heleny Drobiała z Sośnicy z rodziną
7.30 Śp. Janina Bilińska  od Haliny Ealędowskiej z rodziną, od Ireny Ciszewskiej i Jadwigi Kamińskiej
18.30  Śp. Stanisława Jańczak od Arlety , Antoniego, Sławomira , Huberta , Michała , Pawła od rodziny Ciebielskich i Gulczewskich z Wszołowa       MBCZ
 

  7-06-2020

  Niedziela

Uroczystość

Trójcy Przenajświętszej   

   

7. 00 Śp. Franciszka , Anny i Jana Matuszak
9.15 Śp. Stanisław Haak
10.30 Śp. Rozalia i Kazimierz Lisiak
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych  z intencji 2017

 

18:30 Śp. Helena Bogajewicz od rodziny Oleksy z Pleszewa   Święty Florian

 

 

 

 

 

7 czerwca 2020 niedziela

 

Śp. Urszula Suchołomkin od sąsiadów z klatki 4 A

Śp. Jan Kowalczykiewicz  od Bratanka Marka z rodziną i od bratanka Roberta z rodzina

Śp. Franciszek Iwanicki od syna Zdzisława z żoną i synem , od szwagierki Teresy Rozynek , od teściowej Anny Mielcarek

Śp. Jan Grochowiecki od żony , od chrześniaka Pawła z żoną Ewą

Śp. Sławomir Roszczak od koleżanek i kolegów z Jarocina , od rodzin Penkalów , Dolińskich i Kuligów 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.05.2020

VII Niedziela

Uroczystość

Wniebowstąpienia 

 7:00   Śp. Cecylia , Anna i Walenty Kończak
9:15 1. Śp. Mieczysław Jurgawka

2. Śp. Teresa Grobys od syna Tadeusza z małżonką i dziećmi Św. Florian

10.30 Śp. Józef Nowaczyk od Marka Nowaczyka z rodziną , od Moniki Adamskiej z rodziną oraz od rodziny Pawlaków i Andrzejaków
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych

Śp. Tadeusz Purgat od Jerzego Gramali z rodziną z Gołuchowa, od rodziny Wojcieszków z Kajewa

Śp. Zbysław Mądrzak od Mądrzaków i Juraczyków , od Mądrzaków z Gowarzewa

Śp. Zdzisław Korzeniewski od Eweliny i Tomasza Grzyb , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich 

18:30  Śp. Stanisława Jańczak  od Czesława i Danki Jańczak z rodziną z Bógwidz , od bratanicy Jolanty z rodziną                                       Święty Florian
Poniedziałek 

 25 -05-2020

 

7.00 Śp. Mariola Stefaiank    od mieszkańców z bloku nr 7
7.30 Śp.  Janina Bilińska  od rodziny Węclewskich z Taczanowa II , od wuja Kazia z żoną i Anety i Rafała Matulów z Karcewa
18.30  Śp. Franciszek Zawieja i zmarłych z rodziny Zawiejów i Sutych     MBCZ
Wtorek

26-05-2020

Dzień Matki

Św. Filip

 7.00 Śp. Zdzisława Wielicka    od wnuczki Natalii
7.30 Śp. Mieczysław Szukalski    od szwagierki Hani z mężem Zygmuntem
18.30  Śp.  Irena Prusiewicz 16 rocznica śmierci             MBCZ
       Środa 

 27-05-2020   

 

 7:00 Śp. Teresa Grobys      od sąsiadów Balcerów i Biadałów
7.30 Śp.  Zenon Kuberka   od  syna Zbigniewa
18.30 Nowenna : Śp.  Zdzisława Żuralska    od chrześniaka Andrzeja Jędruszka  z rodziną     MBCZ     
   Czwartek

28-05-2020 

   

7.00 Śp. Józef Jędruszek   od rodziny Bandzwołków
7.30 Śp. Łucja Banachowska      od koleżanek z pracy sezonowej z Niemiec Krystyny, Kazimiery, Krystyny, Ewy, Romany, od kuzyna Zdzisława z rodziną
18.30 Śp. Stanisława Jańczak od bratanicy Anny Wojtczak z rodziną , od rodziny Kielińskich z Pleszówki i Mielcarków z Czechla          MBCZ     
     Piątek

  29-05-2020

 Św. Urszuli Leduchowskiej

7.00 Śp.  Edward Bielecki   od wnuczki Natalii z rodziną     
7.30 Śp.  Janina Bilińska   od Katarzyny i Aleksandra Marciniaków z rodziną , Matyjaszczyk , Burchardtów i Sasów
18.30  Śp. Krzysztof Andersz od mieszkańców z ulicy Zielonej 10 , od Wojciecha i Barbary Sierackich  MBCZ 
      Sobota

30-05-2020

 

 

7.00 Śp. Maria Majewska    od Ireny Balcer z Leszkiem , Janem i Ryszardem Stróżyńskim
7.30 Śp. Józef Nowaczyk od Malwiny i Tomasza , od rodziny Szymurów i Spychałów z Karminka
18.30 1. Śp. Anna i Wojciech Mikołajczyk i zmarłych z rodziny Mikołajczyk 

2. Śp. Janina Bilińska od Danuty i Stanisława Chorodyńskich z rodziną        MBCZ

 

  31-05-2020

  Niedziela

VIII Niedziela

Uroczystość

Zesłania Ducha Świętego  

   

7. 00 Śp. Ks. Kan. Józefa Maciołka , Ks. Proboszcz Marka Kulawinka
9.15 W intencji Agnieszki i Michała z okazji 12 rocznicy ślubu za Tosię i Tymka o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
10.30 Śp. Paulina Kłopocka Dimuno od rodziny Kaźmierczaków z dziećmi

Śp. Janina Kruszewska od wnuczki pauliny z dziećmi Święty Florian

11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych 

Śp. Tadeusz Purgart od Dolińskich i Penkala , rodziny Marciniaków , Grobelnych z ul. Poznańskiej

Śp. Zbysław Mądrzak od Ciechoniów z Marszewa , Banaszaków z Jarocina , od Tatiany Błażejak, Radosława Skowrońskiego i Grażyny Masłowskiej

Śp. Józef Michalak od szwagierki Ani z rodziną , od wnuczki Marty z rodzina 2017

Śp. Włodzimierz Gerschendorf od kuzynki Krystyny Antoniewicz i Kazimiery Witańskiej , od Danuty Antczak 2017

18:30 Śp. Kazimierz handke 17 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny Handke i Szatkowskich Święty Florian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.05.2020

VI  Niedziela

Niedziela

Papieska

 7:00   Śp. Marta , Ludwika , Bogdan, Leszek , Włodzimierz Mądrzak 
9:15 Śp. Helena i Franciszek Wegner i Jan Kozikowski
10.30 1. Śp. Sławomir Roszczak 3  rocznica śmierci od rodziny Kaczmarków ze Zdun , od rodziny Czajków ze Zdun

2. Śp. Janina Kruszewska od syna Sławomira z rodziną Św. Florian

11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych

Śp. Zdzisław Korzeniewski od Elwiry i Janusza Doczekalskich , od Beaty i Ryszarda Nowackich

Śp. Zbysław Mądrzak od Włodzimierza i Izabeli , od Kaczmarskich z rodziną

Śp. Tadeusz Purgart od Jerzego Gramali z Gołuchowa , od rodziny Dolińskich i Penkala

18:30  Śp. Helena i Jan oraz zmarłych z rodziny Liwerskich                                 Święty Florian
Poniedziałek 

 18 -05-2020

7.00 Śp. Łucja Banachowska   od Marka, Krzysztofa ,  Piotra Wojciechowskich
7.30 Śp.  Janina Bilińska  od Izy i Grzegorza czajka , od Magdaleny Cieśla z Poznania
18.30  Śp. Marian Majer  od  Barbary Szczepańskiej i sąsiadów Danuty i Zbigniewa Niedzielów    MBCZ
Wtorek

19-05-2020 Bł. K.M. Jerzego Popiełuszko

 7.00 Śp. Teresa Grobys   od Barbary i Tadeusza Jaroszewskich z rodziną
7.30 Śp. Maria Stefaniak   od chrześniaka Adama z rodziną
18.30  Śp.  Stanisław  Biernat 10 rocznica śmierci        MBCZ
       Środa 

 20-05-2020   

 7:00 Śp. Zdzisława Wielicka     od córki Izabeli i Pawła
7.30 Śp.  Mieczysław Szukalski  od  Anny i Marcina Stasik z dziećmi
18.30 Nowenna : Śp.  Teresa Grobys   od Koła Radio Maryja z Pleszewa    MBCZ     
   Czwartek

21-05-2020 

7.00 Śp. Maria Maciejewska  od bratowej Janiny Stróżyńskiej z córkami i rodzinami
7.30 Śp. Janina Bilińska      od kolegów Czesława i Tadeusza z Piotrkowa Trybunalskiego , od rodziny Kozanów i Trzcielińskich z Ostrowa Wielkopolskiego
18.30 1. Śp. Stanisława i Kazimierz Adamscy

2. Śp. Ireneusz Wiśniewski     od Stanisławy i Zdzisława Pływaczyków z Jedlca , od Maricniaków i Maćkowiaków z Dobrzycy         MBCZ   

     Piątek

  22-05-2020

Św. Rity

7.00 Śp.  Edward Bielecki   od syna Dariusza z żoną
7.30 Śp.  Janina Kaźmierczak  od Kaźmierczaków z Grabiu
18.30 1. Śp. Helena i Józef Sobiech

2. Śp. Krzysztof Andersz od Zarządu i załogi Fabryki Maszyn Spożywczych Pleszew S.A. MBCZ 

      Sobota

23-05-2020

7.00 Śp. Łucja Banachowska   od rodziny Sołtysiaków i Kusiów
7.30 Śp. Józef Nowaczyk od rodziny Stefaniaków , Wysockich , od rodziny Majchrzaków z Rokutowa
18.30 Śp. Henryk Grześkowiak , Agnieszka i Franciszek Kaniewscy        MBCZ
  24-05-2020

  Niedziela

VII Niedziela

Uroczystość

Wniebowstąpienie Pańskie 

7. 00 Śp. Cecylia , Anna i Walenty Kończak
9.15 1. Śp. Mieczysław Jurgawka

2. Śp. Teresa Grobys od syna Tadeusza z małżonką i dziećmi Św. Florian

10.30 Śp. Józef Nowaczyk od Marka Nowaczyka z rodziną , od Moniki Adamskiej z rodziną oraz od rodziny Pawlaków i Andrzejaków
11.45 Za Parafian i Dobroczyńców i zmarłych 

Śp. Tadeusz Purgat od Jerzego Gramali z rodziną z Gołuchowa, od rodziny Wojcieszków z Kajewa

Śp. Zbysław Mądrzak od Mądrzaków i Juraczyków , od Mądrzaków z Gowarzewa

Śp. Zdzisław Korzeniewski od Eweliny i Tomasza Grzyb , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich 

18:30 Śp. Stanisława Jańczak  od Czesława i Danki Jańczak z rodziną z Bógwidz , od bratanicy Jolanty z rodziną         Święty Florian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Śp. Marian Pinkowski od Żurków z Krotoszyna , Kuszów z Dąbrowy, rodz. Pinkowskich z Dobrawy, i Piskorskich.

10.05.2020

V Niedziela Wielkanocna 

Odpust

Parafialny

 7:00   Za dusze w czyśćcu cierpiące
9:15 Śp. Stanisław Haak
10.30 Śp. Tekla , Stanisław, Stefania, Kazimierz Sobierajczykowie
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców , w intencji Strażaków Święty Florian
18:30  Śp. Władysław Gościniak od Ryszarda Krupińskiego z rodziną z Kotlina           Święty Florian
Poniedziałek 

 11 -05-2020

7.00 Śp. Józef Nowaczyk  od rodziny Piechowiaków z Taczanowa , od Marzeny , Marty i Adama Sołtysiaków
7.30 Śp.  Janina Bilińska  od rodziny Sobierajczyków
18.30  Śp. Dariusz Rogala od Krystyny i Andrzeja Marciniaków z Poznania   MBCZ
Wtorek

12-05-2020

 7.00 Śp. Edward Bielecki  od siostry Antoniny z rodziną
7.30 Śp. Maria Stefaniak   od wnuczki Patrycji z mężem i prawnukiem Aleksego
18.30  Śp.  Łucja Banachowska   od syna Tomasza       MBCZ
       Środa 

 13-05-2020

NMP

Fatimskiej   

 7:00 Śp. Zdzisława Wielicka     od syna Tomasza z rodziną
7.30 Śp.  Mieczysław Szukalski  od żony i syna z rodziną
18.30 Nowenna : Śp.  Teresa Grobys   od Matek Żywego Różańca   MBCZ     
   Czwartek

14-05-2020 

Święto Św. Macieja Apostoła   

7.00 Śp. Elżbieta Matuszczak od córki Anny z rodziną
7.30 Śp. Janina Bilińska      od Teresy i Mieczysława z Kuchar , od Pracowników  Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Stanisława Staszica w Pleszewie
18.30 1. Śp. Marian Majer   od rodziny Szczepańskich z Zielonej Łaki i rodziny Rogala

2. Śp. Ireneusz Wiśniewski     od rodziny Matysiaków i Rola z Tomic , od rodziny Matysiaków z Pieruszyc        MBCZ   

     Piątek

  15-05-2020

7.00 Śp.  Janina Kaźmierczak  od Firmy IXELL z Kalisza
7.30 Śp.  Józef Nowaczyk  od Ireny Tanaś z córką , od Melanii Trzepacz z rodziną z kars i Katarzyny Mazur z rodziną z Lutyni
18.30 Śp. Zofia i Antoni Janiak , synów Jerzego i Antoniego i zmarłych z rodziny Janiaków    MBCZ   
      Sobota 10.30 Śp. Leokadia i Antoni Sołtysiakowie
Poniedziałek 

    18-03-2019

 

 

7:oo Śp. Maria Urbaniak od sąsiadów z ulicy Zielonej , Ciesiółków Bartczaków , Kuźnickich , od Chmajów z Legnicy, od bratowej Barbary z rodziną z Chojnowa
7.30 W intencji Ojca rekolekcjonisty i naszej Parafii o Światło Ducha Świętego na czas rekolekcji Wielkopostnych
18.00 Śp. Antoni Janiak  od Heleny Janiak z rodziną i Elżbiety Kosmala z rodziną   Św. Floriana
 

    Wtorek

Uroczystość Św. Józefa

 19-03-2019

 

7.00  Śp. Andrzej Jerzyk  od kuzynki Doroty z rodziną , od rodziny Marszałków z Jelitowa
9.00  Śp. Ks. Kan. Józefa Maciołka   od Stanisława                                                                                                                                                          
16.30 Śp. Edward Horoszkiewicz od Róży i Witolda Nowackich , od Ryszardy Tyczyńskiej
18.00     Śp. Józefę Juszczuk  od Jolanty i Weroniki Kuźnik

Śp. Józefa Kubiak    od  córki Teresy z rodzina      MBCZ

 

Środa 

 

20-03-2019

 7:00 Śp. Maria Wodecka od chrześniaka Józefa z rodziną , od Magdaleny Pływaczek, Marii Mikołajczak
7.30 Śp. Genowefa Wieczorek – Zasowska  od współpracowników córki z Firmy Instal Chemik oraz koleżanek Natalii i Patrycji, od kuzynki Haliny  z mężem z Pleszewa
18.00 Nowenna :  Śp. Józef Streumfa i zmarłych z rodziny Malesińskich

                   Śp. Seweryna Garsztka od rodziny Kołaskich i Dudów     Św. Florian

 

Czwartek

 

21-03-2019

7:00  Śp. Maciej Świątek    od  cioci Marii Walkowiak z mężem , od kuzynki Alicji z rodziną
7:30 Śp. Anna Walczak od rodziny Szkudlarków , od Beaty i Jacka szklarz z rodziną
  18.00  Śp.  Roman Błaszczyk    od Marii i Krzysztofa Kunert z rodziną       Św. Florian
    Piątek

 

22-03-2019

 

7:00 Śp. Andrzej Jerzyk    od rodziny Majerskich z Wierzbowej, od rodziny Piaseckich z Pleszewa
7.30 Śp. Barbara Kolińska   od Jerzego i Ryszarda Jańczaków z rodzinami , od Kubiszewskiego
18.00 Śp. Wiktorię , Floriana Niedzielów i zmarłych z rodziny Niedzielów    MBCZ
 

Sobota

23-03-2019

7:00 Śp. Paweł Wawrzyniak   od cioci Heleny Pawłowskiej , kuzynki Ewy z rodziną , kuzynów Mariana , Zdzicha, Haliny,  Barbary i Anny z rodzinami
7.30 Śp. Maria Urbaniak    od Kamili i Ziemowita Kwaśniewskich z rodziną , od  rodziny Orczków , Kwaśniewskich , od rodziny Pflegów i od Marii i Wiesława Nawrockich
18.00 Chrzty  MBCZ
18.30 1. Śp. Henryk Pasiak od grona przyjaciół

2. Śp. Kazimiera 25 rocznicę śmierci i Stanisław Plich 21 rocznicę śmierci         MB CZ

 

III Niedziela Wielkiego Postu 

24 -03-2019

7:oo
  1. Dziękczynno – błagalna w intencji Bogdana i Jego rodziny
  2. Śp. Marianna i Wojciech Balcer
9:15
  1. Śp. Edward Kubiszewski 23 rocznica śmierci
  2. Śp. Krystyna Wasielewska od córek
10:3o Śp. Jan Krasiński
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
18:3o Śp. Irenę Pawłowską od córki Marii z mężem , dziećmi i wnukami Śp. Św. Florian

 

Niedziela 17  marca   2019 godzina 11.45

 

Śp. Helena Kasprzak od rodziny Mikołajczaków z Pleszewa , od zakładu Pogrzebowego Arka  Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Stanisław Szkudlarek od siostry Bożeny z rodziną , od zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Romuald Biliński od  Iwony i Ryszarda Majchrzaków z dziećmi , od kuzynki Teresy z rodziną

Śp. Maria Szkudlarek od cioci Ady z Jarocina , od kuzyna Jutka z rodziną ,

Śp. Zofia Ratajczyk od Zakładu Pogrzebowego Arka

Śp. Ryszard Biadała od rodziny Królaków i Lisieckich , od kolegów z Koła Łowieckiego nr 19 Żubr z Gołuchowa ,   

Środa  20   marca  2019 godzina 18.00

Śp. Elżbieta Kasprzak od współpracowników sklepu Miko-Amanda

Śp. Stefan Matusiak od Łukasza Matusiaka z żoną , od Łucji i Arlety Matusiak

Śp. Halina Grzesiak od Hybnerów i Jańczaków , od Geni i Kazia z Ostrowa , od rodziny Juszczaków

Śp. Stefania Briske od rodziny Brajerów z Raszkowa, od przyjaciółek córki Marii

Śp. Chatliński Władysław od rodziny Szymańskich , , od rodziny Szymańskich , Ignaszaków i Żurawskich

Śp. Mieczysław Rybka od Zarządu i pracowników Zakładu Elektrycznego Foster , od kolegów z Dobrzycy Edwina Andrzejczaka i Zygmunta Kapucińskiego

 

 

Niedziela 24  marca  2019 godzina 11.45

Śp. Elżbieta Jenerowicz od wujka Zbigniewa z żoną i dziećmi , od rodziny z Obornik Wielkopolskich ,

Śp. Marianna Wyrwas od rodziny Cegielskich , od wnuka Piotra z rodziną

Śp. Tadeusz Moliński od rodziny Nagodzińskich  i Jankowskich , rodziny Krzysztofiaków , od Burmistrza i Pracowników Umi G Pleszew

Śp. Irena Bizan od Bizanowej z ulicy Kilińskiego i Bizanowej z ulicy Marszewskiej

Śp. Marian Witkowski od kuzyna Kazmierza Ptaka , od siostrzenicy Sylwii z rodizna

Śp. Kazimierz Borowiak od wnuka Rafała z rodziną , od rodziny Winiaszewskich z Brzezia,

 

 I Niedziela Wielkiego Postu

10-03-2019

7:oo Śp. Ryszard Siwek 1 rocznica śmierci
9:15 Śp. Jerzego Krawczyka od Bractwa Kurkowego w Pleszewie
10:3o
  1. Śp. Irenę 16 rocznicę śmierci i Kazimierza 8 rocznicę śmierci Szymendera
  2. Śp. Stanisław Zawieja od wnuka Tomasza z rodzina
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz za zmarłych     Z okazji 85 rocznicy urodzin Marii Grmala o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
18:3o Śp. Irena Pawłowska od córki Elżbiety z mężem i dziećmi            Św. Florian
Poniedziałek 

    11-03-2019

 

 

7:oo  Śp. Urszulę  i Jerzego Baran  od Karoliny i Macieja Parysek z dziećmi , od Pracowników Zespołu Szkół Publicznych Nr. 2 w Pleszewie
7.30  Śp. Maria Urbaniak  od Edwarda Ogrodnika , od wnuka Piotra z rodziną i Hanki Chodorowskiej z Jarocina                                                                                                                                                                               
18.00   Śp. Roman Błaszczyk od Urszuli Kunert  Św. Floriana
 

    Wtorek

12-03-2019

 

7.00 Śp. Genowefa Wieczorek –Zasowska     od Eli z rodziną z Ostrowa , od Stefana  z rodziną z Borucina
7.30 Śp. Andrzej Jerzyk     od  rodziny Łuczaków , Łakomych z Pleszewa , rodziny Walęsiaków i Grabowskich
18.00  Śp. Artur Grabarek  od chrzestnego z rodziną     Św. Florian
 Dzień Adoracji

Środa  

 

13-03-2019

 7:00 Śp. Wiesław i Mariola Tułacz   i zmarłych z rodziny   
7.30 Śp. Paweł Wawrzyniak od Jolanty, Bogdana Nowickich , od kolegi Jarosława Kowalskiego z rodziną z Kowalewa
18.00 Nowenna :  Śp. Grzegorz Dajczak w 2 rocznicę śmierci    od męża i córek z rodzinami

Śp. Krystyna Wasielewska  od Mirosławy i Bronisława Cierniak z Pleszewa    Św. Florian

 

Czwartek

 

14-03-2019

7:00  Śp. Maciej Świątek    od  Matki Chrzestnej z mężem , od córki Wiktorii z mamą
7:30 Śp. Wiktoria i Feliks Jaśniewscy , Robert i Leon Wojtkowscy
  18.00  Śp.  Dorota Czaplicka    od rodziny Świętojańskich i od rodziny Chrobotów i Stasiaków       Św. Florian
    Piątek

 

15-03-2019

 

7:00 Śp. Maria Urbaniak    od rodziny Kubiaków z Lipowej , od Agnieszki i Roberta Szymczaków z dziećmi i Krystyny Orczyk
7.30 Śp. Aria Wielgusiak  od synów z rodzinami
18.00 Śp. Władysław Pawlak  od Marka i Piotra Mikołajczaków z rodzinami, Krystyny Nowickiej z rodziną , od pracowników Ochrony z Kotlina Solcom Bagard   MBCZ
 

Sobota

16-03-2019

7:00 Śp. Genowefa Wieczorek – Zasowska  od Jolanty Prais z mamą , od Justyny i Krzysztofa Niedzielów , rodziny Zachwyców
7.30 Śp. Andrzej Jerzyk   od kuzyna Jerzyka z rodziną , Waldemara Olenderka z rodziną
10.00 Msza święta Wspólnoty Wiara i Światło – dzień rekolekcyjny Św. Florian
13.30 95 urodziny Walerian Stachowski o Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia
16.00 Chrzest Eryk MBCZ
18.00 Śp. Józef Richter        MB CZ
 

II Niedziela Wielkiego Postu 

17 -03-2019

7:oo Śp. Maria i Jan Kosińscy
9:15 Śp. Irenę Pawłowską od córki Urszuli z najbliższymi
10:3o
  1. Za zmarłych  z rodziny Pietrzaków , Kowalskich , Wieczorków śp. Edmund Dembski
  2. Z okazji 18 rocznicy urodzin o zdrowie i Boże Błogosławieństwo Dagmara , Śp. Ryszard i Genowefa Knappe
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
18:3o Śp. Dorotę Czaplicką    od ojca                     Św. Florian

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela 10  marca   2019 godzina 11.45

 

Śp. Radzym Ławniczak od rodziny Glinkowskich , Grochowickich, Ranisiów, od Marii Płocha z rodziną i Wojciecha Grześkiewicza,

Śp. Irena Rybka  od rodziny Cudków z Krakowa, od rodziny Reder i Kurowskich

Śp. Jan Franka od wnuka Bartosza z rodziną , od Waldemara Dzięcioła oraz Doroty i Mariusza Brodków z dziećmi

Śp. Bolesław Franek od  sąsiadów z klaki H i znajomych , od Stanisława Krzywego i Elżbiety Żurek

Śp. Irena Kościanowska od syna Janusza  z rodziną , od siostry Danuty

Śp. Henryk Kuczyński od rodziny Szymańskich , od rodziny Borowiaków, od szwagra Kazimierza Borowiaka z żoną i rodziną .   

 

 

Środa  13   marca  2019 godzina 18.00

Śp. Władysława Józefiak od brata Tadeusza z rodziną , od siostry Krysi z córką , zięciem i wnukami

Śp. Jan Gulczewski od bratowej i rodziny Wawrzyniaków , od rodziny Gulczewskich i Rogackich z Wieczyna,

Śp. Marian Wachowiak od Haliny i Stanisława Michalskich z Pleszewa , od sąsiada Urszuli i Mariana Mejer

Śp. Krzysztof Prędki od Krystyny i Edwarda Nadolskich , od Roberta Derwicha z mamą

Śp. Paweł Słojewski od kuzyna Wiesława z Kajewa , od rodziny Piotrowskich z Rokutowa

Śp. Andrzej Lewandowski od Bożeny i Bogdana Krawczyków , od Zakładu Stolarskiego Pawła Matłoki 

 

 

Niedziela 17  marca  2019 godzina 11.45

Śp. Helena Kasprzak od rodziny Mikołajczaków z Pleszewa , od zakładu Pogrzebowego Arka  Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Stanisław Szkudlarek od siostry Bożeny z rodziną , od zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Romuald Biliński od  Iwony i Ryszarda Majchrzaków z dziećmi , od kuzynki Teresy z rodziną

Śp. Maria Szkudlarek od cioci Ady z Jarocina , od kuzyna Jutka z rodziną ,

Śp. Zofia Ratajczyk od Zakładu Pogrzebowego Arka

Śp. Ryszard Biadała od rodziny Królaków i Lisieckich , od kolegów z Koła Łowieckiego nr 19 Żubr z Gołuchowa , 

 

 VIII Niedziela Zwykła

3-03-2019

7:oo
  1. Śp. Cecylia, Anna i Walenty Kończak
  2. Śp. Halina Kołodziejczak od syna Romana z żoną Dorotą
9:15 Śp. Józefa i Franciszek Magnuszewscy i zmarłych z rodziny Magnuszewskich i Barciszewskich
10:3o Śp. Jan Grochowicki
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz za zmarłych
18:3o  Śp. Dorotę Czaplicką  od córki Katarzyny z rodziną  Św. Florian
Poniedziałek 

    4-03-2019

Święto Św. Kazimierza Królewicza

 

7:oo  Śp. Dorotę Czaplicką od Elwiry I Tadeusza Barańskich  i od rodziny Trybulskich ze Strzyżewa
7.30  Śp. Anna Bojanowska od Matek Żywego Różańca Róży Matki Bożej Różańcowej                                                                                                                                                                              
18.00   1. Śp. Kazimierza Doczekalskiego

  2. Śp. Kazimiera i Stefan Szwedziak Św. Floriana

 

    Wtorek

5-03-2019

 

7.00 Śp. Urszula i Jerzy  Baran     od Krystyny Rorot z rodziną , od Radka i Sylwii Spalonych z rodzicami
7.30 Śp. Władysław Pawlak     od  Walczaków i Młodorzeniaków z mamą , od Ireny i mirki Cierniaków z córką Darią
18.00  Śp. Beata Chałupniczak od rodziny Garsztków     MBCZ
 

Środa Popielcowa

 

6-03-2019

 7:00 Śp.  Maria Urbaniak od rodziny Rossa, od sąsiadów z ulicy Wierzbowej MBCZ
9.00 Śp. Henryk Szewczyk   Helenę, Andrzeja , Czesława Głowackich MBCZ
16.30 1.W intencji Margaretek modlących za kapłanów w naszej Parafii                 

2. W intencji Wojtusia i lekarzy , którzy go leczą            MBCZ

18.00 Nowenna :  Śp. Antonina Zacłona   od męża i córek z rodzinami

Śp. Seweryna Garsztka od Józefa i Jolanty Młynarczyk z rodziną   MBCZ

 

Czwartek

 

7-03-2019

7:00  Śp. Andrzej Jerzyk   od  rodziny Tyczyńskich z Żychlina
7:30 Śp. Paweł Wawrzyniak   od Mariana ze Skwieżyny, Piotra z Dobrzycy, Janiny , Elżbiety i Józefa Bandosz z rodziną i Marii Osuch z rodziną
  18.00  Śp.  Waleria Balcerek    2 rocznica śmierci      Św. Florian
    Piątek

 

8-03-2019

Dzień Kobiet

7:00 Śp.  Genowefa Wieczorek – Zasowska   od Koleżanek Barbary i Joanny Kaczor
7.30 Śp. Maciej Świątek od kuzynek Lucyny Bąkowskiej z rodziną , od kuzynki Anny Borowskiej
18.00 Śp. Dorota Czaplicka od kolegi Tadeusza Żychlewicz i od Pracowników Zespołu Placówek Specjalnych w Pleszewie  MBCZ
 

Sobota

9-03-2019

7:00 Śp. Władysław Pawlak od sąsiadów z bloku Reja A , od rodziny Lewandowiczów , Ormanów , Świerblowskich i Biadałów
7.30 Śp. Urszula i Jerzy Baran  od od uczniów i rodziców Klasy VE , Zeposłu Szkół Publicznych Nr 2 , od Grażyny, Ewy , Barbary i Małgorzaty z rodzinami
18.00 Śp. Antoni Janiak od Zarządu i Załogi Fabryki Maszy Spożywczych Spomasz SA Pleszew      kościół MB CZ
 

I Niedziela Wielkiego Postu 

10 -03-2019

7:oo Śp. Ryszard Siwek 1 rocznica śmierci
9:15 Śp. Jerzego Krawczyka od Bractwa Kurkowego w Pleszewie
10:3o
  1. Śp. Irenę 16 rocznicę śmierci i Kazimierza 8 rocznicę śmierci Szymendera
  2. Śp. Stanisław Zawieja od wnuka Tomasza z rodzina
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych Z okazji 85 rocznicy urodzin Marii Garmala o zdrowie i Boże Błogosłwieństwo
18:3o Śp. Irena Pawłowska od córki Elżbiety z mężem i dziećmi Św. Florian

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela 3  marca   2019 godzina 11.45

 

Śp. Janina Liebchen  od  rodziny Garsztków  i Bierłów  z Pleszewa , Piotra i Renaty Radziejewskich, od Elżbiety i Alberta Kubzdela,

Śp. Kazimierz Borowiak od rodziny Koszów i rodziny Regusów, od lokatorów

Śp. Waleria Katarzyńska od od Józefa Katarzyńskiego , od chrześniaka Marka z rodziną ,

Śp. Kazimierz Popławski od rodziny Franke , od Koła łowieckiego nr. 33 Wrzos z Brudzewa

Śp. Kazimierz  Frąszczak od rodziny Dórskich , od szwagra Henryka z żoną ,

Śp. Teresa Bilińska od brata Mariana z rodziną , od wnuka Konrada z rodziną

Śp. Małgorzata Dembska od Renaty i Ewy z ulicy Pdgórnej , od koleżanek i kolegów z Liceum

 

 

Środa  6   marca  2019 godzina 18.00

Śp. Józef Jerszyński od siostry Marii z Zimnej Wody, od brata Mariana z rodziną z Wrocławia,

Śp. Marek Biliński od od syna Konrada z rodziną , od rodziny Rusinków , od Jana Tomczaka z rodz.

Śp. Zygmunt Świątek od Firmy Sokół Danuty i Przemysława Kazur , od pracowników Firmy Zaler- Albor 

Śp. Jacek Gałdecki od kolegów Henryka i Stanisława Świerkowskich, od rodziny Majchrzaków

Śp. Władysław Jenerowicz od sąsiadów z klatki A , od rodziny z Obornik

Śp. Feliks Trzebowski od sąsiadki Anny Lis , od syna Henryka z rodziną  

 

 

Niedziela 10  marca  2019 godzina 11.45

Śp. Radzym Ławniczak od rodziny Glinkowskich , Grochowickich, Ranisiów, od Marii Płocha z rodziną i Wojciecha Grześkiewicza,

Śp. Irena Rybka  od rodziny Cudków z Krakowa, od rodziny Reder i Kurowskich

Śp. Jan Franka od wnuka Bartosza z rodziną , od Waldemara Dzięcioła oraz Doroty i Mariusza Brodków z dziećmi

Śp. Bolesław Franek od  sąsiadów z klaki H i znajomych , od Stanisława Krzywego i Elżbiety Żurek

Śp. Irena Kościanowska od syna Janusza  z rodziną , od siostry Danuty

Śp. Henryk Kuczyński od rodziny Szymańskich , od rodziny Borowiaków, od szwagra Kazimierza Borowiaka z żoną i rodziną .   

 

 

 VII Niedziela Zwykła

24-02-2019

7:oo
  1. Za dusze w czyśćcu cierpiąc
  2. Śp. Stanisław Tanaś
9:15
  1. 57 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Kazimiera i Dariusz w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie i z okazji 80 rocznicy urodzin Kazimiery
  2. Śp. Tadeusz Matysiak I rocznica śmierci od żony i  od Barbary Paluszczak
10:3o Śp. Zenon Mianowski od Dyrekcji i Pracowników ZS Usługowo Gospodarczych z Pleszewa od absolwentów rocznika 2005
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz za zmarłych
18:3o Śp. Krystyna Maciejewska I rocznica Śmierci Św. Florian
Poniedziałek  

    25-02-2019

 

7:oo  Śp. Mieczysław Regulski od sąsiadów z ulicy Reja 10 klatka B
7.30  Śp.  Zygfryd Zimniak                                                                                                                                                                                              
18.00   Śp.  Wiesława Urbaniak od sąsiadów z ulicy Reja 5 Św. Floriana
 

    Wtorek

26-02-2019

 

7.00 Śp. Urszula i Jerzy  Baran     od Baranowskich i Rybarczyków z Poznania , od Zofii i Stanisława Czubaków
7.30 Śp. Władysław Pawlak     od  chrześniaka Hieronima z żoną
18.00  Śp. Antoni Janiak od rodziny Jóźwiak i Dobrowolskich z Mikstatu , Grzegorz Jóźwiec z Kaliszkowic , Rafał Jóźwiec z Mikstatu    MBCZ
 

Środa

 

27-02-2019

 7:00 Śp.  Maria Urbaniak od od Donaty Sikora z rodziną  z Ostrowa
7.30 Śp. Andrzej Jerzyk  od rodziny Wasielewskich z ulicy Zielonej   
18.00 Nowenna :  Śp. Maciej Świątek  od Kuzynki Marty Pływaczyk z rodziną , od kuzynki Izabeli Borkowskiej z rodziną  Św. Floriana
 

Czwartek

 

28-02-2019

7:00  Śp. Paweł Wawrzyniak        od  siostry Krystyny z rodziną , od Czesława z rodziną z Wrocławia
7:30 Śp. Genowefa Wieczorek – Zasowska  od od współlokatorów z klatki C
  18.00  Śp.  Roman Błaszczyk    od brata Bolesława z żoną     Kościół MBCZ
    Piątek

 

1-03-2019

7:00 Śp. Mieczysław Regulski       od Aliny  i Mariana Olenderków, od Zdzisi , Elżbiety , Marii i Mirka z rodzinami i rodziny Gogulskich
7.30 Śp. Anna Walczak     od  wnuka Marcina z Marietą , od synowej Doroty i wnuczki Oli z rodzina
18.00 W intencjach Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa        MBCZ
 

Sobota

2-03-2019

7:00 Śp.  Helena i Kurt Świeca
7.30 Śp. Antoni Janiak    od członków Chóru Parafialnego im. Papieża Jana Pawła II
16.00 Z okazji 92 rocznicy urodzin Florian Adamek o zdrowie i Boże Błogosławieństwo Św. Florian
18.00 1. Śp. Ojca Zdzisława Pałubickiego od rodziny Kaźmierczaków i Kuniszczów
2. Śp. Aleksandrę 3 rocznicę śmierci i Aleksandra Gramala i Danutę Brzęcką     kościół MB CZ
 

VIII  Niedziela     Zwykła  

3-03-2019

7:oo
  1. Śp. Cecylia, Anna i Walenty Kończak
  2. Śp. Halina Kołodziejczak od syna Romana z żoną Dorotą
9:15 Śp. Józefa i Franciszek Magnuszewscy i zmarłych z rodziny Magnuszewskich i Barciszewskich
10:3o Śp. Jan Grochowicki
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
18:3o Śp. Dorotę Czaplicką  od córki Katarzyny z rodziną Św. Florian

 

 

 

 

Niedziela 24   luty  2019 godzina 11.45

 

Śp. Ryszard Keller od córki Barbary z dziećmi , Od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkół Przyrodniczo – Politechnicznych CKU w Marszewie .

Śp. Stefan Matusiak od Władysława Nowickiego z rodziną , od rodziny Garbarczyków z Pleszewa,

Śp. Elżbieta Kasprzak od rodziny Musiełów z Rokutowa, od rodziny Glapińskich .

Śp. Ryszard Biadała od rodziny Trzasków i Biadałów , od kolegów z Koła Łowieckiego Hubertus w Pleszewie

Od kolegów z Koła Łowieckiego Szarak z Kotlina

Śp. Wanda Jakubowska od Grona Pedagogicznego i Pracowników ZSP w Kowalewie , od siostry Stanisławy z synem.

Śp. Roman Augustyniak od rodziny Stolarków z Taczanowa, od chrześniaka Ireneusza z rodziną z Ostrowa Wielkopolskiego

Śp. Janina Frąszczak od kuzynki Haliny z rodziną , od syna Sławomira z rodziną , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich .

 

 

Środa  27  luty 2019 godzina 18.00

Śp. Irena Szóstak od Justyny z rodziną , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Marianna Wyrwas od od rodziny Ciesiółków i Bartczaków z Pleszewa , od Mieczysława Pantofla

Śp. Tadeusz Moliński od sąsiadów z klatki , od rodziny Balcerów z Izbiczna

Śp. Marian Witkowski od siostry Danuty z mężem i dziećmi oraz wnukami , od rodziny Szyszków z Czechla

Śp. Irena Bizan od od Mikołajczaków z wnuczką , od wnuków Łukasza i Tomasza z rodziną , od współlokatorów z klatki B

Śp. Ryszard Kaźmierczak od od pracowników Firmy IXELL, od kuzyna Adama z żoną , od rodziny Karolaków z Pleszewa,

 

Niedziela 3  marca  2019 godzina 11.45

Śp. Janina Liebchen  od  rodziny Garsztków  i Bierłów  z Pleszewa , Piotra i Renaty Radziejewskich , od Elżbiety i Alberta Kubzdela,

Śp. Kazimierz Borowiak od rodziny Koszów i rodziny Regusów, od lokatorów

Śp. Waleria Katarzyńska od od Józefa Katarzyńskiego , od chrześniaka Marka z rodziną ,

Śp. Kazimierz Popławski od rodziny Franke , od Koła łowieckiego nr. 33 Wrzos z Brudzewa

Śp. Kazimierz  Frąszczak od rodziny Dórskich , od szwagra Henryka z żoną ,

Śp. Teresa Bilińska od brata Mariana z rodziną , od wnuka Konrada z rodziną

Śp. Małgorzata Dembska od Renaty i Ewy z ulicy Pdgórnej , od koleżanek i kolegów z Liceum

 

 VI Niedziela Zwykła

17-02-2019

7:oo
  1. Dziękczynno – błagalna w intencji Włodzimierza
  2. Śp. Dorotę Czaplicką od męża oraz córki Aleksandry z Piotrem
9:15 Śp. Janinę Haak
10:3o Śp. Wiesław Jagłę
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz za zmarłych
18:3o Śp. Lech Radomski od właścicieli i Pracowników Firm WENTCHOM i SOLARPLUS, od Reginy Plewa Gad  z rodziną św. Florian
Poniedziałek  

    18-02-2019

 

7:oo Śp. Władysław Włodarczyk 30 rocznica śmierci
7.30 Śp. Anna Bojanowska    od  rodziny  Jendruszków                                                                                                                                                                                                    
18.00 Śp. Kazimierz Kubisiak  od  rodziny ze Śremu  Św. Floriana
 

    Wtorek

19-02-2019

 

7.00 Śp. Urszula i Jerzy  Baran     od chrześniaczki Jolanty z rodziną
7.30 Śp. Władysław Pawlak     od chrześniaka Jacka z rodziną
18.00  Śp. Mirosława, Teodor Barańczyk, Józef , Pelagia Bałamoncek    MBCZ
 

Środa

 

20-02-2019

 7:00 Śp.  Maria Urbaniak od Mariana i Antoniego Szkudlarka z rodziną z Pleszówki
7.30 Śp. Andrzej Jerzyk  od chrześniaczki Marzeny ,chrześniaka Tomasza z rodzinami  
18.00 Nowenna :  Śp. Lech Radomski od Jurka Kłakulaka , Krzysztofa Kałakulaka z rodzinami

Śp.   Kazimierz Kubisiak od rodziny Wasiewiczów   Św. Floriana

 

Czwartek

 

21-02-2019

7:00  Śp. Dorota Czaplicka       od  Dyrekcji i pracowników Zespołu szkół Usługowo Gospodarczych w Pleszewie , i Henryka Haaka z córką Anią
7:30 Śp. Paweł  Wawrzyniak od siostry Czesławy i Marka z rodziną , od pracowników Firmy Zdunek  
  18.00  Śp.  Maria Wodyńska 1 rocznicę śmierci  od syna Grzegorza z rodziną , od pracowników Firmy Wtórex i pracowników Sklepu Jarocin od Marii Florczak   Kościół MBCZ
    Piątek

 

22-02-2019

7:00 Śp. Genowefa Wieczorek – Zasowska      od Mirosławy Kosińskiej z rodziną
7.30 Śp. Maciej Świątek    od  od sąsiadów z ulicy Osiedlowej , od ojca chrzestnego z żoną i kuzynostwa Marcina , Anity, Adriana  z rodzinami.
18.00 Śp. Beata Chałupniczak od kuzynki Marzeny Białas z rodziną       Św. Floriana
 

Sobota

23-02-2019

7:00 Śp.  Anna Bojanowska      od sąsiadów
7.30 Śp. Mieczysław Regulski   od siostrzenicy Iwony z mężem i teściową
18.00 1. Śp. Maria Jachnik  od rodziny Sołtysiaków z Fredry

2. Śp. Mirosław Śniedź         kościół MB CZ

 

VII  Niedziela     Zwykła  

24-02-2019

7:oo
  1. Za dusze w czyśćcu cierpiąc
  2. Śp. Stanisław Tanaś
9:15
  1. 57 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Kazimiera i Dariusz w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie
  2. Śp. Tadeusz Matysiak I rocznica śmierci od żony i  od Barbary Paluszczak
10:3o Śp. Zenon Mianowski od Dyrekcji i Pracowników ZS Usługowo Gospodarczych z Pleszewa od absolwentów rocznika 2005
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
18:3o Śp. Krystyna Maciejewska I rocznica Śmierci

 

 

 

 

Niedziela 17   luty  2019 godzina 11.45

 

Śp. Ryszard Biadała  od kolegi Janka z Kowalewa , od Pawła Galbierskiego z rodziną 

Śp. Leon Binkowski od chrześniaka Wojciecha Mizgiera z rodziną , od Bolesława Tuczyńskiego z rodziną ,

Śp. Elżbieta Kasprzak od rodziny Kurczabów  z Ostrowa , od Agaty i Piotra Glapa,

Śp. Stefan Matusiak od rodziny Wrzeszczyńskich , rodziny Pietrzaków z Dobrzycy

Śp. Genowefa Kałużna od parcowników Banku PKO Bank Polski I oddział Pleszew, od Grona Pedagogicznego LO im. Stanisława Staszica Pleszew, od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Kazimierz Świątek od rodziny Gawłowiczów i Geadig , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

 

Środa  20  luty 2019 godzina 18.00

 

Śp. Elżbieta Jenerowicz od Hannelore Sobczak , od działu sprzedaży Fabryki Maszyn Spożywczych

Śp. Krystyna Marciniak od syna Mariusza z rodziną , od pracowników Biedronki , od sąsiadów Iwanickich , Leśniewskich  i Ziętek

Śp. Halina Grzesiak od brata Jana z żoną , od brata Władysława z żoną

Śp. Stefania Briske od  Związku Zawodowego Solidarność Pracowników Oświaty w Pleszewie , od rodziny Ćwieków i Rejsów ,

Śp. Mieczysław Rybka od chrześniaczki Haliny  z mężem i synami , od siostry Krystyny i Bożeny z rodzinami,

Śp. Władysław Chatliński od wnuczki Weroniki z mężem , od współlokatorów z bloku 3 klatka C 

 

Niedziela 24  luty 2019 godzina 11.45

 

Śp. Ryszard Keller od córki Barbary z dziećmi , Od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkół Przyrodniczo – Politechnicznych CKU w Marszewie .

Śp. Stefan Matusiak od Władysława Nowickiego z rodziną , od rodziny Garbarczyków z Pleszewa,

Śp. Elżbieta Kasprzak od rodziny Musiełów z Rokutowa, od rodziny Glapińskich .

Śp. Ryszard Biadała od rodziny Trzasków i Biadałów , od kolegów z Koła Łowieckiego Hubertus w Pleszewie

Od kolegów z Koła Łowieckiego Szarak z Kotlina

Śp. Wanda Jakubowska od Grona Pedagogicznego i Pracowników ZSP w Kowalewie , od siostry Stanisławy z synem.

Śp. Roman Augustyniak od rodziny Stolarków z Taczanowa, od chrześniaka Ireneusza z rodziną z Ostrowa Wielkopolskiego

Śp. Janina Frąszczak od kuzynki Haliny z rodziną , od syna Sławomira z rodziną , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich .

 

`

 

 V Niedziela Zwykła

10-02-2019

7:oo Śp. Czesław 1 rocznicę śmierci  , Andrzej Michalscy
9:15 Śp. Jan Kozikowski, Helena i Franciszek Wegner
10:3o Śp. Irena i Kazimierz Biernat
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz za zmarłych
18:3o Śp. Cecylia Zięciak od rodziny Bursztynowiczów , od Kuzyna Ryszarda Krupińskiego z rodziną , od rodziny Bartczaków    Św. Florian
Poniedziałek  

    11-02-2019

  Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

7:oo Śp. Anna Bojanowska  od Barbary Jańczak z rodziną
7.30 Śp. Urszula i  Jerzy Baran    od  Agnieszki i Piotra Kuleszów z Olą                                                                                                                                                                                                    
18.00 1. Śp. Lech Radomski od  Anny i Tomasza Sobiejewskich z dziećmi , od rodziny Tanasiów z Pleszówki

2. Z okazji 35 rocznicy ślubu Barbary i Franciszka o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski .      Św. Floriana

 

    Wtorek

12-02-2019

 

7.00 Śp. Władysław Pawlak    od Cierniaków i Kasołków z Kotlina
7.30 Śp. Maria Urbaniak    od Ilony Dobieszewskij i Maghdy Przegoń z rodziną z Ostrowa
18.00  Śp. Władysława Kałużna     od rodziny Dobrowolskich, Kantczaków , od sąsiadów Urszuli i Mariana Majer   MBCZ
 

Środa

 

13-02-2019

 7:00 Śp. Andrzej Jerzyk  od siostry Marii z mężem i dziećmi
7.30 Śp. Lech Radomski  od Piotra i Pawła Tanasiów , rodziny Kępińskich z Gutowa  
18.00 Nowenna : Śp. Bolesława 4 rocznicę i Stefana Marciszek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące   i za zmarłych  Św. Floriana
 

Czwartek

 

14-02-2019

7:00  Śp. Andrzej Drapik      od  szwagra Witka z rodziną  z Witaszyc , od szwagra Piotrka z rodziną .
7:30 Śp. Paweł  Wawrzyniak od rodziny Talagów i Młyńczyków z Kowalewa
Świętych Cyryla I Metodego 18.00  Śp.  Maria Wolińska od Kazimierza Grasia, rodziny Kantorskich , od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi Zespołu Szkół Przyrodniczo – Technicznych CKW Marszew  Kościół MBCZ
    Piątek

 

15-02-2019

7:00 Śp. Dorota Czaplicka     od Michała i Hanny karalus , od rodziny Frencel i Bartoszek       
7.30 Śp. Urszula i Jerzy Baran   od  Ewy i Andrzeja Grzesiaków z rodziną
18.00 Śp. Piotr Kuznowicz w 11 rocznicę śmierci      Św. Floriana
 

Sobota

16-02-2019

7:00 Śp.  Antoni Janiak      od syna Sebastiana z rodziną
7.30 Śp.  Lech Radomski  od Lucyny i Stanisława Janiaków, Przyjaciół Wydziału Promocji UMiG Pleszew
15.00 Z okazji 90 rocznicy urodzin Lidii Liwerskiej o zdrowie i Boże Błogosławieństwo Św. Florian 
18.00 Śp. Irena Pawłowska od Felicji Wojtkowiak , od Zbigniewa i Lidii Pawłowskiej z dziećmi       kościół MB CZ
 

VI  Niedziela     Zwykła  

17-02-2019

7:oo
  1. Dziękczynno – błagalna w intencji Włodzimierza
  2. Śp. Dorotę Czaplicką od męża oraz córki Aleksandry z Piotrem
9:15 Śp. Janinę Haak
10:3o Śp. Wiesław Jagłę
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
18:3o Śp. Lech Radomski od właścicieli i Pracowników Firm WENTCHOM i SOLARPLUS, od Reginy Plewa Gad  z rodziną

 

 

 

 

Niedziela 10   luty  2019 godzina 11.45

 

 

Śp. Maria Szkudlarek od emerytowanych nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pleszewie ,  od społeczności „ Pleszewskiej Dwójki” w intencji wspaniałego pedagoga dla którego przyjaźń , życzliwość i poszanowanie drugiego człowieka były zawsze najwyższym dobrem.

Śp. Zofia Ratajczyk od Teresy i Tadeusza Politowiczów z dziećmi , od rodziny Juraczyków ,

Śp. Genowefa Kałużna od Agnieszki i Marka Przybysz z Julką , od koleżanek Elżbiety i Grażyny ,

Śp.  Elżbieta Kasprzak od rodziny Jachników ,  od Sabiny Glapy z rodziną

Śp. Stefan Matusiak od Andrzeja Kapałki  z żoną i rodziną, od brata Stanisława z rodziną ,

Śp. Ryszard Keller od syna z żoną i dziećmi , od wnuka Piotra  z żoną   

 

Środa  13 luty 2019 godzina 18.00

 

Śp. Janina Frąszczak od rodziny Cieślaków , od rodziny Ordziniaków i Głubiszów

Śp. Marian Wachowiak od szwagra Mariana z rodziną  z Wrocławia, rodziny Majewskich i Sopniewskich

Śp. Jan Gulczewski od kuzyna Lecha z rodziną , od Teresy Nowickiej z rodziną

Śp. Władysława Józefiak od chrześniaczki Eli z rodziną i Krzysztofa z rodziną , od sąsiadów z bloku Kochanowskiego klatka 3

Śp. Roman Augustyniak od szwagra Mieczysława , chrześniaka Wojciecha z rodziną ,

Śp. Wanda Jakubowska od rodziny Uciechowskich , od rodziny Woźniaków z Głogowa , 

 

 

 

Niedziela 17  luty 2019 godzina 11.45

 

Śp. Ryszard Biadała  od kolegi Janka z Kowalewa , od Pawła Galbierskiego z rodziną 

Śp. Leon Binkowski od chrześniaka Wojciecha Mizgiera z rodziną , od Bolesława Tuczyńskiego z rodziną ,

Śp. Elżbieta Kasprzak od rodziny Kurczabów  z Ostrowa , od Agaty i Piotra Glapa,

Śp. Stefan Matusiak od rodziny Wrzeszczyńskich , rodziny Pietrzaków z Dobrzycy

Śp. Genowefa Kałużna od parcowników Banku PKO Bank Polski I oddział Pleszew, od Grona Pedagogicznego LO im. Stanisława Staszica Pleszew, od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Kazimierz Świątek od rodziny Gawłowiczów i Geadig , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

 

 

IV Niedziela Zwykła

3-02-2019

7:oo Śp. Ewa Karbowniczek od rodziny  Wojtczaków i sąsiadów z Bloku ul. Osiedlowa
9:15 1.Śp. Irena I rocznicę śmierci , Jana 13 rocznicę śmierci  Zawiślaków

2. Śp. Tadeusz i Władysław Dąbkiewicz  

10:3o Śp. Jan , Helena , Jan , Bogdan Szymańscy
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz za zmarłych
18:3o Śp. Henryk Podymski od Dariusza i Małgorzaty Sudolskich, od Franciszki Cierniak i Grażyny Kostek z rodzinami , od szwagierki Teresy Kubiak i szwagra Józefa z Anią . Św. Floriana
Poniedziałek  

    4-02-2019

 

7:oo Śp. Helena Kołodziejczak  od Eugeniusza i Marii Czajka
7.30 Śp. Anna Bojanowska od rodziny Wolińskich                                                                                                                                                                                                   
18.00 Śp. Lech Radomski od Janusza z rodziną , od Wandy Osuch z rodziną     Św. Floriana
 

    Wtorek

5-02-2019

 

7.00 Śp. Mieczysław Regulski   od siostrzeńca Zbigniewa z rodziną
7.30 Śp. Urszula Baran   od brata Adama z żoną
18.00  Śp. Helena Pietruszka    od Piotra Wilczyńskiego z rodziną  MBCZ
 

Środa

 

6-02-2019

 7:00 Śp. Władysław Pawlak od córki Doroty z rodziną
7.30 Śp. Maria Urbaniak od syna Romana z żoną Marią
18.00 Nowenna : Śp. Irenę Pawłowską od Matek Żywego Różańca MB Nieustającej Pomocy  i za zmarłych  Św. Floriana
 

Czwartek

 

7-02-2019

7:00  Śp. Dorotę Czaplicką     od  Pracowników Domu Dziecka i Pogotowia Opiekuńczego w Pleszewie od Bożeny Przybył z rodziną
7:30 Śp. Maria i Stanisław Wodeccy
  18.00  Śp.  Henryk  Stenclik   1 rocznicę śmierci od żony , dzieci i wnuków
    Piątek

 

8-02-2019

7:00 Śp. Maria Urbaniak     od wnuka Pawła z rodziną      
7.30 Śp. Andrzej Jerzyk  od siostry Sabiny z mężem i dziećmi i wnukami
16.30 W intencji Niny Marianny i rodziców z okazji chrztu świętego MBCZ
18.00 Śp. Lech Radomski od Zofii Mróz, od sąsiadów z klatki A    Św. Floriana
 

Sobota

9-02-2019

7:00 Śp.  Andrzej Drapik     od rodziny Szczecińskich i Wolbachów
7.30 Śp.  Helena Kołodziejczak od pracowników Restauracji Acwador  i Pracowników Firmy Acwador
17.00 Z Okazji 18 rocznicy urodzin Mikołaja Juszczaka – Wspólnota
18.00 1. Śp. Bronisława i Władysław Staniszewscy

2. Z okazji 50 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Eugenii i Józefa Biadałów w podziękowaniu za otrzymane łaski , z prośbą o dalszą Bożą Opiekę         kościół MB

 

V Niedziela     Zwykła  

10-02-2019

7:oo Śp. Czesław 1 rocznicę śmierci  , Andrzej Michalscy
9:15 Śp. Jan Kozikowski, Helena i Franciszek Wegner
10:3o Śp. Irena i Kazimierz Biernat
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
18:3o Śp. Cecylia Zięciak od rodziny Bursztynowiczów , od Kuzyna Ryszarda Krupińskiego z rodziną , od rodziny Bartczaków

 

Niedziela 3  luty  2019 godzina 11.45

 

Śp. Maria Kowalska od Alicji Andruszewskiej , od rodziny Adamskich i Tonickich z Gniezna , od brata z rodziną ,

Śp. Romuald Biliński od Andrzeja Jędruszka, od Artura Waltera z rodziną , od Firmy Andromet ,

Śp. Józef Kostuj od od koleżane i kolegów syna Hieronima z Firmy Trasko- Stal  Ostrów Wielkopolski , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Stanisława Balcer od rodziny Rubryckich , od rodziny Frąszczaków , od brata Czesława i siostrzeńca Andrzeja z rodziną

Śp. Janina Grudziak od Anety i Kazimierza Rybaków , od rodziny Walczaków ,

Śp. Stanisław Szkudlarek od od Krystyny, Wandy, Marka Taczanowskich z Kożuchowa , od szwagra Zygfryda i Wiesławy ,

 

Środa  6 luty 2019 godzina 18.00

 

Śp. Helena Kasprzak od  chrześniaczki Marii Durskiej z rodziną , od sąsiadów Nowaczyków i Adamskich

Śp. Andrzej Lewandowski od Chóru męskiego Harmonia w Pleszewie , od koleżanek i kolegów z Chóru Parafialnego

Śp. Pawła Słojewskiego od chrześniaka Norberta z rodziną  i rodziny Mielcarek,  od rodziny Dedyków

Śp. Krzysztof Prędki od rodziny Tomaszczaków , rodziny Walendowskich

Śp. Czesław Żuchowski od Bogumiła Pisarskiego z rodziną ,  od Romualda Bartosika z rodziną i pracowników Kawiarni Muzealna z Gołuchowa ,

Śp. Kazimierz Świątek od Małgorzaty i Tomasza Krawczyków , od rodziny Szuszczyńskich

 

Niedziela 10  luty 2019 godzina 11.45

 

Śp. Maria Szkudlarek od emerytowanych nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pleszewie ,  od społeczności „ Pleszewskiej Dwójki” w intencji wspaniałego pedagoga dla którego przyjaźń , życzliwość i poszanowanie drugiego człowieka były zawsze najwyższym dobrem.

Śp. Zofia Ratajczyk od Teresy i Tadeusza Politowiczów z dziećmi , od rodziny Juraczyków ,

Śp. Genowefa Kałużna od Agnieszki i Marka Przybysz z Julką , od koleżanek Elżbiety i Grażyny ,

Śp.  Elżbieta Kasprzak od rodziny Jachników ,  od Sabiny Glapy z rodziną

Śp. Stefan Matusiak od Andrzeja Kapałki  z żoną i rodziną, od brata Stanisława z rodziną ,

Śp. Ryszard Keller od syna z żoną i dziećmi , od wnuka Piotra  z żoną    

 

III Niedziela Zwykła

27-01-2019

7:oo Śp. Henryk Podymski od Pracowników Przedszkola Miś Uszatek z Pleszewa, od Stanisława Podymskiego z rodziną z  Gołuchowa,
9:15 Śp. Lech Radomski od Majchrzaków i Wyglaraków ,  Janiny i Urszuli Wieruszewskich z wujkiem Adzilem Coppyn /kopejn /
10:3o I rocznicę urodzin Juliana , 4 rocznicę urodzin Michała
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz za zmarłych
18:3o Śp. Ewa Karbowniczek od cioci Maryli , Hani i Jurka, od chrzestnego Jana i Beaty z dziećmi    Św. Florian
Poniedziałek  

    28-01-2019

Św. Tomasza z Akwinu 

7:oo Śp. Maria Wolińska od kuzyna Ryszarda z rodziną z Kotlina i od rodziny Gilów
7.30 Śp. Andrzej Drapik  od rodziny Drapików z Gorzowa
18.00 Śp. Cecylia Zięciak       od sąsiadów z bloku z ulicy Zielona 8 , od Genowefy Urbaniak z rodziną
 

    Wtorek

29-01-2019

 

7.00 Śp. Lech Radomski od Ewy i Zbyszka Radomskich z Wrocławia , od Kaźmierczaków z Pleszówki
7.30 Śp. Tadeusz Krawczyk od rodziny Krystek i Zimniak
18.00  Śp. Irenę Bartczak  od Zdzisławy z rodziną , od Teresy Stasiak z rodziną
 

Środa

 

30-01-2019

 7:00  Śp. Dorotę Czaplicką     od  sąsiadów  z ulicy Zielonej i Kwiatowej
7.30 Śp.  Irena Telekowiec  od siostry Władysławy z rodziną
18.00 Śp. Maria Wolińska    od  Koleżanek z klasy Technikum Ekonomicznego
 

Czwartek

 

31-01-2019

7:00 Śp. Maria Wolińska    od rodziny Walkowiaków i Sylwestra kupczyka z Rąbczyna
7:30 Śp. Anna Bojanowska od Krystyny Laskowskiej                                                                                                                                                                                                      
  18.00  Śp. Urszula Piotrowska 30 rocznicę śmierci i Mieczysława Piotrowskiego 2 rocznicę śmierci intencje 2016
    Piątek

 

1-02-2019

7:00 Śp. Irena Bartczak    od rodziny Janiny Krawczyk, od Grzegorza Frąszczaka z rodziną     
7.30 Śp. Mieczysław Regulski od Pawła Jendrasiaka z rodziną
18.00 1. Śp. Ewa Karbowniczek od rodziny Kramerów , od Barbary Szychowiak z córkami

2. W Intencji MRMSJ – w intencji Światowych Dni Młodzieży w Panamie , o zgodę w Ojczyźnie , w rodzinach o dar pojednania i pokoju.   MBCZ

 

Sobota

2-02-2019

7:00 Śp.  Dorota Czaplicka    od Jolanty i Marka Hyżych i od rodziny Gyuterów z Ostrowa
9.00 Śp.  Maria i Jan Fabisiak
16.30 Śp. Andrzej Drapik od Ireny Drapik z rodziną
18.00 Śp. Maciej Kulesza  od Bartłomieja i Sylwii Nowak     kościół MB
 

IV Niedziela     Zwykła  

3-02-2019

7:oo Śp. Ewa Karbowniczek od rodziny  Wojtczaków i sąsiadów z Bloku ul. Osiedlowa
9:15 1.Śp. Irena I rocznicę śmierci , Jana 13 rocznicę śmierci  Zawiślaków

2. Śp. Tadeusz i Władysław Dąbkiewicz  

10:3o Śp. Jan , Helena , Jan , Bogdan Szymańscy
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
18:3o Śp. Henryk Podymski od Dariusza i Małgorzaty Sudolskich, od Franciszki Cierniak i Grażyny Kostek z rodzinami , od szwagierki Teresy Kubiak i szwagra Józefa z Anią .

 

 

Niedziela 27 stycznia 2019 godzina 11.45

Śp. Leon Binkowski od Albiny Czyż i Stefanii Kardas , od sąsiadów Jankowskich, od Barbary Pachura z rodzina

Śp. Stanisław Żuchowski od Eugeniusza Kowalskiego z rodziną , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Kazimierz Świątek  od Zakładu Budowlanego Henryka Krzysztofiaka  od rodziny Borkowskich

Śp. Zofia Ratajczyk od wnuczki Edyty z rodzina , od wnuczki Małgorzaty , od Krystyny Łyskawki

Śp. Wanda Jakubowska od rodziców i dzieci z Przedszkola z Piekarzewa , od Romana Lisiaka z rodziną

Śp. Marian Liberacki  od kuzynki Zofii Dera z Piekarzewa , od Czesława Krawczyka z rodziną z Piekarzewa

Środa 30stycznia 2019 godzina 18.00

 

Śp. Kazimierz Świątek od szwagra Adama z rodziną , od wydziału Rozwoju i Analiz i Kierownika Promocji

Śp. Czesław Żuchowski od zięcia Wiśniewskiego z rodziną, od Karaśkiewiczów z dziećmi , od rodziny Żuchowskich z ul. Poznańskiej

Śp. Krzysztof Prędki od rodziny Wodyńskich , od Andrzeja Walendowskiego z rodziną , od Beaty z córkami ,

Śp. Paweł Słojewski od Stasiaków z Pleszówki , od Furmaniaków z Rokutowa, od siostry Mieczysławy z rodziną  

Śp. Andrzej Lewandowski od Jarosława Wybierały z żoną i córką , od Grażyny i Jurka Ferenców , od Wiesławy Marciniak z rodziną i Czesławy Kostujak

Śp. Helena Kasprzak od wnuczki Anny z rodziną , od zięcia Wojciecha , od rodziny Żdziepkowskich

 

Niedziela 3 luty 2019 godzina 11.45

 

Śp. Maria Kowalska od Alicji Andruszewskiej , od rodziny Adamskich i Tonickich z Gniezna , od brata z rodziną ,

Śp. Romuald Biliński od Andrzeja Jędruszka, od Artura Waltera z rodziną , od Firmy Andromet ,

Śp. Józef Kostuj od od koleżane i kolegów syna Hieronima z Firmy Trasko- Stal  Ostrów Wielkopolski , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Stanisława Balcer od rodziny Rubryckich , od rodziny Frąszczaków , od brata Czesława i siostrzeńca Andrzeja z rodziną

Śp. Janina Grudziak od Anety i Kazimierza Rybaków , od rodziny Walczaków ,

Śp. Stanisław Szkudlarek od od Krystyny, Wandy, Marka Taczanowskich z Kożuchowa , od szwagra Zygfryda i Wiesławy ,

 

II Niedziela Zwykła

20-01-2019

7:oo Śp. Jan Bugzel 7 rocznica śmierci
9:15 Śp. Urszula Baran od męża oraz syna z żoną i dziećmi
10:3o Śp. Józef Richter 4 rocznica śmierci
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz za zmarłych
18:3o Śp. Jacek Kardas 5 rocznica śmierci
Poniedziałek  

    21-01-2019

Dzień Babci

7:oo Śp. Ewa Karbowniczek od rodziny Kurczabów , Niespodzianych , Andrzejaków
7.00 Śp. Cecylię Zięciak od Stefanii i Andrzeja Polaków, od Anny oraz kingi z rodzinami
7.30 Śp. Marię Wolińską      od Pracowników Wydziału Rolnictwa byłego Urzędu Wojewódzkiego w Kaliszu od rodziny Jakóbczaków z Lenartowic
 

    Wtorek

22-01-2019

Dzień Dziadka

7.00  Śp. Irenę Bartczak  od chrześniaka Mirosława z rodziną , od Władysława Marcinkowskiego z rodziną
7.00 Śp. Andrzej Drapik   od sąsiadów z ulicy Reja klatka c
7.30 Śp. Paweł Wawrzyniak od córki Justyny z rodziną
 

Środa

 

23-01-2019

 7:00  Śp. Zenona Mianowskiego    od Pawła Sułczyńskiego z rodziną , od Janiny I Jerzego Borowczyk z rodziną , Marioli i Jacka Długoszek  z Potarzycy
7.00 Śp.  Kazimierz Kubisiak  od Emilii Konowalczyk
7.30 Śp. Andrzej Drapik   od chrześniak Zbigniewa z Szamarzewa z rodziną
 

Czwartek

 

24-01-2019

7:00 Śp. Władysława Kałużna   od Violety i córki Katarzyny z Pleszewa , od sąsiadów Danuty i Zbigniewa Niedzielów
7:00 Śp. Maria Wolińska   od rodziny Malmurów , od Romana Kupczyka z rodziną                                                                                                                                                                                                     
  7.30  Śp. Marian Gramala od Michała Jereszyńskiego
    Piątek

 

25-01-2019

7:00 Śp. Dorota Czaplicka   od rodziny Mąkoszów  z Ostrowa Wielkopolskiego, od Andrzeja i Ireny Bugzel z rodziną     
7.30 Śp. Helena Kołodziejczak od rodziny Jędrzejczaków i Staszaków , od Krzysztofa Żychlewicza z rodziną
18.00 Śp. Zenon Mianowski   od kolegów z Pleszewa  Św. Florian
 

Sobota

26-01-2019

7:00 Śp.  Władysława Kałużna   od Tymoteusza Grzędzielewskiego z rodziną , od chrześniaczki  Ireny z mężem
7.30 Śp.  Irena Bartczak   od Grona Pedagogicznego i wszystkich Pracowników Zespołu Szkolnoprzedszkolnego w Jedlcu, od chrześniaczki Grażyny z rodziną z Lutyni
18.00 Śp. Jan Nowicki  od Anny i Roberta Jaśkowaików  i od rodziny Borkowskich    kościół MB
 

III Niedziela     Zwykła  

27-01-2019

7:oo Śp. Henryk Podymski od Pracowników Przedszkola Miś Uszatek z Pleszewa, od Stanisława Podymskiego z rodziną z  Gołuchowa,
9:15 Śp. Lech Radomski od Majchrzaków i Wyglaraków ,  Janiny i Urszuli Wieruszewskich z wujkiem Adzilem Coppyn /kopejn /
10:3o I rocznicę urodzin Juliana , 4 rocznicę urodzin Michała
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
18:3o Śp. Ewa Karbowniczek od cioci Maryli , Hani i Jurka, od chrzestnego Jana i Beaty z dziećmi    Św. Florian

 

  

Niedziela 20 stycznia 2019 godzina 11.45

 

 

Śp. Ryszard Biadała od siostrzenicy Joanny z rodziną , od kolegów Koła Łowieckiego 23 Darzbór w Plesze

Śp. Stanisław Żuchowski od kuzynki Geni Jędrzejczak , od Henryka Wrońskiego

wie

Śp. Bogdan Wojtczak od rodziny Grzeskiewiczów i Dębskich , od chrześniaczki Ilony , rodziny Spalonych i

Kilekibów, od Lucyny Mazurek z Pogrzybowa z rodziną

Śp. Maria Szkudlarek od bratowej Wandy i rodziny Koralewskich, od chrześniaka Tomasza z rodziną

Śp. Teresa Karmelska od córki Marii z mężem , od chrześniaczki Urszuli z rodziną i zakładu Pogrzebowego

Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Czesław Żuchowski od Żuchowskich i Wasielewskich z Dobrej Nadziei , od Marii i Edwarda Patelskich ,

od siostry Genowefy,

 

Niedziela 27 stycznia 2019 godzina 11.45

Śp. Leon Binkowski od Albiny Czyż i Stefanii Kardas , od sąsiadów Jankowskich, od Barbary Pachura z rodzina

Śp. Stanisław Żuchowski od Eugeniusza Kowalskiego z rodziną , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Kazimierz Świątek  od Zakładu Budowlanego Henryka Krzysztofiaka  od rodziny Borkowskich

Śp. Zofia Ratajczyk od wnuczki Edyty z rodzina , od wnuczki Małgorzaty , od Krystyny Łyskawki

Śp. Wanda Jakubowska od rodziców i dzieci z Przedszkola z Piekarzewa , od Romana Lisiaka z rodziną

Śp. Marian Liberacki  od kuzynki Zofii Dera z Piekarzewa , od Czesława Krawczyka z rodziną z Piekarzewa

 

Uroczystość Chrztu

Pańskiego

13-01-2019

7:oo Śp. Władysława Hadrzyński i zmarłych z rodziny Hadrzyńskich
9:15 Śp. Mieczysław Sopniewski 6 rocznica śmierci
10:3o
  1. Śp. Edwarda Horoszkiewicz od Danuty Rodkiewicz z rodziną
  2. Dziękując za otrzymane łaski przez 40 lat małżeństwa Anny i Janusza , proszą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz za zmarłych
18:3o Śp. Stanisława Kończalik od bratowej Janiny z córkami
Poniedziałek  

    14-01-2019

7:oo Śp. Ewa Karbowniczek od kuzyna Rafała z rodziną , od wujka Andrzeja z żoną Elżbietą
7.00 Śp. Cecylię Zięciak od wnuka Krzysztofa z żoną , Krystyny i Adriana Kuleszów
7.30 Śp. Irenę Bartczak     od rodziny Fabiszczaków
 

    Wtorek

15-01-2019

7.00  Śp. Zenona Mianowskiego od Haliny Rożek i córki Patrycji z rodzinami, od rodziny Monkoszów
7.00 Śp. Władysława Kałużna  od rodziny Tyczyńskich z Marszewa
7.30 Śp. Maria Wolińska  od kuzynki Bożeny z rodziną i Kingi z rodziną
 

Środa

 

16-01-2019

 7:00  Śp. Irena Pawłowska   od sąsiadów z ulicy Mieszka z bloku 2 klatka B
7.30 Śp. Dorotę Czaplicką od siostry Barbary z rodziną i od kuzyna Józefa z rodziną
18.00 Śp. Antonina  Dżyga  1 rocznicę śmierci   
 

Czwartek

 

17-01-2019

7:00 Śp. Lech Radomski  w dniu urodzin od żony Wandy
7:00 Śp. Marian Gramala  od żony Marii z synem Zbyszkiem                                                                                                                                                                                                     
  7.30  Śp. Helena Wojtczak , Roman Wojtczak
    Piątek

 

18-01-2019

7:00 Śp. Władysława Kałużna  od bratowej Geni Majewskiej, od Arlety, Danki , Ilony z rodzinami, od kuzynki Ireny z rodziną z Witaszyc     
7.00 Śp. Maria Wolińska od  kuzynki Marii z rodziną , od kuzynki Haliny z rodziną     
7.30 Śp. Kazimierz Kubisiak  od rodziny  Tignerów
 

Sobota

19-01-2019

7:00 Śp. Henryk Podemski  od Pani Janiny Krawczyk, od rodziny Stasiaków i Gilów
7.30 Śp.  Cecylia Zięciak   od Matek z Żywego Różańca , od Firmy i Zarządu i Pracowników EKO –CENTER
18.00 Śp. Leokadia Kwiecińska od Bożeny, Michała i Karoliny Stróżyk   kościół MB
 

Niedziela     Zwykła  

20-01-2019

7:oo Śp. Jan Bugzel 7 rocznica śmierci
9:15 Śp. Urszula Baran od męża oraz syna z żoną i dziećmi
10:3o Śp. Józef Richter 4 rocznica śmierci
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
18:3o Śp. Jacek Kardas 5 rocznica śmierci

 

 

 

 

Niedziela 13  stycznia   2019 roku  godzina 11.45

 

Śp. Grzegorz Politowicz od córki Karoliny z mamą i wujem Bogumiłem Kolińskim , od kuzyna Tadeusza z rodziną .

Śp. Teodora Ryszewska od bratowej Zofii i chrześniaka Darka z rodziną , od Anny Mazurek Iwony Drzewieckiej i Danuty Kozikowskiej z rodzinami.

Śp. Barbara Kaczmarek od rodziny Wożniaków z Marszewa , od Julii i Zenona Prusinoiwskich Wandy Puzio i Anny Wawrzyniak Madajczyk z Kujaw

Śp. Roman Augustyniak od Iwony Szubert i Hanny Krawczyk z rodzinami , od siostry Anieli z rodzina

Śp. Władysława Józefiak od chrześniaka Darka Lewicz z rodziną , od Pracowników Domu Dziecka w Kaliszu

Śp. Jan Gulczewski od Jakuszewskich z dziećmi , Tomasza Augustniaka , od rodziny Perczyńskich z Pieruszyc.

 

 

Niedziela 20 stycznia 2019 godzina 11.45

 

 

Śp. Ryszard Biadała od siostrzenicy Joanny z rodziną , od kolegów Koła Łowieckiego 23 Darzbór w Plesze

Śp. Stanisław Żuchowski od kuzynki Geni Jędrzejczak , od Henryka Wrońskiego

wie

Śp. Bogdan Wojtczak od rodziny Grzeskiewiczów i Dębskich , od chrześniaczki Ilony , rodziny Spalonych i

Kilekibów, od Lucyny Mazurek z Pogrzybowa z rodziną

Śp. Maria Szkudlarek od bratowej Wandy i rodziny Koralewskich, od chrześniaka Tomasza z rodziną

Śp. Teresa Karmelska od córki Marii z mężem , od chrześniaczki Urszuli z rodziną i zakładu Pogrzebowego

Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Czesław Żuchowski od Żuchowskich i Wasielewskich z Dobrej Nadziei , od Marii i Edwarda Patelskich ,

od siostry Genowefy,

 

 

 

 

 

Uroczystość Objawienia Pańskiego

6-01-2019

7:oo Śp. Romana Błaszczyka od Tomasza Błaszczyka z rodziną
9:15 ŚP. Józef  Grochowicki
10:3o Śp. Marian Gramala od rodziny Richter
11:45
  1. W intencji Parafian i Dobroczyńców za zmarłych
  2. W intencji Powiatu Pleszewskiego
18:3o
  1. Śp. Robert Kalinowski od Moniki Magdy i Grzegorza
  2. 40 rocznicę ślubu Czesława i Eugeniusz Glapińscy  
 

    7-01-2019

7:oo Śp. Cecylię Zięciak  od syna Mariana
7.00 Śp. Irenę Bartczak od sąsiadów z ulicy Młyńskiej
7.30 Śp. Władysława Kałużna  od Dominika Rusinka z rodziną      
 

 

8-01-2019

7.00  Śp. Lech Radomski od szwagra Henryka  z rodziną
7.00 Śp. Zenona Mianowskiego od rodziny Rusinków , od chrześniaczka Mariusza z rodziną
7.30 Śp. Irena Pawłowska od Władysława Piekuta , sąsiadów z ulicy Reja 8 klatka A
 

Środa

 

9-01-2019

 7:00  Śp. Maria Wolińska  od sąsiadów z ulicy Reja 8 klatka D
7.00 Śp. Dorotę Czaplicką od Stowarzyszenia Razem dfla Ziemi Pleszewskiej i rodziny Kuberków   
7.30 Śp. Kazimierz Kubisiak  od córki Marioli z rodziną   
 

Czwartek

 

10-01-2019

7:00 Śp. Władysława Kałużna  od rodziny Sikorskich i Tyczyńskich
7:00 Śp. Antoni Janiak  od syna Cezarego z rodziną                                                                                                                                                                                                    
  7.30  Śp. Andrzej Drapik  od siostry Stanisławy z rodziną
    Piątek

 

11-01-2019

7:00 Śp. Ewa Karbowniczek  od Urszuli i Kazimierza Dolaty, od rodziny Stachowiak     
7.00 Śp. Maria Wolińska od  rodziny Biegańskich z Gałązek Małych     
7.30 Śp. Irena Pawłowska od rodziny  Sniegola , od sąsiadów z ulicy Reja 6  z klatki b
 

Sobota

12-01-2019

7:00 Śp. Henryk Podemski  od lokatorów z bloku Zielona 1 , od Beaty i Izy z rodzinami  
7.30 Śp.  Lech Radomski  od Haliny i Stanisława Wasielewskich z rodzina
18.00 Z okazji 40 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Urszuli i Czesława o zdrowie i Boże Błogosławieństwo  kościół MB
Chrztu Pańskiego

Niedziela  

13-01-2019

7:oo Śp. Władysława Hadrzyński i zmarłych z rodziny Hadrzyńskich
9:15 Śp. Mieczysław Sopniewski 6 rocznica śmierci
10:3o
  1. Śp. Edwarda Horoszkiewicz od Danuty Rodkiewicz z rodziną
  2. Dziękując za otrzymane łaski przez 40 lat małżeństwa Anny i Janusza , proszą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata
11:45 W intencji Parafian i Dobroczyńców oraz za zmarłych
18:3o Śp. Stanisława Kończalik od bratowej Janiny z córkami

 

 

 

 

Niedziela 6  stycznia   2019 roku  godzina 11.45

 

Śp. Marian Wachowiak od Ani Mądrzak z rodziną , od rodziny Richterów z Pleszewa  od chrześniaka Ryszarda z rodziną ,

Śp. Bogdan Twardowski od Zakładu Pogrzebowego Arka Piotra i Zofii Golińskich , od Roberta Matyniaka i Karoliny Jezierskiej

Śp. Janina Frąszczak od Iwony i Jarka Kozłowiczów z rodziną  , od Marii Frąszczak z Pleszewa

Śp. Leon Binkowski od Barbary i Tadeusza Jaroszewskich z rodziną , od emerytowanych nauczycieli ze szkoły nr. 1 i 2

Śp. Wanda Zagórska od siostry Ireny z mężem , od rodziny Kopijów

Śp. Stanisław Pawuła od Janiny Jenerowicz z rodziną , od rodziny Trawińskich z Sobótki , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich 

 

Niedziela 13 stycznia 2019 godzina 11.45

Śp. Grzegorz Politowicz od córki Karoliny z mamą i wujem Bogumiłem Kolińskim , od kuzyna Tadeusza z rodziną .

Śp. Teodora Ryszewska od bratowej Zofii i chrześniaka Darka z rodziną , od Anny Mazurek Iwony Drzewieckiej i Danuty Kozikowskiej z rodzinami.

Śp. Barbara Kaczmarek od rodziny Wożniaków z Marszewa , od Julii i Zenona Prusinoiwskich Wandy Puzio i Anny Wawrzyniak Madajczyk z Kujaw

Śp. Roman Augustyniak od Iwony Szubert i Hanny Krawczyk z rodzinami , od siostry Anieli z rodzina

Śp. Władysława Józefiak od chrześniaka Darka Lewicz z rodziną , od Pracowników Domu Dziecka w Kaliszu

Śp. Jan Gulczewski od Jakuszewskich z dziećmi , Tomasza Augustniaka , od rodziny Perczyńskich z Pieruszyc.

 

Uroczystość Świętej Rodziny    

30-12-2018

7:oo Śp. Henryk Podymski od Wnuczki Agaty z rodziną
9:15 Śp. Krystyna i Stefan Orzechowscy
10:3o Śp. Aleksander Grzegorczyk od wnuków Mikołaja, Maksymiliana i Szymona z rodz.
11:45 W intencji  Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych  + chrzest Teresa Maria
18:3o Śp. Zdzisław Kalinowski od rodz. Grochowickich, Skrzypniaków od Justyny i Macieja Andrzejczaków z mamą Święty Florian
 

    31-12-2018

7:oo Śp. Ewa Karbowniczek od brata Piotra z rodziną
7.30 Śp. Cecylia Zięciak od wnuczki Renaty z mężem , prawnuka Mateusza z żoną i prawnukiem Borysem
18.00 Śp. Zygmunt Marcinek od siostry Teresy z córką Iwoną     
  24.00 Masza dziękczynna i błagalna.
 

Nowy Rok  

   Wtorek

 

1-01-2019

7.00  W intencji Parafian i Dobroczyńców  
9.15 Śp. Cecylia Zięciak  od Janiny Wnuk z rodziną
10.30 Śp. Józefa Wojtkowiaka w 16 rocznicę śmierci
11.45 Śp. Irenę Bartczak od wnuków i prawnuków
18.30 Śp. Lecha Radomskiego od córki Justyny i Moniki                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
 

Środa

 

2-01-2019

 7:00  Śp. Henryk Podymski od brata Stanisława z rodziną i chrześniaczki Magdaleny  z rodziną  i brata Edmunda
7.00 Śp. Irenę Bartczak od koleżanek z Centrali Nasiennej  
7.30 Śp. Zenon Mianowski od współlokatorów z ulicy Lipowej i Mirosławy Kosińskiej  
 

Czwartek

 

3-01-2019

7:00 Śp. Ewa Karbowniczek od cioci Krystyny Pawlaczyk
7:00 Śp. Władysława Kałużna od syna Radosława z rodziną                                                                                                                                                                                                   
  7.30  Śp. Maria Wolińska od Leszka Kupczyka  z rodziną
    Piątek

 

4-01-2019

7:00 Śp. Cecylia Zięciak od wnuka Błażeja z rodziną     
7.30 Śp. Maria Wolińska od chrześniaczki Joanny z mamą i siostrą    
18.00 W Intencji Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa
 

Sobota

5-01-2019

7:00 Śp. Lecha Radomskiego od teściowej i szwagierki Danuty
7.30 Śp.  Władysława Kałużna od syna Dariusza z rodziną
18.00 Śp. Zygmunt Marcinek od chrześniaczki Agnieszki z rodziną  kościół MB
 Uroczystość Objawienia Pańskiego

Niedziela  

6-01-2019

7:oo Śp. Romana Błaszczyka od Tomasza Błaszczyka z rodziną
9:15 ŚP. Józef  Grochowicki
10:3o Śp. Marian Gramala od rodziny Richter
11:45
  1. W intencji Parafian i Dobroczyńców za zmarłych
  2. W intencji Powiatu Pleszewskiego
18:3o
  1. Śp. Robert Kalinowski od Moniki Magdy i Grzegorza
  2. 40 rocznicę ślubu Czesława i Eugeniusz Glapińscy  

 

 

Niedziela 30  grudnia   2018 godzina 11.45

 

Śp. Maria Krupińska od Małgorzaty i Adama Adamek z synem , od Pracowników Sanepidu , od rodz. Kardasów z Ostrowa Wielkopolskiego

Śp. Janina Grudziak od rodz. Ogórkiewiczów  , od współlokatorów z ulicy Kochanowskiego klatki 3

Śp. Stanisław Szkudlarek od kuzynek Barbary, Longiny, Joanny z rodzinami, od Heleny Wylewskiej z Wrocławia,

Śp. Elżbieta Kasprzak od córki Anny z rodziną od rodziny Żdziebkowskich

Śp. Stefan Matusiak od  Władysława Oleksego z rodziną , od Bolesława Matusiaka z ul. Osiedlowej

Śp. Ryszard Keller od Zarządu i Pracowników Firmy Foster , od Pracowników Firmy Alamir

 

 

Niedziela 6  stycznia   2019 roku  godzina 11.45

 

Śp. Marian Wachowiak od Ani Mądrzak z rodziną , od rodziny Richterów z Pleszewa  od chrześniaka Ryszarda z rodziną ,

Śp. Bogdan Twardowski od Zakładu Pogrzebowego Arka Piotra i Zofii Golińskich , od Roberta Matyniaka i Karoliny Jezierskiej

Śp. Janina Frąszczak od Iwony i Jarka Kozłowiczów z rodziną  , od Marii Frąszczak z Pleszewa

Śp. Leon Binkowski od Barbary i Tadeusza Jaroszewskich z rodziną , od emerytowanych nauczycieli ze szkoły nr. 1 i 2

Śp. Wanda Zagórska od siostry Ireny z mężem , od rodziny Kopijów

Śp. Stanisław Pawuła od Janiny Jenerowicz z rodziną , od rodziny Trawińskich z Sobótki , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich 

 

 

IV Niedziela Adwentu   

23-12-2018

7:oo Śp. Maria i Jan Kosińscy
9:15 Śp. Teresa i Zdzisław Marciniakowie
10:3o Śp. Stefan Szymański
11:45 W intencji  Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych 

Śp. Wiktoria Szóstak

18:3o Zmarłych z rodziny Sikorskich, Andrzejewskich i Karpińskich
Wigilia

Poniedziałek

    24-12-2018

7:oo Śp. Tadeusz Matysiak   od rodziny Gierszewskich i Łakomych z dziećmi i wnukami, od Kasi, Ady i Marcina ze Sklepu Owocowo-warzywnego.

Śp. Antoni Janiak od córki Izabeli z rodziną

7.30 Śp. Ewa Karbowiczek     od syna Damiana i Marcina
21.30 W intencji Dzieci i Młodzieży.    
  24.00 Pasterka w intencji Parafian i Dobroczyńców
Narodzenie Pańskie

   Wtorek

 

25-12-2018

9:15  Śp.  Mieczysław Jurgawka
10.30 Śp. Dorota Trzęsicka w 18 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Trzęsickich i Polańczyków
11.45 Śp. Eugeniusz Olejniczak od szwagra Henryka z rodziną
18.30 Śp. Antoni Janiak od żony                         Matki Bożej Cz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Św. Szczepana

Środa

 

26-12-2018

 7:00  Śp. Wawrzyniec i Józef Sadowy
9.15 Śp. Marzena Węckowska , Zdzisław Węckowska Janina i Lucjan Rybarczyk
10.30 Za  Zmarłych  z rodzin Bauzów , Stachowskich i Sieradzkich
11.45 1. Śp. Maraian Marciniak od kuzynostwa Andrzeja z żoną Genowefy, Marii i Krystyny z dziećmi

 2. Śp. Ewa Huk                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

  18.30 Śp. Zygmunt Kalinowski od mamy i od siostry z rodziną Matki Bożej Cz.
 

Czwartek

 

27-12-2018

7:00 O Boże Błogosławieństwo dla Janusza Joanny, Zuzanny, Grahama, Joanny, Shauna, Sebastiana i Natalii
7:00 Śp. Kazimierz Rybak  od sąsiadów Urszuli i mariana Majer, od sąsiadów Danuty i Zbigniewa Niedziela                                                                                                                                                                                                 
  7.30 Śp. Cecylię Zięciak  od syna Andrzeja z żoną Terenią
    Piątek

 

28-12-2018

7:00 Śp. Henryk Kląskała i zmarłych z rodziny Kląskała i Furmankiewicz   
7.00 Śp.  Henryk Podymski    od wnuka Flipa   
7.30 Śp. Antoni    od Elżbiety i Zdzisława Olszanowskich   
 

Sobota

29-12-2018

7:00 Śp. Helenę Kołodziejczak     od Biernatów i Jankowskich
7.30 Śp. Ewa Karbowiczek  od siostry Barbary z rodziną  
18.00 Z okazji 16 rocznicy urodzin Łukasza     kościół MB
 

Niedziela Świętej Rodziny

30-12-2018

7:oo Śp. Henryk Podymski od Wnuczki Agaty z rodziną
9:15 Śp. Krystyna i Stefan Orzechowscy
10:3o Śp. Aleksander Grzegorczyk od wnuków Mikołaja, Maksymiliana i Szymona z rodz.
11:45 W intencji  Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych  + chrzest Teresa Maria
18:3o Śp. Zdzisław Kalinowski od rodz. Grochowickich, Skrzypniaków od Justyny i Macieja Andrzejczaków z mamą Święty Florian

 

 

Niedziela 23 grudnia   2018 godzina 11.45

Śp. Romuald Biliński od od koleżanek i kolegów z klasy córki wraz z wychowawcą, od Heleny i Stanisława

Zajączkowskich

Śp. Wanda Olejniczak od rodziny Kubiaków i Robiaków , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra

Śp. Helena Kasprzak od rodziny Musiełów z Macewa, od Macieja Nawrockiego z rodziną z Ostrowa

Śp. Maria Kowalska od rodziny Kapałka i Styś , od Renaty Kubiak

Golińskich

Śp. Józef Kostuj od  Renaty i Romualda Majchrzaków z synami, od Teresy i Mieczysława Krzak z Ostrowa

Śp. Stanisława Balcer od Haliny Jędrzejak , od Marii  Rubryckiej i rodziny Sitnickich z Kowalewa

 

 

Niedziela 30  grudnia  2018 roku  godzina 11.45

Śp. Maria Krupińska od Małgorzaty i Adama Adamek z synem , od Pracowników Sanepidu , od rodz. Kardasów z Ostrowa Wielkopolskiego

Śp. Janina Grudziak od rodz. Ogórkiewiczów  , od współlokatorów z ulicy Kochanowskiego klatki 3

Śp. Stanisław Szkudlarek od kuzynek Barbary, Longiny, Joanny z rodzinami, od Heleny Wylewskiej z Wrocławia,

Śp. Elżbieta Kasprzak od córki Anny z rodziną od rodziny Żdziebkowskich

Śp. Stefan Matusiak od  Władysława Oleksego z rodziną , od Bolesława Matusiaka z ul. Osiedlowej

Śp. Ryszard Keller od Zarządu i Pracowników Firmy Foster , od Pracowników Firmy Alamir

 

III Niedziela Adwentu   

16-12-2018

7:oo Śp. Anna Walczak od Beaty i Jacka Szklarz z rodziną
9:15 Śp. Jadwiga i Jan Tomczak
10:3o Śp. Eugeniusz Olejniczak od teściowej i szwagierki Danuty
11:45 W intencji  Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych 

 Intencji ogrodników Wielkopolskiego Związku Ogrodniczego Koło w Pleszewie

18:3o Śp. Adam Bartczak od sąsiadów z ulicy Młyńskiej Św. Floriana 
 

Poniedziałek

    17-12-2018

7:oo Śp. Zdzisław Kalinowski   od Kuzynki Maryli , Gertrudy i Janki z rodzinami , od Danuty Ptak z mężem i córką
7.30 Śp. Aleksander Grzegorczyk    od kuzyna Jana Nowickiego z rodziną
18.00  Śp. Helena, Franciszek i Jan Janiszak      
 

   Wtorek

 

18-12-2018

7:oo  Śp. Stefania Włodarczyk w 23 rocznicę śmierci  
7.30 Śp. Stefana P
18.00 Śp. Aleksander Grzegorczyk  od rodziny Bednarków      Kościół MB                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
 

Środa

 

19-12-2018

 7:oo  Śp. Marianna Tanaś    od rodziny Koziorowskich
7.30  Śp. Robert Kalinowski od rodziny Rybaków i Jędrzejaków
18.00 Śp. Anna i Stanisław Wojtkowiak oraz zmarłych z rodziny                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
 

Czwartek

 

20-12-2018

7:00 Śp. Zygmunt Kalinowski od rodziny Grochowickich i rodziny Sobczaków
7:30 Śp. Jan Sulczyński od Eugenii Jaroszewskiej , rodziny Nagodzińskich , rodziny Świątków                                                                                                                                                                                                                      
  18.00  Śp. Walentyna i Edward Biernat i zmarłych z rodziny Kaczmarków i Biernatów     kościół MB
    Piątek

 

21-12-2018

7:00 Śp. Kazimierz Rybak   od Zbigniewa z rodziną od Rogalów z rodziną
7.30 Śp.  Tadeusz Matysiak   od Janki Trawińskiej i rodziny Przybyłów  
18.00 Śp. Natalia Adamkiewicz   od Agnieszki i Mirosława Nawrockich  
 

Sobota

22-12-2018

7:00 Śp. Wiesława Urbaniak    od chrześniaka Zbigniewa z rodziną
7.30 Śp. Henryk Podymski od córki Grażyny z mężem z córką Klaudią  
18.00  Śp. Zenon Wrzeszczyński    kościół MB
 

IV Niedziela Adwentu 

23-12-2018

7:oo Śp. Maria i Jan Kosińscy
9:15 Śp. Teresa i Zdzisław Marciniakowie
10:3o Śp. Stefan Szymański
11:45 W intencji  Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych 

Śp. Wiktoria Szóstak

 

18:3o Zmarłych z rodziny Sikorskich, Andrzejewskich i Karpińskich

Niedziela 16 grudnia   2018 godzina 11.45

Śp. Stanisław Zuchowski od kuzyna Kazmierza Pery z rodziną , od rodziny Wątorów i Lajtlichów

Śp. Ryszard Biadała od kuzynki Grażyny z Jarocina z córką Marzeną z żęciem, od chrześniaka z

rodziną 

Śp. Jan Gulczewski od siostry Krystyny z mężem i rodziną , od Zofii Gauza i Januszkiewiczów,

Śp. Władysław Józefiak od Zbyszka , Barbary, Józefa i Eli z rodzinami, od rodziny Lewiczów i Gra

czyków z mamą .

Śp. Roman Augustyniak od Firmy Skamet, od Bogumiły z rodziną

Śp. Genowefa Kałużna od Kuzynki Anny Kierzkowskiej z rodziną  od szwagra Henryka z rodziną z

Pleszewa, 

Środa 19  grudnia   2018 roku godzina 18.00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Śp. Zofia Ratajczak od synowej Aleksandry , od sąsiadów Durów i Zawiejów

 Śp. Wanda Jakubowska od rodziny Zielińskich, Szklarzów , Nowackich, Golińskich i Woźniaków

Śp. Marian Liberacki od  Kuzyna Stanisława z rodziną , Jana Liberackiego z rodziną , od szwagierki Anny Przychodnej

Śp. Krzysztof Prędki od Romana Szpunta z rodziną , od córki Marty z mężem i córki Dominiki z mamą

Śp. Pawła Słojewskiego od  szefostwa i pracowników sklepu Jutrzenka , od rodziny Nadstawków z Ostrowa

Śp. Andrzej Lewandowski od szwagra Piotra z rodziną , od rodziny Marcinkowskich i Kociębów

Śp. Aleksander Górecki od sąsiadów z ulicy Mikołaja Reja 8 klatka D , od chrześniaczki Beaty z rodziną , od wnuczki Jagody z rodziną Nowackich

 Niedziela 23  grudnia  2018 roku  godzina 11.45

Śp. Romuald Biliński od od koleżanek i kolegów z klasy córki wraz z wychowawcą, od Heleny i Stanisława Zajączkowskich

Śp. Helena Kasprzak od rodziny Musiełów z Macewa, od Macieja Nawrockiego z rodziną z Ostrowa

Śp. Wanda Olejniczak od rodziny Kubiaków i Robiaków , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Maria Kowalska od rodziny Kapałka i Styś , od Renaty Kubiak

Śp. Józef Kostuj od  Renaty i Romualda Majchrzaków z synami, od Teresy i Mieczysława Krzak z Ostrowa

Śp. Stanisława Balcer od Haliny Jędrzejak , od Marii  Rubryckiej i rodziny Sitnickich z Kowalewa

 

II Niedziela Adwentu   

9-12-2018

7:oo Śp. Józef Barczyński
9:15 Śp. Jerzy Mazurek
10:3o Śp. Natalia Adamkiewicz 4 rocznica śmierci od rodziców i siostry z rodziną
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych
18:3o Śp. Jolanta Włodarczyk 21 rocznica śmierci od męża z dziećmi Św. Florian
 

Poniedziałek

    10-12-2018

7:oo Śp. Ryszard Siwek  od szwagra Władysława z żoną , od bratowej z Cieszyna i Zuzanny z rodziną
7.30 Śp. Kazimierz Rybak   od Józefa Haaka , chrześniaczki Grażyny z rodziną
18.00  Śp. Helena Bąba   od Lidii Stefaniak z rodziną , koleżanek i kolegów firmy HULTI FIL, Eweliny , Dariusza Fajka  i Moniki i Mariusza z synami.    
 

   Wtorek

 

11-12-2018

7:oo  Śp. Zdzisław Kalinowski  od Danuty i Ryszarda Kubasik z rodziną, Marii Głowackiej z rodziną
7.30 Śp. Henryk Podymski    od córki Małgorzaty z mężem
18.00 Śp. Henryk Kowalski od kuzynki Krystyny z mężem      Kościół MB                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
 

Środa

 

12-12-2018

 7:oo  Śp. Tadeusz Matysiak   od Justyny i Alfreda Górczyńskich , od Hanny i Rafała Lirów z synem
7.30  Śp. Czesława Jędrzejak
18.00 Śp. Jerzy Szpunt  od Dyrektora i pracowników Biblioteki Publicznej z Pleszewie

Śp. Ryszard Siwek   od Beaty Paluszkiewicz                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

Czwartek

 

13-12-2018

7:00 Śp. Ewa Karbowniczek  od mamy Bogusławy
7:30 Śp. Zygmunta Kalinowskiego od rodziny Głowackich i Kubasików z Broniszewic                                                                                                                                                                                                                     
  18.00  Śp. Lech Radomski od rodziny Kranzów   kościół MB
    Piątek

 

14-12-2018

7:00 Śp. Kazimierz Rybak   od Doroty i Marka Lewandowskich z córkami od siostrzenic Sabiny, Romualdy  i Aliny
7.30 Śp.  Ryszard Biadała   mamy Kazimiery i Siostry Ireny z mężem  
18.00 Śp. Helena i Czesław Witczak  od siostry Joanny z Wrocławia
 

Sobota

15-12-2018

7:00 Śp. Wiesławę Urbaniak    od siostry Krystyny
7.30 Śp. Stanisław 40 rocznicę śmierci , Marianna Nowakowie i zmarłych z rodziny Nowaków 
18.00  Śp. Czesław i Anna , Janina, Hieronim Walczak i Janina i Józef Węckowscy   kościół MB
 

III Niedziela Adwentu 

16-12-2018

7:oo Śp. Anna Walczak od Beaty i Jacka Szklarz z rodziną
9:15 Śp. Jadwiga i Jan Tomczak
10:3o Śp. Eugeniusz Olejniczak od teściowej i szwagierki Danuty
11:45 W intencji  Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych 

 Intencji ogrodników Wielkopolskiego Związku Ogrodniczego Koło w Pleszewie

18:3o Śp. Adam Bartczak od sąsiadów z ulicy Młyńskiej

Niedziela 9 grudnia   2018 godzina 11.45

Śp. Stanisława Balcer od Agentów i Pracowników PZU , od rodziny Nowackich, Golińskich i Woż

niaków

Śp. Józef Kostuj od szwagra Ludwika z żoną i dziećmi , od sąsiadów z bloku

Śp. Maria Kowalska od koleżanek i kolegów Zespołu Domino, od Barbary Banaszak

Śp. Anna Kwiatkowska od sąsiadów Gramczewskich , od siostry Lidii z mężem

Śp. Helena Reroń – Hadrzyńska od Ireny Mądrej z Ostrowa Wielkopolskiego , od zakładu Pogrze

bowego Arka państwa Golińskich

Śp. Wanda Olejniczak od wnuczek Magdaleny i Romany z rodzinami, od Pracowników Firmy Fa

mot

Śp. Rolanda Pohla  od żony z synami i mamy.

Środa 12  grudnia   2018 roku godzina 18.00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Śp. Czesław Żuchowski od rodziny Bendzińskich, od lokatorów z ulicy Reja 7

Śp. Kazimierz Świątek od pracowników Banku PKO BPSA w Pleszewie , od rodziny Potockich z Grodziska i Figielskich , od kuzyna Marka Kłakulaka z rodziną

Śp. Irena Ciesielska od rodziny Piaseckich z Nowego Światu , od zakładu Pogrzebowego  Arka Zofia i Piotr Golińscy

Śp. Teresa Karmelska od syna z rodziną , od sąsiadów z ulicy Wierzbowej 42 i 44

Śp. Maria Szkudlarek od szwagra Mariana z rodziną , od Przybylskich z rodziną

Śp. Bogdan Wojtczak od szwagierki Renaty z rodziną i szwagra Stanisława , od rodziny Ziętków.

 

 

Niedziela 16  grudnia  2018 roku  godzina 11.45

Śp. Stanisław Zuchowski od kuzyna Kazmierza Pery z rodziną , od rodziny Wątorów i Lajtlichów

Śp. Ryszard Biadała od kuzynki Grażyny z Jarocina z córką Marzeną z żęciem, od chrześniaka z rodziną 

Śp. Jan Gulczewski od siostry Krystyny z mężem i rodziną , od Zofii Gauza i Januszkiewiczów,

Śp. Władysław Józefiak od Zbyszka , Barbary, Józefa i Eli z rodzinami, od rodziny Lewiczów i Graczyków z mamą .

Śp. Roman Augustyniak od Firmy Skamet, od Bogumiły z rodziną

Śp. Genowefa Kałużna od Kuzynki Anny Kierzkowskiej z rodziną  od szwagra Henryka z rodziną z Pleszewa, 

 

I Niedziela Adwentu    

2-12-2018

7:oo Śp. Arkadiusz Politowicz 6 rocznica śmierci
9:15 Śp. Tadeusz Tuczyński
10:3o Śp. Eugeniusz Olejniczak od rodziny Zawiślaków
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych
18:3o Śp. Marian Jarzębski  od Syna Henryka  Św. Florian
 

Poniedziałek

    3-12-2018

7:oo Śp. Danuta Brzęcka od rodziny Ulatowskich i Huków
7.30 Śp. Ryszard Siwek  od rodziny Dżygów , Jurdzińskich, od Barbary i Jana Grześkiewiczów  
18.00  Śp. Maciej Świątek  od brata Tomasza z rodziną .    
 

   Wtorek

 

4-12-2018

7:oo  Śp. Helena Bąba od Zarządu i Pracowników Firmy Gizex
7.30 Śp. Kazimierz Rybak  od sąsiadów Olejniczaków , od rodziny Rybaków z Brzezia
18.00  Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla Mateusza w 18 rocznicę urodzin.     Kościół MB                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
 

Środa

 

5-12-2018

 7:oo  Śp. Wiesława Urbaniak  od Klary Sibińskiej z rodziną
7.30  Śp. Tadeusz Matysiak  od Danuty i Zdzisława Ratajczyk z Jarocina, od rodziny Walczaków z Jarocina
18.00 Śp. Marian Jarzębski  od wnuka Tobiasza z żoną , od wnuczki Roksany z mężem                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
 

Czwartek

 

6-12-2018

7:00 Śp. Jan Sulczyński  od rodziny Maruszewskich i Folterków oraz rodziny Krzysztofiaków
7:30 Śp. Edmund Juszczak  od rodziny Nowaków i Marciszaków                                                                                                                                                                                                                                 
  18.00 Śp. Jerzy Górecki  od Elżbiety Spychała – Haja z rodziną   kościół MB
    Piątek

 

7-12-2018

7:00 Śp. Danuta Brzęcka  od zakładu Pogrzebowego Arka p. Golińskich
7.30 Śp. Henryk Podymski od żony Zofii
18.00 Śp. Adam Bartczak  od Zespołu Szkolno-przedszkolnego w Jedlcu
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Sobota

8-12-2018

7:00 Śp. Stanisława Cackowska , Stanisław Tanaś   od rodziny Olejniczak, Gendera
9.00 Śp. Jana, Marię Fabisiak , Jan, Joanna Mądrzak
16.30 Śp. Maria Hasińska 1 rocznicę śmierci od męża i dzieci
18.00  Śp. Waleria Balcerek  od Krzysztofa Walkowiaka z rodziną   kościół MB
 

II Niedziela Adwentu 

9-12-2018

7:oo Śp. Józef Barczyński
9:15 Śp. Jerzy Mazurek
10:3o Śp. Natalia Adamkiewicz 4 rocznica śmierci od rodziców i siostry z rodziną
11:45 W intencji  Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
18:3o Śp. Jolanta Włodarczyk 21 rocznica śmierci od męża z dziećmi Św. Florian

Niedziela 2 grudnia   2018 godzina 11.45

Śp. Wanda Zagórska od rodziny Majchrzaków , od Ani, Walentego i Patrycji z Suchorzewa,

od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Stanisław Pawuła od Zofii Pietrzak, od Janusza Pietrzaka

Śp. Stefan Mikołajczak od Dyrekcji i Pracowników  Domu Pomocy Społecznej z Fabianowie , od

Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Grzegorz Politowicz od Zbigniewa Kolińskiego z rodziną , od Marzeny i Łukasza Politowiczów z

córką i rodziną Bociańskich Czerminka, od Marka Kolińskiego z rodziną

Śp. Teodora Ryszewska od rodziny Garsztków, od Krzysztofa Kępasa z rodziną

Śp. Elżbietę Olenderek od rodziny Jakubczaków z Kuchar , od rodziny Biesiada z Kalisza

Śp. Maria Szkudlarek od szwagra Tolka z rodziną , od bratowej Tereski  z rodziną 

Środa 5  grudnia   2018 roku godzina 18.00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Śp. Barbara Kaczmarek od Zofii Borkowskiej , rodziny Niezgódków , od rodziny Gawrońskich

Śp. Henryk Szóstak od bratanka Jerzego Szóstaka i zakładu Pogrzebowego Arka Państwa Giolińskich

Śp. Elżbieta Kasprzak od rodziny Musiełów z Macewa , od męża

Śp. Stanisław Szkudlarek od siostry Wandy i rodziny Karolewskich , od rodziny Solarków

Śp. Janina Grudziak od Siostrzenicy Iwony , od Weroniki Lewandowskiej

Śp. Maria Krupińska od siostry Teresy z rodziną , od brata Józefa z rodziną

 

 

Niedziela 9  grudnia  2018 roku  godzina 11.45

Śp. Stanisława Balcer od Agentów i Pracowników PZU , od rodziny Nowackich, Golińskich i Wożniaków

Śp. Józef Kostuj od szwagra Ludwika z żoną i dziećmi , od sąsiadów z bloku

Śp. Maria Kowalska od koleżanek i kolegów Zespołu Domino, od Barbary Banaszak

Śp. Anna Kwiatkowska od sąsiadów Gramczewskich , od siostry Lidii z mężem

Śp. Helena Reroń – Hadrzyńska od Ireny Mądrej z Ostrowa Wielkopolskiego , od zakładu Pogrzebowego Arka państwa Golińskich

Śp. Wanda Olejniczak od wnuczek Magdaleny i Romany z rodzinami, od Pracowników Firmy Famot

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata  

25-11-2018

7:oo Śp. Bożena Witkowska od Marii i Tadeusza Lisów
9:15 Śp. Zdzisław Szczepaniak od żony
10:3o Śp. Adam Przybylski 10 rocznica śmierci
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych
18:3o Śp. Józef Strumpf 3 rocznica śmierci od żony i córki z rodziną
Poniedziałek

    26-11-2018

7:oo Śp. Danuta Brzęcka od rodziny Markiewiczów z Rokoszycy
7.30 Śp. Józef  Biadała od rodziny Sobczyków z wnukami Filipem,, Niną i Nikodemem
18.00  Śp. Waldemar Graja od córki Zuzanny i Adama.  Św. Florian 
Wtorek

27-11-2018

7:oo  Śp. Helena Bąba od bratanków  Roberta , Grzegorza i Romana z rodzinami
7.30 Śp.  Zygmunta Kalinowskiego od Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych
18.00  Śp. Kazimierz Lisiak 5 rocznica śmierci żony     kościół MB
Środa

28-11-2018

 7:oo  Śp. Genowefa Czajczyńska od rodziny Kuźnowiczów
7.30  Śp. Antonina Kubiak od Seweryny i rodziny Majchrzaków
18.00 Śp. Waldemar Graja od brata Piotrka z Grażyną
Czwartek

29-11-2018

7:00 Śp. Marianna Tanaś od wnuka Przemysława z żoną i dziećmi
7:30 Śp.  Ryszard Siwek od Czesławy Kosińskiej i rodziny Mikołajczaków i Iwanickich
18.00 Śp. Danuta Brzęcka od rodziny Szybiaków i Matuszczaków  kościół MB
    Piątek

30-11-2018

7:00 Śp. Helena Bąba od chrześniaczki Anny z rodziną , Jarosława Bachorskigo z rodziną , Karola i Grażyny Pankowiak
7.30 Śp. Jan Sulczyński od rodziny Szeligów , Balcerków i rodziny Sadłowskich
18.00 Śp. Celina Kubasik od Ireny Stanich z rodziną i Andrzeja , Janusza , Piotra Doczekalskich r rodzinami. Św. Florian
Sobota

1-12-2018

7:00 Śp. Ryszard Siwek od Jacka Ziętka z rodziną , od Romana i Iwony Kosińskich
7.30 Śp. Wiesławę Urbaniak od męża Czesława i syna Łukasza z żoną Darią
14.00 Chrzest święty Św. Florian z mszą świętą
18.00  Śp. Walentyna i Franciszek Załęscy od syna z rodziną + chrzest Rity  kościół MB
I Niedziela Adwentu 

2-12-2018

7:oo Śp. Arkadiusz Politowicz 6 rocznica śmierci
9:15 Śp. Tadeusz Tuczyński
10:3o Śp. Eugeniusz Olejniczak od rodziny Zawiślaków
11:45 W intencji  Parafian i Dobroczyńców i zmarłych
18:3o Śp. Marian Jarzębowski od Syna Henryka

Niedziela 25 listopada  2018 godzina 11.45

Śp. Kazimierz Świątek od rodziny Pietrzaków z Dobrzycy, od współlokatorów z bloku 4 ulica Osie

dlowa , Od Beaty i Janusza Kasołka

Śp. Helena Adamkiewicz od chrześniaka Ryszarda z rodziną , od brata Zygmunta z żoną , od Pań

stwa Leszczyńskich, Od Pani Bera, Stempniewicz, Madalińskiej, Lewickiej, p Pana Augustyniaka,

Śp. Irena Ciesielska od Mieczysława, Beaty , Jarosława, Marioli z rodzinami, od chrześniaka An

drzeja Ciesielskiego  z żoną i córką

Śp. Tadeusz Czarnecki od żony Haliny od córki Hanny z mężem Jakubem  i z synami, od syna Ry

szarda z Elżbietą i dziećmi

Śp. Aleksandra Malińska od Mirosławy i Bogdana Michalaków z rodziną , od Urszuli Stajewskiej z

mężem i synami.

Śp. Krystyna Kwiatkowska od Zakładu Pogrzebowego Arka Golińskich , od Lucyny i Jerzego Wal

czak z Oświęcimia, od sąsiadów Drańczuków 

Środa 28  listopada  2018 roku godzina 18.00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Śp. Prakseda Schulz od syna Bolesława z żoną i synem i od pracowników Konfecjoni ereci z Pleszewa

Śp. Ryszard Keller od siostry Wiesławy z rodziną z Opola , Małgorzaty Durskiej z rodziną

Śp. Stefan Matusiak od rodziny Michalaków z Gołuchowa , od rodziny Dobrzyńskich z Gołuchowa,

Śp. Marian Wachowiak od Jerzego z rodziną , od Wachowiaków i Augustyniaków z Ostrowa Wielkop.

Śp. Bogdan Wachowiak od rodziny Barkoczów i Przybylaków, od kolegi Ryszarda, od Kolegi Jana

Śp. Janina Frąszczak od rodziny Śnieżyńskich z Lenartowic , od brata Henryka z żoną

Śp. Leon Binkowski od Grażyny i Piotra Grajów z synami, od Donaty Rodkiewicz z rodziną

Niedziela 2 grudnia  2018 roku  godzina 11.45

Śp. Wanda Zagórska od rodziny Majchrzaków , od Ani, Walentego i Patrycji z Suchorzewa,

od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Stanisław Pawuła od Zofii Pietrzak, od Janusza Pietrzaka

Śp. Stefan Mikołajczak od Dyrekcji i Pracowników  Domu Pomocy Społecznej z Fabianowie , od Zakładu Pogrzebowego Arka Zofii i Piotra Golińskich

Śp. Grzegorz Politowicz od Zbigniewa Kolińskiego z rodziną , od Marzeny i Łukasza Politowiczów z córką i rodziną Bociańskich Czerminka, od Marka Kolińskiego z rodziną

Śp. Teodora Ryszewska od rodziny Garsztków, od Krzysztofa Kępasa z rodziną

Śp. Elżbietę Olenderek od rodziny Jakubczaków z Kuchar , od rodziny Biesiada z Kalisza

Śp. Maria Szkudlarek od szwagra Tolka z rodziną , od bratowej Tereski  z rodziną 

 Dzień Ubogich

XXXIII 

Niedziela

Zwykła

18-11-2018

7:oo Za zmarłych z rodziny Mądrzaków Martę , Ludwika, Bogdana i Leszka
9:15 Śp. Mieczysław Sopniewski
10:3o Śp. Teodozja i Feliks Korzeniewscy, Jadwiga i Jan Skrzypniak
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych
18:3o Śp. Janina Antczak od córki Marii i synów Leszka i Janusza
Bł. K. M. Jerzego Popiełuszko

Poniedziałek

    19-11-2018

7:oo Śp. Danuta Brzęcka od Henryka Kozłowskiego
7.30 Śp. Robert Kalinowski od Kasi
18.00  Śp. Ryszard , Andrzej I Janusz Wochna  Św. Florian 
Wtorek

20-11-2018

7:oo  Śp. Helena Baba od Marii, Anny Kowal z rodziną ,od rodziny Mądrych, szefostwa i pracowników Firmy Vogt z ulicy Poznańskiej
7.30  O zdrowie dla Pana Czesława o łaski potrzebne dla syna Dariusza
18.00   1. Śp. Tadeusza Ostapowicza I rocznicę śmierci od żony córki z mężem i syna z rodziną

2. Śp. Magdalena, Józef, Leon i Zbyszek    kościół MB

Środa

21-11-2018

 7:oo Śp. Adam Bartczak od Teresy Stasiak z rodziną
7.30 Śp. Jan Sulczyński od chrześniaczki Katarzyny
18.00  1. Śp. Tomasz Blandzi, Śp. Anna i Władysław Białek i zmarłych z rodziny     św. Florian Nowenna 

2. Śp. Ks. Janusz Kurbarsch                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Czwartek

22-11-2018

7:00  Śp. Ryszard Siwek od rodziny Wdowczyków z Czermina
7:30 Śp. Kazimierz Rybak od córki Iwony, córki Renaty z mężem i rodziną
18.00 Śp. Waldemar Graja od córki Oli z rodziną   kościół MB
    Piątek

23-11-2018

7:00  Śp. Helena Bąba od kuzyna Zygmunta Ranis
7.30 Śp. Zdzisława Kubiak od siostry Barbary z rodziną
18.00 Śp. Danuta Brzęcka od Zbigniewa Plesiaka    Św. Florian
Sobota

24-11-2018

7:00 Śp. Aleksander Grzegorek od rodziny Richter z Pleszewa
7.30  Anna Płończak o zdrowie i potrzebne łaski
18.00 Śp. Natalia Adamkiewicz od sąsiadów z klatki  kościół MB
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

25-11-2018

7:oo Śp. Bożena Witkowska od Marii i Tadeusza Lisów
9:15 Śp. Zdzisław Szczepaniak od żony
10:3o Śp. Adam Przybylski 10 rocznica śmierci rezerwa
11:45 W intencji  Parafian i Dobroczyńców
18:3o Śp. Józef Strumpf 3 rocznica śmierci od żony i córki z rodziną

Niedziela 18 listopada  2018 godzina 11.45

Śp. Stanisława Balcer od rodziny Brajerłów , od rodziny Mazurków z Żegocina

Śp. Czesław Żuchowski od Olgierda Rusinka z rodziną , od Cechu Rzemiosł Różnych z Pleszewie

Śp. Helena Kasprzak od rodziny Antczaków i Jagiełów z Ostrowa Wielkopolskiego , od Ewy i Artura Piotrowia

ków z Leszna

Śp. Romuald Biliński od chrześniaczki Patrycji , od bratowej Marii wraz synem Konradem i żoną Beatą

Śp. Aleksander Górecki od brata Stefana z rodziną , od Heleny Kaczmarek z synem i synową i wnuczkami

Śp. Andrzej Lewandowski od rodziny Grobelnych i Marciniaków , od rodziny Lewandowskich i Ogórkiewiczów,

Środa 21  listopada  2018 roku godzina 18.00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Śp. Paweł Słojewski od brata z rodziną , od rodziny Naroszów

Śp. Stanisław Żuchowski od kuzyna Józefa z rodziną , od chrześniaka Augustyna z rodziną

Śp. Bogdan Wojtczak od sąsiadów z bloku Lipowa 1 C , od szwagierki Beni  z rodziną 

Śp. Teresa Karmelska od wnuczek Małgorzaty i Renaty z rodzinami , od córki Stanisławy z rodziną

Śp. Wanda Olejniczak od rodziny Orplów i Winkowskich z Pleszewa , od Wiesławy Marciniak z rodziną

Śp. Maria Kowalska od Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej z ulicy Lipowej 6 i 8 , od sąsiadów z ulicy Lipowej bloku 8A

Niedziela 25 listopada 2018 roku  godzina 11.45

Śp. Kazimierz Świątek od rodziny Pietrzaków z Dobrzycy, od współlokatorów z bloku 4 ulica Osiedlowa , Od Beaty i Janusza Kasołka

Śp. Helena Adamkiewicz od chrześniaka Ryszarda z rodziną , od brata Zygmunta z żoną , od Państwa Leszczyńskich, Od Pani Bera, Stempniewicz, Madalińskiej, Lewickiej, p Pana Augustyniaka,

Śp. Irena Ciesielska od Mieczysława, Beaty , Jarosława, Marioli z rodzinami, od chrześniaka Andrzeja Ciesielskiego  z żoną i córką

Śp. Tadeusz Czarnecki od żony Haliny od córki Hanny z mężem Jakubem  i z synami, od syna Ryszarda z Elżbietą i dziećmi

Śp. Aleksandra Malińska od Mirosławy i Bogdana Michalaków z rodziną , od Urszuli Stajewskiej z mężem i synami.

Śp. Krystyna Kwiatkowska od Zakładu Pogrzebowego Arka Golińskich , od Lucyny i Jerzego Walczak z Oświęcimia, od sąsiadów Drańczuków 

Uroczystość Niepodległości

XXXII 

Niedziela

Zwykła

11-11-2018

7:oo Śp. Zenon Mianowski
9:15 Śp. Leszek Borowski od Andrzeja Biernata z rodziną
10:3o Śp. Eugeniusz Olejniczak od Ireny Stanich i rodziny Grzechowiaków
11:45 W intencji Ojczyzny z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości
18:3o 25 rocznicę sakramentu małżeństwa Marioli i Mariusza Walandowskich w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia Św. Florian
Poniedziałek

12-11-2018

7:oo Śp. Danuta Brzęcka od Karoliny Danelskiej z dziadkami
7.30  Śp. Krystyna Machnicka od Krystyny Boguś
18.00  Śp. Marcin i Marianna i zmarłych z rodziny Humpa  Św. Florian 
Dzień Adoracji Św. Florian

Wtorek

13-11-2018

7:oo  Śp. Helena Bąba od Ryszarda i Alicji Szymczak oraz Piotra i kingi Gąsiorek z córkami
7.30 Śp. Krystyna Machnicka od Haliny Kończak z rodziną
18.00 Śp. Stanisław Paluszkiewicz oraz zmarłych z rodziny     kościół MB
Środa

14-11-2018

 7:oo Śp. Adam Bartczak od Janiny Krawczyk
7.30 Śp. Wojciech Szymura od córki Doroty
18.00  Śp. Roman Ratajczak 4 rocznica śmierci i Danuta Ratajczak  24 r. ś.    św. Florian Nowenna                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
Czwartek

15-11-2018

7:00   Śp. Danuta Brzęcka od Dyrekcji i pracowników Zespołu Szkół Rolniczych
7:30   Śp. Ryszard Siwek od Renaty z Cieszyna z rodziną i Wojciecha Prajca
18.00 Śp. Waldemar Graja od córki Ani z rodziną  kościół MB
    Piątek

16-11-2018

7:00 Śp.   Ryszard Siwek od Cecylii Derwich
7.30  Śp.  Kazimierz Rybak od żony z synem Andrzejem
18.00 Śp. Katarzyna i Jan   Św. Florian
Sobota

17-11-2018

7:00  Śp. Helena Bąba od teściów Bożeny i Leopolda Lis , rodziny Kinowskich,  Szykowiak, pracowników Firmy Zibex , i Aleksandry z rodzicami.
7.30  Śp. Jan Sulczyński  od Tadeusza Jaroszewskiego z rodziną
16.00 Chrzest Święty bez mszy Święty Florian
18.00 Śp. Czesław Walczak 11 rocznicę śmierci  kościół MB
 Dzień Ubogich

XXXIII

Niedziela

Zwykła

18-11-2018

7:oo Za zmarłych z rodziny Mądrzaków Martę , Ludwika, Bogdana i Leszka
9:15 Śp. Mieczysław Sopniewski
10:3o Śp. Teodozja i Feliks Korzeniewscy, Jadwiga i Jan Skrzypniak
11:45 Za Parafian i Dobroczyńców i za zmarłych
18:3o Śp. Janina Antczak od córki Marii i synów Leszka i Janusza

Niedziela 11 listopada  2018 godzina 11.45

Śp. Zofia Ratajczyk od Emilii i Ryszarda Ryszewskich , od Marty Lis i Urszuli Glapińskiej z dziećmi

Śp. Genowefa Kałużna od matki chrzestnej Stanisławy Sławik z synem, od kuzyna Bernarda Sławika z żoną ,

Śp. Roman Augustniak od wnuczki Marzeny z rodziną , od syna Bogdana z żoną

Śp. Władysława Józefiak od Krystyny Żuchowskiej , od bratowej Teresy Lewicz

Śp. Jan Gulczewski od wnuków Łukasza i Marty z rodzinami , od chrześniaka Edmunda z rodziną

Środa 14  listopada  2018 roku godzina 18.00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Śp. Stanisław Szkudlarek od rodziny Szafraniaków i Żurków , od rodziny Goździeckich

Śp. Elżbieta Kasprzak od Sławka Nawrockiego z Gołuchowa , od Macieja Nawrockiego z Ostrowa Wiekop

Śp. Henryk Szóstak od Dyrekcji i pracowników  Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie od rodziny Czaplickich i Kwiatków .

Śp. Helena Reroń – Hadrzyńska od rodziny Kingi i Karola Piaseckich z rodzinami, od Teresy i Leszka Wdowczyków z córkami i rodzinami,

Śp. Anna Kwiatkowska od rodziny Gwardów , od kolegów z pracy, od koleżanki Romany

Śp. Józef  Kostuj od Rybaków i Szklanych z Bukłakowa , od brata Mariana z rodziną i chrześniaczki Bożeny

Niedziela 18 listopada 2018 roku  godzina 11.45

Śp. Stanisława Balcer od rodziny brajerłów , od rodziny Mazurków z Żegocina

Śp. Czesław Żuchowski od Olgierda Rusinka z rodziną , od Cechu Rzemiosł Różnych z Pleszewie

Śp. Helena Kasprzak od rodziny Antczaków i Jagiełów z Ostrowa Wielkopolskiego , od Ewy i Artura Piotrowiaków z Leszna

Śp. Romuald Biliński od chrześniaczki Patrycji , od bratowej Marii wraz synem Konradem i żoną Beatą

Śp. Aleksander Górecki od brata Stefana z rodziną , od Heleny Kaczmarek z synem i synową i wnuczkami

Śp. Andrzej Lewandowski od rodziny Grobelnych i Marciniaków , od rodziny Lewandowskich i Ogórkiewiczów,

XXXI 

Niedziela

Zwykła

4-11-2018

7:oo Śp. Aleksandra Gramala od Jerzego Matyjaszczyka i Anny Wawrzyniak
9:15 Śp. Mieczysław Jurgawka
10:3o Śp. Zdzisław Węckowski w 15 rocznicę śmierci
11:45
  1. Za parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
  2. Śp. Henryka Rodkiewicza 10 rocznicę śmierci
18:3o Śp. Waldemar Graja od żony
Poniedziałek

5-11-2018

7:oo Śp. Helenę Bąba od siostry Teresy Siostrzenicy Bernadety, chrześniaczki Doroty z rodzinami, od rodziny Słowińskich i Marii Rossowskiej
7.30  W intencji Parafian i Dobroczyńców
11.00 Pogrzeb Marii Urbaniak ŚW. Florian
18.00  Śp. Danutę Brzęcką  od koleżanek z pracy z Marszewa   Św. Florian 
Wtorek

6-11-2018

7:oo Śp. Adam Bartczak od Regionalnego Związku Kółek rolniczych w Kaliszu
7.30 Śp. Lech Radomski  od siostry Bogny z rodziną
18.00   Śp. Ludmiła Jabczyńska, Antoni Szymański i zm. koleżanki i koledzy z matury rocznik 1958  kościół MB
Środa

7-11-2018

 7:oo Śp. Zdzisława Walerowicz  od Starosty Pleszewskiego oraz koleżanek i kolegów Elżbiety ze starostwa
7.30  Śp. Zofia Witczak  od sąsiadów z klatki C
18.00 Śp. Aleksandra Gramala od wójta Gminy Kotlin Mirosława Paterzycka    św. Florian Nowenna                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
Czwartek

8-11-2018

7:00  Śp. Helena Bąba  od Renaty i Romualda Majchrzak
7:30  Śp. Jana Sulczyńskiego  od rodziny Taborów i Krystyny i Krzysztofa z rodzina
18.00 Śp. Czesław Matłoka 15 rocznica śmierci  kościół MB
    Piątek

9-11-2018

7:00  Śp. Danuta Brzęcka od Tadeusza Danielewskiego z rodziną
7.30 Śp. Celina Lorek  od bratanicy ELI Haak z rodziną
18.00 Śp. Stanisława Dżyga 16 rocznicę śmierci i śp. Antonina Dżyga od rodziny  Św. Florian
Sobota

10-11-2018

7:00  Śp. Aleksander Grzegorczyk od rodziny Majcherów i Madrzaków
7.30  Śp. Adam Bratczak  od Elżbiety i Wiktora Tyc
18.00  Śp. Eugenia Białecka  od syna z rodziną z Pleszewa kościół MB
XXXII

Niedziela

Zwykła

11-11-2018

7:oo Śp. Stanisław Tanaś od rodziny Olejniczak i Gendrea
9:15 Śp. Leszek Borowski od Andrzeja Biernata z rodziną
10:3o Śp. Eugeniusz Olejniczak od Ireny Stanich i rodziny Grzechowiaków
11:45 W intencji Ojczyzny z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości
18:3o 25 rocznicę sakramentu małżeństwa Marioli i Mariusza Walendowskich w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia Św. Florian

Niedziela 4 listopada  2018 godzina 11.45

Śp. Krystyna Kwiatkowska od chrześniaka Pawła , od rodziny Nowaków z mamą , od rodziny Pawlaków z Jaro

cina i rodziny Orplów z Dobrzycy

Śp. Aleksandra Malińska od pracowników mleczarni OSM z Kowalewie , od pracowników obsługi ZSP Nr 1 w

Pleszewie

Śp. Krystyna Suchanecka od córki i syna z rodzinami, od sąsiadów z bloku z ulicy Poznańskiej , od Krystyny

Pawlaczyk

Śp. Mirosława Banaszak od rodziny Przenicznych z Ostrowa Wielkopolskiego , Zakładu Pogrzebowego Arka

Zofia i Piotr Golińscy

Śp. Kazimierz Michalak od Janki Jenerowicz z rodziną , od siostry Stanisławy z rodziną

Śp. Tadeusz Czarnecki od pielgrzymów rowerowych do Częstochowy, od Teresy Szymura z rodziną , od Anny

Wróblewskiej i  dzieci z rodzinami

Środa 7  listopada  2018 roku godzina 18.00

Śp. Barbara Kaczmarek od Elżbiety i Henryka Haaków , od bratowej Marii z rodziną

Śp. Janina Grudziak od chrześniaczki Katarzyny z rodziną , od siostrzenicy Renaty z mężem Zbigniewem i rodziną .

Śp. Krzysztof Prędki od Włodzimierza i Olgierta z rodzinami , od rodziny Hrtlebów

Śp. Maria Krupińska od siostry Urszuli z córką , od Daniela z rodziną

Śp. Marian Liberacki od Ireny Stanich , Andrzeja Doczekalkiego , piotra Doczekalskiego z rodzinami . od Zbigniewa Pachciarka z rodziną z Kotlina

Śp. Wanda Jakubowska od rodziny Dajczaków, sąsiadów Frąszczaków

Niedziela 11 listopada 2018 roku

Śp. Zofia Ratajczyk od Emilii i Ryszarda Ryszewskich , od Marty Lis i Urszuli Glapińskiej z dziećmi

Śp. Genowefa Kałużna od matki chrzestnej Stanisławy Sławik z synem, od kuzyna Bernarda Sławika z żoną ,

Śp. Roman Augustniak od wnuczki Marzeny z rodziną , od syna Bogdana z żoną

Śp. Władysława Józefiak od Krystyny Żuchowskiej , od bratowej Teresy Lewicz

Śp. Jan Gulczewski od wnuków Łukasza i Marty z rodzinami , od chrześniaka Edmunda z rodziną

XXIX 

Niedziela

Zwykła

21-10-2018

7:oo Śp. Władysława i Józef Klauza , Katarzyna Ignacy Nowaczyk Joanna Adamkiewicz
9:15 Śp. Jan Kardas 10 rocznica śmierci
10:3o Śp. Eugeniusz Adamski i zmarłych z rodziny
11:45
  1. Za Parafian i Dobroczyńców oraz zmarłych
  2. W intencjach Pielgrzymów do Warszawy i Niepokalanowa
18:3o Śp. Jolanta Mirska od wnuków Kamila i Aleksandry
Poniedziałek

22-10-2018

7:oo Śp. Sylwestra Cierniaka od Ireny i Stanisława Smigielskich i Dominika Nowaka
7.30 śp. Helena Bąba od lokatorów z bloku ul. Zielona 1
18.00  Śp. Stefania Vogt od rodziny Matłoków   Św. Florian 
Wtorek

23-10-2018

7:oo Śp. Aleksandra Gramala od Wiesławy Witaszak
7.30 Śp. Jerzy Szpunt od koleżanek i kolegów matury 1959  r.
16.00 Ślub – Florian
18.00 Śp. Janina i Włodzimierz Gerchendorf   kościół MB
Środa

24-10-2018

 7:oo  W 20 rocznicę zawarcia Sakramentu małżeństwa o zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Marzeny i Artura
7.30  Śp. Danuta Brzęcką  od sąsiadów Krzysztofa Kołocińskiego z rodziną i Andrzeja Kolanowskiego
18.00  Śp. Kazimierz Ratajczak od rodziny Gajewskich z Pleszewa  św. Florian Nowenna                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
Czwartek

25-10-2018

7:oo  Śp. Emilia Biegańska od koleżanek z Koła Emerytów nr. 8
7.30 Śp. Edwarda Horoszkiewicza od mieszkańców Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Wyspiańskiego 8 A  i B
18:00   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo z okazji 50 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Haliny i Bogdana Biadałów i 80 rocznicy urodzin Bogdana. kościół MB
    Piątek

26-10-2018

7:oo  Śp. Aleksandra Gramala od Mirosławy Rogala z córkami
7.30 Śp. Adam Brtczak od Zdzisławy Cichej z rodziną
18.00 1. 18 rocznicy urodzin Natalii Świderskiej o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski

2. w 85 rocznicę urodzin Barbary w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia  i 45 rocznicę ślubu Urszuli i Jana  Św. Floriana  

Sobota

27-10-2018

7:oo Śp. Helena Bąba